Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec U DesateraRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41601:679TJ Sokol Rosice nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek František
Hloušek Robert
 
 
Koudela Karel
Zámečník Čestmír
 
 
8-9611 3110
2.Jedlička Miroslav
Matyáš Radek
 
 
Suchý David
Michalovích Petr
 
 
-1059-963220
3.Jedlička MiroslavKoudela Karel9-6-93-82321
4.Matyáš RadekZámečník Čestmír-5-6-9  0322
5.Hloušek RobertSuchý David-2-6-9  0323
6.Čapek FrantišekMichalovích Petr-1218-31483233
7.Matyáš RadekKoudela Karel-8-8-7  0334
8.Hloušek RobertZámečník Čestmír-61594 3144
9.Čapek FrantišekSuchý David-8-6-7  0345
10.Jedlička MiroslavMichalovích Petr-9-38993255
11.Hloušek RobertKoudela Karel1189  3065
12.Čapek FrantišekZámečník Čestmír-4-5-6  0366
13.Jedlička MiroslavSuchý David-68-8-10 1367
14.Matyáš RadekMichalovích Petr-109-68-62368
15.Čapek FrantišekKoudela Karel-6-48-7 1369
16.Jedlička MiroslavZámečník Čestmír-2-5-5  03610
17.Matyáš RadekSuchý David-7-210-4 13611
18.Hloušek RobertMichalovích PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Miroslav13Koudela Karel31
Matyáš Radek04Zámečník Čestmír31
Hloušek Robert21Suchý David40
Čapek František13Michalovích Petr12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Delta PardubiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OstřetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velký sál DDM Alfa op. Delta Pardubice,. Gorkého 2658Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36672:659TJ Sokol Ostřetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Václav
Ulrich Dominik
 
 
Toušek Petr
Teplý Jiří
 
 
1047  3010
2.Palonci Miroslav
Zemánek Drahomír
 
 
Pulpit Martin
Kopka Oldřich
 
 
-7-9-8  0311
3.Pech VáclavToušek Petr699  3021
4.Ulrich DominikTeplý Jiří910-97 3131
5.Zemánek DrahomírPulpit Martin-8-9-7  0332
6.Palonci MiroslavKopka Oldřich5-7-9-10 1333
7.Ulrich DominikToušek Petr-9-10-9  0334
8.Zemánek DrahomírTeplý Jiří-998-7-82335
9.Palonci MiroslavPulpit Martin6-5-6993245
10.Pech VáclavKopka Oldřich-12998 3155
11.Zemánek DrahomírToušek Petr-7-8-6  0356
12.Palonci MiroslavTeplý Jiří-68-89-92357
13.Pech VáclavPulpit Martin444  3067
14.Ulrich DominikKopka Oldřich797  3077
15.Palonci MiroslavToušek Petr-78-97-92378
16.Pech VáclavTeplý Jiří54-8-7143288
17.Ulrich DominikPulpit Martin-7-88-9 1389
18.Zemánek DrahomírKopka Oldřich7-89-7-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pech Václav40Toušek Petr31
Ulrich Dominik22Teplý Jiří22
Zemánek Drahomír04Pulpit Martin22
Palonci Miroslav13Kopka Oldřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Horní JeleníRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27636:580TJ Tesla Pardubice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karcol Jaroslav
Lukeš Martin
 
 
Šrajer Martin
Čermák Zdeněk
 
 
-8-79-9 1301
2.Bubeník Martin
Merta Pavel
 
 
Bahník Vladislav
Brojír Vlastislav
 
 
1099  3011
3.Merta PavelŠrajer Martin-57-55-22312
4.Bubeník MartinČermák Zdeněk986  3022
5.Karcol JaroslavBahník Vladislav8-1086 3132
6.Potůčková AndělaBrojír Vlastislav-445-773242
7.Bubeník MartinŠrajer Martin6-7-3-10 1343
8.Karcol JaroslavČermák Zdeněk-6-1310993253
9.Potůčková AndělaBahník Vladislav-4-6-5  0354
10.Merta PavelBrojír Vlastislav393  3064
11.Karcol JaroslavŠrajer Martin1062  3074
12.Potůčková AndělaČermák Zdeněk-5-86-9 1375
13.Merta PavelBahník Vladislav4-11-77123285
14.Bubeník MartinBrojír Vlastislav277  3095
15.Lukeš MartinŠrajer Martin-8-3-6  0396
16.Merta PavelČermák Zdeněk-47-68932106
17.Bubeník MartinBahník Vladislav4310  30116
18.Karcol JaroslavBrojír Vlastislav651  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Merta Pavel31Šrajer Martin31
Bubeník Martin31Čermák Zdeněk13
Karcol Jaroslav40Bahník Vladislav13
Potůčková Anděla12Brojír Vlastislav04
Lukeš Martin01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan Pardubice B.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna v Luční ul. 296Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:25649:572TTC Slovan Pardubice B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salavec Luboš
Baloušek Miroslav
 
 
Kněžour Roman
Tošovský Jaroslav
 
 
810-6-8103210
2.Dubišar Jindřich
Rosulek Roman
 
 
Hendrych Jakub
Kyncl František
 
 
-9875 3120
3.Rosulek RomanKněžour Roman9-8-4-7 1321
4.Baloušek MiroslavTošovský Jaroslav986  3031
5.Dubišar JindřichHendrych Jakub7-9-7853241
6.Salavec LubošMoravec Miroslav355  3051
7.Baloušek MiroslavKněžour Roman997  3061
8.Dubišar JindřichTošovský Jaroslav-55-79133271
9.Salavec LubošHendrych Jakub527  3081
10.Rosulek RomanMoravec Miroslav-8-4-5  0382
11.Dubišar JindřichKněžour Roman464  3092
12.Salavec LubošTošovský Jaroslav87-9-7-92393
13.Rosulek RomanHendrych Jakub9-4814 31103
14.Baloušek MiroslavMoravec Miroslav72-107 31113
15.Salavec LubošKněžour Roman-88413 31123
16.Rosulek RomanTošovský Jaroslav-12-4-9  03124
17.Baloušek MiroslavHendrych Jakub544  30134
18.Dubišar JindřichMoravec Miroslav-2-5-6  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rosulek Roman13Kněžour Roman13
Baloušek Miroslav40Tošovský Jaroslav22
Dubišar Jindřich31Hendrych Jakub04
Salavec Luboš31Moravec Miroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy