Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28669:603Vlčnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
Pospíšil Marek
Rychlík Ivan
 
 
-9-9-8  0301
2.Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
Holub Petr
Škráček Jan
 
 
-3396 3111
3.Mlýnek RadomírRychlík Ivan57-6-1073221
4.Moštěk MarcelHolub Petr8-7-7-8 1322
5.Křapa IvoPospíšil Marek-6-799-62323
6.Turzík VlastimilŠkráček Jan876  3033
7.Moštěk MarcelRychlík Ivan-882-953243
8.Křapa IvoHolub Petr6-6-87-82344
9.Turzík VlastimilPospíšil Marek764  3054
10.Mlýnek RadomírŠkráček Jan-78-8-4 1355
11.Křapa IvoRychlík Ivan-3-11-7  0356
12.Turzík VlastimilHolub Petr511-95 3166
13.Mlýnek RadomírPospíšil Marek659  3076
14.Moštěk MarcelŠkráček Jan121113  3086
15.Turzík VlastimilRychlík Ivan-9898 3196
16.Mlýnek RadomírHolub Petr876  30106
17.Moštěk MarcelPospíšil Marek557  30116
18.Křapa IvoŠkráček Jan-103-511-723117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlýnek Radomír31Rychlík Ivan13
Moštěk Marcel31Holub Petr22
Křapa Ivo04Pospíšil Marek13
Turzík Vlastimil40Škráček Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:15688:513Vážany-Ořechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlavica Petr
Krys Roman
 
 
Kolařík Radomír
Macháček Oldřich
 
 
8510  3010
2.Oharek Petr
Laga Zbyněk
 
 
Stehlík Jan
Urbánek Jan ml.
 
 
-10386 3120
3.Hlavica PetrMacháček Oldřich763  3030
4.Laga ZbyněkStehlík Jan87-811 3140
5.Krys RomanUrbánek Jan ml.1049  3050
6.Oharek PetrKolařík Radomír-51069 3160
7.Laga ZbyněkMacháček Oldřich-83-8733270
8.Krys RomanStehlík Jan368  3080
9.Oharek PetrUrbánek Jan ml.939  3090
10.Hlavica PetrKolařík Radomír-9874 31100
11.Krys RomanMacháček Oldřich885  30110
12.Oharek PetrStehlík Jan-74-99832120
13.Hlavica PetrUrbánek Jan ml.9-989 31130
14.Laga ZbyněkKolařík Radomír-9-10-8  03131
15.Oharek PetrMacháček Oldřich437  30141
16.Hlavica PetrStehlík Jan874  30151
17.Laga ZbyněkUrbánek Jan ml.87-7-8932161
18.Krys RomanKolařík Radomír-7759 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlavica Petr40Macháček Oldřich04
Laga Zbyněk31Stehlík Jan04
Krys Roman40Urbánek Jan ml.04
Oharek Petr40Kolařík Radomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40545:592Újezdec-Těšov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Rudolf
Basovník Kamil
 
 
Chmelař Jaroslav
Man František
 
 
43-94 3110
2.Kučík Květoslav
Janík Michal
 
 
Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
-6-6-9  0311
3.Janík MichalŽivnéř Stanislav-9-8-4  0312
4.Konečný RudolfLekešová Zuzana24-95 3122
5.Basovník KamilChmelař Jaroslav-3-3-9  0323
6.Kučík KvětoslavMan František-5-2-2  0324
7.Konečný RudolfŽivnéř Stanislav96-8-9-92325
8.Basovník KamilLekešová Zuzana8-4-13-10 1326
9.Kučík KvětoslavChmelař Jaroslav-86-49-62327
10.Janík MichalMan František-9879 3137
11.Basovník KamilŽivnéř Stanislav-6-6-8  0338
12.Kučík KvětoslavLekešová Zuzana-588-7-82339
13.Janík MichalChmelař Jaroslav368  3049
14.Konečný RudolfMan František-1-8-8  03410
15.Kučík KvětoslavŽivnéř Stanislav-2-4-6  03411
16.Janík MichalLekešová Zuzana911-96 31511
17.Konečný RudolfChmelař JaroslavWO    30611
18.Basovník KamilMan František-4-10-12  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janík Michal31Živnéř Stanislav40
Konečný Rudolf12Lekešová Zuzana22
Basovník Kamil04Chmelař Jaroslav21
Kučík Květoslav04Man František31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa AVrchní
rozhodčí:
Mikulka Petr
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37693:670nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostka Matěj
Mikulka Petr
 
 
Uher Antonín
Uher Jaroslav
 
 
7-9-8-8 1301
2.Krpálek Martin
Jurásek Cyril
 
 
Jurásek Robin
Bobčík Přemysl
 
 
-105-7863211
3.Krpálek MartinUher Antonín-7-7-10  0312
4.Jurásek CyrilUher Jaroslav610-6-1163222
5.Mikulka PetrJurásek Robin8-6-7-9 1323
6.Kostka MatějBobčík Přemysl457  3033
7.Jurásek CyrilUher Antonín-5-9-9  0334
8.Mikulka PetrUher Jaroslav-5-6-11  0335
9.Kostka MatějJurásek Robin116-810 3145
10.Krpálek MartinBobčík Přemysl8-684 3155
11.Mikulka PetrUher Antonín-4-4-4  0356
12.Kostka MatějUher Jaroslav299  3066
13.Krpálek MartinJurásek Robin-8-96493276
14.Jurásek CyrilBobčík Přemysl-104-88-112377
15.Kostka MatějUher Antonín-934-8-92378
16.Krpálek MartinUher Jaroslav9-1211-983288
17.Jurásek CyrilJurásek Robin6-55-11-92389
18.Mikulka PetrBobčík Přemysl10167  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krpálek Martin31Uher Antonín40
Jurásek Cyril13Uher Jaroslav13
Mikulka Petr13Jurásek Robin22
Kostka Matěj31Bobčík Přemysl13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36537:571Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Martin
Blažek Dominik
 
 
Knotek Jiří st.
Štajner Jakub
 
 
1094  3010
2.Trtek Tomáš
Rumanovský Michal
 
 
Staroba Josef
Popelka Václav
 
 
-3-57-6 1311
3.Rumanovský MichalStaroba Josef-9-3-4  0312
4.Trtek Tomᚊtajner Jakub575  3022
5.Orlovský MartinPopelka Václav385  3032
6.Blažek DominikKnotek Jiří st.-10-6-6  0333
7.Trtek TomášStaroba Josef-3-79-9 1334
8.Orlovský MartinŠtajner Jakub522  3044
9.Blažek DominikPopelka Václav3-78-1093254
10.Rumanovský MichalKnotek Jiří st.-10-45-7 1355
11.Orlovský MartinStaroba Josef-7-9-5  0356
12.Blažek DominikŠtajner Jakub-7-10106-72357
13.Rumanovský MichalPopelka Václav-5-89-8 1358
14.Trtek TomášKnotek Jiří st.-5-9-4  0359
15.Blažek DominikStaroba Josef-1-6-3  03510
16.Rumanovský MichalŠtajner Jakub-9-5-7  03511
17.Trtek TomášPopelka Václav11711  30611
18.Orlovský MartinKnotek Jiří st.-10433 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rumanovský Michal04Staroba Josef40
Trtek Tomáš22Štajner Jakub22
Orlovský Martin31Popelka Václav13
Blažek Dominik13Knotek Jiří st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38635:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareček Šimon
Šmejkal Filip
 
 
Capanda Radim
Šašinka Radek st.
 
 
955  3010
2.Konečný Martin
Konečný Josef
 
 
Kozelek Ondřej
Malíková Klára
 
 
-1213-9-8 1311
3.Šmejkal FilipKozelek Ondřej10-5-6-3 1312
4.Konečný JosefMalíková Klára5-4-4-6 1313
5.Mareček ŠimonŠašinka Radek st.5-878 3123
6.Konečný MartinCapanda Radim-236-783233
7.Konečný JosefKozelek Ondřej6-5-6-4 1334
8.Mareček ŠimonMalíková Klára-4-5-6  0335
9.Konečný MartinŠašinka Radek st.9104  3045
10.Šmejkal FilipCapanda Radim-109-10-9 1346
11.Mareček ŠimonKozelek Ondřej-9-10-8  0347
12.Konečný MartinMalíková Klára-4-67-6 1348
13.Šmejkal FilipŠašinka Radek st.5-4-6653258
14.Konečný JosefCapanda Radim6-1047 3168
15.Konečný MartinKozelek Ondřej-6-66963278
16.Šmejkal FilipMalíková Klára5-4-13-6 1379
17.Konečný JosefŠašinka Radek st.-32107 3189
18.Mareček ŠimonCapanda Radim-86-12563299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Filip13Kozelek Ondřej31
Konečný Josef22Malíková Klára40
Mareček Šimon22Šašinka Radek st.04
Konečný Martin31Capanda Radim13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy