Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad AVrchní
rozhodčí:
Vaněk Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična , Z.Š. VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5632:291Velehrad A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machala Libor
Lysoněk Ivo
 
 
Hauerlandová Monika
Mlýnek Ctibor ml.
 
 
849  3010
2.Hrabcová Helena
Švec Lubomír
 
 

 
 
WO    3020
3.Lysoněk IvoHauerlandová Monika954  3030
4.Machala LiborKučera František827  3040
5.Hrabcová HelenaMlýnek Ctibor ml.-51144 3150
6.Švec LubomírWO    3060
7.Machala LiborHauerlandová Monika399  3070
8.Hrabcová HelenaKučera František4106  3080
9.Švec LubomírMlýnek Ctibor ml.-9638 3190
10.Lysoněk IvoWO    30100
11.Hrabcová HelenaHauerlandová Monika6-10103 31110
12.Švec LubomírKučera František627  30120
13.Lysoněk IvoMlýnek Ctibor ml.756  30130
14.Machala LiborWO    30140
15.Švec LubomírHauerlandová Monika534  30150
16.Lysoněk IvoKučera František1136  30160
17.Machala LiborMlýnek Ctibor ml.5-5-34932170
18.Hrabcová HelenaWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Lysoněk Ivo30Hauerlandová Monika04
Machala Libor30Kučera František04
Hrabcová Helena30Mlýnek Ctibor ml.04
Švec Lubomír30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:34615:634Vážany-Ořechov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korvas Radomír
Schottl Teodor
 
 
Hladík Lukáš
Volák Marek
 
 
87-69 3110
2.Šoc Roman
Durčák Tomáš
 
 
Šrom Dominik
Kotačka David
 
 
65-7-793220
3.Korvas RadomírHladík Lukáš765  3030
4.Schottl TeodorŠrom Dominik-9-7-6  0331
5.Šoc RomanKotačka David-8-7-3  0332
6.Durčák TomášVolák Marek-7-899103242
7.Schottl TeodorHladík Lukáš68-910 3152
8.Šoc RomanŠrom Dominik-9-7-3  0353
9.Durčák TomášKotačka David-910107 3163
10.Korvas RadomírVolák Marek568  3073
11.Šoc RomanHladík Lukáš79-68 3183
12.Durčák Tomᚊrom Dominik7-10-8-7 1384
13.Korvas RadomírKotačka David-89-87-92385
14.Schottl TeodorVolák Marek-8-9-7  0386
15.Durčák TomášHladík Lukáš968  3096
16.Korvas RadomírŠrom Dominik7-8-9101232106
17.Schottl TeodorKotačka David-8-3-4  03107
18.Šoc RomanVolák Marek-6-7-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korvas Radomír31Hladík Lukáš04
Schottl Teodor13Šrom Dominik31
Šoc Roman13Kotačka David31
Durčák Tomáš31Volák Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:47678:767Bílovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemánek Josef
Niessner Josef
 
 
Barcuch Josef
Blaha Jan
 
 
866  3010
2.Blažek Dominik
Trtek Šimon
 
 
Škráček Jan
Foltýn Jakub
 
 
5-38-883220
3.Zemánek JosefBarcuch Josef-597-8-52321
4.Niessner JosefFoltýn Jakub8-12-610-52322
5.Blažek DominikŠkráček Jan9-7-5-8 1323
6.Trtek ŠimonBlaha Jan-98-10-7 1324
7.Niessner JosefBarcuch Josef-8-971033234
8.Blažek DominikFoltýn Jakub11-4-98-112335
9.Trtek ŠimonŠkráček Jan-1-10-10  0336
10.Zemánek JosefBlaha Jan-88-98103246
11.Blažek DominikBarcuch Josef-7-8-10  0347
12.Trtek ŠimonFoltýn Jakub-4-681293257
13.Zemánek JosefŠkráček Jan-84-56-82358
14.Niessner JosefBlaha Jan10-86-5-52359
15.Trtek ŠimonBarcuch Josef89-7-3-623510
16.Zemánek JosefFoltýn Jakub-9-7-8  03511
17.Niessner JosefŠkráček Jan-8-117-12 13512
18.Blažek DominikBlaha Jan-3-9-5  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zemánek Josef13Barcuch Josef31
Niessner Josef13Foltýn Jakub31
Blažek Dominik04Škráček Jan40
Trtek Šimon13Blaha Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov CVrchní
rozhodčí:
Heinrich Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
gymnázium JAK Uherský BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:38579:658Drsl.- Veletiny C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinrich Stanislav
Lekešová Zuzana
 
 
Orlovský Karel
Adámek Štěpán
 
 
-87-9-5 1301
2.Man František
Švehla Ladislav
 
 
Tománková Jana
Kryštof Radek
 
 
-9-5-8  0302
3.Heinrich StanislavTománková Jana8-7-65-82303
4.Švehla LadislavAdámek Štěpán-27-8-7 1304
5.Man FrantišekOrlovský Karel56-4-11-82305
6.Lekešová ZuzanaKryštof Radek688  3015
7.Švehla LadislavTománková Jana-9-133-10 1316
8.Man FrantišekAdámek Štěpán5910  3026
9.Lekešová ZuzanaOrlovský Karel9-66-1063236
10.Heinrich StanislavKryštof Radek-2-5-5  0337
11.Man FrantišekTománková JanaWO    0338
12.Lekešová ZuzanaAdámek Štěpán787  3048
13.Heinrich StanislavOrlovský Karel-712-9563258
14.Švehla LadislavKryštof Radek-68-610-32359
15.Lekešová ZuzanaTománková Jana7-6129 3169
16.Heinrich StanislavAdámek Štěpán4105  3079
17.Švehla LadislavOrlovský Karel-85-49-423710
18.Man FrantišekKryštof RadekWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heinrich Stanislav22Tománková Jana21
Švehla Ladislav04Adámek Štěpán13
Man František11Orlovský Karel22
Lekešová Zuzana40Kryštof Radek21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk BVrchní
rozhodčí:
Pospíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:Nivnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17654:481Spartak Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Petr
Sadilek Stanislav
 
 
Výmola Vladimír
Janča Tomáš
 
 
8-488 3110
2.Pospíšek Karel
Schuster Tomáš
 
 
Janečka Jiří
Papp Jaroslav
 
 
-8968 3120
3.Hájek PetrJanča Tomáš7-954 3130
4.Schuster TomášVýmola Vladimír736  3040
5.Sadilek StanislavJanečka Jiří8-976 3150
6.Pospíšek KarelLibra Petr496  3060
7.Schuster TomášJanča Tomáš384  3070
8.Sadilek StanislavPapp Jaroslav-89-4-4 1371
9.Pospíšek KarelJanečka Jiří9-9-199-92372
10.Hájek PetrLibra Petr675  3082
11.Sadilek StanislavJanča Tomáš346  3092
12.Pospíšek KarelPapp Jaroslav-8-9-6  0393
13.Hájek PetrJanečka Jiří4119  30103
14.Schuster TomášLibra Petr-7964 31113
15.Pospíšek KarelJanča Tomáš467  30123
16.Hájek PetrPapp JaroslavWO    30133
17.Schuster TomášJanečka Jiří-6-9810-623134
18.Sadilek StanislavLibra Petr617  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Petr30Janča Tomáš04
Schuster Tomáš31Výmola Vladimír01
Sadilek Stanislav31Janečka Jiří22
Pospíšek Karel22Libra Petr04
   Papp Jaroslav20
WO10WO01
8S: Střídání hosté: za Výmolu Vladimíra nastoupil Papp Jaroslav



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel UH BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:7652:343Zlechov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tománek Jiří ml.
Kolínský Vladimír
 
 
Bukvic Jan
Kaštánek Zdeněk
 
 
83-96 3110
2.Tománek Jiří st.
Gottwald David
 
 
Jurča Klement
 
 
WO    3020
3.Tománek Jiří st.Jurča Klement6-868 3130
4.Kolínský VladimírBukvic Jan1023  3040
5.Tománek Jiří ml.Kaštánek Zdeněk6-987 3150
6.Gottwald DavidWO    3060
7.Kolínský VladimírJurča Klement3910  3070
8.Tománek Jiří ml.Bukvic Jan8910  3080
9.Gottwald DavidKaštánek Zdeněk1467  3090
10.Tománek Jiří st.WO    30100
11.Tománek Jiří ml.Jurča Klement798  30110
12.Gottwald DavidBukvic Jan572  30120
13.Tománek Jiří st.Kaštánek Zdeněk14613  30130
14.Kolínský VladimírWO    30140
15.Gottwald DavidJurča Klement-578-8-423141
16.Tománek Jiří st.Bukvic Jan3-8610 31151
17.Kolínský VladimírKaštánek Zdeněk192  30161
18.Tománek Jiří ml.WO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tománek Jiří st.30Jurča Klement13
Kolínský Vladimír30Bukvic Jan04
Tománek Jiří ml.30Kaštánek Zdeněk04
Gottwald David21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy