Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Břestek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:31750:679Vlčnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
Janík Michal
Kučík Květoslav
 
 
68-74 3110
2.Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
Basovník Kamil
Konečný Rudolf
 
 
10-10-6-5 1311
3.Moštěk MarcelJaník Michal-9-87-9 1312
4.Mlýnek RadomírKonečný Rudolf-5956 3122
5.Křapa IvoKučík Květoslav137-10-783232
6.Turzík VlastimilBasovník Kamil899  3042
7.Mlýnek RadomírJaník Michal79-58 3152
8.Křapa IvoKonečný Rudolf6-8-10-8 1353
9.Turzík VlastimilKučík Květoslav-96106 3163
10.Moštěk MarcelBasovník Kamil-7-88843273
11.Křapa IvoJaník Michal8-211-5-52374
12.Turzík VlastimilKonečný Rudolf1-67-8-92375
13.Moštěk MarcelKučík Květoslav8-99-983285
14.Mlýnek RadomírBasovník Kamil768  3095
15.Turzík VlastimilJaník Michal-865-8632105
16.Moštěk MarcelKonečný Rudolf-1010-87632115
17.Mlýnek RadomírKučík Květoslav77-74 31125
18.Křapa IvoBasovník Kamil114-87 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moštěk Marcel31Janík Michal22
Mlýnek Radomír40Konečný Rudolf22
Křapa Ivo22Kučík Květoslav04
Turzík Vlastimil31Basovník Kamil04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bojkovice BVrchní
rozhodčí:
Šašinka Jiří
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:30640:489nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Jan
Urbánek Jan ml.
 
 
Uher Antonín
Ježek Vít
 
 
9-876 3110
2.Kolařík Radomír
Šašinka Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Kolařík RadomírUher Antonín-967-8-82321
4.Šašinka JiříJežek Vít9-9-5-8 1322
5.Stehlík JanJurásek Robin63-106 3132
6.Urbánek Jan ml.WO    3042
7.Šašinka JiříUher Antonín-10-8-9  0343
8.Stehlík JanJežek Vít7-4-711-102344
9.Urbánek Jan ml.Jurásek Robin4-7-712-72345
10.Kolařík RadomírWO    3055
11.Stehlík JanUher Antonín-8-8-10  0356
12.Urbánek Jan ml.Ježek Vít9-6-5-6 1357
13.Kolařík RadomírJurásek Robin579  3067
14.Šašinka JiříWO    3077
15.Urbánek Jan ml.Uher Antonín-6-9-8  0378
16.Kolařík RadomírJežek Vít-75-11-7 1379
17.Šašinka JiříJurásek Robin4-11127 3189
18.Stehlík JanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kolařík Radomír12Uher Antonín40
Šašinka Jiří12Ježek Vít40
Stehlík Jan12Jurásek Robin13
Urbánek Jan ml.03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BíloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
09:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:180:540:594Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
WO    0301
2.
 
 

 
 
WO    0302
3.WO    0303
4.WO    0304
5.WO    0305
6.WO    0306
7.WO    0307
8.WO    0308
9.WO    0309
10.WO    03010
11.WO    03011
12.WO    03012
13.WO    03013
14.WO    03014
15.WO    03015
16.WO    03016
17.WO    03017
18.WO    03018

Statistika jednotlivých hráčů:
WO018WO180



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32715:667Vážany-Ořechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krys Roman
Laga Zbyněk
 
 
Malíková Klára
Šašinka Radek st.
 
 
87-96 3110
2.Schottl Teodor
Korvas Radomír
 
 
Capanda Radim
Vrzalová Štěpánka
 
 
9-78-10-92311
3.Laga ZbyněkMalíková Klára6-89-573221
4.Schottl TeodorVrzalová Štěpánka6-785 3131
5.Korvas RadomírŠašinka Radek st.5-8-6-7 1332
6.Krys RomanCapanda Radim896  3042
7.Schottl TeodorMalíková Klára-9-6-8  0343
8.Korvas RadomírVrzalová Štěpánka269  3053
9.Krys RomanŠašinka Radek st.8-9911 3163
10.Laga ZbyněkCapanda Radim98-117 3173
11.Korvas RadomírMalíková Klára8-11-5-8 1374
12.Krys RomanVrzalová Štěpánka-10865 3184
13.Laga ZbyněkŠašinka Radek st.89-89 3194
14.Schottl TeodorCapanda Radim811-8-9-122395
15.Krys RomanMalíková Klára6-899 31105
16.Laga ZbyněkVrzalová Štěpánka9-8-86532115
17.Schottl TeodorŠašinka Radek st.8-5-8-9 13116
18.Korvas RadomírCapanda Radim-9-86-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laga Zbyněk40Malíková Klára22
Schottl Teodor13Vrzalová Štěpánka04
Korvas Radomír13Šašinka Radek st.22
Krys Roman40Capanda Radim22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35597:623Orel Ostr. N.Ves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živnéř Stanislav
Chmelař Jaroslav
 
 
Konečný Josef
Šmejkal Filip
 
 
-12-11-10  0301
2.Březina Radomír
Lekeš Roman
 
 
Konečný Martin
Mičola Václav
 
 
9-99-10-82302
3.Živnéř StanislavŠmejkal Filip5-5-111073212
4.Chmelař JaroslavKonečný Martin7-6-77-112313
5.Lekeš RomanMičola Václav-9-8-3  0314
6.Březina RadomírKonečný Josef68-118 3124
7.Chmelař JaroslavŠmejkal Filip-11-2-5  0325
8.Lekeš RomanKonečný Martin-76-1-5 1326
9.Březina RadomírMičola Václav-15-6-10  0327
10.Živnéř StanislavKonečný Josef4138  3037
11.Lekeš RomanŠmejkal Filip-4-9-8  0338
12.Březina RadomírKonečný Martin-91087 3148
13.Živnéř StanislavMičola Václav68-97 3158
14.Chmelař JaroslavKonečný Josef1365  3068
15.Březina RadomírŠmejkal Filip548  3078
16.Živnéř StanislavKonečný Martin967  3088
17.Chmelař JaroslavMičola Václav-8-8-9  0389
18.Lekeš RomanKonečný Josef-4-3-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Živnéř Stanislav40Šmejkal Filip22
Chmelař Jaroslav13Konečný Martin22
Lekeš Roman04Mičola Václav31
Březina Radomír31Konečný Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ StráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28663:607Komňa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostka Matěj
Glajch Jan
 
 
Pavluš Jan ml.
Štajner Jakub
 
 
854  3010
2.Jurásek Cyril
Krpálek Martin
 
 
Tomanec Lukáš
Knotek Jiří st.
 
 
9-11-11693220
3.Jurásek CyrilŠtajner Jakub5-539 3130
4.Krpálek MartinTomanec Lukáš6-3-7-7 1331
5.Glajch JanKnotek Jiří st.3-97-463241
6.Kostka MatějPavluš Jan ml.767  3051
7.Krpálek MartinŠtajner Jakub447  3061
8.Glajch JanTomanec Lukáš-109-7-2 1362
9.Kostka MatějKnotek Jiří st.-67-4973272
10.Jurásek CyrilPavluš Jan ml.-106-6-9 1373
11.Glajch JanMikláš Petr71011  3083
12.Kostka MatějTomanec Lukáš9-6109 3193
13.Jurásek CyrilKnotek Jiří st.47-7-9-62394
14.Krpálek MartinPavluš Jan ml.79-108 31104
15.Kostka MatějMikláš Petr839  30114
16.Jurásek CyrilTomanec Lukáš-10-7-9  03115
17.Krpálek MartinKnotek Jiří st.-8-10-9  03116
18.Glajch JanPavluš Jan ml.9-689 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jurásek Cyril13Štajner Jakub02
Krpálek Martin22Tomanec Lukáš31
Glajch Jan31Knotek Jiří st.22
Kostka Matěj40Pavluš Jan ml.13
   Mikláš Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy