Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec U DesateraRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35683:678TJ Sokol Dolní Ředice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek František
Hloušek Robert
 
 
Sedláček Ivo
Vojtěch Jaroslav
 
 
912-9-9103210
2.Ashfield David
Jedlička Miroslav
 
 
Jelínek Milan
Velešovský František
 
 
-5-77-9 1311
3.Čapek FrantišekJelínek Milan-8-8-11  0312
4.Hloušek RobertSedláček Ivo-7943 3122
5.Ashfield DavidVojtěch Jaroslav-5673 3132
6.Jedlička MiroslavVelešovský František6-398 3142
7.Hloušek RobertJelínek Milan886  3052
8.Ashfield DavidSedláček Ivo-4-10-8  0353
9.Jedlička MiroslavVojtěch Jaroslav96-5-5-82354
10.Čapek FrantišekVelešovský František67-87 3164
11.Ashfield DavidJelínek Milan-13-6-7  0365
12.Jedlička MiroslavSedláček Ivo-910-7-5 1366
13.Čapek FrantišekVojtěch Jaroslav-899-6-82367
14.Hloušek RobertVelešovský František-7478 3177
15.Jedlička MiroslavJelínek Milan106-7-1-82378
16.Čapek FrantišekSedláček Ivo-8-97893288
17.Hloušek RobertVojtěch Jaroslav96-78 3198
18.Ashfield DavidVelešovský František103-139 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek František22Jelínek Milan31
Hloušek Robert40Sedláček Ivo22
Ashfield David22Vojtěch Jaroslav22
Jedlička Miroslav13Velešovský František04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OstřetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu TJ Sokol Rosice n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:15694:541TJ Sokol Rosice nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudela Karel
Zámečník Čestmír
 
 
Toušek Petr
Hejl Milan
 
 
759  3010
2.Suchý David
Michalovích Petr
 
 
Kopka Oldřich
Teplý Jiří
 
 
8-101012 3120
3.Suchý DavidToušek Petr10-95-1093230
4.Michalovích PetrHejl Milan8-7109 3140
5.Koudela KarelKopka Oldřich8-789 3150
6.Zámečník ČestmírTeplý Jiří644  3060
7.Michalovích PetrToušek Petr-5-146-1 1361
8.Koudela KarelHejl Milan9107  3071
9.Zámečník ČestmírKopka Oldřich6-369 3181
10.Suchý DavidTeplý Jiří10-9-101093291
11.Koudela KarelToušek Petr6-6-74532101
12.Zámečník ČestmírNovotný Petr567  30111
13.Suchý DavidKopka Oldřich-9818 31121
14.Michalovích PetrTeplý Jiří567  30131
15.Zámečník ČestmírToušek Petr723  30141
16.Suchý DavidNovotný Petr588  30151
17.Michalovích PetrKopka Oldřich-6995 31161
18.Koudela KarelTeplý Jiří876  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý David40Toušek Petr13
Michalovích Petr31Hejl Milan02
Koudela Karel40Kopka Oldřich04
Zámečník Čestmír40Teplý Jiří04
   Novotný Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Delta PardubiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velký sál DDM Alfa op. Delta Pardubice,. Gorkého 2658Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1122:40560:619TJ Jiskra Holice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Václav
Palonci Miroslav
 
 
Pečinka Vítězslav
Krejza Josef
 
 
-8-7-7  0301
2.Zemánek Drahomír
Ulrich Dominik
 
 
Hendrych Jakub
Kyncl František
 
 
-4-5-3  0302
3.Pech VáclavPečinka Vítězslav676  3012
4.Palonci MiroslavKrejza Josef-7-9-6  0313
5.Zemánek DrahomírHendrych Jakub-7-8-9  0314
6.Ulrich DominikKyncl František-147-8723224
7.Palonci MiroslavPečinka Vítězslav5-7-10873234
8.Zemánek DrahomírKrejza Josef-8-7-9  0335
9.Ulrich DominikHendrych Jakub-7-6-7  0336
10.Pech VáclavKyncl František895  3046
11.Zemánek DrahomírPečinka Vítězslav-7-8-9  0347
12.Ulrich DominikKrejza Josef-8-9-11  0348
13.Pech VáclavHendrych Jakub1011-98 3158
14.Palonci MiroslavKyncl František41012  3068
15.Ulrich DominikPečinka Vítězslav-8-35-8 1369
16.Pech VáclavKrejza Josef9-712-8113279
17.Palonci MiroslavHendrych Jakub-7-6-8  03710
18.Zemánek DrahomírKyncl František-10-7-10  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pech Václav40Pečinka Vítězslav22
Palonci Miroslav22Krejza Josef31
Zemánek Drahomír04Hendrych Jakub31
Ulrich Dominik13Kyncl František13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Pardubice B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38602:634TTC Slovan Pardubice B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obršál Daniel
Bayerová Anežka ml.
 
 
Salavec Luboš
Baloušek Miroslav
 
 
5105  3010
2.Rubeš Přemysl
Neufingerová Lucie
 
 
Dubišar Jindřich
Rosulek Roman
 
 
-4-98-3 1311
3.Obršál DanielSalavec Luboš5-768 3121
4.Bayerová Anežka ml.Baloušek Miroslav13-893 3131
5.Rubeš PřemyslDubišar Jindřich-8610-3-52332
6.Neufingerová LucieRosulek Roman84-6-5-82333
7.Bayerová Anežka ml.Salavec Luboš4106  3043
8.Rubeš PřemyslBaloušek Miroslav-9-6-9  0344
9.Neufingerová LucieDubišar Jindřich-7-6-7  0345
10.Obršál DanielRosulek Roman938  3055
11.Rubeš PřemyslSalavec Luboš-9-7-8  0356
12.Neufingerová LucieBaloušek Miroslav-6-10-8  0357
13.Obršál DanielDubišar Jindřich911-9-793267
14.Bayerová Anežka ml.Rosulek Roman-8376 3177
15.Neufingerová LucieSalavec Luboš-8-8-5  0378
16.Obršál DanielBaloušek Miroslav7-79-3-82379
17.Bayerová Anežka ml.Dubišar Jindřich-8-868-423710
18.Rubeš PřemyslRosulek Roman-8-7-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obršál Daniel31Salavec Luboš22
Bayerová Anežka ml.31Baloušek Miroslav31
Rubeš Přemysl04Dubišar Jindřich31
Neufingerová Lucie04Rosulek Roman22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy