Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Seletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:26668:577TTC Žehuň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Jiroudek Milan
 
 
Dudla Ladislav
Lokša Petr
 
 
6125  3010
2.Kvasnička Daniel st.
Kocner Petr
 
 
Novák Miloslav
Novák Lukáš
 
 
7-8-7543220
3.Bečvářová MichaelaDudla Ladislav94-1110 3130
4.Kvasnička Daniel st.Lokša Petr-12-95573240
5.Jiroudek MilanNovák Miloslav71-710 3150
6.Adamčík PetrNovák Lukáš612-8-883260
7.Kvasnička Daniel st.Dudla Ladislav-77-8-12 1361
8.Jiroudek MilanLokša Petr548  3071
9.Adamčík PetrNovák Miloslav87-8-863281
10.Bečvářová MichaelaNovák Lukáš089  3091
11.Jiroudek MilanDudla Ladislav9-95-5832101
12.Adamčík PetrLokša Petr39-115 31111
13.Bečvářová MichaelaNovák Miloslav814  30121
14.Fiala AlešNovák Lukáš-4-9-5  03122
15.Adamčík PetrDudla LadislavWO    03123
16.Bečvářová MichaelaLokša Petr349  30133
17.Fiala AlešNovák Miloslav-6-5-12  03134
18.Jiroudek MilanNovák Lukáš-8988 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bečvářová Michaela40Dudla Ladislav12
Kvasnička Daniel st.11Lokša Petr04
Jiroudek Milan40Novák Miloslav13
Adamčík Petr30Novák Lukáš13
Fiala Aleš02   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Pečky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:20663:579TJ Dvory A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukal Adam
Schovanec Emil
 
 
Votava Martin
Staněk Milan
 
 
989  3010
2.Baščan Pavel
Miškovský Jaroslav
 
 
Holešovský Petr
Zelinka Josef
 
 
9-8-8-9 1311
3.Schovanec EmilVotava Martin8-9-58-72312
4.Baščan PavelStaněk Milan76-56 3122
5.Miškovský JaroslavHolešovský Petr71010  3032
6.Soukal AdamZelinka Josef655  3042
7.Baščan PavelVotava Martin-81198 3152
8.Miškovský JaroslavStaněk Milan-88-87-62353
9.Soukal AdamHolešovský Petr977  3063
10.Schovanec EmilZelinka Josef679  3073
11.Miškovský JaroslavVotava Martin7-8-6-7 1374
12.Soukal AdamStaněk Milan486  3084
13.Schovanec EmilHolešovský Petr-81098 3194
14.Baščan PavelZelinka Josef678  30104
15.Soukal AdamVotava Martin8710  30114
16.Schovanec EmilStaněk Milan1079  30124
17.Baščan PavelHolešovský Petr10-9-8-8 13125
18.Miškovský JaroslavZelinka Josef9-87-6832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schovanec Emil31Votava Martin22
Baščan Pavel31Staněk Milan13
Miškovský Jaroslav22Holešovský Petr13
Soukal Adam40Zelinka Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33678:643TJ Sokol Krchleby C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jaroň Daniel
Táborský Štěpán
 
 
Trejdl Dušan
Hendrych Jan
 
 
47-78 3110
2.Kulhánek Vladimír
Hlinovský Dominik
 
 
Čvančara Martin
Žežule Ondřej
 
 
79-88 3120
3.Hlinovský DominikHendrych Jan-468-993230
4.Táborský ŠtěpánŽežule Ondřej-8311-11-72331
5.Jaroň DanielTrejdl Dušan310-83 3141
6.Kulhánek VladimírČvančara Martin-78-613-82342
7.Táborský ŠtěpánHendrych Jan-8448 3152
8.Jaroň DanielŽežule Ondřej18-94 3162
9.Kulhánek VladimírTrejdl Dušan9-9-7-10 1363
10.Hlinovský DominikČvančara Martin-12-10-8  0364
11.Jaroň DanielHendrych Jan4-849 3174
12.Kulhánek VladimírŽežule Ondřej-9-3611-42375
13.Hlinovský DominikTrejdl Dušan-3-7-6  0376
14.Táborský ŠtěpánČvančara Martin-8178 3186
15.Kulhánek VladimírHendrych Jan7-888 3196
16.Hlinovský DominikŽežule Ondřej-10-6103832106
17.Táborský ŠtěpánTrejdl Dušan887  30116
18.Jaroň DanielČvančara MartinWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlinovský Dominik22Hendrych Jan04
Táborský Štěpán31Žežule Ondřej22
Jaroň Daniel30Trejdl Dušan22
Kulhánek Vladimír13Čvančara Martin21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32601:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejtruba Václav
Rufer Vladislav
 
 
Novák Lukáš
Musil Filip
 
 
-8-7-8  0301
2.Sobotka Jiří
Eliška Radek
 
 
Brynych Jaroslav
Michal František
 
 
569  3011
3.Vejtruba VáclavNovák Lukáš-98-6-10 1312
4.Rufer VladislavMusil Filip-6-5-9  0313
5.Sobotka JiříBrynych Jaroslav686  3023
6.Eliška RadekMichal František7411  3033
7.Rufer VladislavNovák Lukáš-6-4-4  0334
8.Sobotka JiříMusil Filip-896-6-72335
9.Eliška RadekBrynych Jaroslav664  3045
10.Vejtruba VáclavMichal František767  3055
11.Sobotka JiříNovák Lukáš8-5612 3165
12.Eliška RadekMusil Filip-1065-683275
13.Vejtruba VáclavBrynych Jaroslav6-8-78-82376
14.Rufer VladislavMichal František-8-6-5  0377
15.Eliška RadekNovák Lukáš-76-8-7 1378
16.Vejtruba VáclavMusil Filip-65-7-9 1379
17.Rufer VladislavBrynych Jaroslav96-4-853289
18.Sobotka JiříMichal František565  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejtruba Václav13Novák Lukáš31
Rufer Vladislav13Musil Filip31
Sobotka Jiří31Brynych Jaroslav13
Eliška Radek31Michal František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poděbrady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 5, Poděbrady 290 01, OD Jiří, 1 poschodí samostatný vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40645:680SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František
Horáček Vlastimil
 
 
Plaček Jiří
Vaníček Martin
 
 
-75-8-4 1301
2.Vojtíšek Miroslav
Omáčka David
 
 
Šmidrkal Dobroslav
Kubánek Josef
 
 
-6-4-8  0302
3.Horáček VlastimilPlaček Jiří6-98-993212
4.Omáčka DavidŠmidrkal Dobroslav-4-6-9  0313
5.Pekárek FrantišekKubánek Josef-89-711-72314
6.Vojtíšek MiroslavVaníček Martin77-85 3124
7.Omáčka DavidPlaček Jiří4118  3034
8.Pekárek FrantišekŠmidrkal Dobroslav-311-9-8 1335
9.Vojtíšek MiroslavKubánek Josef74-11-673245
10.Horáček VlastimilVaníček Martin675  3055
11.Pekárek FrantišekPlaček Jiří10-5-4-6 1356
12.Vojtíšek MiroslavŠmidrkal Dobroslav-887-9-82357
13.Horáček VlastimilKubánek Josef7210  3067
14.Žoha LiborVaníček Martin-46-3-9 1368
15.Vojtíšek MiroslavPlaček Jiří-7-8-9  0369
16.Horáček VlastimilŠmidrkal Dobroslav-998-793279
17.Žoha LiborKubánek Josef9-11-77-923710
18.Pekárek FrantišekVaníček Martin-77-9-5 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horáček Vlastimil40Plaček Jiří22
Omáčka David11Šmidrkal Dobroslav31
Pekárek František04Kubánek Josef22
Vojtíšek Miroslav22Vaníček Martin22
Žoha Libor02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Loučeň, Nymburská 189, 28937, vedle kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:45507:593AFK Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špoutil Roman
Vosátka Michal
 
 
Vejvoda Miroslav
Kopecký Daniel
 
 
-3-9-13  0301
2.Martínek Jaroslav
Prisčák Petr
 
 
Hradecký Petr
Kubálek Josef st.
 
 
-76-8-5 1302
3.Špoutil RomanHradecký Petr-8-5-7  0303
4.Vosátka MichalVejvoda Miroslav-10-6-3  0304
5.Prisčák PetrKubálek Josef st.293  3014
6.Martínek JaroslavKopecký Daniel-89-6-6 1315
7.Vosátka MichalHradecký Petr-10-97-9 1316
8.Prisčák PetrVejvoda Miroslav-4-10-9  0317
9.Martínek JaroslavKubálek Josef st.-6-3-7  0318
10.Špoutil RomanKopecký Daniel-77-4-3 1319
11.Prisčák PetrHradecký Petr-713-6-7 13110
12.Martínek JaroslavVejvoda Miroslav-10-8-5  03111
13.Špoutil RomanKubálek Josef st.-8-6-8  03112
14.Vosátka MichalKopecký Daniel-3-679-323113
15.Martínek JaroslavHradecký Petr-310-88-923114
16.Špoutil RomanVejvoda Miroslav-8-7-7  03115
17.Vosátka MichalKubálek Josef st.WO    30215
18.Prisčák PetrKopecký DanielWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špoutil Roman04Hradecký Petr40
Vosátka Michal03Vejvoda Miroslav40
Prisčák Petr12Kubálek Josef st.21
Martínek Jaroslav04Kopecký Daniel30
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy