Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:43699:748Vlčnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Rudolf
Kučík Květoslav
 
 
Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
13-7-74-82301
2.Basovník Kamil
Janík Michal
 
 
Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
-7-98-9 1302
3.Janík MichalMlýnek Radomír-986-5-62303
4.Konečný RudolfKřapa Ivo-87-4793213
5.Basovník KamilTurzík Vlastimil-11-6-7  0314
6.Kučík KvětoslavMoštěk Marcel-11999 3124
7.Konečný RudolfMlýnek Radomír889  3034
8.Basovník KamilKřapa Ivo9-895 3144
9.Kučík KvětoslavTurzík Vlastimil-4-9-9  0345
10.Janík MichalMoštěk Marcel-9-7-9  0346
11.Basovník KamilMlýnek Radomír-55-87113256
12.Kučík KvětoslavKřapa Ivo-9-12-8  0357
13.Janík MichalTurzík Vlastimil9-1410-4-112358
14.Konečný RudolfMoštěk Marcel-8-116-9 1359
15.Kučík KvětoslavMlýnek Radomír-87-1-6 13510
16.Janík MichalKřapa Ivo49-9-7532610
17.Konečný RudolfTurzík Vlastimil7-610-6-723611
18.Basovník KamilMoštěk Marcel-889-71532711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janík Michal13Mlýnek Radomír22
Konečný Rudolf22Křapa Ivo13
Basovník Kamil31Turzík Vlastimil40
Kučík Květoslav13Moštěk Marcel22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí EVrchní
rozhodčí:
Ježek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23669:586Dolní Němčí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Vít
Jurásek Robin
 
 
Urbánek Jan ml.
Macháček Oldřich
 
 
714-1011 3110
2.Ježek Miroslav
Uher Antonín
 
 
Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 
96-9-18-62311
3.Uher AntonínMacháček Oldřich234  3021
4.Jurásek RobinŠašinka Jiří-511-19-22322
5.Ježek VítUrbánek Jan ml.-21068 3132
6.Ježek MiroslavKolařík Radomír978  3042
7.Jurásek RobinMacháček Oldřich11-669 3152
8.Ježek VítŠašinka Jiří9-8-8-8 1353
9.Ježek MiroslavUrbánek Jan ml.493  3063
10.Uher AntonínKolařík Radomír5-868 3173
11.Ježek VítMacháček Oldřich454  3083
12.Ježek MiroslavŠašinka Jiří959  3093
13.Uher AntonínUrbánek Jan ml.7-976 31103
14.Jurásek RobinKolařík Radomír-911813 31113
15.Ježek MiroslavMacháček Oldřich68-75 31123
16.Uher AntonínŠašinka Jiří5-686 31133
17.Jurásek RobinUrbánek Jan ml.-12-4-6  03134
18.Ježek VítKolařík Radomír-9-6-8  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Antonín40Macháček Oldřich04
Jurásek Robin22Šašinka Jiří22
Ježek Vít22Urbánek Jan ml.13
Ježek Miroslav40Kolařík Radomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny AVrchní
rozhodčí:
Orlovský Karel
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19642:422Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rumanovský Michal
Kryštof Radek
 
 

 
 
WO    3010
2.Trtek Tomáš
Orlovský Martin
 
 
Polášek Radek
Holub Petr
 
 
1167  3020
3.Trtek TomášWO    3030
4.Rumanovský MichalRychlík Ivan417  3040
5.Kryštof RadekHolub Petr6-10-3-7 1341
6.Orlovský MartinPolášek Radek986  3051
7.Rumanovský MichalWO    3061
8.Kryštof RadekRychlík Ivan-6-3-7  0362
9.Orlovský MartinHolub Petr375  3072
10.Trtek TomášPolášek Radek4-7-61293282
11.Kryštof RadekWO    3092
12.Orlovský MartinRychlík Ivan986  30102
13.Trtek TomášHolub Petr9-712-10432112
14.Rumanovský MichalPolášek Radek68-75 31122
15.Orlovský MartinWO    30132
16.Trtek TomášRychlík Ivan5-2-11-5 13133
17.Rumanovský MichalHolub Petr8-910-11432143
18.Kryštof RadekPolášek Radek-9-107-8 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trtek Tomáš21Rychlík Ivan22
Rumanovský Michal30Holub Petr13
Kryštof Radek03Polášek Radek13
Orlovský Martin30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34654:625KST Hluk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Capanda Radim
Kozelek Ondřej
 
 
Korvas Radomír
Hlavica Petr
 
 
85-78 3110
2.Šašinka Radek st.
Malíková Klára
 
 
Schottl Teodor
Laga Zbyněk
 
 
-7-9-11  0311
3.Malíková KláraKorvas Radomír48-57 3121
4.Kozelek OndřejLaga Zbyněk697  3031
5.Šašinka Radek st.Hlavica Petr-9-106-10 1332
6.Capanda RadimSchottl Teodor-8-2-12  0333
7.Kozelek OndřejKorvas Radomír-84-9463243
8.Šašinka Radek st.Laga Zbyněk8-798 3153
9.Capanda RadimHlavica Petr-886-9-72354
10.Malíková KláraSchottl Teodor936  3064
11.Šašinka Radek st.Korvas Radomír-8-7-9  0365
12.Capanda RadimLaga Zbyněk7-7-4-7 1366
13.Malíková KláraHlavica Petr6-10-8-9 1367
14.Kozelek OndřejSchottl Teodor-129121 3177
15.Capanda RadimKorvas Radomír-8-8-3  0378
16.Malíková KláraLaga Zbyněk-10106-383288
17.Kozelek OndřejHlavica Petr947  3098
18.Šašinka Radek st.Schottl Teodor-5-995732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malíková Klára31Korvas Radomír22
Kozelek Ondřej40Laga Zbyněk13
Šašinka Radek st.22Hlavica Petr31
Capanda Radim04Schottl Teodor13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1429:48692:772Újezdec-Těšov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareček Šimon
Šmejkal Filip
 
 
Man František
Březina Radomír
 
 
106-9-6-42301
2.Konečný Martin
Mičola Václav
 
 
Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
-8-76-6 1302
3.Mičola VáclavŽivnéř Stanislav-8-98-7 1303
4.Šmejkal FilipLekešová Zuzana62-9-983213
5.Mareček ŠimonBřezina Radomír-7-8-3  0314
6.Konečný MartinMan František-8865 3124
7.Šmejkal FilipŽivnéř Stanislav-10-9116-92325
8.Mareček ŠimonLekešová Zuzana-810-810-132326
9.Konečný MartinBřezina Radomír10-6-10293236
10.Mičola VáclavMan František8-10-6-11 1337
11.Mareček ŠimonŽivnéř Stanislav12-8-39-62338
12.Konečný MartinLekešová Zuzana-9-849-62339
13.Mičola VáclavBřezina Radomír-8-13-5  03310
14.Šmejkal FilipMan František8-5-97-723311
15.Konečný MartinŽivnéř Stanislav11-779 31411
16.Mičola VáclavLekešová Zuzana15-7-108-723412
17.Rampáček PatrikBřezina Radomír-3-9-1  03413
18.Mareček ŠimonMan František-2-9-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mičola Václav04Živnéř Stanislav31
Šmejkal Filip12Lekešová Zuzana31
Mareček Šimon04Březina Radomír31
Konečný Martin31Man František31
Rampáček Patrik01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání AVrchní
rozhodčí:
Tomanec Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Komňa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ STRANIRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36653:659Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staroba Josef
Pavluš Jan ml.
 
 
Jurásek Cyril
Kostka Matěj
 
 
-97-4743210
2.Tomanec Lukáš
Knotek Jiří st.
 
 
Glajch Jan
Krpálek Martin
 
 
-109-8773220
3.Staroba JosefJurásek Cyril613-93 3130
4.Tomanec LukášKostka Matěj-63-49-42331
5.Pavluš Jan ml.Krpálek Martin-8-89-7 1332
6.Knotek Jiří st.Glajch Jan-9-5-5  0333
7.Tomanec LukášJurásek Cyril-9267 3143
8.Pavluš Jan ml.Kostka Matěj8-4-8-9 1344
9.Knotek Jiří st.Krpálek Martin797  3054
10.Staroba JosefGlajch Jan999  3064
11.Pavluš Jan ml.Jurásek Cyril-8-6-7  0365
12.Knotek Jiří st.Kostka Matěj-7-7-8  0366
13.Staroba JosefKrpálek Martin9-9-3553276
14.Tomanec LukášGlajch Jan-88-8683286
15.Knotek Jiří st.Jurásek Cyril7-8-9-12 1387
16.Staroba JosefKostka Matěj7-58-493297
17.Tomanec LukášKrpálek Martin6139  30107
18.Pavluš Jan ml.Glajch Jan-11-7-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Staroba Josef40Jurásek Cyril22
Tomanec Lukáš31Kostka Matěj31
Pavluš Jan ml.04Krpálek Martin13
Knotek Jiří st.13Glajch Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy