Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov BVrchní
rozhodčí:
Mlýnek Radomír
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:26710:632Vlčnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
Kolařík Radomír
Šašinka Jiří
 
 
87-913 3110
2.Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
Urbánek Jan ml.
Macháček Oldřich
 
 
4-5119 3120
3.Mlýnek RadomírMacháček Oldřich358  3030
4.Moštěk MarcelŠašinka Jiří-56107 3140
5.Turzík VlastimilKolařík Radomír-8979 3150
6.Křapa IvoUrbánek Jan ml.-5-8710-42351
7.Moštěk MarcelMacháček Oldřich46-107 3161
8.Turzík VlastimilŠašinka Jiří888  3071
9.Křapa IvoKolařík Radomír-66-88-22372
10.Mlýnek RadomírUrbánek Jan ml.1069  3082
11.Turzík VlastimilMacháček Oldřich997  3092
12.Křapa IvoŠašinka Jiří9-9-97-22393
13.Mlýnek RadomírKolařík Radomír-10384 31103
14.Moštěk MarcelUrbánek Jan ml.-10-8-8  03104
15.Křapa IvoMacháček Oldřich688  30114
16.Mlýnek RadomírŠašinka Jiří-78-96-1023115
17.Moštěk MarcelKolařík Radomír69-8-7-923116
18.Turzík VlastimilUrbánek Jan ml.9-10-94832126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mlýnek Radomír31Macháček Oldřich04
Moštěk Marcel22Šašinka Jiří22
Turzík Vlastimil40Kolařík Radomír22
Křapa Ivo13Urbánek Jan ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek AVrchní
rozhodčí:
Janík Michal
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30666:643Břestek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janík Michal
Basovník Kamil
 
 
Holub Petr
Janků Martin
 
 
399  3010
2.Konečný Rudolf
Kučík Květoslav
 
 
Pospíšil Marek
Rychlík Ivan
 
 
-7610-10103220
3.Janík MichalRychlík Ivan-46-59-72321
4.Konečný RudolfHolub Petr1098  3031
5.Basovník KamilPospíšil Marek913-1012 3141
6.Kučík KvětoslavJanků Martin-76-6663251
7.Konečný RudolfRychlík Ivan-5-6-7  0352
8.Basovník KamilHolub Petr1010-37 3162
9.Kučík KvětoslavPospíšil Marek-47107 3172
10.Janík MichalJanků Martin4-785 3182
11.Basovník KamilRychlík Ivan-3-6-8  0383
12.Kučík KvětoslavHolub Petr-8-666-72384
13.Janík MichalPospíšil Marek106-510 3194
14.Konečný RudolfJanků Martin372  30104
15.Kučík KvětoslavRychlík Ivan-58-7-8 13105
16.Janík MichalHolub Petr-12864 31115
17.Konečný RudolfPospíšil Marek-6-8-8  03116
18.Basovník KamilJanků Martin-1069-5732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janík Michal31Rychlík Ivan40
Konečný Rudolf22Holub Petr13
Basovník Kamil31Pospíšil Marek13
Kučík Květoslav22Janků Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí EVrchní
rozhodčí:
Ježek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34659:679Dolní Němčí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Miroslav
Pitner Dominik
 
 
Oharek Petr
Laga Zbyněk
 
 
9-868 3110
2.Uher Antonín
Hibler Tomáš
 
 
Krys Roman
Hlavica Petr
 
 
-698-7103220
3.Uher AntonínOharek Petr9-768 3130
4.Pitner DominikLaga Zbyněk-96-8-5 1331
5.Hibler TomášHlavica Petr-4-5-4  0332
6.Ježek MiroslavKrys Roman-697-893242
7.Pitner DominikOharek Petr7-8-7-4 1343
8.Hibler TomášLaga Zbyněk-9-68-3 1344
9.Ježek MiroslavHlavica Petr869  3054
10.Uher AntonínKrys Roman967  3064
11.Hibler TomášOharek Petr-5-9-8  0365
12.Ježek MiroslavLaga Zbyněk-6-78693275
13.Uher AntonínHlavica Petr5147  3085
14.Pitner DominikKrys Roman79-5-10-62386
15.Ježek MiroslavOharek Petr89-910 3196
16.Uher AntonínLaga Zbyněk-68512 31106
17.Pitner DominikHlavica Petr-6-95-4 13107
18.Hibler TomášKrys Roman-8117-9-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uher Antonín40Oharek Petr22
Pitner Dominik04Laga Zbyněk22
Hibler Tomáš04Hlavica Petr22
Ježek Miroslav40Krys Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov BVrchní
rozhodčí:
Březina Radomír
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:43587:661Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Radomír
Chmelař Jaroslav
 
 
Rumanovský Michal
Bičan Miroslav
 
 
10-66-4-52301
2.Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
Orlovský Martin
Trtek Tomáš
 
 
-8-5-9  0302
3.Živnéř StanislavTrtek Tomáš97-89 3112
4.Chmelař JaroslavRumanovský Michal-7-2-8  0313
5.Březina RadomírOrlovský Martin75-5-6-142314
6.Lekešová ZuzanaBičan Miroslav-9-8-9  0315
7.Chmelař JaroslavTrtek Tomáš-7-8-3  0316
8.Březina RadomírRumanovský Michal-108-108-92317
9.Lekešová ZuzanaOrlovský Martin-13-7-7  0318
10.Živnéř StanislavBičan Miroslav108-8-3-42319
11.Březina RadomírTrtek Tomáš-36-10473229
12.Lekešová ZuzanaRumanovský Michal348  3039
13.Živnéř StanislavOrlovský Martin-7668 3149
14.Chmelař JaroslavBičan Miroslav3-811-6-623410
15.Lekešová ZuzanaTrtek Tomáš365  30510
16.Živnéř StanislavRumanovský Michal-8-8-3  03511
17.Chmelař JaroslavOrlovský Martin-6-39-8 13512
18.Březina RadomírBičan Miroslav-7-6-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Živnéř Stanislav22Trtek Tomáš13
Chmelař Jaroslav04Rumanovský Michal31
Březina Radomír13Orlovský Martin31
Lekešová Zuzana22Bičan Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
Capanda Radim
HOSTUJÍCÍ:Komňa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:42633:641Komňa A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Capanda Radim
Novotný Vojtěch
 
 
Jurásek Cyril
Mikulka Petr
 
 
-1074-9-82301
2.Malíková Klára
Šašinka Radek st.
 
 
Krpálek Martin
Glajch Jan
 
 
-8-9-12  0302
3.Malíková KláraMikulka Petr8-977 3112
4.Šašinka Radek st.Krpálek Martin3-9-108-102313
5.Capanda RadimGlajch Jan4-9-7-6 1314
6.Novotný VojtěchJurásek Cyril-8-5-4  0315
7.Šašinka Radek st.Mikulka Petr761  3025
8.Capanda RadimKrpálek Martin-11-9-7  0326
9.Novotný VojtěchGlajch Jan-10-9-6  0327
10.Malíková KláraJurásek Cyril-894-12-102328
11.Capanda RadimMikulka Petr-598-11-62329
12.Novotný VojtěchKrpálek Martin-7-75-7 13210
13.Malíková KláraGlajch Jan5-878 31310
14.Šašinka Radek st.Jurásek Cyril-7984 31410
15.Novotný VojtěchMikulka Petr-6-5-10  03411
16.Malíková KláraMichalčík Matyáš613  30511
17.Šašinka Radek st.Glajch Jan12-5-62-823512
18.Capanda RadimJurásek Cyril-8-10-2  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malíková Klára31Mikulka Petr22
Šašinka Radek st.22Krpálek Martin30
Capanda Radim04Glajch Jan31
Novotný Vojtěch04Jurásek Cyril31
   Michalčík Matyáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání AVrchní
rozhodčí:
Tomanec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ STRANIRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:17647:473Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staroba Josef
Pavluš Jan ml.
 
 
Konečný Martin
Mičola Václav
 
 
-86-9-2 1301
2.Tomanec Lukáš
Knotek Jiří st.
 
 
Basovník Milan
Mareček Šimon
 
 
88-98 3111
3.Staroba JosefKonečný Martin555  3021
4.Tomanec LukášMičola Václav7-15109 3131
5.Pavluš Jan ml.Basovník Milan74-9-8-92332
6.Knotek Jiří st.Mareček Šimon159  3042
7.Tomanec LukášKonečný Martin-667-893252
8.Pavluš Jan ml.Mičola Václav-4-9-7  0353
9.Knotek Jiří st.Basovník Milan496  3063
10.Staroba JosefMareček Šimon638  3073
11.Pavluš Jan ml.Konečný Martin-96-7-9 1374
12.Knotek Jiří st.Mičola Václav12106  3084
13.Staroba JosefBasovník Milan516  3094
14.Tomanec LukášMareček Šimon363  30104
15.Knotek Jiří st.Konečný Martin958  30114
16.Staroba JosefMičola Václav89-89 31124
17.Tomanec LukášBasovník MilanWO    30134
18.Pavluš Jan ml.Mareček Šimon694  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staroba Josef40Konečný Martin13
Tomanec Lukáš30Mičola Václav13
Pavluš Jan ml.13Basovník Milan12
Knotek Jiří st.40Mareček Šimon04
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy