Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:31726:661Dolní Němčí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Antonín
Uher Jaroslav
 
 
Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
9-876 3110
2.Ježek Miroslav
Ježek Vít
 
 
Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
4810  3020
3.Ježek MiroslavMlýnek Radomír-13-77773230
4.Ježek VítKřapa Ivo-91588 3140
5.Uher JaroslavTurzík Vlastimil-7-87-9 1341
6.Uher AntonínMoštěk Marcel9-89-953251
7.Ježek VítMlýnek Radomír787  3061
8.Uher JaroslavKřapa Ivo-98-7-9 1362
9.Uher AntonínTurzík Vlastimil13-436 3172
10.Ježek MiroslavMoštěk Marcel585  3082
11.Uher JaroslavMlýnek Radomír94-6-8103292
12.Uher AntonínKřapa Ivo-6-1092432102
13.Ježek MiroslavTurzík Vlastimil4-9-9-6 13103
14.Ježek VítMoštěk Marcel-10897 31113
15.Uher AntonínMlýnek Radomír-79-741032123
16.Ježek MiroslavKřapa Ivo-8-9-6  03124
17.Ježek VítTurzík Vlastimil-8-7981032134
18.Uher JaroslavMoštěk Marcel-8-8-11  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ježek Miroslav22Mlýnek Radomír04
Ježek Vít40Křapa Ivo22
Uher Jaroslav13Turzík Vlastimil22
Uher Antonín40Moštěk Marcel13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:48602:731Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basovník Kamil
Konečný Rudolf
 
 
Bičan Miroslav
Orlovský Martin
 
 
8-3-59-62301
2.Janík Michal
Kučík Květoslav
 
 
Rumanovský Michal
Trtek Tomáš
 
 
3-7-10-10 1302
3.Basovník KamilTrtek Tomáš810-95 3112
4.Janík MichalRumanovský Michal6-2-78-92313
5.Konečný RudolfOrlovský Martin8-9-8-7 1314
6.Kučík KvětoslavBičan Miroslav-3-6-8  0315
7.Janík MichalTrtek Tomáš9-549 3125
8.Konečný RudolfRumanovský Michal-9-786-162326
9.Kučík KvětoslavOrlovský Martin-4-9-3  0327
10.Basovník KamilBičan Miroslav-4-5-11  0328
11.Konečný RudolfTrtek Tomáš7-6-1-8 1329
12.Kučík KvětoslavRumanovský Michal-10-2-9  03210
13.Basovník KamilOrlovský Martin-14-4-5  03211
14.Janík MichalBičan Miroslav10-6-10-9 13212
15.Kučík KvětoslavTrtek Tomáš7-5-661032312
16.Basovník KamilRumanovský Michal8-510-10-223313
17.Janík MichalOrlovský Martin-47-88532413
18.Konečný RudolfBičan Miroslav5-5-6-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Basovník Kamil13Trtek Tomáš13
Janík Michal22Rumanovský Michal40
Konečný Rudolf04Orlovský Martin31
Kučík Květoslav13Bičan Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37599:637Bojkovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Capanda Radim
Novotný Vojtěch
 
 
Urbánek Jan ml.
Macháček Oldřich
 
 
-68-6-9 1301
2.Šašinka Radek st.
Malíková Klára
 
 
Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 
96-86 3111
3.Malíková KláraMacháček Oldřich677  3021
4.Šašinka Radek st.Šašinka Jiří-99-7-3 1322
5.Capanda RadimKolařík Radomír-7-12-7  0323
6.Novotný VojtěchUrbánek Jan ml.-4-5-5  0324
7.Šašinka Radek st.Macháček Oldřich-51084 3134
8.Capanda RadimŠašinka Jiří-7-7-2  0335
9.Novotný VojtěchKolařík Radomír-2-1-9  0336
10.Malíková KláraUrbánek Jan ml.9-93-7113246
11.Capanda RadimMacháček Oldřich949  3056
12.Novotný VojtěchŠašinka Jiří-815-33-82357
13.Malíková KláraKolařík Radomír57-105 3167
14.Šašinka Radek st.Urbánek Jan ml.-5-8-7  0368
15.Novotný VojtěchMacháček Oldřich-9138-3-112369
16.Malíková KláraŠašinka Jiří-9552 3179
17.Šašinka Radek st.Kolařík Radomír109-31 3189
18.Capanda RadimUrbánek Jan ml.9-11-6-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malíková Klára40Macháček Oldřich13
Šašinka Radek st.22Šašinka Jiří31
Capanda Radim13Kolařík Radomír22
Novotný Vojtěch04Urbánek Jan ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34614:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Martin
Mičola Václav
 
 
Holub Petr
Polášek Radek
 
 
-10346 3110
2.Mareček Šimon
Šmejkal Filip
 
 
Pospíšil Marek
Rychlík Ivan
 
 
-94-29-22311
3.Mičola VáclavRychlík Ivan-28-6-5 1312
4.Šmejkal FilipPolášek Radek1-9-8-12 1313
5.Mareček ŠimonHolub Petr13-8-8-7 1314
6.Konečný MartinPospíšil Marek977  3024
7.Šmejkal FilipRychlík Ivan-5-412-8 1325
8.Mareček ŠimonPolášek Radek8-7-8-7 1326
9.Konečný MartinHolub Petr333  3036
10.Mičola VáclavPospíšil Marek56-49 3146
11.Mareček ŠimonRychlík Ivan-4-3-5  0347
12.Konečný MartinPolášek Radek1110-24 3157
13.Mičola VáclavHolub Petr-5275 3167
14.Šmejkal FilipPospíšil Marek-4-698-42368
15.Konečný MartinRychlík Ivan-8-7-7  0369
16.Mičola VáclavPolášek Radek-56310 3179
17.Šmejkal FilipHolub Petr57-6-793289
18.Mareček ŠimonPospíšil Marek81011  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mičola Václav31Rychlík Ivan40
Šmejkal Filip13Polášek Radek22
Mareček Šimon13Holub Petr13
Konečný Martin31Pospíšil Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ STRANIRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:37651:670Vážany-Ořechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staroba Josef
Pavluš Jan ml.
 
 
Oharek Petr
Laga Zbyněk
 
 
75-59 3110
2.Tomanec Lukáš
Mikláš Petr
 
 
Hlavica Petr
Durčák Tomáš
 
 
-78-7-8 1311
3.Staroba JosefLaga Zbyněk456  3021
4.Tomanec LukášHlavica Petr-98-9-8 1322
5.Pavluš Jan ml.Durčák Tomáš-106-89-92323
6.Mikláš PetrOharek Petr-5-10-7  0324
7.Tomanec LukášLaga Zbyněk-588-6-42325
8.Pavluš Jan ml.Hlavica Petr8-865 3135
9.Mikláš PetrDurčák Tomáš-9-8-8  0336
10.Staroba JosefOharek Petr894  3046
11.Pavluš Jan ml.Laga Zbyněk9-86-7-32347
12.Mikláš PetrHlavica Petr-10-7-13  0348
13.Staroba JosefDurčák Tomáš476  3058
14.Tomanec LukášOharek Petr10-11-9-6 1359
15.Mikláš PetrLaga Zbyněk-5910-8-723510
16.Staroba JosefHlavica Petr999  30610
17.Tomanec LukášDurčák Tomáš-4-689832710
18.Pavluš Jan ml.Oharek Petr11-57-8-623711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staroba Josef40Laga Zbyněk31
Tomanec Lukáš13Hlavica Petr22
Pavluš Jan ml.13Durčák Tomáš22
Mikláš Petr04Oharek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30690:648Újezdec-Těšov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
Glajch Jan
Krpálek Martin
 
 
-118-6483210
2.Březina Radomír
Man František
 
 
Mikulka Petr
Jurásek Cyril
 
 
48-9-9123220
3.Živnéř StanislavGlajch Jan9-9-109-22321
4.Lekešová ZuzanaJurásek Cyril693  3031
5.Man FrantišekKrpálek Martin12-3-35103241
6.Březina RadomírMikulka Petr-9778 3151
7.Lekešová ZuzanaGlajch Jan9-7-7-7 1352
8.Man FrantišekJurásek Cyril-6-683-62353
9.Březina RadomírKrpálek Martin-4-12-7  0354
10.Živnéř StanislavMikulka Petr6715  3064
11.Man FrantišekGlajch Jan-955-6-82365
12.Březina RadomírJurásek Cyril749  3075
13.Živnéř StanislavKrpálek Martin2511  3085
14.Lekešová ZuzanaMikulka Petr-77911 3195
15.Březina RadomírGlajch Jan-9-78-4 1396
16.Živnéř StanislavJurásek Cyril8-985 31106
17.Lekešová ZuzanaKrpálek Martin598  30116
18.Brulík JosefMikulka Petr-68-3-10 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Živnéř Stanislav31Glajch Jan40
Lekešová Zuzana31Jurásek Cyril13
Man František12Krpálek Martin13
Březina Radomír22Mikulka Petr13
Brulík Josef01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy