Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:46663:738AMON Kunovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlachynský Jaroslav
Vozár Vlastimil
 
 
Smišťík Roman
Velan Martin
 
 
-6-9-10  0301
2.Mlýnek Ctibor st.
Hauerlandová Monika
 
 
Kotačka David
Šrom Dominik
 
 
3-95-13-92302
3.Vozár VlastimilKotačka David-9969 3112
4.Hauerlandová MonikaŠrom Dominik-9-89-6 1313
5.Mlýnek Ctibor st.Smišťík Roman-8-8-2  0314
6.Vlachynský JaroslavVelan Martin967  3024
7.Hauerlandová MonikaKotačka David-8-8101173234
8.Mlýnek Ctibor st.Šrom Dominik5-11-69113244
9.Vlachynský JaroslavSmišťík Roman-914-6-4 1345
10.Vozár VlastimilVelan Martin-6-10-11  0346
11.Mlýnek Ctibor st.Kotačka David48-6-893256
12.Vlachynský JaroslavŠrom Dominik-779-6-102357
13.Vozár VlastimilSmišťík Roman-5-6-10  0358
14.Hauerlandová MonikaVelan Martin-94-8-4 1359
15.Vlachynský JaroslavKotačka David-889-7-123510
16.Vozár VlastimilŠrom Dominik9-7-8-9 13511
17.Hauerlandová MonikaSmišťík Roman-7910-5-923512
18.Mlýnek Ctibor st.Velan Martin-4-84-7 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vozár Vlastimil13Kotačka David13
Hauerlandová Monika13Šrom Dominik31
Mlýnek Ctibor st.22Smišťík Roman40
Vlachynský Jaroslav13Velan Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:23673:564Velehrad A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lysoněk Ivo
Vaněk Lukáš
 
 
Škráček Jan
Foltýn Jakub
 
 
6-7611 3110
2.Hrabcová Helena
Švec Lubomír
 
 
Barcuch Josef
Blaha Jan
 
 
86-109 3120
3.Švec LubomírŠkráček Jan289  3030
4.Lysoněk IvoBlaha Jan568  3040
5.Vaněk LukášFoltýn Jakub964  3050
6.Hrabcová HelenaBarcuch Josef4-888 3160
7.Lysoněk IvoŠkráček Jan578  3070
8.Vaněk LukášBlaha Jan-10-8-8  0371
9.Hrabcová HelenaFoltýn Jakub-83510 3181
10.Švec LubomírBarcuch Josef6-7-9983291
11.Vaněk Lukᚊkráček Jan-7-9-7  0392
12.Hrabcová HelenaBlaha Jan859  30102
13.Švec LubomírFoltýn Jakub79-65 31112
14.Lysoněk IvoBarcuch Josef-77-7-4 13113
15.Hrabcová HelenaŠkráček Jan-5597 31123
16.Švec LubomírBlaha Jan8-92-101032133
17.Lysoněk IvoFoltýn Jakub5-577 31143
18.Vaněk LukášBarcuch Josef-7-868-823144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švec Lubomír40Škráček Jan13
Lysoněk Ivo31Blaha Jan13
Vaněk Lukáš13Foltýn Jakub04
Hrabcová Helena40Barcuch Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34667:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kryštof Radek
Tománková Jana
 
 
Gottwald Jakub
Schottl Teodor
 
 
9-10-4-8 1301
2.Adámek Štěpán
Orlovský Karel
 
 
Durčák Tomáš
Bartošík Vít
 
 
-10-9108103211
3.Orlovský KarelDurčák Tomáš8-749 3121
4.Tománková JanaGottwald Jakub-9-48-4 1322
5.Kryštof RadekBartošík Vít855  3032
6.Adámek ŠtěpánKorvas Radomír9-9811 3142
7.Tománková JanaDurčák Tomáš8-86-7-82343
8.Kryštof RadekGottwald Jakub5-7-55-52344
9.Adámek ŠtěpánBartošík Vít586  3054
10.Orlovský KarelKorvas Radomír-8-76983264
11.Kryštof RadekDurčák Tomáš-99-1-7 1365
12.Adámek ŠtěpánGottwald Jakub-7-11-6  0366
13.Orlovský KarelBartošík Vít-89-8-6 1367
14.Tománková JanaKorvas Radomír986  3077
15.Adámek ŠtěpánDurčák Tomáš-84-85-92378
16.Orlovský KarelGottwald Jakub-3-99-6 1379
17.Tománková JanaBartošík Vít-94610 3189
18.Kryštof RadekSchottl Teodor577  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orlovský Karel22Durčák Tomáš31
Tománková Jana22Gottwald Jakub40
Kryštof Radek22Bartošík Vít13
Adámek Štěpán22Korvas Radomír03
   Schottl Teodor01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nivnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:42684:707Drsl.-Veletiny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Dominik
Zemánek Tomáš
 
 
Buráň Antonín
Libra Petr
 
 
-3-76-10 1301
2.Niessner Josef
Zemánek Josef
 
 
Janečka Stanislav
Janečka Jiří
 
 
-6-77-5 1302
3.Blažek DominikLibra Petr7-779 3112
4.Zemánek JosefJanečka Jiří-6-77-9 1313
5.Niessner JosefBuráň Antonín-2-68663223
6.Zemánek TomášJanečka Stanislav-8-96523233
7.Zemánek JosefLibra Petr78-5-643243
8.Niessner JosefJanečka Jiří-96-9-10 1344
9.Zemánek TomášBuráň Antonín-4-6-7  0345
10.Blažek DominikJanečka Stanislav5-3-6-5 1346
11.Niessner JosefLibra Petr86-9-793256
12.Zemánek TomášJanečka Jiří410-2-8-102357
13.Blažek DominikBuráň Antonín44-5-393267
14.Zemánek JosefJanečka Stanislav8-784 3177
15.Zemánek TomášLibra Petr-7-8-4  0378
16.Blažek DominikJanečka Jiří9-66-983288
17.Zemánek JosefBuráň Antonín-1079-633298
18.Niessner JosefJanečka Stanislav45-10-3932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blažek Dominik31Libra Petr13
Zemánek Josef31Janečka Jiří31
Niessner Josef31Buráň Antonín13
Zemánek Tomáš13Janečka Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel UH BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27657:574Újezdec-Těšov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Man František
Lekeš Roman
 
 
Miroš Miroslav
Prchlík Lubor
 
 
-77-12-10 1301
2.Švehla Ladislav
Příhodová Miroslava
 
 
Slivečková Lenka
Koranda Štěpán
 
 
345  3011
3.Švehla LadislavMiroš Miroslav-3-9-5  0312
4.Lekeš RomanPrchlík Lubor-8-66593222
5.Man FrantišekSlivečková Lenka453  3032
6.Příhodová MiroslavaKoranda Štěpán11-811-883242
7.Lekeš RomanMiroš Miroslav-7-11-8  0343
8.Man FrantišekPrchlík Lubor-1197-693253
9.Příhodová MiroslavaSlivečková Lenka793  3063
10.Švehla LadislavKoranda Štěpán108-107 3173
11.Man FrantišekMiroš Miroslav-86-7-6 1374
12.Příhodová MiroslavaPrchlík Lubor-4-698-122375
13.Švehla LadislavSlivečková Lenka499  3085
14.Lekeš RomanKoranda Štěpán767  3095
15.Příhodová MiroslavaMiroš Miroslav-8-7-6  0396
16.Švehla LadislavPrchlík Lubor-9811-8832106
17.Lekeš RomanSlivečková Lenka143  30116
18.Man FrantišekKoranda Štěpán375  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švehla Ladislav31Miroš Miroslav40
Lekeš Roman31Prchlík Lubor13
Man František31Slivečková Lenka04
Příhodová Miroslava22Koranda Štěpán04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk BVrchní
rozhodčí:
Pospíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:Zlechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33701:631Spartak Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Schuster Tomáš
 
 
Tománek Jiří st.
Paška Luděk
 
 
7-8-134103210
2.Hájek Jan st.
Pospíšek Karel
 
 
Tománek Jiří ml.
Kolínský Vladimír
 
 
7-5-4-9 1311
3.Sadilek StanislavTománek Jiří st.6137  3021
4.Schuster TomášKolínský Vladimír510-5-1233231
5.Hájek Jan st.Tománek Jiří ml.86-8-6-62332
6.Pospíšek KarelPaška Luděk8-1012 3142
7.Schuster TomášTománek Jiří st.10-9-77-92343
8.Hájek Jan st.Kolínský Vladimír-5-10-10  0344
9.Pospíšek KarelTománek Jiří ml.9-57-8-102345
10.Sadilek StanislavPaška Luděk-9639 3155
11.Hájek Jan st.Tománek Jiří st.13-6-9-7 1356
12.Pospíšek KarelKolínský Vladimír873  3066
13.Sadilek StanislavTománek Jiří ml.457  3076
14.Schuster TomášPaška Luděk4-9-7-6 1377
15.Pospíšek KarelTománek Jiří st.-956-7143287
16.Sadilek StanislavKolínský Vladimír566  3097
17.Schuster TomášTománek Jiří ml.-7-7-7  0398
18.Hájek Jan st.Paška Luděk6-755 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sadilek Stanislav40Tománek Jiří st.22
Schuster Tomáš13Kolínský Vladimír13
Hájek Jan st.13Tománek Jiří ml.31
Pospíšek Karel31Paška Luděk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy