Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:37726:714Újezdec-Těšov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Radomír
Chmelař Jaroslav
 
 
Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
9-10-10-4 1301
2.Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
Moštěk Marcel
Křapa Ivo
 
 
-2848 3111
3.Chmelař JaroslavMlýnek Radomír10-10-86-112312
4.Březina RadomírMoštěk Marcel-659-993222
5.Živnéř StanislavTurzík Vlastimil9-118-1163232
6.Lekešová ZuzanaKřapa Ivo-997-993242
7.Březina RadomírMlýnek Radomír77-87 3152
8.Živnéř StanislavMoštěk Marcel-9547 3162
9.Lekešová ZuzanaTurzík Vlastimil11-7-6583272
10.Chmelař JaroslavKřapa Ivo7-5-2-9 1373
11.Živnéř StanislavMlýnek Radomír38-84 3183
12.Lekešová ZuzanaMoštěk Marcel-4969 3193
13.Chmelař JaroslavTurzík Vlastimil7-87-4532103
14.Březina RadomírKřapa Ivo5-10-8-6 13104
15.Lekešová ZuzanaMlýnek Radomír7-5-38832114
16.Chmelař JaroslavMoštěk Marcel-6-6-5  03115
17.Březina RadomírTurzík Vlastimil7-5-9-6 13116
18.Živnéř StanislavKřapa Ivo87-7-5532126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelař Jaroslav13Mlýnek Radomír13
Březina Radomír22Moštěk Marcel13
Živnéř Stanislav40Turzík Vlastimil13
Lekešová Zuzana40Křapa Ivo22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa AVrchní
rozhodčí:
Mikulka Petr
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:29695:551Komňa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostka Matěj
Glajch Michal
 
 
Oharek Petr
Laga Zbyněk
 
 
-84-88123210
2.Krpálek Martin
Michalčík Matyáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Krpálek MartinLaga Zbyněk-1010-7-5 1321
4.Glajch JanOharek Petr1599  3031
5.Michalčík MatyášHlavica Petr-108-4-5 1332
6.Kostka MatějWO    3042
7.Glajch JanLaga Zbyněk76-7-993252
8.Michalčík MatyášOharek Petr-8-3-7  0353
9.Kostka MatějHlavica Petr-97612 3163
10.Krpálek MartinWO    3073
11.Michalčík MatyášLaga Zbyněk-135-77-82374
12.Kostka MatějOharek Petr67-109 3184
13.Krpálek MartinHlavica Petr-8-889-82385
14.Glajch JanWO    3095
15.Kostka MatějLaga Zbyněk86-5-8632105
16.Krpálek MartinOharek Petr89-8-3-423106
17.Glajch JanHlavica Petr-4-7105-723107
18.Michalčík MatyášWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krpálek Martin03Laga Zbyněk22
Glajch Jan21Oharek Petr22
Michalčík Matyáš03Hlavica Petr31
Kostka Matěj30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ STRANIRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29706:599Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staroba Josef
Štajner Jakub
 
 
Pospíšil Marek
Rychlík Ivan
 
 
8-8-88-32301
2.Tomanec Lukáš
Knotek Jiří st.
 
 
Blaha Jan
Holub Petr
 
 
711-51 3111
3.Staroba JosefRychlík Ivan837  3021
4.Tomanec LukášHolub Petr924  3031
5.Knotek Jiří st.Pospíšil Marek-59-11-9 1332
6.Štajner JakubBlaha Jan-8-79-11 1333
7.Tomanec LukášRychlík Ivan67-9-853243
8.Knotek Jiří st.Holub Petr566  3053
9.Štajner JakubPospíšil Marek-8-8-7  0354
10.Staroba JosefBlaha Jan-9768 3164
11.Knotek Jiří st.Rychlík Ivan-6-841243274
12.Štajner JakubHolub Petr-8-53763284
13.Staroba JosefPospíšil Marek376  3094
14.Tomanec LukášBlaha Jan4-1089 31104
15.Štajner JakubRychlík Ivan-10-710-5 13105
16.Staroba JosefHolub Petr357  30115
17.Tomanec LukášPospíšil Marek-106-77-923116
18.Knotek Jiří st.Blaha Jan-9-977632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staroba Josef40Rychlík Ivan13
Tomanec Lukáš31Holub Petr04
Knotek Jiří st.31Pospíšil Marek31
Štajner Jakub13Blaha Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:26709:643Orel Ostr. N.Ves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Martin
Mičola Václav
 
 
Urbánek Jan ml.
Stehlík Jan
 
 
7-689 3110
2.Konečný Josef
Mareček Šimon
 
 
Kolařík Radomír
Macháček Oldřich
 
 
-89-71173220
3.Mičola VáclavUrbánek Jan ml.7-8-69-82321
4.Konečný JosefStehlík Jan-96810 3131
5.Mareček ŠimonKolařík Radomír-5-4-9  0332
6.Konečný MartinMacháček Oldřich653  3042
7.Konečný JosefUrbánek Jan ml.87-4-8-72343
8.Mareček ŠimonStehlík Jan7-89-5103253
9.Konečný MartinKolařík Radomír-6982 3163
10.Mičola VáclavMacháček Oldřich782  3073
11.Mareček ŠimonUrbánek Jan ml.-96-7-5 1374
12.Konečný MartinStehlík Jan687  3084
13.Mičola VáclavKolařík Radomír-86912 3194
14.Konečný JosefMacháček Oldřich87-116 31104
15.Konečný MartinUrbánek Jan ml.8813  30114
16.Mičola VáclavStehlík Jan7-9-118-823115
17.Konečný JosefKolařík Radomír9-6-811632125
18.Mareček ŠimonMacháček Oldřich998  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mičola Václav22Urbánek Jan ml.31
Konečný Josef31Stehlík Jan13
Mareček Šimon22Kolařík Radomír13
Konečný Martin40Macháček Oldřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45594:686KST Hluk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Rudolf
Basovník Kamil
 
 
Malíková Klára
Kozelek Ondřej
 
 
-2-4-9  0301
2.Janík Michal
Malík Vladimír
 
 
Dohnal Vojtěch
Šašinka Radek st.
 
 
-93-86103211
3.Janík MichalMalíková Klára-67-6-7 1312
4.Malík VladimírDohnal Vojtěch6-59-9-62313
5.Basovník KamilŠašinka Radek st.3-710-6-72314
6.Konečný RudolfKozelek Ondřej-7-36-6 1315
7.Malík VladimírMalíková Klára-3-6-1  0316
8.Basovník KamilDohnal Vojtěch8-868 3126
9.Konečný RudolfŠašinka Radek st.-910-93-72327
10.Janík MichalKozelek Ondřej-81379 3137
11.Basovník KamilMalíková Klára-2-6-3  0338
12.Konečný RudolfDohnal Vojtěch6-3-10-8 1339
13.Janík MichalŠašinka Radek st.56-85 3149
14.Malík VladimírKozelek Ondřej-89-9-9 13410
15.Konečný RudolfMalíková Klára-9-7-1  03411
16.Janík MichalDohnal Vojtěch89-44 31511
17.Malík VladimírŠašinka Radek st.-7-8-8  03512
18.Basovník KamilKozelek Ondřej9-85-8-623513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janík Michal31Malíková Klára40
Malík Vladimír04Dohnal Vojtěch22
Basovník Kamil13Šašinka Radek st.31
Konečný Rudolf04Kozelek Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25694:586Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Martin
Bičan Miroslav
 
 
Jurásek Robin
Bobčík Přemysl
 
 
658  3010
2.Rumanovský Michal
Trtek Tomáš
 
 
Ježek Vít
Uher Antonín
 
 
12109  3020
3.Bičan MiroslavUher Antonín79-113 3130
4.Rumanovský MichalJežek Vít-9-1097-82331
5.Orlovský MartinBobčík Přemysl863  3041
6.Trtek TomášJurásek Robin-9159-9-52342
7.Rumanovský MichalUher Antonín-6-8-5  0343
8.Orlovský MartinJežek Vít9-9-6-9 1344
9.Trtek TomášBobčík Přemysl868  3054
10.Bičan MiroslavJurásek Robin112-8-1063264
11.Orlovský MartinUher Antonín-98410 3174
12.Trtek TomášJežek Vít-8-12-8  0375
13.Bičan MiroslavBobčík Přemysl6811  3085
14.Rumanovský MichalJurásek Robin553  3095
15.Trtek TomášUher Antonín-10-283-92396
16.Bičan MiroslavJežek Vít-94-79632106
17.Rumanovský MichalBobčík Přemysl-10846 31116
18.Orlovský MartinJurásek Robin666  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bičan Miroslav40Uher Antonín22
Rumanovský Michal22Ježek Vít31
Orlovský Martin31Bobčík Přemysl04
Trtek Tomáš13Jurásek Robin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy