Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:39656:675Drsl.-Veletiny A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Radomír
Turzík Vlastimil
 
 
Orlovský Martin
Bičan Miroslav
 
 
4-8-14-7 1301
2.Křapa Ivo
Moštěk Marcel
 
 
Rumanovský Michal
Trtek Tomáš
 
 
-23-56-92302
3.Mlýnek RadomírRumanovský Michal-7854 3112
4.Moštěk MarcelTrtek Tomáš810-87 3122
5.Turzík VlastimilBičan Miroslav9-98-8-32323
6.Křapa IvoOrlovský Martin-10-6-6  0324
7.Moštěk MarcelRumanovský Michal495  3034
8.Turzík VlastimilTrtek Tomáš7-1010-1193244
9.Křapa IvoBičan Miroslav-1-6-6  0345
10.Mlýnek RadomírOrlovský Martin-7-1011-6 1346
11.Turzík VlastimilRumanovský Michal685  3056
12.Křapa IvoTrtek Tomáš57-9-783266
13.Mlýnek RadomírBičan Miroslav10-7-8-9 1367
14.Moštěk MarcelOrlovský Martin8-7-37-102368
15.Křapa IvoRumanovský Michal767  3078
16.Mlýnek RadomírTrtek Tomáš-8-910-8 1379
17.Moštěk MarcelBičan Miroslav-8-5-8  03710
18.Turzík VlastimilOrlovský Martin-88-66-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mlýnek Radomír13Rumanovský Michal04
Moštěk Marcel22Trtek Tomáš13
Turzík Vlastimil22Bičan Miroslav40
Křapa Ivo22Orlovský Martin40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:38653:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Kozelek Ondřej
 
 
Uher Antonín
Uher Jaroslav
 
 
9129  3010
2.Šašinka Radek st.
Capanda Radim
 
 
Ježek Miroslav
Ježek Vít
 
 
-9-3-11  0311
3.Malíková KláraUher Antonín2-977 3121
4.Kozelek OndřejJežek Miroslav86-7-783231
5.Šašinka Radek st.Ježek Vít-10-9-11  0332
6.Capanda RadimUher Jaroslav-3114-973242
7.Kozelek OndřejUher Antonín-6-6-7  0343
8.Šašinka Radek st.Ježek Miroslav-9-97-9 1344
9.Capanda RadimJežek Vít-1111-9-8 1345
10.Malíková KláraUher Jaroslav7-1059 3155
11.Šašinka Radek st.Uher Antonín78-79 3165
12.Capanda RadimJežek Miroslav-67-6-7 1366
13.Malíková KláraJežek Vít-9710-1063276
14.Kozelek OndřejUher Jaroslav633  3086
15.Capanda RadimUher Antonín-38-4-5 1387
16.Malíková KláraJežek Miroslav87-6-673297
17.Kozelek OndřejJežek Vít-7-75-7 1398
18.Šašinka Radek st.Uher Jaroslav7-8-6-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malíková Klára40Uher Antonín22
Kozelek Ondřej22Ježek Miroslav22
Šašinka Radek st.13Ježek Vít31
Capanda Radim13Uher Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr. N.Ves BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Břestek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33679:659Orel Ostr. N.Ves B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Martin
Konečný Josef
 
 
Janík Michal
Kučík Květoslav
 
 
349  3010
2.Mareček Šimon
Šmejkal Filip
 
 
Konečný Rudolf
Basovník Kamil
 
 
-5-8-10  0311
3.Konečný JosefJaník Michal11-4-1012103221
4.Šmejkal FilipKonečný Rudolf119-4-8-92322
5.Mareček ŠimonBasovník Kamil6-6-4-11 1323
6.Konečný MartinKučík Květoslav94-87 3133
7.Šmejkal FilipJaník Michal8108  3043
8.Mareček ŠimonKonečný Rudolf-7-9-8  0344
9.Konečný MartinBasovník Kamil786  3054
10.Konečný JosefKučík Květoslav-9-9181-82355
11.Mareček ŠimonJaník Michal-6-79-8 1356
12.Konečný MartinKonečný Rudolf-17-5-8  0357
13.Konečný JosefBasovník Kamil46-49 3167
14.Šmejkal FilipKučík Květoslav-955-683277
15.Konečný MartinJaník Michal-86-7-7 1378
16.Konečný JosefKonečný Rudolf-7-79683288
17.Šmejkal FilipBasovník Kamil848  3098
18.Mareček ŠimonKučík Květoslav9-10108 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Josef31Janík Michal22
Šmejkal Filip31Konečný Rudolf31
Mareček Šimon13Basovník Kamil13
Konečný Martin22Kučík Květoslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bojkovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ StráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:19707:579Strání A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomanec Lukáš
Štajner Jakub
 
 
Urbánek Jan ml.
Macháček Oldřich
 
 
11-9-10893210
2.Pavluš Jan ml.
Knotek Jiří st.
 
 
Šašinka Jiří
Salvet Ladislav
 
 
77-67 3120
3.Tomanec LukášMacháček Oldřich724  3030
4.Štajner JakubŠašinka Jiří77-7-4-82331
5.Pavluš Jan ml.Salvet Ladislav1165  3041
6.Knotek Jiří st.Urbánek Jan ml.685  3051
7.Štajner JakubMacháček Oldřich549  3061
8.Pavluš Jan ml.Šašinka Jiří-107-6-14 1362
9.Knotek Jiří st.Salvet Ladislav689  3072
10.Tomanec LukášUrbánek Jan ml.714-7-9-72373
11.Pavluš Jan ml.Macháček Oldřich4127  3083
12.Knotek Jiří st.Šašinka Jiří5-567 3193
13.Tomanec LukášSalvet Ladislav146  30103
14.Štajner JakubUrbánek Jan ml.44-7-5932113
15.Mikláš PetrMacháček Oldřich7-37-8932123
16.Tomanec Lukᚊašinka Jiří785  30133
17.Štajner JakubSalvet Ladislav121212  30143
18.Pavluš Jan ml.Urbánek Jan ml.11-2-461232153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomanec Lukáš31Macháček Oldřich04
Štajner Jakub31Šašinka Jiří22
Pavluš Jan ml.31Salvet Ladislav04
Knotek Jiří st.30Urbánek Jan ml.13
Mikláš Petr10   
15. střídání domácí: Mikláš-Knotek



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40573:667Bílovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kostka Matěj
Mikulka Petr
 
 
Rychlík Ivan
Blaha Jan
 
 
59-5-863210
2.Krpálek Martin
Jurásek Cyril
 
 
Holub Petr
Polášek Radek
 
 
987  3020
3.Krpálek MartinRychlík Ivan-9-7-2  0321
4.Jurásek CyrilHolub Petr-8-4-7  0322
5.Mikulka PetrPolášek Radek-7-6-6  0323
6.Kostka MatějBlaha Jan9510  3033
7.Jurásek CyrilRychlík Ivan-3-4-6  0334
8.Mikulka PetrHolub Petr-8-9-4  0335
9.Kostka MatějPolášek Radek47-8-5103245
10.Krpálek MartinBlaha Jan109-13-883255
11.Mikulka PetrRychlík Ivan8-10-8-8 1356
12.Kostka MatějHolub Petr78-44 3166
13.Krpálek MartinPolášek Radek-28-46103276
14.Jurásek CyrilBlaha Jan8-410-2-32377
15.Kostka MatějRychlík Ivan-5-109-7 1378
16.Krpálek MartinHolub Petr-6588 3188
17.Jurásek CyrilPolášek Radek-8-10-7  0389
18.Mikulka PetrBlaha Jan-65-3-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krpálek Martin31Rychlík Ivan40
Jurásek Cyril04Holub Petr22
Mikulka Petr04Polášek Radek22
Kostka Matěj31Blaha Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 1.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22665:461Újezdec-Těšov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Radomír
Heinrich Stanislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Živnéř Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
Krys Roman
Hlavica Petr
 
 
-910610 3120
3.Živnéř StanislavLaga Zbyněk-975-863230
4.Heinrich StanislavHlavica Petr2-1-1010113240
5.Lekešová ZuzanaKrys Roman11-115-13103250
6.Březina RadomírWO    3060
7.Heinrich StanislavLaga Zbyněk-12-6-6  0361
8.Lekešová ZuzanaHlavica Petr673  3071
9.Březina RadomírKrys Roman566  3081
10.Živnéř StanislavWO    3091
11.Brulík JosefLaga Zbyněk-98-10-9 1392
12.Březina RadomírHlavica Petr-10109-9-52393
13.Živnéř StanislavKrys Roman986  30103
14.Heinrich StanislavWO    30113
15.Březina RadomírLaga Zbyněk-66-10-10 13114
16.Živnéř StanislavHlavica Petr599  30124
17.Heinrich StanislavKrys Roman-7-6-7  03125
18.Brulík JosefWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Živnéř Stanislav30Laga Zbyněk31
Heinrich Stanislav12Hlavica Petr13
Lekešová Zuzana20Krys Roman13
Březina Radomír12   
Brulík Josef01   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy