Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37642:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korvas Radomír
Schottl Teodor
 
 
Vlachynský Jaroslav
Vozár Vlastimil
 
 
10-1058 3110
2.Gottwald Jakub
Durčák Tomáš
 
 
Mlýnek Ctibor st.
Hauerlandová Monika
 
 
-6-3-6  0311
3.Korvas RadomírVlachynský Jaroslav79-910 3121
4.Durčák TomášHauerlandová Monika78-59 3131
5.Gottwald JakubMlýnek Ctibor st.-5-6-7  0332
6.Schottl TeodorVozár Vlastimil-6-8510-92333
7.Durčák TomášVlachynský Jaroslav78-8-5-92334
8.Gottwald JakubHauerlandová Monika-5-6-10  0335
9.Schottl TeodorMlýnek Ctibor st.11-8118 3145
10.Korvas RadomírVozár Vlastimil56-104 3155
11.Gottwald JakubVlachynský Jaroslav-7-9-9  0356
12.Schottl TeodorHauerlandová Monika-7-8-8  0357
13.Korvas RadomírMlýnek Ctibor st.-5737 3167
14.Durčák TomášVozár Vlastimil9-1018 3177
15.Schottl TeodorVlachynský Jaroslav8-8-8-9 1378
16.Korvas RadomírHauerlandová Monika-5-108-4 1379
17.Durčák TomášMlýnek Ctibor st.2-6108 3189
18.Gottwald JakubVozár Vlastimil-73-10893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korvas Radomír31Vlachynský Jaroslav31
Durčák Tomáš31Hauerlandová Monika31
Gottwald Jakub13Mlýnek Ctibor st.13
Schottl Teodor13Vozár Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velehrad ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:40653:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Dominik
Zemánek Tomáš
 
 
Lysoněk Ivo
Machala Libor
 
 
-9-610-8 1301
2.Ševeček Stanislav
Zemánek Josef
 
 
Vaněk Lukáš
Švec Lubomír
 
 
5-672 3111
3.Zemánek JosefŠvec Lubomír-1-8-6  0312
4.Ševeček StanislavMachala Libor127-6-1493222
5.Blažek DominikVaněk Lukáš-6-3-2  0323
6.Zemánek TomášLysoněk Ivo1011-75 3133
7.Ševeček StanislavŠvec Lubomír-12-6-6  0334
8.Blažek DominikMachala Libor-4-9-6  0335
9.Zemánek TomášVaněk Lukáš-10666 3145
10.Zemánek JosefLysoněk Ivo-7-8-8  0346
11.Blažek DominikŠvec Lubomír-108-79123256
12.Zemánek TomášMachala Libor7-865 3166
13.Zemánek JosefVaněk Lukáš6-7-6593276
14.Ševeček StanislavLysoněk Ivo-899-4-92377
15.Zemánek Tomᚊvec Lubomír-98-4533287
16.Zemánek JosefMachala Libor89-88 3197
17.Ševeček StanislavVaněk Lukáš-86-9-8 1398
18.Blažek DominikLysoněk Ivo-712-12-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zemánek Josef22Švec Lubomír22
Ševeček Stanislav13Machala Libor13
Blažek Dominik13Vaněk Lukáš22
Zemánek Tomáš40Lysoněk Ivo31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov CVrchní
rozhodčí:
Heinrich Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:45591:649AMON Kunovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinrich Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
Velan Martin
Smišťík Roman
 
 
-9-10-6  0301
2.Man František
Švehla Ladislav
 
 
Kotačka David
Volák Marek
 
 
-789-9-62302
3.Heinrich StanislavVelan Martin-4-511-9 1303
4.Švehla LadislavSmišťík Roman-5-910-5 1304
5.Man FrantišekKotačka David44-108 3114
6.Lekešová ZuzanaVolák Marek87-9-8-102315
7.Švehla LadislavVelan Martin-99-4-6 1316
8.Man FrantišekSmišťík Roman42-64 3126
9.Lekešová ZuzanaKotačka David-69-6-7 1327
10.Heinrich StanislavVolák Marek-7-9-14  0328
11.Man FrantišekVelan Martin-89-118-62329
12.Lekešová ZuzanaSmišťík Roman-6-6-8  03210
13.Heinrich StanislavKotačka David-73-8-7 13211
14.Švehla LadislavVolák Marek-10-65-7 13212
15.Lekešová ZuzanaVelan Martin-2966 31312
16.Heinrich StanislavSmišťík Roman-7-2-8  03313
17.Švehla LadislavKotačka DavidWO    30413
18.Man FrantišekVolák Marek-7-7-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heinrich Stanislav04Velan Martin31
Švehla Ladislav03Smišťík Roman31
Man František22Kotačka David21
Lekešová Zuzana13Volák Marek40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk BVrchní
rozhodčí:
Zubík Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Bílovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala ve SlavkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26661:594Spartak Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sadilek Stanislav
Hájek Petr
 
 
Škráček Jan
Foltýn Jakub
 
 
873  3010
2.Pospíšek Karel
Schuster Tomáš
 
 
Blaha Jan
Barcuch Josef
 
 
1010-58 3120
3.Hájek PetrŠkráček Jan288  3030
4.Schuster TomášBlaha Jan-6-5-8  0331
5.Sadilek StanislavFoltýn Jakub8514  3041
6.Pospíšek KarelBarcuch Josef-10-76683251
7.Schuster Tomᚊkráček Jan457  3061
8.Sadilek StanislavBlaha Jan8-8-79-62362
9.Pospíšek KarelFoltýn Jakub7-116-5-82363
10.Hájek PetrBarcuch Josef8714  3073
11.Sadilek StanislavŠkráček Jan-12558 3183
12.Pospíšek KarelBlaha Jan-85-96-112384
13.Míšek JiříFoltýn Jakub-7-3-2  0385
14.Schuster TomášBarcuch Josef-4567 3195
15.Pospíšek KarelŠkráček Jan-6876 31105
16.Míšek JiříBlaha Jan-5-10-4  03106
17.Schuster TomášFoltýn Jakub63-8-71132116
18.Sadilek StanislavBarcuch Josef5128  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Petr20Škráček Jan04
Schuster Tomáš31Blaha Jan40
Sadilek Stanislav31Foltýn Jakub22
Pospíšek Karel22Barcuch Josef04
Míšek Jiří02   
Střídání domácí: Míšek Jiří nastoupil za Patra Hájka



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:23721:561Drsl.- Veletiny C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Štěpán
Orlovský Karel
 
 
Tománek Jiří ml.
Kolínský Vladimír
 
 
9-942 3110
2.Tománková Jana
Kryštof Radek
 
 
Paška Luděk
Tománek Jiří st.
 
 
-68129 3120
3.Orlovský KarelTománek Jiří st.-8344 3130
4.Tománková JanaKolínský Vladimír536  3040
5.Kryštof RadekTománek Jiří ml.10-86-8-82341
6.Adámek ŠtěpánPaška Luděk-10656 3151
7.Tománková JanaTománek Jiří st.-119-8933261
8.Kryštof RadekKolínský Vladimír1-825 3171
9.Adámek ŠtěpánTománek Jiří ml.-6-8-6  0372
10.Orlovský KarelPaška Luděk661  3082
11.Kryštof RadekTománek Jiří st.11-798 3192
12.Adámek ŠtěpánKolínský Vladimír211-10-6-22393
13.Orlovský KarelTománek Jiří ml.49-5-5832103
14.Tománková JanaPaška Luděk7109  30113
15.Adámek ŠtěpánTománek Jiří st.4-10-88932123
16.Orlovský KarelKolínský Vladimír-6255 31133
17.Tománková JanaTománek Jiří ml.5-864 31143
18.Kryštof RadekPaška Luděk5711  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Orlovský Karel40Tománek Jiří st.04
Tománková Jana40Kolínský Vladimír13
Kryštof Radek31Tománek Jiří ml.22
Adámek Štěpán22Paška Luděk04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel UH BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nivnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:189:54445:672Nivnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukvic Jan
Koranda Štěpán
 
 
Janečka Jiří
Papp Jaroslav
 
 
12-4-6-2 1301
2.Horák Jiří
Prchlík Lubor
 
 
Libra Petr
Janečka Stanislav
 
 
-5-4-9  0302
3.Horák JiříPapp Jaroslav-6-5-4  0303
4.Bukvic JanJanečka Jiří-1-7-3  0304
5.Koranda ŠtěpánLibra Petr-7-7-6  0305
6.Prchlík LuborJanečka Stanislav10-98-8-92306
7.Bukvic JanPapp Jaroslav-6-4-4  0307
8.Koranda ŠtěpánJanečka Jiří-6-5-5  0308
9.Prchlík LuborLibra Petr-11-9-6  0309
10.Horák JiříJanečka Stanislav-4-7-9  03010
11.Koranda ŠtěpánPapp Jaroslav-3-3-7  03011
12.Prchlík LuborJanečka Jiří6-6-6-5 13012
13.Horák JiříLibra Petr-10-7-9  03013
14.Bukvic JanJanečka Stanislav-7-7-8  03014
15.Prchlík LuborPapp Jaroslav-7-8-8  03015
16.Horák JiříJanečka Jiří6-8-8-5 13016
17.Bukvic JanLibra Petr-6610-6-723017
18.Koranda ŠtěpánJanečka Stanislav-89-58-923018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Horák Jiří04Papp Jaroslav40
Bukvic Jan04Janečka Jiří40
Koranda Štěpán04Libra Petr40
Prchlík Lubor04Janečka Stanislav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy