Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CVrchní
rozhodčí:
Kryštof Radek
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:745:33765:718Drsl.- Veletiny C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Štěpán
Niessner Emil
 
 
Mlýnek Ctibor st.
Hauerlandová Monika
 
 
-61110-9-112301
2.Kryštof Radek
Tománková Jana
 
 
Vlachynský Jaroslav
Vozár Vlastimil
 
 
7-959 3111
3.Adámek ŠtěpánHauerlandová Monika39-9-9-82312
4.Niessner EmilVlachynský Jaroslav-2-710973222
5.Kryštof RadekMlýnek Ctibor st.799  3032
6.Tománková JanaVozár Vlastimil-1188-11-82333
7.Niessner EmilHauerlandová Monika6-759 3143
8.Kryštof RadekVlachynský Jaroslav619  3053
9.Tománková JanaMlýnek Ctibor st.-98-9-5 1354
10.Adámek ŠtěpánVozár Vlastimil7-8310 3164
11.Kryštof RadekHauerlandová Monika7-6-4-7 1365
12.Tománková JanaVlachynský Jaroslav52-1215 3175
13.Adámek ŠtěpánMlýnek Ctibor st.8-79-5-82376
14.Niessner EmilVozár Vlastimil-8811-10-32377
15.Tománková JanaHauerlandová Monika10107  3087
16.Adámek ŠtěpánVlachynský Jaroslav10-10-10563297
17.Niessner EmilMlýnek Ctibor st.-410-49832107
18.Kryštof RadekVozár Vlastimil6-66-11432117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adámek Štěpán22Hauerlandová Monika22
Niessner Emil31Vlachynský Jaroslav04
Kryštof Radek31Mlýnek Ctibor st.22
Tománková Jana22Vozár Vlastimil22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nivnice CVrchní
rozhodčí:
Fraňo Jan
HOSTUJÍCÍ:Bílovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:26678:581Nivnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fraňo Jan
Libra Petr
 
 
Gajdošík Jan
Slívová Adriana
 
 
289  3010
2.Buráň Antonín
Janečka Jiří
 
 
Škráček Jan
Barcuch Josef
 
 
1085  3020
3.Buráň AntonínSlívová Adriana85-711 3130
4.Janečka JiříGajdošík Jan989  3040
5.Libra PetrŠkráček Jan-10-97813250
6.Fraňo JanBarcuch Josef-6-686-72351
7.Janečka JiříSlívová Adriana55-8-11-102352
8.Libra PetrGajdošík Jan635  3062
9.Fraňo JanŠkráček Jan6-5-51073272
10.Buráň AntonínBarcuch Josef661  3082
11.Libra PetrSlívová Adriana-8-8-8  0383
12.Fraňo JanGajdošík Jan666  3093
13.Janečka StanislavŠkráček Jan-5-10-10  0394
14.Janečka JiříBarcuch Josef4-109-10-112395
15.Fraňo JanSlívová Adriana-7-79-6 1396
16.Janečka StanislavGajdošík Jan1165  30106
17.Janečka JiříŠkráček Jan-6-947-823107
18.Libra PetrBarcuch Josef10911  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buráň Antonín20Slívová Adriana31
Janečka Jiří13Gajdošík Jan04
Libra Petr31Škráček Jan22
Fraňo Jan22Barcuch Josef22
Janečka Stanislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel UH BVrchní
rozhodčí:
Miroš Miroslav
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:45489:623AMON Kunovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Jiří
Slivečková Lenka
 
 
Volák Marek
Velan Martin
 
 
-6-4-7  0301
2.Miroš Miroslav
Prchlík Lubor
 
 
Šrom Dominik
Jančar Aleš
 
 
-8896 3111
3.Horák JiříVolák Marek-8-5-8  0312
4.Slivečková LenkaVelan Martin-3-3-3  0313
5.Miroš MiroslavŠrom Dominik-9-798-72314
6.Prchlík LuborJančar Aleš-812-11-6 1315
7.Slivečková LenkaVolák Marek-3-3-6  0316
8.Miroš MiroslavVelan Martin35-8-7-62317
9.Prchlík LuborŠrom Dominik39-610 3127
10.Horák JiříJančar Aleš-4-6-7  0328
11.Miroš MiroslavVolák Marek-7441 3138
12.Prchlík LuborVelan Martin-67-86-92339
13.Horák JiříŠrom Dominik-8-9-9  03310
14.Slivečková LenkaJančar Aleš-7-9-2  03311
15.Prchlík LuborVolák Marek-7-9-10  03312
16.Horák JiříVelan Martin-2-2-2  03313
17.Slivečková LenkaŠrom Dominik-2-6-3  03314
18.Miroš MiroslavJančar Aleš777  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Jiří04Volák Marek31
Slivečková Lenka04Velan Martin40
Miroš Miroslav22Šrom Dominik31
Prchlík Lubor13Jančar Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov AVrchní
rozhodčí:
Tománek Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:Velehrad ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:46532:661Velehrad A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tománek Jiří st.
Paška Luděk
 
 
Švec Lubomír
Hrabcová Helena
 
 
-4-6-3  0301
2.Tománek Jiří ml.
Kolínský Vladimír
 
 
Machala Libor
Lysoněk Ivo
 
 
-10-3-10  0302
3.Tománek Jiří st.Machala Libor4-7-6-8 1303
4.Kolínský VladimírHrabcová Helena-8-6-6  0304
5.Tománek Jiří ml.Švec Lubomír-61259 3114
6.Paška LuděkLysoněk Ivo-5-8-8  0315
7.Kolínský VladimírMachala Libor-7-8-8  0316
8.Tománek Jiří ml.Hrabcová Helena7105  3026
9.Paška LuděkŠvec Lubomír8-9-7-6 1327
10.Tománek Jiří st.Lysoněk Ivo-5-7-6  0328
11.Tománek Jiří ml.Machala Libor-8-9-8  0329
12.Paška LuděkHrabcová Helena-79-7-5 13210
13.Tománek Jiří st.Švec Lubomír878  30310
14.Kolínský VladimírLysoněk Ivo7-7-8-9 13311
15.Paška LuděkMachala Libor-7912-2-823312
16.Tománek Jiří st.Hrabcová Helena-48-97-1023313
17.Kolínský VladimírŠvec Lubomír9-78-6-823314
18.Tománek Jiří ml.Lysoněk Ivo-6-7-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tománek Jiří st.13Machala Libor40
Kolínský Vladimír04Hrabcová Helena31
Tománek Jiří ml.22Švec Lubomír22
Paška Luděk04Lysoněk Ivo40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk BVrchní
rozhodčí:
Pospíšek Štěpán
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:29645:559nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Petr
Pospíšek Karel
 
 
Gottwald Jakub
Korvas Radomír
 
 
66-88 3110
2.Hájek Jan st.
Schuster Tomáš
 
 
Schottl Teodor
Šoc Roman
 
 
6412  3020
3.Hájek PetrKorvas Radomír-798-7-92321
4.Pospíšek KarelGottwald Jakub7-8-10-6 1322
5.Schuster Tomᚊoc Roman745  3032
6.Hájek Jan st.Schottl Teodor666  3042
7.Pospíšek KarelKorvas Radomír-4-3-9  0343
8.Schuster TomášGottwald Jakub-9847 3153
9.Hájek Jan st.Šoc Roman-774-7-112354
10.Hájek PetrSchottl Teodor834  3064
11.Schuster TomášKorvas Radomír3-6-53-62365
12.Hájek Jan st.Gottwald Jakub-8127-5-62366
13.Hájek PetrŠoc Roman393  3076
14.Pospíšek KarelSchottl Teodor-934-7-72377
15.Hájek Jan st.Korvas Radomír-12-8-5  0378
16.Hájek PetrGottwald Jakub376  3088
17.Pospíšek KarelŠoc Roman198  3098
18.Schuster TomášSchottl Teodor-7-78-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Petr31Korvas Radomír40
Pospíšek Karel13Gottwald Jakub22
Schuster Tomáš22Šoc Roman13
Hájek Jan st.13Schottl Teodor22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov CVrchní
rozhodčí:
Heinrich Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:52485:670Drsl.-Veletiny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lekeš Roman
Procházka Michal
 
 
Zemánek Tomáš
Blažek Dominik
 
 
-9-5-5  0301
2.Pummer David
Heinrich Stanislav
 
 
Zemánek Josef
Niessner Josef
 
 
-6-4-6  0302
3.Lekeš RomanNiessner Josef-8-9-4  0303
4.Procházka MichalBlažek Dominik-7-6-6  0304
5.Pummer DavidZemánek Josef-8-9-5  0305
6.Heinrich StanislavZemánek Tomáš-9-98-7 1306
7.Procházka MichalNiessner Josef-28-1-6 1307
8.Pummer DavidBlažek Dominik-10-135-9 1308
9.Heinrich StanislavZemánek Josef10-6-9-8 1309
10.Lekeš RomanZemánek Tomáš-9957 3119
11.Pummer DavidNiessner Josef-7-4-3  03110
12.Heinrich StanislavBlažek Dominik-811-9-9 13111
13.Lekeš RomanZemánek Josef5-8-5-8 13112
14.Šmíd ŠtěpánZemánek Tomáš-5-3-3  03113
15.Heinrich StanislavNiessner Josef9-68-8-923114
16.Lekeš RomanBlažek Dominik7-5-6-8 13115
17.Šmíd ŠtěpánZemánek Josef-5-6-8  03116
18.Pummer DavidZemánek Tomáš-10-6-6  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lekeš Roman13Niessner Josef40
Procházka Michal02Blažek Dominik40
Pummer David04Zemánek Josef40
Heinrich Stanislav04Zemánek Tomáš31
Šmíd Štěpán02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy