Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa AVrchní
rozhodčí:
Mikulka Petr
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:21643:574Komňa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krpálek Martin
Jurásek Cyril
 
 
Moštěk Marcel
Vozár Vlastimil
 
 
-21184 3110
2.Kostka Matěj
Glajch Michal
 
 
Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
979  3020
3.Mikulka PetrTurzík Vlastimil-3-7-4  0321
4.Krpálek MartinMoštěk Marcel-9385 3131
5.Glajch JanMlýnek Radomír9119  3041
6.Kostka MatějVozár Vlastimil326  3051
7.Krpálek MartinTurzík Vlastimil-9-410973261
8.Glajch JanMoštěk Marcel10-577 3171
9.Kostka MatějMlýnek Radomír88-9-923281
10.Mikulka PetrVozár Vlastimil75-12-5103291
11.Glajch JanTurzík Vlastimil-9-11-7  0392
12.Kostka MatějMoštěk Marcel366  30102
13.Mikulka PetrMlýnek Radomír13-1109 31112
14.Krpálek MartinVozár Vlastimil3910  30122
15.Kostka MatějTurzík Vlastimil9104  30132
16.Mikulka PetrMoštěk Marcel-3-8-7  03133
17.Krpálek MartinMlýnek Radomír9-3-211832143
18.Glajch JanVozár Vlastimil6612  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulka Petr22Turzík Vlastimil22
Krpálek Martin40Moštěk Marcel13
Glajch Jan31Mlýnek Radomír04
Kostka Matěj40Vozár Vlastimil04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39509:623Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelař Jaroslav
Lekeš Roman
 
 
Staroba Josef
Pavluš Jan ml.
 
 
8-12-9-5 1301
2.Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
Knotek Jiří st.
Tomanec Lukáš
 
 
-3-5-7  0302
3.Živnéř StanislavStaroba Josef-4685 3112
4.Lekešová ZuzanaTomanec Lukáš10-107-9-52313
5.Chmelař JaroslavKnotek Jiří st.9108  3023
6.Brulík JosefPavluš Jan ml.-78-7-5 1324
7.Lekešová ZuzanaStaroba Josef-6-4-2  0325
8.Chmelař JaroslavTomanec Lukáš-26-79-92326
9.Brulík JosefKnotek Jiří st.-7-5-4  0327
10.Živnéř StanislavPavluš Jan ml.376  3037
11.Chmelař JaroslavStaroba Josef9-7 663147
12.Brulík JosefTomanec Lukáš-4-4-3  0348
13.Živnéř StanislavKnotek Jiří st.1187  3058
14.Lekešová ZuzanaPavluš Jan ml.-6727 3168
15.Brulík JosefStaroba Josef-3-5-7  0369
16.Živnéř StanislavTomanec Lukáš-89-9-4 13610
17.Lekešová ZuzanaKnotek Jiří st.-7-87-10 13611
18.Chmelař JaroslavPavluš Jan ml.WO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Živnéř Stanislav31Staroba Josef22
Lekešová Zuzana13Tomanec Lukáš40
Chmelař Jaroslav21Knotek Jiří st.22
Brulík Josef04Pavluš Jan ml.12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:40570:658Vážany-Ořechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Martin
Kodrla Miroslav
 
 
Krys Roman
Hlavica Petr
 
 
-9-711-3 1301
2.Šmejkal Filip
Mareček Šimon
 
 
Laga Zbyněk
Schottl Teodor
 
 
-3689 3111
3.Šmejkal FilipSchottl Teodor-5-9-9  0312
4.Kodrla MiroslavLaga Zbyněk-1-7-7  0313
5.Mareček ŠimonHlavica Petr-610-5-9 1314
6.Konečný MartinKrys Roman7-1094 3124
7.Kodrla MiroslavSchottl Teodor98-9-473234
8.Mareček ŠimonLaga Zbyněk-1096-783244
9.Konečný MartinHlavica Petr4-104-393254
10.Šmejkal FilipKrys Roman-8-7-5  0355
11.Mareček ŠimonSchottl Teodor7-998 3165
12.Konečný MartinLaga Zbyněk-5-7-8  0366
13.Šmejkal FilipHlavica Petr77-65 3176
14.Kodrla MiroslavKrys Roman-3-3-6  0377
15.Konečný MartinSchottl Teodor10107  3087
16.Šmejkal FilipLaga Zbyněk-7-8-8  0388
17.Kodrla MiroslavHlavica Petr-2-398-52389
18.Mareček ŠimonKrys Roman-6-9-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Filip13Schottl Teodor13
Kodrla Miroslav13Laga Zbyněk31
Mareček Šimon22Hlavica Petr22
Konečný Martin31Krys Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:42479:593Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Dohnal Vojtěch
 
 
Rychlík Ivan
Pospíšil Marek
 
 
-9-1-3  0301
2.Šašinka Radek st.
Capanda Radim
 
 
Holub Petr
Polášek Radek
 
 
6-8-5-6 1302
3.Malíková KláraRychlík Ivan857  3012
4.Šašinka Radek st.Holub Petr-9-10-2  0313
5.Dohnal VojtěchPospíšil Marek-7-4-6  0314
6.Capanda RadimPolášek Radek-6-5-6  0315
7.Šašinka Radek st.Rychlík Ivan-8-6-6  0316
8.Dohnal VojtěchHolub Petr-99-7-11 1317
9.Capanda RadimPospíšil Marek-8-8-7  0318
10.Malíková KláraPolášek Radek9-87-613228
11.Dohnal VojtěchRychlík Ivan-4-9-3  0329
12.Capanda RadimHolub Petr-9-2-8  03210
13.Malíková KláraPospíšil Marek488  30310
14.Šašinka Radek st.Polášek Radek466  30410
15.Capanda RadimRychlík Ivan-3-4-4  03411
16.Malíková KláraHolub Petr7-67-7332511
17.Novotný VojtěchPospíšil Marek-5-3-2  03512
18.Dohnal VojtěchPolášek Radek-8-1185832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malíková Klára40Rychlík Ivan31
Šašinka Radek st.12Holub Petr31
Dohnal Vojtěch13Pospíšil Marek31
Capanda Radim04Polášek Radek13
Novotný Vojtěch01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:23685:584Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bičan Miroslav
Trtek Tomáš
 
 
Urbánek Jan ml.
Macháček Oldřich
 
 
-7711-983210
2.Rumanovský Michal
Niessner Josef
 
 
Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 
101012  3020
3.Trtek TomášKolařík Radomír6-9-7-8 1321
4.Rumanovský MichalŠašinka Jiří6610  3031
5.Bičan MiroslavMacháček Oldřich4109  3041
6.Niessner JosefUrbánek Jan ml.-89-15-8 1342
7.Rumanovský MichalKolařík Radomír987  3052
8.Bičan MiroslavŠašinka Jiří7510  3062
9.Niessner JosefMacháček Oldřich6-6-913133272
10.Trtek TomášUrbánek Jan ml.-9-12-8  0373
11.Bičan MiroslavKolařík Radomír5-1074 3183
12.Niessner JosefŠašinka Jiří-9-8-7  0384
13.Trtek TomášMacháček Oldřich9-966 3194
14.Rumanovský MichalUrbánek Jan ml.10-7-8-9 1395
15.Niessner JosefKolařík Radomír-13-996732105
16.Trtek Tomᚊašinka Jiří965  30115
17.Rumanovský MichalMacháček Oldřich296  30125
18.Bičan MiroslavUrbánek Jan ml.456  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trtek Tomáš22Kolařík Radomír13
Rumanovský Michal31Šašinka Jiří13
Bičan Miroslav40Macháček Oldřich04
Niessner Josef22Urbánek Jan ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32622:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janík Michal
Malík Vladimír
 
 
Uher Jaroslav
Bobčík Přemysl
 
 
-68-47-122301
2.Konečný Rudolf
Basovník Kamil
 
 
Ježek Vít
Jurásek Robin
 
 
8-6-7-8 1302
3.Janík MichalJežek Vít-1010-7-8 1303
4.Konečný RudolfUher Jaroslav108-613 3113
5.Malík VladimírJurásek Robin975  3023
6.Basovník KamilBobčík Přemysl12-937 3133
7.Konečný RudolfJežek Vít-9-5-10  0334
8.Malík VladimírUher Jaroslav-69710 3144
9.Basovník KamilJurásek Robin8613  3054
10.Janík MichalBobčík Přemysl843  3064
11.Malík VladimírJežek Vít-8-3-4  0365
12.Basovník KamilUher Jaroslav-5-5-7  0366
13.Janík MichalJurásek Robin453  3076
14.Konečný RudolfBobčík Přemysl5-979 3186
15.Basovník KamilJežek Vít7-18-5-9 1387
16.Janík MichalUher Jaroslav-77-7-6 1388
17.Konečný RudolfJurásek Robin-9-9-8  0389
18.Malík VladimírBobčík Přemysl-109124 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janík Michal22Ježek Vít40
Konečný Rudolf22Uher Jaroslav22
Malík Vladimír31Jurásek Robin13
Basovník Kamil22Bobčík Přemysl04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy