Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan Pardubice B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna v Luční ul. 296Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:21683:561TTC Slovan Pardubice B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salavec Luboš
Baloušek Miroslav
 
 
Čapek František
Hloušek Robert
 
 
-13-83-9 1301
2.Dubišar Jindřich
Rosulek Roman
 
 
Jedlička Miroslav
Matyáš Radek
 
 
8-8211 3111
3.Rosulek RomanMatyáš Radek4-12-8693221
4.Baloušek MiroslavČapek František8-1064 3131
5.Dubišar JindřichHloušek Robert94-99 3141
6.Salavec LubošJedlička Miroslav4-855 3151
7.Baloušek MiroslavMatyáš Radek886  3061
8.Dubišar JindřichČapek František879  3071
9.Salavec LubošHloušek Robert-9-866-62372
10.Rosulek RomanJedlička Miroslav348  3082
11.Dubišar JindřichMatyáš Radek879  3092
12.Salavec LubošČapek František-9497 31102
13.Rosulek RomanHloušek RobertWO    03103
14.Baloušek MiroslavJedlička Miroslav2610  30113
15.Salavec LubošMatyáš Radek386  30123
16.Rosulek RomanČapek František-65-79832133
17.Baloušek MiroslavHloušek Robert9-799 31143
18.Dubišar JindřichJedlička Miroslav89-8-7732153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rosulek Roman30Matyáš Radek04
Baloušek Miroslav40Čapek František04
Dubišar Jindřich40Hloušek Robert12
Salavec Luboš31Jedlička Miroslav04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30688:615TJ Jiskra Holice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pečinka Vítězslav
Krejza Josef
 
 
Bubeník Martin
Rubeš Přemysl
 
 
6129  3010
2.Tošovský Jaroslav
Kyncl František
 
 
Karcol Jaroslav
Lukeš Martin
 
 
7-85-773220
3.Pečinka VítězslavPotůčková Anděla6-977 3130
4.Krejza JosefRubeš Přemysl-75910 3140
5.Tošovský JaroslavKarcol Jaroslav2-1175 3150
6.Kyncl FrantišekBubeník Martin15-810-7-82351
7.Krejza JosefPotůčková Anděla89-9-783261
8.Tošovský JaroslavRubeš Přemysl934  3071
9.Kyncl FrantišekKarcol Jaroslav-8-9-5  0372
10.Pečinka VítězslavBubeník Martin-9-715313282
11.Tošovský JaroslavPotůčková Anděla439  3092
12.Kyncl FrantišekRubeš Přemysl-9-49-11 1393
13.Pečinka VítězslavKarcol Jaroslav-510-5-8 1394
14.Krejza JosefBubeník Martin-8-7-7  0395
15.Kyncl FrantišekPotůčková Anděla18-10-8-6 1396
16.Pečinka VítězslavRubeš Přemysl638  30106
17.Krejza JosefKarcol Jaroslav-88-8-9 13107
18.Tošovský JaroslavBubeník Martin643  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pečinka Vítězslav31Potůčková Anděla13
Krejza Josef22Rubeš Přemysl13
Tošovský Jaroslav40Karcol Jaroslav31
Kyncl František04Bubeník Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Horní JeleníVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Delta PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radost Horní JeleníRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32659:634TJ Jiskra Horní Jelení

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrajer Martin
Čermák Zdeněk
 
 
Pech Václav
Ulrich Dominik
 
 
117-9-7-92301
2.Bahník Vladislav
Bahník Aleš
 
 
Zemánek Drahomír
Palonci Miroslav
 
 
16-10-5763211
3.Čermák ZdeněkZemánek Drahomír471  3021
4.Bahník VladislavPalonci Miroslav645  3031
5.Bahník AlešPech Václav-6-7-7  0332
6.Šrajer MartinUlrich Dominik88-97 3142
7.Bahník VladislavZemánek Drahomír-10396 3152
8.Bahník AlešPalonci Miroslav-89-10-9 1353
9.Šrajer MartinPech Václav-759-11-32354
10.Čermák ZdeněkUlrich Dominik-8888 3164
11.Bahník AlešZemánek Drahomír7-9-9863274
12.Šrajer MartinPalonci Miroslav7810  3084
13.Čermák ZdeněkPech Václav-14-5-11  0385
14.Bahník VladislavUlrich Dominik-5-7-7  0386
15.Šrajer MartinZemánek Drahomír579  3096
16.Čermák ZdeněkPalonci Miroslav-9877 31106
17.Bahník VladislavPech Václav-7-7-2  03107
18.Bahník AlešUlrich Dominik11-3-48-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Zdeněk31Zemánek Drahomír04
Bahník Vladislav22Palonci Miroslav13
Bahník Aleš13Pech Václav40
Šrajer Martin31Ulrich Dominik22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:52491:680TJ Sokol Rosice nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velešovský František
Vojtěch Jaroslav
 
 
Zámečník Čestmír
Koudela Karel
 
 
-4-7-7  0301
2.Jelínek Milan
Trenda Radek
 
 
Suchý David
Mrštík Oldřich
 
 
-7-7-5  0302
3.Nadrchal JaroslavZámečník Čestmír-7-8-6  0303
4.Sedláček IvoKoudela Karel-12-99-6 1304
5.Vojtěch JaroslavSuchý David9-9-4-5 1305
6.Jelínek MilanMrštík Oldřich8-129-9-82306
7.Sedláček IvoZámečník Čestmír8-988 3116
8.Vojtěch JaroslavKoudela Karel-6-79-10 1317
9.Jelínek MilanSuchý David-9-810-6 1318
10.Nadrchal JaroslavMrštík Oldřich-7-6-7  0319
11.Vojtěch JaroslavZámečník Čestmír-9-5-4  03110
12.Jelínek MilanKoudela Karel-5-6-10  03111
13.Trenda RadekSuchý David-1-59-7 13112
14.Sedláček IvoMrštík Oldřich-5-7-8  03113
15.Jelínek MilanZámečník Čestmír-8-8-9  03114
16.Trenda RadekKoudela Karel-7-5-7  03115
17.Sedláček IvoSuchý David-767-6-323116
18.Vojtěch JaroslavMrštík Oldřich-7-6-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nadrchal Jaroslav02Zámečník Čestmír31
Sedláček Ivo13Koudela Karel40
Vojtěch Jaroslav04Suchý David40
Jelínek Milan04Mrštík Oldřich40
Trenda Radek02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy