Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nivnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:28683:611Nivnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janečka Jiří
Papp Jaroslav
 
 
Mlýnek Ctibor st.
Hauerlandová Monika
 
 
5-547 3110
2.Janča Tomáš
Janečka Stanislav
 
 
Vozár Vlastimil
Vlachynský Jaroslav
 
 
79-2-8-102311
3.Libra PetrHauerlandová Monika-15-8-7  0312
4.Janečka JiříVlachynský Jaroslav5-9-4-11 1313
5.Papp JaroslavMlýnek Ctibor st.-91054 3123
6.Janča TomášVozár Vlastimil5-8-88-92324
7.Janečka JiříHauerlandová Monika978  3034
8.Papp JaroslavVlachynský Jaroslav-6958 3144
9.Janča TomášMlýnek Ctibor st.884  3054
10.Libra PetrVozár Vlastimil-8-12-6  0355
11.Papp JaroslavHauerlandová Monika22-915 3165
12.Janča TomášVlachynský Jaroslav8-89-8103275
13.Libra PetrMlýnek Ctibor st.-7674 3185
14.Janečka JiříVozár Vlastimil88-106 3195
15.Janča TomášHauerlandová Monika108-66 31105
16.Libra PetrVlachynský Jaroslav-7-8-8  03106
17.Janečka JiříMlýnek Ctibor st.897  30116
18.Janečka StanislavVozár Vlastimil86-78 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Libra Petr13Hauerlandová Monika13
Janečka Jiří31Vlachynský Jaroslav22
Papp Jaroslav30Mlýnek Ctibor st.04
Janča Tomáš31Vozár Vlastimil22
Janečka Stanislav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel UH BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47513:647Drsl.- Veletiny C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koranda Štěpán
Horák Jiří
 
 
Orlovský Karel
Niessner Emil
 
 
-77-5-5 1301
2.Miroš Miroslav
Prchlík Lubor
 
 
Tománková Jana
Adámek Štěpán
 
 
6-3-5-6 1302
3.Koranda ŠtěpánNiessner Emil-7-116-5 1303
4.Horák JiříOrlovský Karel-4-36-4 1304
5.Miroš MiroslavAdámek Štěpán8-10-9-9 1305
6.Prchlík LuborTománková Jana-8-9-9  0306
7.Horák JiříNiessner Emil-8-8-8  0307
8.Miroš MiroslavOrlovský Karel-8679 3117
9.Prchlík LuborAdámek Štěpán-6-7-7  0318
10.Koranda ŠtěpánTománková Jana-6-6-8  0319
11.Miroš MiroslavNiessner Emil835  3029
12.Prchlík LuborOrlovský Karel-99-810-723210
13.Koranda ŠtěpánAdámek Štěpán-8-4-9  03211
14.Slivečková LenkaTománková Jana-5-6-3  03212
15.Prchlík LuborNiessner Emil-113-6-12 13213
16.Koranda ŠtěpánOrlovský Karel-37-7-6 13214
17.Slivečková LenkaAdámek Štěpán-6-4-1  03215
18.Miroš MiroslavTománková Jana-8976 31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koranda Štěpán04Niessner Emil31
Horák Jiří02Orlovský Karel31
Miroš Miroslav31Adámek Štěpán40
Prchlík Lubor04Tománková Jana31
Slivečková Lenka02   
Střídání:domácí Slivečková Lenka za Horák Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1429:46669:752Bílovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tománek Jiří st.
Paška Luděk
 
 
Škráček Jan
Foltýn Jakub
 
 
9-7-98-32301
2.Tománek Jiří ml.
Kolínský Vladimír
 
 
Blaha Jan
Barcuch Josef
 
 
48-912 3111
3.Tománek Jiří st.Škráček Jan-9-9-7  0312
4.Kolínský VladimírBarcuch Josef-5-5-6  0313
5.Tománek Jiří ml.Foltýn Jakub7-58-793223
6.Paška LuděkBlaha Jan-88-7-6 1324
7.Kolínský VladimírŠkráček Jan-10-9-6  0325
8.Tománek Jiří ml.Barcuch Josef-87-64-92326
9.Paška LuděkFoltýn Jakub-9-816-8 1327
10.Tománek Jiří st.Blaha Jan7-97-8-52328
11.Tománek Jiří ml.Škráček Jan8910  3038
12.Paška LuděkBarcuch Josef-7-11-3  0339
13.Tománek Jiří st.Foltýn Jakub-79-87-323310
14.Kolínský VladimírBlaha Jan-816-811-923311
15.Paška LuděkŠkráček Jan-47-57-423312
16.Tománek Jiří st.Barcuch Josef-1087-6-923313
17.Kolínský VladimírFoltýn Jakub8-747 31413
18.Tománek Jiří ml.Blaha Jan9-7-10-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tománek Jiří st.04Škráček Jan31
Kolínský Vladimír13Barcuch Josef40
Tománek Jiří ml.22Foltýn Jakub22
Paška Luděk04Blaha Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:30733:665Spartak Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Petr
Sadilek Stanislav
 
 
Volák Marek
Kotačka David
 
 
-785-1363210
2.Pospíšek Štěpán
Schuster Tomáš
 
 
Velan Martin
Smišťík Roman
 
 
7-153 3120
3.Sadilek StanislavSmišťík Roman-2-810873230
4.Pospíšek KarelVelan Martin813-89 3140
5.Schuster TomášKotačka David996  3050
6.Hájek PetrVolák Marek-59-4-7 1351
7.Pospíšek KarelSmišťík Roman-45-710123261
8.Schuster TomášVelan Martin-104-7-10 1362
9.Hájek PetrKotačka David835  3072
10.Sadilek StanislavVolák Marek5104  3082
11.Schuster TomášSmišťík Roman-10-88-9 1383
12.Hájek PetrVelan Martin-11853 3193
13.Sadilek StanislavKotačka David1066  30103
14.Pospíšek KarelVolák Marek-89-78-723104
15.Hájek PetrSmišťík Roman-11522 31114
16.Sadilek StanislavVelan Martin-10-86101032124
17.Pospíšek KarelKotačka David-129-510-923125
18.Schuster TomášVolák Marek-8-715-6 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sadilek Stanislav40Smišťík Roman13
Pospíšek Karel22Velan Martin13
Schuster Tomáš13Kotačka David13
Hájek Petr31Volák Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velehrad ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:48550:679Velehrad A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lekešová Zuzana
Lekeš Roman
 
 
Lysoněk Ivo
Machala Libor
 
 
-7-98-5 1301
2.Heinrich Stanislav
Man František
 
 
Hrabcová Helena
Švec Lubomír
 
 
7-9-1112-42302
3.Heinrich StanislavLysoněk Ivo6-7-88-82303
4.Lekeš RomanMachala Libor-8-6-5  0304
5.Man FrantišekŠvec Lubomír7-456 3114
6.Lekešová ZuzanaHrabcová Helena4106  3024
7.Lekeš RomanLysoněk Ivo8-4-6-7 1325
8.Man FrantišekMachala Libor6-4-87-72326
9.Lekešová ZuzanaŠvec Lubomír-8-6-9  0327
10.Heinrich StanislavHrabcová Helena-8-7-4  0328
11.Procházka MichalLysoněk Ivo-5-6-8  0329
12.Lekešová ZuzanaMachala Libor9-5-8853239
13.Heinrich StanislavŠvec Lubomír7-8-8-4 13310
14.Lekeš RomanHrabcová Helena-11-6-8  03311
15.Lekešová ZuzanaLysoněk Ivo-87-510-923312
16.Heinrich StanislavMachala Libor-7-7-10  03313
17.Lekeš RomanŠvec Lubomír-4-5-9  03314
18.Procházka MichalHrabcová Helena-6-4-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Heinrich Stanislav04Lysoněk Ivo40
Lekeš Roman04Machala Libor31
Man František11Švec Lubomír31
Lekešová Zuzana22Hrabcová Helena31
Procházka Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34720:676Drsl.-Veletiny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemánek Josef
Niessner Josef
 
 
Korvas Radomír
Šoc Roman
 
 
275  3010
2.Zemánek Tomáš
Blažek Dominik
 
 
Durčák Tomáš
Suchánek Adam
 
 
88-108 3120
3.Zemánek JosefKorvas Radomír-910-63-72321
4.Niessner JosefDurčák Tomáš-5-11-8  0322
5.Blažek DominikŠoc Roman-8138-853232
6.Zemánek TomášSuchánek Adam1064  3042
7.Niessner JosefKorvas Radomír98-109 3152
8.Blažek DominikDurčák Tomáš-8-68-6 1353
9.Zemánek Tomᚊoc Roman-358-933263
10.Zemánek JosefSuchánek Adam9710  3073
11.Blažek DominikKorvas Radomír8-9-9-10 1374
12.Zemánek TomášDurčák Tomáš-9-13-5  0375
13.Zemánek JosefŠoc Roman12-87-13-72376
14.Niessner JosefSuchánek Adam9-10167 3186
15.Zemánek TomášKorvas Radomír-88-4463296
16.Zemánek JosefDurčák Tomáš7-10-84-122397
17.Niessner JosefŠoc Roman9-9104 31107
18.Blažek DominikSuchánek Adam-9-8-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zemánek Josef13Korvas Radomír22
Niessner Josef31Durčák Tomáš40
Blažek Dominik13Šoc Roman13
Zemánek Tomáš31Suchánek Adam13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy