Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21650:488Vlčnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlýnek Ctibor st.
Hauerlandová Monika
 
 
Tománek Jiří st.
Kolínský Vladimír
 
 
8813  3010
2.Mlýnek Ctibor ml.
Vozár Vlastimil
 
 

 
 
WO    3020
3.Hauerlandová MonikaTománek Jiří st.867  3030
4.Mlýnek Ctibor st.Kolínský Vladimír94-39 3140
5.Mlýnek Ctibor ml.Tománek Jiří ml.7-494 3150
6.Vozár VlastimilWO    3060
7.Mlýnek Ctibor st.Tománek Jiří st.-479-583270
8.Mlýnek Ctibor ml.Kolínský Vladimír7-7127 3180
9.Vozár VlastimilTománek Jiří ml.910-4-4-52381
10.Hauerlandová MonikaWO    3091
11.Mlýnek Ctibor ml.Tománek Jiří st.-97-9-8 1392
12.Vozár VlastimilKolínský Vladimír7-367 31102
13.Hauerlandová MonikaTománek Jiří ml.-8-497-823103
14.Mlýnek Ctibor st.WO    30113
15.Vozár VlastimilTománek Jiří st.-489-9632123
16.Hauerlandová MonikaKolínský Vladimír-11-5-4  03124
17.Mlýnek Ctibor st.Tománek Jiří ml.98-511 31134
18.Mlýnek Ctibor ml.WO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hauerlandová Monika12Tománek Jiří st.13
Mlýnek Ctibor st.30Kolínský Vladimír13
Mlýnek Ctibor ml.21Tománek Jiří ml.22
Vozár Vlastimil21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel UH BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:45474:610Spartak Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miroš Miroslav
Prchlík Lubor
 
 
Sadilek Stanislav
Hájek Petr
 
 
99-7-833210
2.Jurča Klement
Koranda Štěpán
 
 
Schuster Tomáš
Pospíšek Karel
 
 
7-7-5-8 1311
3.Jurča KlementSchuster Tomáš-5-13-6  0312
4.Koranda ŠtěpánPospíšek Karel-6-4-1  0313
5.Miroš MiroslavHájek Petr-7-7-6  0314
6.Prchlík LuborSadilek Stanislav-8-6-9  0315
7.Koranda ŠtěpánSchuster Tomáš-7-4-5  0316
8.Miroš MiroslavPospíšek Karel473  3026
9.Prchlík LuborHájek Petr-7-9-8  0327
10.Jurča KlementSadilek Stanislav-2-8-7  0328
11.Miroš MiroslavSchuster Tomáš-9-10-9  0329
12.Prchlík LuborPospíšek Karel-85-7-9 13210
13.Jurča KlementHájek Petr-6-5-8  03211
14.Koranda ŠtěpánSadilek Stanislav-8-5-7  03212
15.Prchlík LuborSchuster Tomáš101010  30312
16.Jurča KlementPospíšek Karel-4-10-8  03313
17.Koranda ŠtěpánHájek Petr-5-6-7  03314
18.Miroš MiroslavSadilek Stanislav-811615 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jurča Klement04Schuster Tomáš31
Koranda Štěpán04Pospíšek Karel31
Miroš Miroslav22Hájek Petr40
Prchlík Lubor13Sadilek Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nivnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:10650:486Nivnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papp Jaroslav
Janečka Jiří
 
 
Lekeš Roman
Heinrich Stanislav
 
 
7-886 3110
2.Janečka Stanislav
Libra Petr
 
 
Surý Jakub
Veverka Radim
 
 
875  3020
3.Janečka JiříLekeš Roman568  3030
4.Janečka StanislavHeinrich Stanislav49-79 3140
5.Libra PetrSurý Jakub-395-8113250
6.Papp JaroslavVeverka Radim339  3060
7.Janečka StanislavLekeš Roman3-928 3170
8.Libra PetrHeinrich Stanislav-6-12-7  0371
9.Papp JaroslavSurý Jakub1087  3081
10.Janečka JiříVeverka Radim888  3091
11.Libra PetrLekeš Roman893  30101
12.Papp JaroslavHeinrich Stanislav-101497 31111
13.Janečka JiříSurý Jakub999  30121
14.Janečka StanislavVeverka Radim-9888 31131
15.Papp JaroslavLekeš Roman10108  30141
16.Janečka JiříHeinrich Stanislav878  30151
17.Janečka StanislavSurý Jakub764  30161
18.Libra PetrVeverka Radim784  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janečka Jiří40Lekeš Roman04
Janečka Stanislav40Heinrich Stanislav13
Libra Petr31Surý Jakub04
Papp Jaroslav40Veverka Radim04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CVrchní
rozhodčí:
Kryštof Radek
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39625:684Drsl.-Veletiny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kryštof Radek
Tománková Jana
 
 
Niessner Josef
Zemánek Josef
 
 
-8510-693210
2.Niessner Emil
Adámek Štěpán
 
 
Blažek Dominik
Zemánek Tomáš
 
 
-89-1212-72311
3.Adámek ŠtěpánZemánek Josef-6-8-4  0312
4.Tománková JanaNiessner Josef-11369 3122
5.Kryštof RadekBlažek Dominik-9-10-8  0323
6.Niessner EmilZemánek Tomáš-4-8-7  0324
7.Tománková JanaZemánek Josef8716  3034
8.Kryštof RadekNiessner Josef-11-67-4 1335
9.Niessner EmilBlažek Dominik-8-8-6  0336
10.Adámek ŠtěpánZemánek Tomáš595  3046
11.Kryštof RadekZemánek Josef109-8-3-82347
12.Niessner EmilNiessner Josef-4-89-9 1348
13.Adámek ŠtěpánBlažek Dominik-78-6-4 1349
14.Tománková JanaZemánek Tomáš8-1098 3159
15.Niessner EmilZemánek Josef-89108 3169
16.Orlovský KarelNiessner Josef-8-85-8 13610
17.Tománková JanaBlažek Dominik-5-79-6 13611
18.Kryštof RadekZemánek Tomáš98-67 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adámek Štěpán12Zemánek Josef22
Tománková Jana31Niessner Josef31
Kryštof Radek13Blažek Dominik40
Niessner Emil13Zemánek Tomáš13
Orlovský Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38662:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blaha Jan
Slívová Adriana
 
 
Korvas Radomír
Šoustek Ondřej
 
 
-3-9-5  0301
2.Barcuch Josef
Škráček Jan
 
 
Gottwald Jakub
Durčák Tomáš
 
 
10-106-633211
3.Barcuch JosefKorvas Radomír-7-1277-22312
4.Škráček JanSchottl Teodor885  3022
5.Blaha JanDurčák Tomáš-7-8-9  0323
6.Slívová AdrianaGottwald Jakub-8-7-8  0324
7.Škráček JanKorvas Radomír7-712-583234
8.Blaha JanSchottl Teodor-6796 3144
9.Slívová AdrianaDurčák Tomáš-5-18-8  0345
10.Barcuch JosefGottwald Jakub-88-46113255
11.Blaha JanKorvas Radomír-9-11-6  0356
12.Slívová AdrianaSchottl Teodor-31187 3166
13.Barcuch JosefDurčák Tomáš-6126-7-172367
14.Škráček JanGottwald Jakub-1111-69103277
15.Slívová AdrianaKorvas Radomír-5-9-8  0378
16.Barcuch JosefSchottl Teodor-79-9-10 1379
17.Škráček JanDurčák Tomáš647  3089
18.Blaha JanGottwald Jakub9-8611 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barcuch Josef13Korvas Radomír31
Škráček Jan40Schottl Teodor13
Blaha Jan22Durčák Tomáš31
Slívová Adriana13Gottwald Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad AVrchní
rozhodčí:
Hrabcová Helena
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20690:563Velehrad A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machala Libor
Lysoněk Ivo
 
 
Smišťík Roman
Jančar Aleš
 
 
86-8-6133210
2.Švec Lubomír
Hrabcová Helena
 
 
Gabriel Petr
Šrom Dominik
 
 
11105  3020
3.Lysoněk IvoŠrom Dominik99-76 3130
4.Machala LiborSmišťík Roman-10-815-5 1331
5.Hrabcová HelenaJančar Aleš556  3041
6.Švec LubomírGabriel Petr516  3051
7.Machala LiborŠrom Dominik-8-968-102352
8.Hrabcová HelenaSmišťík Roman1047  3062
9.Vaněk LukášJančar Aleš12-986 3172
10.Lysoněk IvoGabriel Petr7-772 3182
11.Hrabcová HelenaŠrom Dominik-8-85793292
12.Vaněk LukášSmišťík Roman-3-731-52393
13.Lysoněk IvoJančar Aleš588  30103
14.Machala LiborGabriel Petr7115  30113
15.Vaněk Lukᚊrom Dominik-811118 31123
16.Lysoněk IvoSmišťík Roman-6-5-10  03124
17.Machala LiborJančar Aleš1075  30134
18.Hrabcová HelenaGabriel Petr2119  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lysoněk Ivo31Šrom Dominik13
Machala Libor22Smišťík Roman31
Hrabcová Helena40Jančar Aleš04
Švec Lubomír10Gabriel Petr04
Vaněk Lukáš21   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy