Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24687:531Vlčnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
Man František
Březina Radomír
 
 
8-1099 3110
2.Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
11-7-68-102311
3.Moštěk MarcelŽivnéř Stanislav-8-4-5  0312
4.Mlýnek RadomírBřezina Radomír28-7-883222
5.Křapa IvoLekešová Zuzana1198  3032
6.Turzík VlastimilMan František-12-84573242
7.Mlýnek RadomírŽivnéř Stanislav4-9-9853252
8.Křapa IvoBřezina Radomír-9-5-8  0353
9.Turzík VlastimilLekešová Zuzana7910  3063
10.Moštěk MarcelMan František2105  3073
11.Křapa IvoŽivnéř Stanislav-75512 3183
12.Turzík VlastimilBřezina Radomír7-8710 3193
13.Moštěk MarcelLekešová Zuzana778  30103
14.Mlýnek RadomírMan FrantišekWO    30113
15.Turzík VlastimilŽivnéř Stanislav-97-109-923114
16.Moštěk MarcelBřezina Radomír-89-10-7 13115
17.Mlýnek RadomírLekešová ZuzanaWO    30125
18.Křapa IvoMan FrantišekWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moštěk Marcel22Živnéř Stanislav22
Mlýnek Radomír20Březina Radomír22
Křapa Ivo21Lekešová Zuzana03
Turzík Vlastimil31Man František02
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19695:547Vážany-Ořechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oharek Petr
Laga Zbyněk
 
 
Glajch Jan
Mikulka Petr
 
 
-86-9-7 1301
2.Krys Roman
Hlavica Petr
 
 
Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
 
 
545  3011
3.Laga ZbyněkGlajch Jan8-10-7-12 1312
4.Hlavica PetrMikulka Petr86-98 3122
5.Krys RomanMikulka Libor787  3032
6.Oharek PetrMichalčík Matyáš695  3042
7.Hlavica PetrGlajch Jan-658-9103252
8.Krys RomanMikulka Petr8-789 3162
9.Oharek PetrMikulka Libor95-86 3172
10.Laga ZbyněkMichalčík Matyáš453  3082
11.Krys RomanGlajch Jan9-98-1173292
12.Oharek PetrMikulka Petr65-107 31102
13.Laga ZbyněkMikulka Libor9-897 31112
14.Hlavica PetrMichalčík Matyáš567  30122
15.Oharek PetrGlajch Jan-8-96-10 13123
16.Laga ZbyněkMikulka Petr-9679 31133
17.Hlavica PetrMikulka Libor987  30143
18.Krys RomanMichalčík Matyáš786  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laga Zbyněk31Glajch Jan22
Hlavica Petr40Mikulka Petr04
Krys Roman40Mikulka Libor04
Oharek Petr31Michalčík Matyáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bojkovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tovární 615, 687 71 Bojkovice, Brána do sportovního areálu, vpravo na konci chodníkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35602:639Orel Ostr. N.Ves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Jan ml.
Salvet Ladislav
 
 
Konečný Josef
Rampáček Patrik
 
 
-2-12-8  0301
2.Šašinka Jiří
Kolařík Radomír
 
 
Konečný Martin
Mičola Václav
 
 
14-93-6-22302
3.Kolařík RadomírMičola Václav-1-6-5  0303
4.Šašinka JiříKonečný Martin-6-66-5 1304
5.Salvet LadislavRampáček Patrik-10-5-8  0305
6.Urbánek Jan ml.Konečný Josef10-7-75-82306
7.Šašinka JiříMičola Václav-8877 3116
8.Salvet LadislavKonečný Martin-7-2-12  0317
9.Urbánek Jan ml.Rampáček Patrik8109  3027
10.Kolařík RadomírKonečný Josef-8-36-8 1328
11.Salvet LadislavMičola Václav-2-9-13  0329
12.Urbánek Jan ml.Konečný Martin-88710 3139
13.Kolařík RadomírRampáček Patrik6-879 3149
14.Šašinka JiříKonečný Josef399  3059
15.Urbánek Jan ml.Mičola Václav78-79 3169
16.Kolařík RadomírKonečný Martin8-86-7-723610
17.Šašinka JiříRampáček Patrik358  30710
18.Salvet LadislavKonečný Josef-1071010 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kolařík Radomír13Mičola Václav22
Šašinka Jiří31Konečný Martin31
Salvet Ladislav13Rampáček Patrik13
Urbánek Jan ml.31Konečný Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Hluk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29624:586Břestek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janík Michal
Kučík Květoslav
 
 
Capanda Radim
Novotný Vojtěch
 
 
659  3010
2.Konečný Rudolf
Basovník Kamil
 
 
Šašinka Radek st.
Malíková Klára
 
 
-5-8-6  0311
3.Janík MichalMalíková Klára67-11-8-62312
4.Konečný RudolfŠašinka Radek st.1110-97 3122
5.Basovník KamilCapanda Radim-6586 3132
6.Kučík KvětoslavNovotný Vojtěch297  3042
7.Konečný RudolfMalíková Klára-49-8-12 1343
8.Basovník KamilŠašinka Radek st.-16-786103253
9.Kučík KvětoslavCapanda Radim377  3063
10.Janík MichalNovotný Vojtěch376  3073
11.Basovník KamilMalíková Klára-1-6-6  0374
12.Kučík KvětoslavŠašinka Radek st.-7-1058-92375
13.Janík MichalCapanda Radim616  3085
14.Konečný RudolfNovotný Vojtěch4810  3095
15.Kučík KvětoslavMalíková KláraWO    0396
16.Janík MichalŠašinka Radek st.4-412-6-92397
17.Konečný RudolfCapanda Radim7-837 31107
18.Basovník KamilNovotný Vojtěch-99-8-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janík Michal22Malíková Klára30
Konečný Rudolf31Šašinka Radek st.22
Basovník Kamil22Capanda Radim04
Kučík Květoslav21Novotný Vojtěch13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36634:665Dolní Němčí E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Antonín
Uher Jaroslav
 
 
Bičan Miroslav
Orlovský Martin
 
 
9-87-973210
2.Ježek Miroslav
Ježek Vít
 
 
Rumanovský Michal
Trtek Tomáš
 
 
-9-9-10  0311
3.Ježek MiroslavOrlovský Martin-88-8-7 1312
4.Uher JaroslavRumanovský Michal1087  3022
5.Ježek VítTrtek Tomáš-6987 3132
6.Uher AntonínBičan Miroslav-448-593242
7.Uher JaroslavOrlovský Martin-5-7-8  0343
8.Ježek VítRumanovský Michal8-769 3153
9.Uher AntonínTrtek Tomáš3-759 3163
10.Ježek MiroslavBičan Miroslav-68-97-22364
11.Ježek VítOrlovský Martin-8-5-6  0365
12.Uher AntonínRumanovský Michal-9-99683275
13.Ježek MiroslavTrtek Tomáš685  3085
14.Uher JaroslavBičan Miroslav-4-5-9  0386
15.Uher AntonínOrlovský Martin810-1-993296
16.Ježek MiroslavRumanovský Michal97-84 31106
17.Uher JaroslavTrtek Tomáš815-7-7-723107
18.Ježek VítBičan Miroslav-6-4-3  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ježek Miroslav22Orlovský Martin31
Uher Jaroslav13Rumanovský Michal04
Ježek Vít22Trtek Tomáš13
Uher Antonín40Bičan Miroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy