Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 07:30 Začátek
utkání
07:30Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:16671:500Vlčnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Hauerlandová Monika
 
 
Foltýn Jakub
Barcuch Josef
 
 
75-9-6-92301
2.Vlachynský Jaroslav
Vozár Vlastimil
 
 
Pekař Jiří st.
Holák David
 
 
996  3011
3.Vozár VlastimilBarcuch Josef-1110-9-8 1312
4.Vlachynský JaroslavPekař Jiří st.3116  3022
5.Hauerlandová MonikaFoltýn Jakub74-106 3132
6.Mlýnek Ctibor st.Holák David413  3042
7.Vlachynský JaroslavBarcuch Josef-107108 3152
8.Hauerlandová MonikaPekař Jiří st.374  3062
9.Mlýnek Ctibor st.Foltýn Jakub10-6-810-72363
10.Vozár VlastimilHolák David844  3073
11.Hauerlandová MonikaBarcuch Josef59-9-773283
12.Mlýnek Ctibor st.Pekař Jiří st.374  3093
13.Vozár VlastimilFoltýn Jakub-4-2710-82394
14.Vlachynský JaroslavHolák David356  30104
15.Mlýnek Ctibor st.Barcuch Josef699  30114
16.Vozár VlastimilPekař Jiří st.8108  30124
17.Vlachynský JaroslavFoltýn Jakub867  30134
18.Hauerlandová MonikaHolák David4310  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vozár Vlastimil22Barcuch Josef13
Vlachynský Jaroslav40Pekař Jiří st.04
Hauerlandová Monika40Foltýn Jakub22
Mlýnek Ctibor st.31Holák David04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice DVrchní
rozhodčí:
Volák Marek
HOSTUJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34613:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volák Marek
Smišťík Roman
 
 
Niessner Emil
Adámek Štěpán
 
 
895  3010
2.Kolář Adam
Kotačka David
 
 
Tománková Jana
Kryštof Radek
 
 
10-107-7103220
3.Volák MarekNiessner Emil-68-98153230
4.Kolář AdamAdámek Štěpán-6-9-8  0331
5.Kotačka DavidTománková Jana45-7-8-42332
6.Smišťík RomanKryštof Radek663  3042
7.Kolář AdamNiessner Emil108-7-9-72343
8.Kotačka DavidAdámek Štěpán44-10-6-62344
9.Smišťík RomanTománková Jana-9668 3154
10.Volák MarekKryštof Radek-66109 3164
11.Kotačka DavidNiessner EmilWO    0365
12.Smišťík RomanAdámek Štěpán344  3075
13.Volák MarekTománková Jana-7-869-72376
14.Fialík TomášKryštof Radek-11-4-5  0377
15.Smišťík RomanNiessner Emil724  3087
16.Volák MarekAdámek Štěpán-198-5-82388
17.Fialík TomášTománková Jana8-659 3198
18.Kotačka DavidKryštof RadekWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Volák Marek22Niessner Emil12
Kolář Adam02Adámek Štěpán31
Kotačka David02Tománková Jana22
Smišťík Roman40Kryštof Radek12
Fialík Tomáš11   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad AVrchní
rozhodčí:
Hrabcová Helena
HOSTUJÍCÍ:Nivnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24636:560Velehrad A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machala Libor
Lysoněk Ivo
 
 
Janečka Jiří
Papp Jaroslav
 
 
116-6-5-62301
2.Hrabcová Helena
Švec Lubomír
 
 
Janečka Stanislav
Libra Petr
 
 
894  3011
3.Machala LiborPapp Jaroslav11-6-11-11 1312
4.Švec LubomírJanečka Jiří-38-10-9 1313
5.Lysoněk IvoLibra Petr765  3023
6.Hrabcová HelenaJanečka Stanislav339  3033
7.Švec LubomírPapp Jaroslav3-10-9763243
8.Lysoněk IvoJanečka Jiří67-87 3153
9.Hrabcová HelenaLibra Petr8127  3063
10.Machala LiborJanečka Stanislav644  3073
11.Lysoněk IvoPapp Jaroslav7-4-1-9 1374
12.Hrabcová HelenaJanečka Jiří968  3084
13.Machala LiborLibra Petr710-105 3194
14.Švec LubomírJanečka Stanislav-8-7-5  0395
15.Hrabcová HelenaPapp Jaroslav8105  30105
16.Machala LiborJanečka Jiří5-2-6-6 13106
17.Švec LubomírLibra Petr-87-59732116
18.Lysoněk IvoJanečka Stanislav487  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Machala Libor22Papp Jaroslav22
Švec Lubomír22Janečka Jiří22
Lysoněk Ivo31Libra Petr04
Hrabcová Helena40Janečka Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel UH BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PolešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16658:498Vážany-Ořechov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottwald Jakub
Kuchař Zdeněk
 
 
Miroš Miroslav
Slivečková Lenka
 
 
96-65 3110
2.Bartošík Vít
Durčák Tomáš
 
 
Jurča Klement
Horák Jiří
 
 
378  3020
3.Gottwald JakubSlivečková Lenka536  3030
4.Kuchař ZdeněkHorák Jiří-79-6-8 1331
5.Bartošík VítMiroš Miroslav-76-5783241
6.Durčák TomášJurča Klement886  3051
7.Kuchař ZdeněkSlivečková Lenka67-98 3161
8.Bartošík VítHorák Jiří227  3071
9.Durčák TomášMiroš Miroslav9-9-8883281
10.Gottwald JakubJurča Klement75-71 3191
11.Bartošík VítSlivečková Lenka667  30101
12.Durčák TomášHorák Jiří1048  30111
13.Gottwald JakubMiroš Miroslav-611-511432121
14.Kuchař ZdeněkJurča Klement7-688 31131
15.Durčák TomášSlivečková Lenka456  30141
16.Gottwald JakubHorák Jiří787  30151
17.Kuchař ZdeněkMiroš Miroslav-6-11-8  03152
18.Bartošík VítJurča Klement586  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gottwald Jakub40Slivečková Lenka04
Kuchař Zdeněk22Horák Jiří13
Bartošík Vít40Miroš Miroslav13
Durčák Tomáš40Jurča Klement04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:18755:600Drsl.-Veletiny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Dominik
Zemánek Tomáš
 
 
Tománek Jiří ml.
Kolínský Vladimír
 
 
67-77 3110
2.Niessner Josef
Zemánek Josef
 
 
Paška Zdeněk
Gottwald David
 
 
899  3020
3.Zemánek JosefTománek Jiří ml.-7-6911133230
4.Blažek DominikKolínský Vladimír1066  3040
5.Niessner JosefPaška Zdeněk-5598 3150
6.Zemánek TomášGottwald David819  3060
7.Blažek DominikTománek Jiří ml.-13-77853270
8.Niessner JosefKolínský Vladimír1217  3080
9.Zemánek TomášPaška Zdeněk5116  3090
10.Zemánek JosefGottwald David9-1082 31100
11.Niessner JosefTománek Jiří ml.7-10-82-623101
12.Zemánek TomášKolínský Vladimír6-4147 31111
13.Zemánek JosefPaška Zdeněk528  30121
14.Blažek DominikGottwald David995  30131
15.Zemánek TomášTománek Jiří ml.39-5-12932141
16.Zemánek JosefKolínský Vladimír-737-10732151
17.Blažek DominikPaška Zdeněk-15979 31161
18.Niessner JosefGottwald David-10-94101232171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zemánek Josef40Tománek Jiří ml.13
Blažek Dominik40Kolínský Vladimír04
Niessner Josef31Paška Zdeněk04
Zemánek Tomáš40Gottwald David04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44440:616Spartak Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Man František
Surý Jakub
 
 
Sadilek Stanislav
Hájek Jan st.
 
 
5-857 3110
2.Šmíd Štěpán
Procházka Michal
 
 
Janča Michal
Schuster Tomáš
 
 
-13-9-9  0311
3.Surý JakubSchuster Tomáš-8-4-5  0312
4.Šmíd ŠtěpánJanča Michal-4-3-2  0313
5.Man FrantišekHájek Jan st.-57105 3123
6.Švihký PetrSadilek Stanislav-5-2-7  0324
7.Šmíd ŠtěpánSchuster Tomáš-3-3-4  0325
8.Man FrantišekJanča Michal12129  3035
9.Švihký PetrHájek Jan st.-6-1-3  0336
10.Surý JakubSadilek Stanislav-6-3-3  0337
11.Man FrantišekSchuster Tomáš8-8-3-7 1338
12.Švihký PetrJanča Michal-5-4-7  0339
13.Surý JakubHájek Jan st.99-9-8-1123310
14.Procházka MichalSadilek Stanislav-5-5-6  03311
15.Švihký PetrSchuster Tomáš-108-7-4 13312
16.Surý JakubJanča Michal9-510-6-823313
17.Procházka MichalHájek Jan st.WO    30413
18.Man FrantišekSadilek StanislavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Surý Jakub04Schuster Tomáš40
Šmíd Štěpán02Janča Michal31
Man František21Hájek Jan st.21
Švihký Petr04Sadilek Stanislav30
Procházka Michal01   
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy