Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42622:680Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
Staroba Josef
Pavluš Jan ml.
 
 
-6-79-8 1301
2.Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
Knotek Jiří st.
Tomanec Lukáš
 
 
-8-8-9  0302
3.Křapa IvoStaroba Josef-6-10-10  0303
4.Mlýnek RadomírTomanec Lukáš-11109-8-72304
5.Turzík VlastimilKnotek Jiří st.97-6-983214
6.Moštěk MarcelPavluš Jan ml.619  3024
7.Mlýnek RadomírStaroba Josef-118-8-6 1325
8.Turzík VlastimilTomanec Lukáš-8-2-10  0326
9.Moštěk MarcelKnotek Jiří st.-95-8-10 1327
10.Křapa IvoPavluš Jan ml.8910  3037
11.Turzík VlastimilStaroba Josef-12-69-8 1338
12.Moštěk MarcelTomanec Lukáš-8-6-6  0339
13.Křapa IvoKnotek Jiří st.-6-56-9 13310
14.Mlýnek RadomírPavluš Jan ml.8-784 31410
15.Moštěk MarcelStaroba Josef-108-5-4 13411
16.Křapa IvoTomanec Lukáš4-6-5-8 13412
17.Mlýnek RadomírKnotek Jiří st.8-9118 31512
18.Turzík VlastimilPavluš Jan ml.-86-89932612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křapa Ivo13Staroba Josef40
Mlýnek Radomír22Tomanec Lukáš40
Turzík Vlastimil22Knotek Jiří st.22
Moštěk Marcel13Pavluš Jan ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42533:627Komňa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Martin
Mareček Šimon
 
 
Krpálek Martin
Jurásek Cyril
 
 
1014  3010
2.Vintr Pavel
Kučerák Vratko
 
 
Kostka Matěj
Glajch Jan
 
 
-8-8-6  0311
3.Mareček ŠimonJurásek Cyril-9-7-5  0312
4.Vintr PavelKostka Matěj-7-59-7 1313
5.Kučerák VratkoKrpálek Martin-010-58-92314
6.Konečný MartinGlajch Jan88-79 3124
7.Vintr PavelJurásek Cyril-89-6-7 1325
8.Kučerák VratkoKostka Matěj-4-3-4  0326
9.Konečný MartinKrpálek Martin1477  3036
10.Mareček ŠimonGlajch Jan5-9-8-9 1337
11.Kučerák VratkoJurásek Cyril-8-8-6  0338
12.Konečný MartinKostka Matěj-94-6-2 1339
13.Mareček ŠimonKrpálek Martin-8-7-9  03310
14.Vintr PavelGlajch Jan-9-984-923311
15.Konečný MartinJurásek Cyril7-437 31411
16.Mareček ŠimonKostka Matěj-2-6-8  03412
17.Vintr PavelKrpálek Martin10-267 31512
18.Kučerák VratkoGlajch Jan-9-4-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareček Šimon04Jurásek Cyril31
Vintr Pavel13Kostka Matěj40
Kučerák Vratko04Krpálek Martin22
Konečný Martin31Glajch Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:21563:410Újezdec-Těšov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
Malíková Klára
Kozelek Ondřej
 
 
-6-711-2 1301
2.Chmelař Jaroslav
Pummer David
 
 

 
 
WO    3011
3.Živnéř StanislavMalíková Klára-61088 3121
4.Lekešová ZuzanaKozelek Ondřej9-7-7-6 1322
5.Chmelař JaroslavCapanda Radim874  3032
6.Pummer DavidWO    3042
7.Lekešová ZuzanaMalíková Klára-4-4-6  0343
8.Chmelař JaroslavKozelek Ondřej6-6610 3153
9.Pummer DavidCapanda Radim-9-777-52354
10.Živnéř StanislavWO    3064
11.Chmelař JaroslavMalíková Klára896  3074
12.Pummer DavidKozelek Ondřej-7-5-7  0375
13.Živnéř StanislavCapanda Radim766  3085
14.Lekešová ZuzanaWO    3095
15.Pummer DavidMalíková Klára-6-5-2  0396
16.Živnéř StanislavKozelek Ondřej57-59 31106
17.Lekešová ZuzanaCapanda Radim384  30116
18.Chmelař JaroslavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Živnéř Stanislav30Malíková Klára22
Lekešová Zuzana12Kozelek Ondřej22
Chmelař Jaroslav30Capanda Radim13
Pummer David03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24676:597Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trtek Tomáš
Kryštof Radek
 
 
Krys Roman
Hlavica Petr
 
 
-11-949-82301
2.Bičan Miroslav
Orlovský Martin
 
 
Oharek Petr
Laga Zbyněk
 
 
3710  3011
3.Bičan MiroslavLaga Zbyněk779  3021
4.Trtek TomášOharek Petr510-1413 3131
5.Orlovský MartinHlavica Petr96-67 3141
6.Kryštof RadekKrys Roman82-5-12-62342
7.Trtek TomášLaga Zbyněk9-37-993252
8.Orlovský MartinOharek Petr181  3062
9.Kryštof RadekHlavica Petr11-9-9-6 1363
10.Bičan MiroslavKrys Roman9128  3073
11.Orlovský MartinLaga Zbyněk11-596 3183
12.Kryštof RadekOharek Petr-714-6-6 1384
13.Bičan MiroslavHlavica Petr1095  3094
14.Trtek TomášKrys Roman-8-2-7  0395
15.Kryštof RadekLaga Zbyněk5-7-11-10 1396
16.Bičan MiroslavOharek Petr824  30106
17.Trtek TomášHlavica Petr8-7510 31116
18.Orlovský MartinKrys Roman797  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bičan Miroslav40Laga Zbyněk13
Trtek Tomáš31Oharek Petr13
Orlovský Martin40Hlavica Petr13
Kryštof Radek04Krys Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42487:659Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Vít
Uher Jaroslav
 
 
Rychlík Ivan
Pospíšil Marek
 
 
97-8-9-102301
2.
 
 
Barcuch Josef
Blaha Jan
 
 
WO    0302
3.Ježek VítRychlík Ivan913-910 3112
4.Uher JaroslavPospíšil Marek-867-8-82313
5.Jurásek RobinBarcuch Josef7-9125 3123
6.Blaha JanWO    0324
7.Uher JaroslavRychlík Ivan-7-3-2  0325
8.Jurásek RobinPospíšil Marek-7-9-9  0326
9.Barcuch JosefWO    0327
10.Ježek VítBlaha Jan7-1168 3137
11.Jurásek RobinRychlík Ivan-10-12-4  0338
12.Pospíšil MarekWO    0339
13.Ježek VítBarcuch Josef9-768 3149
14.Uher JaroslavBlaha Jan9-88-9-623410
15.Rychlík IvanWO    03411
16.Ježek VítPospíšil Marek697  30511
17.Uher JaroslavBarcuch Josef115-7-8532611
18.Jurásek RobinBlaha Jan-10-8-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ježek Vít40Rychlík Ivan21
Uher Jaroslav13Pospíšil Marek21
Jurásek Robin13Barcuch Josef03
   Blaha Jan21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28699:537Břestek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janík Michal
Kučík Květoslav
 
 
Urbánek Jan ml.
 
 
WO    3010
2.Konečný Rudolf
Basovník Kamil
 
 
Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 
11-5-119-72311
3.Janík MichalKolařík Radomír-788-673221
4.Konečný RudolfŠašinka Jiří-8-937-22322
5.Basovník KamilUrbánek Jan ml.-10812-1373232
6.Kučík KvětoslavWO    3042
7.Konečný RudolfKolařík Radomír86-77 3152
8.Basovník KamilŠašinka Jiří-10677 3162
9.Kučík KvětoslavUrbánek Jan ml.-62-4-6 1363
10.Janík MichalWO    3073
11.Basovník KamilKolařík Radomír-4-8-6  0374
12.Kučík KvětoslavŠašinka Jiří10-99-753284
13.Janík MichalUrbánek Jan ml.699  3094
14.Konečný RudolfWO    30104
15.Kučík KvětoslavKolařík Radomír-109-10-10 13105
16.Janík MichalŠašinka Jiří-8-13491032115
17.Konečný RudolfUrbánek Jan ml.-13-37-7 13116
18.Basovník KamilWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janík Michal30Kolařík Radomír22
Konečný Rudolf12Šašinka Jiří13
Basovník Kamil21Urbánek Jan ml.22
Kučík Květoslav12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy