Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34643:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
Jurásek Cyril
Krpálek Martin
 
 
8-7410 3110
2.Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
Glajch Jan
Kostka Matěj
 
 
-6-711-4 1311
3.Mlýnek RadomírJurásek Cyril592  3021
4.Moštěk MarcelGlajch Jan-7-6-9  0322
5.Turzík VlastimilKrpálek Martin645  3032
6.Křapa IvoKostka Matěj-5-8-8  0333
7.Moštěk MarcelJurásek Cyril86-79 3143
8.Turzík VlastimilGlajch Jan-8995 3153
9.Křapa IvoKrpálek Martin66-6-673263
10.Mlýnek RadomírKostka Matěj-109-113-112364
11.Turzík VlastimilJurásek Cyril4-9-9-10 1365
12.Křapa IvoGlajch Jan-9-89-9 1366
13.Mlýnek RadomírKrpálek Martin1086  3076
14.Moštěk MarcelKostka Matěj-5-7-5  0377
15.Křapa IvoJurásek Cyril7-967 3187
16.Mlýnek RadomírGlajch Jan-96-99-82388
17.Moštěk MarcelKrpálek Martin9-7-7-3 1389
18.Turzík VlastimilKostka Matěj8-589 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlýnek Radomír22Jurásek Cyril13
Moštěk Marcel13Glajch Jan31
Turzík Vlastimil31Krpálek Martin13
Křapa Ivo22Kostka Matěj31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ STRANIRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19647:452Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanec Lukáš
Knotek Jiří st.
 
 
Brulík Josef
Švehla Ladislav
 
 
8-976 3110
2.Pavluš Jan ml.
Mikláš Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Mikláš PetrBrulík Josef-3-5-7  0321
4.Tomanec Lukᚊvehla Ladislav-6599 3131
5.Pavluš Jan ml.Příhodová Miroslava867  3041
6.Knotek Jiří st.WO    3051
7.Tomanec LukášBrulík Josef9-8-10983261
8.Pavluš Jan ml.Švehla Ladislav79-89 3171
9.Knotek Jiří st.Příhodová Miroslava548  3081
10.Mikláš PetrWO    3091
11.Pavluš Jan ml.Brulík Josef-69-4-7 1392
12.Knotek Jiří st.Švehla Ladislav989  30102
13.Mikláš PetrPříhodová Miroslava-57-8-8 13103
14.Tomanec LukášWO    30113
15.Knotek Jiří st.Brulík Josef9-810-121032123
16.Mikláš PetrŠvehla Ladislav98-7-8-1023124
17.Tomanec LukášPříhodová Miroslava656  30134
18.Pavluš Jan ml.WO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikláš Petr03Brulík Josef22
Tomanec Lukáš30Švehla Ladislav13
Pavluš Jan ml.21Příhodová Miroslava13
Knotek Jiří st.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6649:327Vážany-Ořechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Petr
Laga Zbyněk
 
 
Kodrla Miroslav
Miklíček Dominik
 
 
28-713 3110
2.Hlavica Petr
Durčák Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Laga ZbyněkZumr Matěj995  3030
4.Hlavica PetrMiklíček Dominik4106  3040
5.Durčák TomášKodrla Miroslav7116  3050
6.Oharek PetrWO    3060
7.Hlavica PetrZumr Matěj4-738 3170
8.Durčák TomášMiklíček Dominik41211  3080
9.Oharek PetrKodrla Miroslav-4481 3190
10.Laga ZbyněkWO    30100
11.Durčák TomášZumr Matěj741  30110
12.Oharek PetrMiklíček Dominik-778-7432120
13.Laga ZbyněkKodrla Miroslav678  30130
14.Hlavica PetrWO    30140
15.Oharek PetrZumr Matěj7110  30150
16.Laga ZbyněkMiklíček Dominik8108  30160
17.Hlavica PetrKodrla Miroslav-9758 31170
18.Durčák TomášWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Laga Zbyněk30Zumr Matěj04
Hlavica Petr30Miklíček Dominik04
Durčák Tomáš30Kodrla Miroslav04
Oharek Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BíloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:13599:433Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rychlík Ivan
Pospíšil Marek
 
 
Malíková Klára
Šašinka Radek st.
 
 
1365  3010
2.Holub Petr
Polášek Radek
 
 
Capanda Radim
Novotný Vojtěch
 
 
937  3020
3.Holub PetrMalíková Klára673  3030
4.Pospíšil MarekNovotný Vojtěch58-94 3140
5.Polášek RadekCapanda Radim711-49 3150
6.Rychlík IvanŠašinka Radek st.687  3060
7.Pospíšil MarekMalíková Klára-5-9-7  0361
8.Polášek RadekNovotný Vojtěch848  3071
9.Rychlík IvanCapanda Radim723  3081
10.Holub PetrŠašinka Radek st.-8-7-10  0382
11.Polášek RadekMalíková Klára964  3092
12.Rychlík IvanNovotný Vojtěch677  30102
13.Holub PetrCapanda Radim210-93 31112
14.Pospíšil MarekŠašinka Radek st.10-823 31122
15.Rychlík IvanMalíková Klára759  30132
16.Holub PetrNovotný Vojtěch1086  30142
17.Pospíšil MarekCapanda Radim766  30152
18.Polášek RadekŠašinka Radek st.-7-4-8  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holub Petr31Malíková Klára13
Pospíšil Marek31Novotný Vojtěch04
Polášek Radek31Capanda Radim04
Rychlík Ivan40Šašinka Radek st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bojkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:10Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:50551:706Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Jan
Urbánek Jan ml.
 
 
Orlovský Martin
Trtek Tomáš
 
 
78-10-963210
2.Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 
Bičan Miroslav
Rumanovský Michal
 
 
36-9-1093220
3.Stehlík JanRumanovský Michal11-3-5-9 1321
4.Macháček OldřichOrlovský Martin-4-2-6  0322
5.Kolařík RadomírBičan Miroslav-3-3-7  0323
6.Urbánek Jan ml.Trtek Tomáš67-14-8-82324
7.Macháček OldřichRumanovský Michal-4-28-3 1325
8.Kolařík RadomírOrlovský Martin-6-9-9  0326
9.Urbánek Jan ml.Bičan Miroslav-8-7-10  0327
10.Stehlík JanTrtek Tomáš3-5119 3137
11.Kolařík RadomírRumanovský Michal-4-8-5  0338
12.Urbánek Jan ml.Orlovský Martin99-6-3-32339
13.Stehlík JanBičan Miroslav-7-8-5  03310
14.Macháček OldřichTrtek Tomáš-8-7-8  03311
15.Urbánek Jan ml.Rumanovský Michal68-2-8-423312
16.Stehlík JanOrlovský Martin-102-4-3 13313
17.Macháček OldřichBičan Miroslav-410-7-9 13314
18.Kolařík RadomírTrtek Tomáš-106-10-10 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stehlík Jan13Rumanovský Michal40
Macháček Oldřich04Orlovský Martin40
Kolařík Radomír04Bičan Miroslav40
Urbánek Jan ml.04Trtek Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Břestek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:22708:478Dolní Němčí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Vít
Jurásek Robin
 
 

 
 
WO    3010
2.Ježek Miroslav
Uher Antonín
 
 
Konečný Rudolf
Kučík Květoslav
 
 
-10975 3120
3.Uher AntonínKonečný Rudolf-848-9103230
4.Ježek VítBasovník Kamil-5513 3140
5.Jurásek RobinKučík Květoslav-11-109-10 1341
6.Ježek MiroslavWO    3051
7.Ježek VítKonečný Rudolf10-15-77-72352
8.Jurásek RobinBasovník Kamil-1049-8-72353
9.Ježek MiroslavKučík Květoslav9-9-96-82354
10.Uher AntonínWO    3064
11.Jurásek RobinKonečný Rudolf-6-76-9 1365
12.Ježek MiroslavBasovník Kamil4-894 3175
13.Uher AntonínKučík Květoslav498  3085
14.Ježek VítWO    3095
15.Ježek MiroslavKonečný Rudolf109-79 31105
16.Uher AntonínBasovník Kamil882  30115
17.Ježek VítKučík Květoslav-41396 31125
18.Jurásek RobinWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Uher Antonín30Konečný Rudolf22
Ježek Vít21Basovník Kamil13
Jurásek Robin03Kučík Květoslav22
Ježek Miroslav21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy