Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5639:320Vlčnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moštěk Marcel
Křapa Ivo
 
 
Capanda Radim
Novotný Vojtěch
 
 
349  3010
2.Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
Šašinka Radek st.
Vilímcová Ester
 
 
656  3020
3.Moštěk MarcelŠašinka Radek st.-98128 3130
4.Mlýnek RadomírNovotný Vojtěch566  3040
5.Křapa IvoCapanda Radim365  3050
6.Turzík VlastimilVilímcová Ester137  3060
7.Mlýnek RadomírŠašinka Radek st.575  3070
8.Křapa IvoNovotný Vojtěch-11928 3180
9.Turzík VlastimilCapanda Radim4-554 3190
10.Moštěk MarcelVilímcová Ester1136  30100
11.Křapa IvoŠašinka Radek st.WO    30110
12.Turzík VlastimilNovotný Vojtěch87-56 31120
13.Moštěk MarcelCapanda Radim974  30130
14.Mlýnek RadomírVilímcová Ester341  30140
15.Turzík VlastimilŠašinka Radek st.WO    30150
16.Moštěk MarcelNovotný Vojtěch653  30160
17.Mlýnek RadomírCapanda Radim-10213 31170
18.Křapa IvoVilímcová Ester759  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moštěk Marcel40Šašinka Radek st.02
Mlýnek Radomír40Novotný Vojtěch04
Křapa Ivo30Capanda Radim04
Turzík Vlastimil30Vilímcová Ester04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:22728:575Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Martin
Bičan Miroslav
 
 
Konečný Martin
Kodrla Miroslav
 
 
498  3010
2.Trtek Tomáš
Rumanovský Michal
 
 
Vlk Antonín
Mareček Šimon
 
 
98-8-873220
3.Bičan MiroslavKonečný Martin4-4-51083230
4.Rumanovský MichalMareček Šimon-2938 3140
5.Orlovský MartinVlk Antonín-8287 3150
6.Trtek TomášKodrla Miroslav-10798 3160
7.Rumanovský MichalKonečný Martin9-3-8-14 1361
8.Orlovský MartinMareček Šimon37-66 3171
9.Trtek TomášVlk Antonín-7-76963281
10.Bičan MiroslavKodrla Miroslav165  3091
11.Orlovský MartinKonečný Martin3-10-99-82392
12.Trtek TomášMareček Šimon868  30102
13.Bičan MiroslavVlk Antonín918  30112
14.Rumanovský MichalKodrla Miroslav1410  30122
15.Trtek TomášKonečný Martin-954-9832132
16.Bičan MiroslavMareček Šimon755  30142
17.Rumanovský MichalVlk Antonín-10712-9-1223143
18.Orlovský MartinKodrla Miroslav8-762 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bičan Miroslav40Konečný Martin22
Rumanovský Michal22Mareček Šimon04
Orlovský Martin31Vlk Antonín13
Trtek Tomáš40Kodrla Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37568:647Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Vít
Jurásek Robin
 
 
Staroba Josef
Štajner Jakub
 
 
-1-9-6  0301
2.Uher Antonín
Uher Jaroslav
 
 
Tomanec Lukáš
Knotek Jiří st.
 
 
-7-8-10  0302
3.Ježek VítStaroba Josef8-569 3112
4.Uher AntonínTomanec Lukáš-6786 3122
5.Jurásek RobinŠtajner Jakub10-1210-7-92323
6.Uher JaroslavKnotek Jiří st.-2-5-13  0324
7.Uher AntonínStaroba Josef89-717 3134
8.Jurásek RobinTomanec Lukáš-7-4-5  0335
9.Uher JaroslavŠtajner Jakub128-8-973245
10.Ježek VítKnotek Jiří st.-7777 3155
11.Jurásek RobinStaroba Josef-5-4-3  0356
12.Uher JaroslavTomanec Lukáš-8-3-4  0357
13.Ježek VítŠtajner Jakub863  3067
14.Uher AntonínKnotek Jiří st.97-6-9-72368
15.Uher JaroslavStaroba Josef-7-6-13  0369
16.Ježek VítTomanec Lukáš987  3079
17.Uher AntonínŠtajner Jakub9-1087 3189
18.Jurásek RobinKnotek Jiří st.-4-6-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ježek Vít40Staroba Josef22
Uher Antonín31Tomanec Lukáš22
Jurásek Robin04Štajner Jakub13
Uher Jaroslav13Knotek Jiří st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 11:45 Začátek
utkání
11:45Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29645:618Břestek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basovník Kamil
Malík Vladimír
 
 
Krpálek Martin
Mikulka Petr
 
 
8-97-563210
2.Janík Michal
Konečný Rudolf
 
 
Kostka Matěj
Glajch Jan
 
 
-10-10-6  0311
3.Janík MichalMikulka Petr966  3021
4.Konečný RudolfKrpálek Martin-3-11-6  0322
5.Basovník KamilKostka Matěj-8-67-2 1323
6.Malík VladimírGlajch Jan957  3033
7.Konečný RudolfMikulka Petr387  3043
8.Basovník KamilKrpálek Martin-7-9131173253
9.Malík VladimírKostka Matěj-4-899-32354
10.Janík MichalGlajch Jan-8-8-4  0355
11.Basovník KamilMikulka Petr897  3065
12.Malík VladimírKrpálek Martin-11078 3175
13.Janík MichalKostka Matěj8-977 3185
14.Konečný RudolfGlajch Jan910-10-9-102386
15.Malík VladimírMikulka PetrWO    3096
16.Janík MichalKrpálek Martin98-79 31106
17.Konečný RudolfKostka Matěj-9-6-10  03107
18.Basovník KamilGlajch Jan1010-1414 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janík Michal31Mikulka Petr03
Konečný Rudolf13Krpálek Martin13
Basovník Kamil31Kostka Matěj31
Malík Vladimír21Glajch Jan22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bojkovice BVrchní
rozhodčí:
Šašinka Jiří
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:05Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26645:484Bojkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Jan
Urbánek Jan ml.
 
 
Březina Radomír
Chmelař Jaroslav
 
 
10-898 3110
2.Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 

 
 
WO    3020
3.Kolařík RadomírBřezina Radomír-8-97-6 1321
4.Šašinka JiříChmelař Jaroslav67-95 3131
5.Stehlík JanBrulík Josef89-11-673241
6.Urbánek Jan ml.WO    3051
7.Šašinka JiříBřezina Radomír67-8-983261
8.Stehlík JanChmelař Jaroslav-6-7-9  0362
9.Urbánek Jan ml.Brulík Josef-987-5103272
10.Kolařík RadomírWO    3082
11.Stehlík JanBřezina Radomír-7-8-5  0383
12.Urbánek Jan ml.Chmelař Jaroslav9-7-8-5 1384
13.Kolařík RadomírBrulík Josef679  3094
14.Šašinka JiříWO    30104
15.Urbánek Jan ml.Březina Radomír-78-8-5 13105
16.Kolařík RadomírChmelař Jaroslav-68-76-923106
17.Šašinka JiříBrulík Josef678  30116
18.Stehlík JanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kolařík Radomír12Březina Radomír31
Šašinka Jiří30Chmelař Jaroslav31
Stehlík Jan12Brulík Josef04
Urbánek Jan ml.12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BíloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlík Ivan
Pospíšil Marek
 
 

 
 
WO    3010
2.Polášek Radek
Holub Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Holub PetrWO    3030
4.Pospíšil MarekWO    3040
5.Polášek RadekWO    3050
6.Rychlík IvanWO    3060
7.Pospíšil MarekWO    3070
8.Polášek RadekWO    3080
9.Rychlík IvanWO    3090
10.Holub PetrWO    30100
11.Polášek RadekWO    30110
12.Rychlík IvanWO    30120
13.Holub PetrWO    30130
14.Pospíšil MarekWO    30140
15.Rychlík IvanWO    30150
16.Holub PetrWO    30160
17.Pospíšil MarekWO    30170
18.Polášek RadekWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy