Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23639:547TJ Sokol Krchleby C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Martin
Táborský Štěpán
 
 
Jiroudek Milan
Adamčík Petr
 
 
2-954 3110
2.Paclt Milan
Hlinovský Dominik
 
 
Košnerová Alena
Štěrbová Kateřina
 
 
6-104-643220
3.Táborský ŠtěpánAdamčík Petr71010  3030
4.Havel MartinKošnerová Alena899  3040
5.Paclt MilanŠtěrbová Kateřina787  3050
6.Hlinovský DominikJiroudek Milan-10710-953260
7.Havel MartinAdamčík Petr107-7-953270
8.Paclt MilanKošnerová Alena2-945 3180
9.Hlinovský DominikŠtěrbová Kateřina5-7-13-7 1381
10.Táborský ŠtěpánJiroudek Milan-5868 3191
11.Paclt MilanAdamčík Petr-811-9-8 1392
12.Hlinovský DominikKošnerová Alena2-996 31102
13.Táborský ŠtěpánŠtěrbová Kateřina1095  30112
14.Havel MartinJiroudek Milan3413  30122
15.Hlinovský DominikAdamčík PetrWO    03123
16.Táborský ŠtěpánKošnerová Alena767  30133
17.Havel MartinŠtěrbová Kateřina6-944 31143
18.Paclt MilanJiroudek MilanWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Štěpán40Adamčík Petr12
Havel Martin40Košnerová Alena04
Paclt Milan21Štěrbová Kateřina13
Hlinovský Dominik21Jiroudek Milan03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvory AVrchní
rozhodčí:
Miškovský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk CRozhodčí:Baščan Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dvory 100, sokolovna DvoryRozhodčí:Červinka František
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Schovanec Emil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:51499:663TJ Lokomotiva Nymburk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schovanec Emil
Baščan Pavel
 
 
Sobotka Jiří
Malý Libor
 
 
-8-10-8  0301
2.Červinka František
Miškovský Jaroslav
 
 
Eliška Radek
Stejskal Tomáš
 
 
-858-10-102302
3.Miškovský JaroslavMalý Libor-8-7-9  0303
4.Baščan PavelStejskal Tomáš910-6-9-92304
5.Červinka FrantišekEliška Radek-5-5-8  0305
6.Schovanec EmilSobotka Jiří-74-5-10 1306
7.Baščan PavelMalý Libor994  3016
8.Červinka FrantišekStejskal Tomáš-6-7-7  0317
9.Schovanec EmilEliška Radek-7-109-8 1318
10.Miškovský JaroslavSobotka Jiří-8-8-8  0319
11.Červinka FrantišekMalý Libor-5-99-2 13110
12.Schovanec EmilStejskal Tomáš-7-6-10  03111
13.Miškovský JaroslavEliška Radek-8-7-7  03112
14.Baščan PavelSobotka Jiří-8-65-6 13113
15.Schovanec EmilMalý LiborWO    03114
16.Miškovský JaroslavStejskal Tomáš-107-8-8 13115
17.Baščan PavelEliška Radek-10-2-5  03116
18.Červinka FrantišekSobotka Jiří6-8-5-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Miškovský Jaroslav04Malý Libor21
Baščan Pavel13Stejskal Tomáš40
Červinka František04Eliška Radek40
Schovanec Emil03Sobotka Jiří40
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Seletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Seletice 157, hřiště SeleticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31638:612TJ Seletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudla Ladislav
Kulhánek Jiří
 
 
Vymazal Lukáš
Janišš Pavel
 
 
8-108-11103210
2.Juvčenko Igor
Šmelhaus Josef
 
 
Pekárek František
Omáčka David
 
 
71013  3020
3.Dudla LadislavOmáčka David4-129-883230
4.Juvčenko IgorVymazal Lukáš6-1058 3140
5.Šmelhaus JosefPekárek František-8-7-7  0341
6.Kulhánek JiříJanišš Pavel-7699 3151
7.Juvčenko IgorOmáčka David-5-7-4  0352
8.Šmelhaus JosefVymazal Lukáš5-64-6-82353
9.Kulhánek JiříPekárek František1073  3063
10.Dudla LadislavJanišš Pavel963  3073
11.Šmelhaus JosefOmáčka David-10-1077-92374
12.Kulhánek JiříVymazal Lukáš-12-8-7  0375
13.Dudla LadislavPekárek František967  3085
14.Juvčenko IgorJanišš Pavel8-11-9993295
15.Kulhánek JiříOmáčka David108-7-71032105
16.Dudla LadislavVymazal Lukáš-4-7-5  03106
17.Juvčenko IgorPekárek FrantišekWO    03107
18.Šmelhaus JosefJanišš PavelWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dudla Ladislav31Omáčka David22
Juvčenko Igor21Vymazal Lukáš31
Šmelhaus Josef03Pekárek František12
Kulhánek Jiří31Janišš Pavel03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Pečky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Loučeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Pečky, Tř. Jana Švermy 342 28911 PečkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:23559:538TJ Spartak Pečky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nepovím František
Zelinka Josef
 
 
Vašák Jiří
Vašák Jiří st.
 
 
-3-7-8  0301
2.Hotovec Tomáš
Pavlů Luděk
 
 
Prisčák Petr
Martínek Jaroslav
 
 
1098  3011
3.Hotovec TomášVašák Jiří st.888  3021
4.Pavlů LuděkVašák Jiří-9-786-72322
5.Nepovím FrantišekPrisčák Petr899  3032
6.Zelinka JosefMartínek Jaroslav-6-8-9  0333
7.Pavlů LuděkVašák Jiří st.898  3043
8.Nepovím FrantišekVašák Jiří10-9-8-10 1344
9.Zelinka JosefPrisčák Petr-4-3-5  0345
10.Hotovec TomášMartínek Jaroslav688  3055
11.Nepovím FrantišekVašák Jiří st.876  3065
12.Zelinka JosefVašák Jiří-3-8-3  0366
13.Hotovec TomášPrisčák Petr-10648 3176
14.Pavlů LuděkMartínek Jaroslav568  3086
15.Zelinka JosefVašák Jiří st.-12-8-5  0387
16.Hotovec TomášVašák Jiří998  3097
17.Pavlů LuděkPrisčák Petr9-988 31107
18.Nepovím FrantišekVosátka Michal986  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hotovec Tomáš40Vašák Jiří st.13
Pavlů Luděk31Vašák Jiří31
Nepovím František31Prisčák Petr13
Zelinka Josef04Martínek Jaroslav12
   Vosátka Michal01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41631:681AFK Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dědek Martin
Trejdl Dušan
 
 
Hradecký Petr
Kopecký Daniel
 
 
81110  3010
2.Wagner Jaroslav ml.
Žežule Ondřej
 
 
Vejvoda Miroslav
Feller Marek
 
 
-6-88-6 1311
3.Trejdl DušanVejvoda Miroslav-4-8-9  0312
4.Wagner Jaroslav ml.Feller Marek8-959 3122
5.Žežule OndřejHradecký Petr9-6-8-8 1323
6.Dědek MartinKopecký Daniel4-610-7-82324
7.Wagner Jaroslav ml.Vejvoda Miroslav-8-9-4  0325
8.Žežule OndřejFeller Marek8211  3035
9.Dědek MartinHradecký Petr-8-76-11 1336
10.Trejdl DušanKopecký Daniel-8-48-10 1337
11.Žežule OndřejVejvoda Miroslav-8-7-8  0338
12.Dědek MartinFeller Marek-68-3463248
13.Trejdl DušanHradecký Petr888  3058
14.Wagner Jaroslav ml.Kopecký Daniel109-7-9-72359
15.Dědek MartinVejvoda Miroslav-6-39-8 13510
16.Trejdl DušanFeller Marek75-8-4332610
17.Wagner Jaroslav ml.Hradecký Petr-99-810-823611
18.Žežule OndřejKopecký Daniel-8-56-9 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trejdl Dušan22Vejvoda Miroslav40
Wagner Jaroslav ml.13Feller Marek04
Žežule Ondřej13Hradecký Petr31
Dědek Martin13Kopecký Daniel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husovo náměstí 1976, Lysá nad Labem, 289 22, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:45587:701SK Městec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Václav
Novák Lukáš
 
 
Šmidrkal Dobroslav
Kubánek Josef
 
 
9-7-99-42301
2.Brynych Jaroslav
Řezníček Michal
 
 
Vaníček Martin
Plaček Jiří
 
 
8-59-5-122302
3.Horák VáclavKubánek Josef-9-6-10  0303
4.Brynych JaroslavPlaček Jiří5-3-5973213
5.Řezníček MichalŠmidrkal Dobroslav-4-9-5  0314
6.Novák LukášVaníček Martin437  3024
7.Brynych JaroslavKubánek Josef-12-6-4  0325
8.Řezníček MichalPlaček Jiří4-5-6-7 1326
9.Novák Lukᚊmidrkal Dobroslav4-897 3136
10.Horák VáclavVaníček Martin-7-2-9  0337
11.Řezníček MichalKubánek Josef-1-3118-32338
12.Novák LukášPlaček Jiří-6-656-92339
13.Horák VáclavŠmidrkal Dobroslav-6-8-5  03310
14.Brynych JaroslavVaníček Martin109-10-6-823311
15.Novák LukášKubánek Josef999  30411
16.Horák VáclavPlaček Jiří11-88-5-423412
17.Brynych JaroslavŠmidrkal Dobroslav-10-8-11  03413
18.Řezníček MichalVaníček Martin6-4-7-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Václav04Kubánek Josef31
Brynych Jaroslav13Plaček Jiří31
Řezníček Michal04Šmidrkal Dobroslav31
Novák Lukáš31Vaníček Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy