Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:11705:468Spartak Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Petr
Hájek Jan st.
 
 
Hauerlandová Monika
Vozár Vlastimil
 
 
710-108 3110
2.Sadilek Stanislav
Schuster Tomáš
 
 
Mlýnek Ctibor st.
Pešl Miroslav
 
 
-6876 3120
3.Schuster TomášHauerlandová Monika-8233 3130
4.Pospíšek KarelPešl Miroslav-96115 3140
5.Sadilek StanislavVozár Vlastimil689  3050
6.Hájek PetrMlýnek Ctibor st.412  3060
7.Pospíšek KarelHauerlandová Monika68-127 3170
8.Sadilek StanislavPešl Miroslav166  3080
9.Hájek PetrVozár Vlastimil925  3090
10.Schuster TomášMlýnek Ctibor st.1154  30100
11.Sadilek StanislavHauerlandová Monika6-8211 31110
12.Hájek PetrPešl Miroslav161  30120
13.Schuster TomášVozár Vlastimil5-879 31130
14.Pospíšek KarelMlýnek Ctibor st.847  30140
15.Hájek PetrHauerlandová Monika116-11-3932150
16.Schuster TomášPešl Miroslav317  30160
17.Pospíšek KarelVozár Vlastimil107-69 31170
18.Sadilek StanislavMlýnek Ctibor st.12-14612 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schuster Tomáš40Hauerlandová Monika04
Pospíšek Karel40Pešl Miroslav04
Sadilek Stanislav40Vozár Vlastimil04
Hájek Petr40Mlýnek Ctibor st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41565:643Újezdec-Těšov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tománek Jiří st.
Paška Luděk
 
 
Heinrich Stanislav
Man František
 
 
9-88-673210
2.Kolínský Vladimír
Tománek Jiří ml.
 
 
Švehla Ladislav
Lekešová Zuzana
 
 
78-63 3120
3.Tománek Jiří st.Lekešová Zuzana-5-5-11  0321
4.Kolínský VladimírŠvehla Ladislav18-1014 3131
5.Tománek Jiří ml.Man František-6-7-8  0332
6.Paška LuděkHeinrich Stanislav-4644 3142
7.Kolínský VladimírLekešová Zuzana-2-9-6  0343
8.Tománek Jiří ml.Švehla Ladislav895  3053
9.Paška LuděkMan František-6-8-3  0354
10.Tománek Jiří st.Heinrich Stanislav-8-99-7 1355
11.Tománek Jiří ml.Lekešová Zuzana8-787 3165
12.Paška LuděkŠvehla Ladislav-4-4-5  0366
13.Tománek Jiří st.Man František3-8-9-7 1367
14.Kolínský VladimírHeinrich Stanislav-78-98-72368
15.Gottwald DavidLekešová Zuzana-4-3-2  0369
16.Tománek Jiří st.Švehla Ladislav-266-2-1023610
17.Kolínský VladimírMan František-5-6-10  03611
18.Tománek Jiří ml.Heinrich Stanislav67-12-6732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tománek Jiří st.04Lekešová Zuzana31
Kolínský Vladimír13Švehla Ladislav22
Tománek Jiří ml.31Man František40
Paška Luděk12Heinrich Stanislav22
Gottwald David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel UH BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23666:549Drsl.-Veletiny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niessner Josef
Zemánek Josef
 
 
Prchlík Lubor
Miroš Miroslav
 
 
8-113-8103210
2.Blažek Dominik
Zemánek Tomáš
 
 
Koranda Štěpán
Slivečková Lenka
 
 
764  3020
3.Zemánek JosefPrchlík Lubor-8-12-7  0321
4.Blažek DominikKoranda Štěpán413-76 3131
5.Niessner JosefMiroš Miroslav-8-64-5 1332
6.Zemánek TomášSlivečková Lenka633  3042
7.Blažek DominikPrchlík Lubor9-4-11-9 1343
8.Niessner JosefKoranda Štěpán6-839 3153
9.Zemánek TomášMiroš Miroslav752  3063
10.Zemánek JosefSlivečková Lenka453  3073
11.Niessner JosefPrchlík Lubor-9-91010103283
12.Zemánek TomášKoranda Štěpán686  3093
13.Zemánek JosefMiroš Miroslav7-10-155-82394
14.Blažek DominikSlivečková Lenka564  30104
15.Zemánek TomášPrchlík Lubor103-6-91032114
16.Zemánek JosefKoranda Štěpán868  30124
17.Blažek DominikMiroš Miroslav-12-3-4  03125
18.Niessner JosefSlivečková Lenka748  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zemánek Josef22Prchlík Lubor22
Blažek Dominik22Koranda Štěpán04
Niessner Josef31Miroš Miroslav31
Zemánek Tomáš40Slivečková Lenka04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov BVrchní
rozhodčí:
Schottl Teodor
HOSTUJÍCÍ:Nivnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42582:639Nivnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottwald Jakub
Schottl Teodor
 
 
Janečka Jiří
Papp Jaroslav
 
 
-8-2106-62301
2.Korvas Radomír
Bartošík Vít
 
 
Libra Petr
Janča Tomáš
 
 
-6-10-9  0302
3.Korvas RadomírJanča Tomáš-6-7-9  0303
4.Schottl TeodorJanečka Jiří-9-6-10  0304
5.Bartošík VítLibra Petr-917106 3114
6.Gottwald JakubPapp Jaroslav-78-8-9 1315
7.Schottl TeodorJanča Tomáš-6-8610-12316
8.Bartošík VítJanečka Jiří-6-8-5  0317
9.Gottwald JakubLibra Petr679  3027
10.Korvas RadomírPapp Jaroslav3-7-6-8 1328
11.Bartošík VítJanča Tomáš12-9-8-9 1329
12.Gottwald JakubJanečka Jiří-614-101013239
13.Šoc RomanLibra Petr-5-5-9  03310
14.Schottl TeodorPapp Jaroslav-1-8-8  03311
15.Gottwald JakubJanča Tomáš698  30411
16.Šoc RomanJanečka Jiří-4-6-5  03412
17.Schottl TeodorLibra Petr-1293-10-723413
18.Bartošík VítPapp JaroslavWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Korvas Radomír02Janča Tomáš31
Schottl Teodor04Janečka Jiří31
Bartošík Vít12Libra Petr22
Gottwald Jakub31Papp Jaroslav30
Šoc Roman02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velehrad ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34647:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Štěpán
Orlovský Karel
 
 
Lysoněk Ivo
Machala Libor
 
 
1110-68 3110
2.Kryštof Radek
Tománková Jana
 
 
Hrabcová Helena
Švec Lubomír
 
 
-69-59-32311
3.Niessner EmilLysoněk Ivo-7-4-5  0312
4.Tománková JanaŠvec Lubomír3-106-483222
5.Kryštof RadekHrabcová Helena-9-512-7 1323
6.Adámek ŠtěpánMachala Libor-55106 3133
7.Tománková JanaLysoněk Ivo8-4-10-7 1334
8.Kryštof RadekŠvec Lubomír636  3044
9.Adámek ŠtěpánHrabcová Helena8-7-7-7 1345
10.Niessner EmilMachala Libor-10677 3155
11.Kryštof RadekLysoněk Ivo-9-6-10  0356
12.Adámek ŠtěpánŠvec Lubomír97-11-8-72357
13.Niessner EmilHrabcová Helena8-4107 3167
14.Tománková JanaMachala Libor-12-698-62368
15.Adámek ŠtěpánLysoněk Ivo1187  3078
16.Niessner EmilŠvec Lubomír-7-14-9  0379
17.Tománková JanaHrabcová Helena87-310 3189
18.Kryštof RadekMachala Libor856  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niessner Emil22Lysoněk Ivo31
Tománková Jana22Švec Lubomír22
Kryštof Radek22Hrabcová Helena22
Adámek Štěpán22Machala Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice DVrchní
rozhodčí:
Volák Marek
HOSTUJÍCÍ:Bílovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:27749:685AMON Kunovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volák Marek
Kotačka David
 
 
Foltýn Jakub
Pekař Tomáš
 
 
10-1197 3110
2.Velan Martin
Smišťík Roman
 
 
Blaha Jan
Barcuch Josef
 
 
-86-910-112311
3.Velan MartinBarcuch Josef-411313 3121
4.Kotačka DavidBlaha Jan109-99 3131
5.Volák MarekFoltýn Jakub10-899 3141
6.Smišťík RomanPekař Tomáš8135  3051
7.Kotačka DavidBarcuch Josef-8-5-6  0352
8.Volák MarekBlaha Jan68-8-12-112353
9.Smišťík RomanFoltýn Jakub9-858 3163
10.Velan MartinPekař Tomáš97-88 3173
11.Volák MarekBarcuch Josef94-610 3183
12.Smišťík RomanBlaha Jan5-10-61173293
13.Velan MartinFoltýn Jakub811-89 31103
14.Kotačka DavidPekař Tomáš-8867 31113
15.Smišťík RomanBarcuch Josef689  30123
16.Velan MartinBlaha Jan-9-8791032133
17.Kotačka DavidFoltýn Jakub-5-8-9  03134
18.Volák MarekPekař Tomáš910-9-10332144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Velan Martin40Barcuch Josef13
Kotačka David22Blaha Jan13
Volák Marek31Foltýn Jakub13
Smišťík Roman40Pekař Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy