Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk CVrchní
rozhodčí:
Sobotka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24657:554TJ Lokomotiva Nymburk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eliška Radek
Stejskal Tomáš
 
 
Kvasnička Daniel st.
Štěrbová Kateřina
 
 
96-67 3110
2.Mucha Lubomír
Malý Libor
 
 
Jiroudek Milan
Adamčík Petr
 
 
96-76 3120
3.Malý LiborAdamčík Petr77-106 3130
4.Mucha LubomírKvasnička Daniel st.-99-9-9 1331
5.Eliška RadekŠtěrbová Kateřina667  3041
6.Stejskal TomášJiroudek Milan-81211-8-72342
7.Mucha LubomírAdamčík Petr-11-8-11  0343
8.Eliška RadekKvasnička Daniel st.896  3053
9.Stejskal Tomᚊtěrbová Kateřina976  3063
10.Malý LiborJiroudek Milan6-8-7-10 1364
11.Eliška RadekAdamčík Petr87-77 3174
12.Stejskal TomášKvasnička Daniel st.835  3084
13.Malý LiborŠtěrbová Kateřina343  3094
14.Sobotka JiříJiroudek Milan-6-3-9  0395
15.Stejskal TomášAdamčík Petr8-76-11-82396
16.Malý LiborKvasnička Daniel st.36-53 31106
17.Sobotka JiříŠtěrbová Kateřina867  30116
18.Eliška RadekJiroudek Milan8-677 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malý Libor31Adamčík Petr22
Mucha Lubomír02Kvasnička Daniel st.13
Eliška Radek40Štěrbová Kateřina04
Stejskal Tomáš22Jiroudek Milan31
Sobotka Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25584:537TJ Sokol Krchleby C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroň Daniel
Táborský Štěpán
 
 
Janišš Pavel
Žoha Libor
 
 
5-966 3110
2.Hlinovský Dominik
Havel Martin
 
 
Vojtíšek Miroslav
Pekárek František
 
 
-5-11-4  0311
3.Jaroň DanielPekárek František6-957 3121
4.Táborský ŠtěpánŽoha Libor937  3031
5.Havel MartinVojtíšek Miroslav7-8-91083241
6.Hlinovský DominikJanišš Pavel-8-1185-62342
7.Táborský ŠtěpánPekárek František57-44 3152
8.Havel MartinŽoha Libor4713  3062
9.Hlinovský DominikVojtíšek Miroslav388  3072
10.Jaroň DanielJanišš Pavel-75-8793282
11.Havel MartinPekárek František994  3092
12.Hlinovský DominikŽoha Libor4-1065 31102
13.Jaroň DanielVojtíšek Miroslav5-1053 31112
14.Táborský ŠtěpánJanišš PavelWO    03113
15.Hlinovský DominikPekárek František8-964 31123
16.Jaroň DanielŽoha Libor556  30133
17.Táborský ŠtěpánVojtíšek MiroslavWO    03134
18.Havel MartinJanišš PavelWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jaroň Daniel40Pekárek František04
Táborský Štěpán20Žoha Libor04
Havel Martin30Vojtíšek Miroslav03
Hlinovský Dominik31Janišš Pavel11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory AVrchní
rozhodčí:
Schovanec Emil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň ARozhodčí:Soukal Adam
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Baščan Pavel
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Červinka František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:38652:680TJ Sokol Loučeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Adam
Baščan Pavel
 
 
Prisčák Petr
Vosátka Michal
 
 
107-7-9-92301
2.Červinka František
Schovanec Emil
 
 
Vašák Jiří
Vašák Jiří st.
 
 
12-810-4-42302
3.Soukal AdamVašák Jiří st.-11-769-62303
4.Červinka FrantišekVosátka Michal12411  3013
5.Baščan PavelPrisčák Petr5-7-97-32314
6.Schovanec EmilVašák Jiří-10-7-10  0315
7.Červinka FrantišekVašák Jiří st.8106  3025
8.Baščan PavelVosátka Michal108-710 3135
9.Schovanec EmilPrisčák Petr-5-7-7  0336
10.Soukal AdamVašák Jiří-958-873246
11.Baščan PavelVašák Jiří st.323  3056
12.Schovanec EmilVosátka Michal-2-786-42357
13.Soukal AdamPrisčák Petr6-578 3167
14.Červinka FrantišekVašák Jiří-4-610-5 1368
15.Schovanec EmilVašák Jiří st.-868-5-62369
16.Soukal AdamVosátka Michal711-134 3179
17.Červinka FrantišekPrisčák Petr-8-4-7  03710
18.Baščan PavelVašák Jiří-8-9-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukal Adam31Vašák Jiří st.22
Červinka František22Vosátka Michal13
Baščan Pavel22Prisčák Petr31
Schovanec Emil04Vašák Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Seletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Seletice 157, hřiště SeleticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1621:49564:717AFK Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmelhaus Josef
Juvčenko Igor
 
 
Kopecký Daniel
Feller Marek
 
 
-58-4-5 1301
2.Dudla Ladislav
Plch David
 
 
Hradecký Petr
Kraus Josef
 
 
-988-8-42302
3.Dudla LadislavHradecký Petr8610  3012
4.Juvčenko IgorFeller Marek-108-6-8 1313
5.Šmelhaus JosefKraus Josef-10-57-6 1314
6.Plch DavidKopecký Daniel9-9610 3124
7.Juvčenko IgorHradecký Petr7-8-9-8 1325
8.Šmelhaus JosefFeller Marek-76-10-13 1326
9.Plch DavidKraus Josef-7-77-4 1327
10.Dudla LadislavKopecký Daniel-5-9-4  0328
11.Šmelhaus JosefHradecký Petr-13-59-10 1329
12.Plch DavidFeller Marek-59-3-9 13210
13.Dudla LadislavKraus Josef-7-7-6  03211
14.Juvčenko IgorKopecký Daniel9-7-7-5 13212
15.Plch DavidHradecký Petr9-812-4-823213
16.Dudla LadislavFeller Marek-75-95-923214
17.Juvčenko IgorKraus Josef-5-8-6  03215
18.Šmelhaus JosefKopecký DanielWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dudla Ladislav13Hradecký Petr31
Juvčenko Igor04Feller Marek40
Šmelhaus Josef03Kraus Josef40
Plch David13Kopecký Daniel21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pečky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Pečky, Tř. Jana Švermy 342 28911 PečkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39638:688SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hotovec Tomáš
Pavlů Luděk
 
 
Šmidrkal Dobroslav
Kubánek Josef
 
 
-4-488-82301
2.Nepovím František
Staněk Milan
 
 
Plaček Jiří
Vaníček Miroslav
 
 
3-8-98-62302
3.Hotovec TomášVaníček Miroslav9-699 3112
4.Pavlů LuděkŠmidrkal Dobroslav-3-4-4  0313
5.Staněk MilanPlaček Jiří-3-3-9  0314
6.Nepovím FrantišekKubánek Josef8-978 3124
7.Pavlů LuděkVaníček Miroslav8-89-9103234
8.Staněk MilanŠmidrkal Dobroslav-4-4-6  0335
9.Nepovím FrantišekPlaček Jiří769  3045
10.Hotovec TomášKubánek Josef6-59-7-82346
11.Staněk MilanVaníček Miroslav-6-5-8  0347
12.Nepovím FrantišekŠmidrkal Dobroslav-6811-7-42348
13.Hotovec TomášPlaček Jiří9-910-8-102349
14.Pavlů LuděkKubánek Josef88-7-783259
15.Nepovím FrantišekVaníček MiroslavWO    3069
16.Hotovec Tomᚊmidrkal Dobroslav8-688 3179
17.Pavlů LuděkPlaček Jiří-887-783289
18.Staněk MilanKubánek Josef-5-88-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hotovec Tomáš22Vaníček Miroslav12
Pavlů Luděk31Šmidrkal Dobroslav31
Staněk Milan04Plaček Jiří22
Nepovím František21Kubánek Josef22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:30704:651TJ Sadská D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trejdl Dušan
Žežule Ondřej
 
 
Musil Filip
Michal František
 
 
-6-47-8 1301
2.Wagner Jaroslav ml.
Sláčal Pavel
 
 
Řezníček Michal
Brynych Jaroslav
 
 
-687-993211
3.Wagner Jaroslav ml.Řezníček Michal8-1268 3121
4.Trejdl DušanBrynych Jaroslav2511  3031
5.Žežule OndřejMusil Filip-8-7-8  0332
6.Sláčal PavelMichal František7-8911 3142
7.Trejdl DušanŘezníček Michal-7-881273252
8.Žežule OndřejBrynych Jaroslav-8-8-6  0353
9.Sláčal PavelMusil Filip8-12-9-7 1354
10.Wagner Jaroslav ml.Michal František10-1187 3164
11.Žežule OndřejŘezníček Michal543  3074
12.Sláčal PavelBrynych Jaroslav-67-87123284
13.Wagner Jaroslav ml.Musil Filip10-97-11-82385
14.Trejdl DušanMichal František789  3095
15.Sláčal PavelŘezníček Michal7-510-121232105
16.Wagner Jaroslav ml.Brynych Jaroslav-7-10-10  03106
17.Trejdl DušanMusil Filip9-1048 31116
18.Žežule OndřejMichal František756  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wagner Jaroslav ml.22Řezníček Michal04
Trejdl Dušan40Brynych Jaroslav22
Žežule Ondřej22Musil Filip31
Sláčal Pavel31Michal František04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy