Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:43608:662Vážany-Ořechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
Krys Roman
Hlavica Petr
 
 
10-9-910-102301
2.Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
Oharek Petr
Laga Zbyněk
 
 
9-910-963211
3.Mlýnek RadomírLaga Zbyněk898  3021
4.Moštěk MarcelHlavica Petr-8-9-8  0322
5.Turzík VlastimilKrys Roman77-84 3132
6.Křapa IvoOharek Petr-4-5-5  0333
7.Moštěk MarcelLaga Zbyněk365  3043
8.Turzík VlastimilHlavica Petr7-65-8-112344
9.Křapa IvoKrys Roman-4-7-5  0345
10.Mlýnek RadomírOharek Petr9-993 3155
11.Turzík VlastimilLaga Zbyněk8-48-7-92356
12.Křapa IvoHlavica Petr-88-6-12 1357
13.Mlýnek RadomírKrys Roman-3-11-9  0358
14.Moštěk MarcelOharek Petr5-2-7-8 1359
15.Křapa IvoLaga Zbyněk-8-6-5  03510
16.Mlýnek RadomírHlavica Petr7-9-8-10 13511
17.Moštěk MarcelKrys Roman-6-92-7 13512
18.Turzík VlastimilOharek Petr7-6-8-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlýnek Radomír22Laga Zbyněk22
Moštěk Marcel13Hlavica Petr40
Turzík Vlastimil13Krys Roman31
Křapa Ivo04Oharek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:40447:606Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
Holub Petr
Polášek Radek
 
 
9-6710 3110
2.
 
 
Pospíšil Marek
Rychlík Ivan
 
 
WO    0311
3.Surý JakubRychlík Ivan-9-11-9  0312
4.Živnéř StanislavHolub Petr-65104 3122
5.Pospíšil MarekWO    0323
6.Lekešová ZuzanaPolášek Radek-4-9-5  0324
7.Živnéř StanislavRychlík Ivan-89-6373234
8.Holub PetrWO    0335
9.Lekešová ZuzanaPospíšil Marek875  3045
10.Surý JakubPolášek Radek-4-7-10  0346
11.Rychlík IvanWO    0347
12.Lekešová ZuzanaHolub Petr499  3057
13.Surý JakubPospíšil Marek5-11-10673267
14.Živnéř StanislavPolášek Radek-11-9-11  0368
15.Lekešová ZuzanaRychlík Ivan7-710-8-82369
16.Surý JakubHolub Petr-6-5-4  03610
17.Živnéř StanislavPospíšil Marek-7654 31710
18.Polášek RadekWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Surý Jakub13Rychlík Ivan21
Živnéř Stanislav31Holub Petr12
Lekešová Zuzana22Pospíšil Marek03
   Polášek Radek30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa AVrchní
rozhodčí:
Mikulka Petr
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32683:656Komňa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krpálek Martin
Michalčík Matyáš
 
 
Urbánek Jan ml.
Stehlík Jan
 
 
-79-8373210
2.Glajch Jan
Kostka Matěj
 
 
Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 
9-5-810-122311
3.Kostka MatějStehlík Jan9-8-7-8 1312
4.Michalčík Matyᚊašinka Jiří-7-6-11  0313
5.Glajch JanKolařík Radomír1178  3023
6.Krpálek MartinUrbánek Jan ml.-8-9-6  0324
7.Michalčík MatyášStehlík Jan108-82 3134
8.Glajch JanŠašinka Jiří75-88 3144
9.Krpálek MartinKolařík Radomír-6-77-13 1345
10.Kostka MatějUrbánek Jan ml.8-882 3155
11.Glajch JanStehlík Jan686  3065
12.Krpálek MartinŠašinka Jiří-2777 3175
13.Kostka MatějKolařík Radomír-10108-183285
14.Michalčík MatyášUrbánek Jan ml.3-6-7-6 1386
15.Krpálek MartinStehlík Jan859  3096
16.Kostka MatějŠašinka Jiří45-810 31106
17.Michalčík MatyášKolařík Radomír9-412-5-1223107
18.Glajch JanUrbánek Jan ml.-577-8732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kostka Matěj31Stehlík Jan13
Michalčík Matyáš13Šašinka Jiří13
Glajch Jan40Kolařík Radomír22
Krpálek Martin22Urbánek Jan ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Břestek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ STRANIRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23659:535Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staroba Josef
Štajner Jakub
 
 
Malík Vladimír
Basovník Kamil
 
 
14-7-9-82301
2.Tomanec Lukáš
Knotek Jiří st.
 
 
Janík Michal
Malíková Alžběta
 
 
8-89-693211
3.Staroba JosefMalík Vladimír696  3021
4.Tomanec LukášMalíková Alžběta738  3031
5.Knotek Jiří st.Janík Michal-73-97-112332
6.Štajner JakubBasovník Kamil-4-4-7  0333
7.Tomanec LukášMalík Vladimír596  3043
8.Knotek Jiří st.Malíková Alžběta227  3053
9.Štajner JakubJaník Michal-3-8-9  0354
10.Staroba JosefBasovník Kamil746  3064
11.Knotek Jiří st.Malík Vladimír-14-641163274
12.Štajner JakubMalíková Alžběta67-87 3184
13.Staroba JosefJaník Michal310-83 3194
14.Tomanec LukášBasovník Kamil41011  30104
15.Štajner JakubMalík Vladimír-8-9-7  03105
16.Staroba JosefMalíková Alžběta577  30115
17.Tomanec LukášJaník Michal-7-10591232125
18.Knotek Jiří st.Basovník Kamil739  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staroba Josef40Malík Vladimír13
Tomanec Lukáš40Malíková Alžběta04
Knotek Jiří st.31Janík Michal22
Štajner Jakub13Basovník Kamil13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:33658:643Dolní Němčí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Jaroslav
Bobčík Přemysl
 
 
Mareček Šimon
Šmejkal Filip
 
 
9-8-9783210
2.Ježek Vít
Jurásek Robin
 
 
Konečný Martin
Kodrla Tomáš
 
 
7-9-5973220
3.Uher JaroslavKonečný Martin-14-8-7  0321
4.Bobčík PřemyslŠmejkal Filip610-4-763231
5.Ježek VítMareček Šimon-63-7-9 1332
6.Jurásek RobinKodrla Tomáš-7482 3142
7.Bobčík PřemyslKonečný Martin376  3052
8.Ježek VítŠmejkal Filip786  3062
9.Jurásek RobinMareček Šimon-579-983272
10.Uher JaroslavKodrla Tomáš479  3082
11.Ježek VítKonečný Martin9-878 3192
12.Jurásek RobinŠmejkal Filip8-8-5-6 1393
13.Uher JaroslavMareček Šimon-63-59-32394
14.Bobčík PřemyslKodrla Tomáš7-98-9932104
15.Jurásek RobinKonečný Martin-4-15-9  03105
16.Uher JaroslavŠmejkal Filip-9-1027-823106
17.Bobčík PřemyslMareček ŠimonWO    03107
18.Ježek VítKodrla Tomáš897  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uher Jaroslav13Konečný Martin22
Bobčík Přemysl30Šmejkal Filip22
Ježek Vít31Mareček Šimon21
Jurásek Robin22Kodrla Tomáš04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:15689:497Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trtek Tomáš
Rumanovský Michal
 
 
Dohnal Vojtěch
Šašinka Radek st.
 
 
-838-19103210
2.Bičan Miroslav
Orlovský Martin
 
 
Capanda Radim
Novotný Vojtěch
 
 
5116  3020
3.Bičan MiroslavDohnal Vojtěch4-88-433230
4.Trtek TomášNovotný Vojtěch669  3040
5.Orlovský MartinCapanda Radim734  3050
6.Rumanovský MichalŠašinka Radek st.53-46 3160
7.Trtek TomášDohnal Vojtěch-5-12-9  0361
8.Orlovský MartinNovotný Vojtěch612  3071
9.Rumanovský MichalCapanda Radim6-8-8893281
10.Bičan MiroslavŠašinka Radek st.699  3091
11.Orlovský MartinDohnal Vojtěch754  30101
12.Rumanovský MichalNovotný Vojtěch669  30111
13.Bičan MiroslavCapanda Radim676  30121
14.Trtek Tomᚊašinka Radek st.7-98-1332131
15.Rumanovský MichalDohnal Vojtěch912-6-71032141
16.Bičan MiroslavNovotný Vojtěch521  30151
17.Trtek TomášCapanda Radim66-138 31161
18.Orlovský MartinŠašinka Radek st.568  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bičan Miroslav40Dohnal Vojtěch13
Trtek Tomáš31Novotný Vojtěch04
Orlovský Martin40Capanda Radim04
Rumanovský Michal40Šašinka Radek st.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy