Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bojkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:10Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37641:674Vlčnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Jan
Urbánek Jan ml.
 
 
Moštěk Marcel
Křapa Ivo
 
 
5-798 3110
2.Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 
Turzík Vlastimil
Mlýnek Radomír
 
 
9910  3020
3.Stehlík JanTurzík Vlastimil-8-8-6  0321
4.Šašinka JiříMoštěk Marcel-9-5-4  0322
5.Kolařík RadomírMlýnek Radomír6-7-79-112323
6.Urbánek Jan ml.Křapa Ivo-2511-8-92324
7.Šašinka JiříTurzík Vlastimil-598-973234
8.Kolařík RadomírMoštěk Marcel9-689 3144
9.Urbánek Jan ml.Mlýnek Radomír-11-5-11  0345
10.Stehlík JanKřapa Ivo9-8-8-6 1346
11.Kolařík RadomírTurzík Vlastimil-391-4-52347
12.Urbánek Jan ml.Moštěk Marcel16-888 3157
13.Stehlík JanMlýnek Radomír828  3067
14.Šašinka JiříKřapa Ivo-106-9-7 1368
15.Urbánek Jan ml.Turzík Vlastimil-8-64-7 1369
16.Stehlík JanMoštěk Marcel-99-41243279
17.Šašinka JiříMlýnek Radomír-9-9-6  03710
18.Kolařík RadomírKřapa Ivo8710  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Jan22Turzík Vlastimil31
Šašinka Jiří13Moštěk Marcel13
Kolařík Radomír22Mlýnek Radomír31
Urbánek Jan ml.13Křapa Ivo31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Břestek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:29712:644Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Marek
Rychlík Ivan
 
 
Konečný Rudolf
Basovník Kamil
 
 
973  3010
2.Holub Petr
Polášek Radek
 
 
Janík Michal
Kučík Květoslav
 
 
-9-10-7  0311
3.Holub PetrJaník Michal-77-9-5 1312
4.Pospíšil MarekKonečný Rudolf8-61010 3122
5.Polášek RadekKučík Květoslav8-989 3132
6.Rychlík IvanBasovník Kamil531  3042
7.Pospíšil MarekJaník Michal6-9-7-4 1343
8.Polášek RadekKonečný Rudolf79-59 3153
9.Rychlík IvanKučík Květoslav8-510-10-82354
10.Holub PetrBasovník Kamil-6988 3164
11.Polášek RadekJaník Michal-9996 3174
12.Rychlík IvanKonečný Rudolf410-95 3184
13.Holub PetrKučík Květoslav6106  3094
14.Pospíšil MarekBasovník Kamil-71110-7-82395
15.Rychlík IvanJaník Michal1066  30105
16.Holub PetrKonečný Rudolf-94-89-1223106
17.Pospíšil MarekKučík Květoslav-647-8-923107
18.Polášek RadekBasovník Kamil8-14-87632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Petr22Janík Michal22
Pospíšil Marek13Konečný Rudolf13
Polášek Radek40Kučík Květoslav22
Rychlík Ivan31Basovník Kamil13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:17703:505Vážany-Ořechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Petr
Laga Zbyněk
 
 
Uher Jaroslav
Uher Adrian
 
 
1413  3010
2.Krys Roman
Hlavica Petr
 
 
Jurásek Robin
Bobčík Přemysl
 
 
7-78-543220
3.Hlavica PetrUher Jaroslav-5-9-9  0321
4.Laga ZbyněkJurásek Robin9-97-9103231
5.Krys RomanBobčík Přemysl8126  3041
6.Oharek PetrUher Adrian29-68 3151
7.Laga ZbyněkUher Jaroslav8-87-843261
8.Krys RomanJurásek Robin10612  3071
9.Oharek PetrBobčík Přemysl-552-953281
10.Hlavica PetrUher Adrian687  3091
11.Krys RomanUher Jaroslav695  30101
12.Oharek PetrJurásek Robin178  30111
13.Hlavica PetrBobčík Přemysl456  30121
14.Laga ZbyněkUher Adrian-42-66432131
15.Oharek PetrUher Jaroslav-105-94532141
16.Hlavica PetrJurásek Robin2-1298 31151
17.Laga ZbyněkBobčík Přemysl246  30161
18.Krys RomanUher Adrian657  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlavica Petr31Uher Jaroslav13
Laga Zbyněk40Jurásek Robin04
Krys Roman40Bobčík Přemysl04
Oharek Petr40Uher Adrian04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:19712:512Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Martin
Bičan Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Trtek Tomáš
Niessner Josef
 
 
Chmelař Jaroslav
Živnéř Stanislav
 
 
1075  3020
3.Trtek Tomᚎivnéř Stanislav128-5-7-82321
4.Niessner JosefChmelař Jaroslav1178  3031
5.Orlovský MartinPummer David334  3041
6.Bičan MiroslavBrulík Josef67-8-653251
7.Niessner JosefŽivnéř Stanislav-68-76-52352
8.Orlovský MartinChmelař Jaroslav8-862 3162
9.Bičan MiroslavPummer David624  3072
10.Trtek TomášBrulík Josef8-910-793282
11.Orlovský MartinŽivnéř Stanislav7-11-57-102383
12.Bičan MiroslavChmelař Jaroslav41-86 3193
13.Trtek TomášPummer David867  30103
14.Niessner JosefBrulík Josef76-89 31113
15.Bičan MiroslavŽivnéř Stanislav5-9-78132123
16.Trtek TomášChmelař Jaroslav9-788 31133
17.Niessner JosefPummer David4912  30143
18.Orlovský MartinBrulík Josef111  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trtek Tomáš31Živnéř Stanislav31
Niessner Josef31Chmelař Jaroslav04
Orlovský Martin31Pummer David04
Bičan Miroslav40Brulík Josef04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa AVrchní
rozhodčí:
Mikulka Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29663:624Komňa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krpálek Martin
Mikulka Petr
 
 
Vrzalová Štěpánka
Malíková Klára
 
 
8-5-11-6 1301
2.Glajch Jan
Kostka Matěj
 
 
Šašinka Radek st.
Capanda Radim
 
 
1097  3011
3.Mikulka PetrMalíková Klára99-38 3121
4.Krpálek MartinVrzalová Štěpánka-3397 3131
5.Glajch JanŠašinka Radek st.-12-92743241
6.Kostka MatějCapanda Radim79-36 3151
7.Krpálek MartinMalíková Klára-3-711-9 1352
8.Glajch JanVrzalová Štěpánka10-79-533262
9.Kostka MatějŠašinka Radek st.5115  3072
10.Mikulka PetrCapanda Radim-1113-62-52373
11.Glajch JanMalíková Klára779  3083
12.Kostka MatějVrzalová Štěpánka-9-859-102384
13.Mikulka PetrŠašinka Radek st.-9-6-4  0385
14.Krpálek MartinCapanda Radim474  3095
15.Kostka MatějMalíková Klára3116  30105
16.Michalčík MatyášVrzalová Štěpánka-5-6-13  03106
17.Krpálek MartinŠašinka Radek st.-788-4-523107
18.Glajch JanCapanda Radim6-7511 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulka Petr12Malíková Klára13
Krpálek Martin22Vrzalová Štěpánka22
Glajch Jan40Šašinka Radek st.22
Kostka Matěj31Capanda Radim13
Michalčík Matyáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37669:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Martin
Mičola Václav
 
 
Tomanec Lukáš
Knotek Jiří st.
 
 
-9108-873210
2.Šmejkal Filip
Rampáček Patrik
 
 
Štajner Jakub
Pavluš Jan ml.
 
 
-5-8-7  0311
3.Mičola VáclavTomanec Lukáš964  3021
4.Šmejkal FilipŠtajner Jakub8810  3031
5.Mareček ŠimonKnotek Jiří st.-19-4-5 1332
6.Konečný MartinPavluš Jan ml.8-94-753242
7.Šmejkal FilipTomanec Lukáš2-10-8993252
8.Mareček ŠimonŠtajner Jakub-9-9-11  0353
9.Konečný MartinKnotek Jiří st.7-10-10283263
10.Mičola VáclavPavluš Jan ml.8-584 3173
11.Mareček ŠimonTomanec Lukáš-9-9-6  0374
12.Konečný MartinŠtajner Jakub8-8106 3184
13.Mičola VáclavKnotek Jiří st.5-10-11-7 1385
14.Šmejkal FilipPavluš Jan ml.-8-9-9  0386
15.Konečný MartinTomanec Lukáš-8810-6-102387
16.Mičola VáclavŠtajner Jakub186  3097
17.Šmejkal FilipKnotek Jiří st.9-87-6-62398
18.Miklíček DominikPavluš Jan ml.7-10-9-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mičola Václav31Tomanec Lukáš22
Šmejkal Filip22Štajner Jakub13
Mareček Šimon03Knotek Jiří st.31
Konečný Martin31Pavluš Jan ml.22
Miklíček Dominik01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy