Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice DVrchní
rozhodčí:
Volák Marek
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36649:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fialík Tomáš
Gabriel Petr
 
 
Vozár Vlastimil
Pešl Miroslav
 
 
7-7108 3110
2.Jančar Aleš
Volák Marek
 
 
Mlýnek Ctibor st.
Hauerlandová Monika
 
 
-589-6103220
3.Jančar AlešPešl Miroslav467  3030
4.Volák MarekHauerlandová Monika-8-6-9  0331
5.Gabriel PetrVozár Vlastimil-149-10-9 1332
6.Fialík TomášMlýnek Ctibor st.-7-3-5  0333
7.Volák MarekPešl Miroslav934  3043
8.Gabriel PetrHauerlandová Monika6-7-7-11 1344
9.Fialík TomášVozár Vlastimil68-79 3154
10.Jančar AlešMlýnek Ctibor st.7-7-8-7 1355
11.Gabriel PetrPešl Miroslav-8579 3165
12.Fialík TomášHauerlandová Monika-9-69-9 1366
13.Jančar AlešVozár Vlastimil-986-883276
14.Volák MarekMlýnek Ctibor st.9-9-10-9 1377
15.Fialík TomášPešl Miroslav4-953 3187
16.Jančar AlešHauerlandová Monika6-10-6-9 1388
17.Volák MarekVozár Vlastimil-10899 3198
18.Gabriel PetrMlýnek Ctibor st.-8-5-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jančar Aleš22Pešl Miroslav04
Volák Marek22Hauerlandová Monika40
Gabriel Petr13Vozár Vlastimil13
Fialík Tomáš22Mlýnek Ctibor st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice CVrchní
rozhodčí:
Polášek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Velehrad ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35580:508Velehrad A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škráček Jan
Urbančík Zdeněk
 
 

 
 
WO    3010
2.Barcuch Josef
Blaha Jan
 
 
Hrabcová Helena
Lysoněk Ivo
 
 
-6-6-8  0311
3.Barcuch JosefHrabcová Helena-7-9-7  0312
4.Škráček JanLysoněk Ivo-91011-1093222
5.Urbančík ZdeněkMachala Libor9-11-7-5 1323
6.Blaha JanWO    3033
7.Škráček JanHrabcová Helena-68-7-9 1334
8.Urbančík ZdeněkLysoněk Ivo-8-9-9  0335
9.Blaha JanMachala Libor-8-715393245
10.Barcuch JosefWO    3055
11.Urbančík ZdeněkHrabcová Helena-8510-4-72356
12.Blaha JanLysoněk Ivo-13-4-3  0357
13.Barcuch JosefMachala Libor-47-6-10 1358
14.Škráček JanWO    3068
15.Blaha JanHrabcová Helena56-88 3178
16.Barcuch JosefLysoněk Ivo-6-6-7  0379
17.Škráček JanMachala Libor-3-6-8  03710
18.Urbančík ZdeněkWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Barcuch Josef03Hrabcová Helena31
Škráček Jan12Lysoněk Ivo31
Urbančík Zdeněk03Machala Libor31
Blaha Jan21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov BVrchní
rozhodčí:
Schottl Teodor
HOSTUJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39634:686Drsl.- Veletiny C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korvas Radomír
Kuchař Zdeněk
 
 
Adámek Štěpán
Niessner Emil
 
 
8-548 3110
2.Durčák Tomáš
Schottl Teodor
 
 
Kryštof Radek
Tománková Jana
 
 
-95-7-3 1311
3.Kuchař ZdeněkAdámek Štěpán11-9-5583221
4.Korvas RadomírTománková Jana9-6-36103231
5.Schottl TeodorNiessner Emil-1296-463241
6.Durčák TomášKryštof Radek-89-8-6 1342
7.Korvas RadomírAdámek Štěpán9108  3052
8.Schottl TeodorTománková Jana-99-7-6 1353
9.Durčák TomášNiessner Emil-85109 3163
10.Kuchař ZdeněkKryštof Radek-67-7-6 1364
11.Schottl TeodorAdámek Štěpán-8-4-12  0365
12.Durčák TomášTománková Jana-106-66-92366
13.Mrkva DavidNiessner Emil-58-8-6 1367
14.Korvas RadomírKryštof Radek-5-7-8  0368
15.Durčák TomášAdámek Štěpán886  3078
16.Mrkva DavidTománková Jana-3-97-5 1379
17.Korvas RadomírNiessner Emil-97106 3189
18.Schottl TeodorKryštof Radek-6-16-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchař Zdeněk11Adámek Štěpán13
Korvas Radomír31Tománková Jana31
Schottl Teodor13Niessner Emil13
Durčák Tomáš22Kryštof Radek40
Mrkva David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nivnice CVrchní
rozhodčí:
Fraňo Jan
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:42649:675Drsl.-Veletiny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fraňo Jan
Papp Jaroslav
 
 
Trtek Šimon
Zemánek Josef
 
 
-99-85123210
2.Janečka Stanislav
Janečka Jiří
 
 
Blažek Dominik
Zemánek Tomáš
 
 
-911-9-6 1311
3.Fraňo JanTrtek Šimon87-97 3121
4.Papp JaroslavZemánek Josef-9982 3131
5.Janečka JiříZemánek Tomáš5-6-67-112332
6.Janečka StanislavBlažek Dominik-86-6-6 1333
7.Papp JaroslavTrtek Šimon6-833 3143
8.Janečka JiříZemánek Josef5-9-8-8 1344
9.Janečka StanislavZemánek Tomáš-7-6-4  0345
10.Fraňo JanBlažek Dominik-79-10-5 1346
11.Janečka JiříTrtek Šimon-8-49-9 1347
12.Janečka StanislavZemánek Josef3-9-8-6 1348
13.Libra PetrZemánek Tomáš-10-5-6  0349
14.Papp JaroslavBlažek Dominik-9-9-9  03410
15.Janečka StanislavTrtek Šimon698  30510
16.Libra PetrZemánek Josef-9109-81032610
17.Papp JaroslavZemánek Tomáš-7-10-10  03611
18.Janečka JiříBlažek Dominik87-6-7632711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fraňo Jan11Trtek Šimon13
Papp Jaroslav22Zemánek Josef22
Janečka Jiří13Zemánek Tomáš40
Janečka Stanislav13Blažek Dominik31
Libra Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel UH BVrchní
rozhodčí:
Miroš Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:43438:602Újezdec-Těšov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miroš Miroslav
Slivečková Lenka
 
 
Příhodová Miroslava
Heinrich Stanislav
 
 
-4-29-6 1301
2.Koranda Štěpán
Horák Jiří
 
 
Man František
Lekeš Roman
 
 
7-6-86-62302
3.Miroš MiroslavPříhodová Miroslava7-995 3112
4.Slivečková LenkaHeinrich Stanislav-3-2-4  0313
5.Koranda ŠtěpánMan František-18-4-1 1314
6.Horák JiříLekeš Roman-96-4-5 1315
7.Slivečková LenkaPříhodová Miroslava-5-9-4  0316
8.Koranda ŠtěpánHeinrich Stanislav-6-9-9  0317
9.Horák JiříMan František-1-2-8  0318
10.Miroš MiroslavLekeš Roman1077  3028
11.Koranda ŠtěpánPříhodová Miroslava-9-8-6  0329
12.Horák JiříHeinrich Stanislav-8-2-3  03210
13.Miroš MiroslavMan František826  30310
14.Slivečková LenkaLekeš Roman-4-4-7  03311
15.Horák JiříPříhodová Miroslava-10-992-623312
16.Miroš MiroslavHeinrich Stanislav955  30412
17.Slivečková LenkaMan František-1-2-2  03413
18.Koranda ŠtěpánLekeš Roman-10-6-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Miroš Miroslav40Příhodová Miroslava31
Slivečková Lenka04Heinrich Stanislav31
Koranda Štěpán04Man František31
Horák Jiří04Lekeš Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov AVrchní
rozhodčí:
Tománek Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:30700:594Zlechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tománek Jiří ml.
Kolínský Vladimír
 
 
Pospíšek Štěpán
Schuster Tomáš
 
 
8-78-843210
2.Tománek Jiří st.
Paška Luděk
 
 
Hájek Jan st.
Janča Michal
 
 
-311109 3120
3.Tománek Jiří st.Schuster Tomáš77-6-6103230
4.Kolínský VladimírPospíšek Štěpán834  3040
5.Tománek Jiří ml.Hájek Jan st.67-9-763250
6.Paška LuděkJanča Michal-78-9-2 1351
7.Kolínský VladimírSchuster Tomáš-7-987-92352
8.Tománek Jiří ml.Pospíšek Štěpán964  3062
9.Paška LuděkHájek Jan st.9-987 3172
10.Tománek Jiří st.Janča Michal57-3-993282
11.Tománek Jiří ml.Schuster Tomáš-8-8-10  0383
12.Paška LuděkPospíšek Štěpán98-44 3193
13.Tománek Jiří st.Hájek Jan st.27-87 31103
14.Kolínský VladimírJanča Michal-6-9-7  03104
15.Paška LuděkSchuster Tomáš-868-8-1023105
16.Tománek Jiří st.Pospíšek ŠtěpánWO    30115
17.Kolínský VladimírHájek Jan st.WO    30125
18.Tománek Jiří ml.Janča Michal8-87-9-1023126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tománek Jiří st.30Schuster Tomáš31
Kolínský Vladimír12Pospíšek Štěpán03
Tománek Jiří ml.22Hájek Jan st.03
Paška Luděk22Janča Michal31
WO20WO02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy