Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38607:668Vlčnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareček Šimon
Rampáček Patrik
 
 
Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
-10-510-6 1301
2.Konečný Martin
Mičola Václav
 
 
Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
-6-710673211
3.Mičola VáclavMlýnek Radomír43-411 3121
4.Rampáček PatrikKřapa Ivo-7-9-6  0322
5.Mareček ŠimonTurzík Vlastimil-3-8-10  0323
6.Konečný MartinMoštěk Marcel11117  3033
7.Rampáček PatrikMlýnek Radomír-3109-5-62334
8.Mareček ŠimonKřapa Ivo-7-9-10  0335
9.Konečný MartinTurzík Vlastimil1368  3045
10.Mičola VáclavMoštěk Marcel-6-8-9  0346
11.Mareček ŠimonMlýnek Radomír6-4-51093256
12.Konečný MartinKřapa Ivo999  3066
13.Mičola VáclavTurzík Vlastimil-7-8-8  0367
14.Rampáček PatrikMoštěk Marcel-79-138-42368
15.Konečný MartinMlýnek Radomír-64-5963278
16.Mičola VáclavKřapa Ivo9-7102 3188
17.Rampáček PatrikTurzík Vlastimil-8-78-9 1389
18.Mareček ŠimonMoštěk Marcel-8-5-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mičola Václav22Mlýnek Radomír13
Rampáček Patrik04Křapa Ivo22
Mareček Šimon13Turzík Vlastimil31
Konečný Martin40Moštěk Marcel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ StráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:51407:656Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Vojtěch
 
 
Staroba Josef
Pavluš Jan ml.
 
 
WO    0301
2.Capanda Radim
Šašinka Radek st.
 
 
Tomanec Lukáš
Knotek Jiří st.
 
 
-98-8-9 1302
3.Šašinka Radek st.Staroba Josef-78-10-9 1303
4.Capanda RadimTomanec Lukáš-8-7-9  0304
5.Novotný VojtěchKnotek Jiří st.-6-7-6  0305
6.Pavluš Jan ml.WO    0306
7.Capanda RadimStaroba Josef-7-5-8  0307
8.Novotný VojtěchTomanec Lukáš-6-8-7  0308
9.Knotek Jiří st.WO    0309
10.Šašinka Radek st.Pavluš Jan ml.987  3019
11.Novotný VojtěchStaroba Josef-5-6-5  03110
12.Tomanec LukášWO    03111
13.Šašinka Radek st.Knotek Jiří st.-9-10109-823112
14.Capanda RadimPavluš Jan ml.-998-10-923113
15.Staroba JosefWO    03114
16.Šašinka Radek st.Tomanec Lukáš-98-10-9 13115
17.Capanda RadimKnotek Jiří st.-8-97-8 13116
18.Novotný VojtěchPavluš Jan ml.-8-8-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šašinka Radek st.13Staroba Josef30
Capanda Radim04Tomanec Lukáš30
Novotný Vojtěch04Knotek Jiří st.30
   Pavluš Jan ml.21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:25745:644Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bičan Miroslav
Trtek Tomáš
 
 
Mikulka Petr
Glajch Michal
 
 
48-86 3110
2.Kryštof Radek
Tománková Jana
 
 
Glajch Jan
Krpálek Martin
 
 
-10710-8-62311
3.Kryštof RadekKrpálek Martin-88-3-4 1312
4.Tománková JanaGlajch Jan69-10-12133222
5.Bičan MiroslavMikulka Petr768  3032
6.Trtek TomášGlajch Michal778  3042
7.Tománková JanaKrpálek Martin-933-1093252
8.Bičan MiroslavGlajch Jan11-122-7103262
9.Trtek TomášMikulka Petr10-8-127123272
10.Kryštof RadekGlajch Michal5-129-773282
11.Bičan MiroslavKrpálek Martin1233  3092
12.Trtek TomášGlajch Jan10-7-6-8 1393
13.Kryštof RadekMikulka Petr1710  30103
14.Tománková JanaGlajch Michal-269-10932113
15.Trtek TomášKrpálek Martin4610  30123
16.Kryštof RadekGlajch Jan10-7-9-8 13124
17.Tománková JanaMikulka Petr8714  30134
18.Bičan MiroslavGlajch Michal4108  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kryštof Radek22Krpálek Martin13
Tománková Jana40Glajch Jan22
Bičan Miroslav40Mikulka Petr04
Trtek Tomáš31Glajch Michal04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Dolní Němčí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Antonín
Uher Jaroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Ježek Vít
Jurásek Robin
 
 

 
 
WO    3020
3.Ježek VítWO    3030
4.Uher JaroslavWO    3040
5.Jurásek RobinWO    3050
6.Uher AntonínWO    3060
7.Uher JaroslavWO    3070
8.Jurásek RobinWO    3080
9.Uher AntonínWO    3090
10.Ježek VítWO    30100
11.Jurásek RobinWO    30110
12.Uher AntonínWO    30120
13.Ježek VítWO    30130
14.Uher JaroslavWO    30140
15.Uher AntonínWO    30150
16.Ježek VítWO    30160
17.Uher JaroslavWO    30170
18.Jurásek RobinWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Břestek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:18688:559Vážany-Ořechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Petr
Laga Zbyněk
 
 
Basovník Kamil
Konečný Rudolf
 
 
9102  3010
2.Krys Roman
Hlavica Petr
 
 
Kučík Květoslav
Janík Michal
 
 
484  3020
3.Laga ZbyněkJaník Michal745  3030
4.Hlavica PetrKonečný Rudolf78-8-3-62331
5.Krys RomanBasovník Kamil10710  3041
6.Oharek PetrKučík Květoslav1067  3051
7.Hlavica PetrJaník Michal9-3-84-82352
8.Krys RomanKonečný Rudolf10-948 3162
9.Oharek PetrBasovník Kamil677  3072
10.Laga ZbyněkKučík Květoslav988  3082
11.Krys RomanJaník Michal6-11-8-5 1383
12.Oharek PetrKonečný Rudolf986  3093
13.Laga ZbyněkBasovník Kamil74-7-61232103
14.Hlavica PetrKučík Květoslav-91157 31113
15.Oharek PetrJaník Michal-789-71132123
16.Laga ZbyněkKonečný Rudolf7-587 31133
17.Hlavica PetrBasovník Kamil-9-736732143
18.Krys RomanKučík Květoslav857  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laga Zbyněk40Janík Michal22
Hlavica Petr22Konečný Rudolf13
Krys Roman31Basovník Kamil04
Oharek Petr40Kučík Květoslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bojkovice BVrchní
rozhodčí:
Šašinka Jiří
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:38645:675Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Jan
Urbánek Jan ml.
 
 
Pospíšil Marek
Rychlík Ivan
 
 
-5-88-4 1301
2.Šašinka Jiří
Salvet Ladislav
 
 
Holub Petr
Polášek Radek
 
 
-78-89-62302
3.Stehlík JanRychlík Ivan-12-6-4  0303
4.Šašinka JiříHolub Petr1186  3013
5.Salvet LadislavPolášek Radek-6-8-5  0314
6.Urbánek Jan ml.Pospíšil Marek575  3024
7.Šašinka JiříRychlík Ivan-9-2128-62325
8.Salvet LadislavHolub Petr-9-7-10  0326
9.Urbánek Jan ml.Polášek Radek846  3036
10.Stehlík JanPospíšil Marek12-7-44-72337
11.Salvet LadislavRychlík Ivan8-10-77-122338
12.Urbánek Jan ml.Holub Petr5107  3048
13.Stehlík JanPolášek Radek-8-3-4  0349
14.Šašinka JiříPospíšil Marek-77412 3159
15.Urbánek Jan ml.Rychlík Ivan-86-9-14 13510
16.Stehlík JanHolub Petr8-7-3-8 13511
17.Šašinka JiříPolášek Radek-1098-111332611
18.Salvet LadislavPospíšil Marek92-9-7532711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stehlík Jan04Rychlík Ivan40
Šašinka Jiří31Holub Petr22
Salvet Ladislav13Polášek Radek22
Urbánek Jan ml.31Pospíšil Marek13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy