Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vlčnov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
687 61 Vlčnov 512, Velký sál \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" Vlčnovské dolní\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" hospody na dolním konciRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 07:30 Začátek
utkání
07:30Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30647:610Vlčnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vozár Vlastimil
Kolaja Aleš
 
 
Kuchař Zdeněk
Schottl Teodor
 
 
7108  3010
2.Mlýnek Ctibor st.
Hauerlandová Monika
 
 
Korvas Radomír
Gottwald Jakub
 
 
8-77-8-42311
3.Kolaja AlešKuchař Zdeněk6-9911 3121
4.Hauerlandová MonikaKorvas Radomír788  3031
5.Vozár VlastimilGottwald Jakub7-944 3141
6.Mlýnek Ctibor st.Schottl Teodor78-32 3151
7.Hauerlandová MonikaKuchař Zdeněk879  3061
8.Vozár VlastimilKorvas Radomír6-811-8-82362
9.Mlýnek Ctibor st.Gottwald Jakub755  3072
10.Kolaja AlešSchottl Teodor-7-3-8  0373
11.Vozár VlastimilKuchař Zdeněk1166  3083
12.Mlýnek Ctibor st.Korvas Radomír-6-3-8  0384
13.Kolaja AlešGottwald Jakub-69-78-62385
14.Hauerlandová MonikaSchottl Teodor9-9-3-7 1386
15.Mlýnek Ctibor st.Kuchař Zdeněk35-62 3196
16.Kolaja AlešKorvas Radomír-59-10-4 1397
17.Hauerlandová MonikaGottwald Jakub9-11-9-9 1398
18.Vozár VlastimilSchottl Teodor76-7-13432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolaja Aleš13Kuchař Zdeněk04
Hauerlandová Monika22Korvas Radomír31
Vozár Vlastimil31Gottwald Jakub22
Mlýnek Ctibor st.31Schottl Teodor22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:28710:608Velehrad A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machala Libor
Lysoněk Ivo
 
 
Blažek Dominik
Zemánek Tomáš
 
 
6-10-8333210
2.Švec Lubomír
Vaněk Lukáš
 
 
Trtek Šimon
Zemánek Josef
 
 
57-102 3120
3.Machala LiborTrtek Šimon877  3030
4.Švec LubomírZemánek Tomáš6-673 3140
5.Lysoněk IvoZemánek Josef-9726 3150
6.Vaněk LukášBlažek Dominik7-8-95-82351
7.Švec LubomírTrtek Šimon7-686 3161
8.Lysoněk IvoZemánek Tomáš369  3071
9.Vaněk LukášZemánek Josef-59-7-6 1372
10.Machala LiborBlažek Dominik-77-11-4 1373
11.Lysoněk IvoTrtek Šimon7117  3083
12.Vaněk LukášZemánek Tomáš-5496 3193
13.Machala LiborZemánek Josef9-13-2-7 1394
14.Švec LubomírBlažek Dominik-979-9832104
15.Vaněk LukášTrtek Šimon4-987 31114
16.Machala LiborZemánek Tomáš767  30124
17.Švec LubomírZemánek Josef9-3-117-723125
18.Lysoněk IvoBlažek Dominik66-7-8-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Machala Libor22Trtek Šimon04
Švec Lubomír31Zemánek Tomáš04
Lysoněk Ivo31Zemánek Josef31
Vaněk Lukáš22Blažek Dominik31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:26597:517AMON Kunovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volák Marek
Kotačka David
 
 
Lekešová Zuzana
Lekeš Roman
 
 
4-8-8553210
2.Smišťík Roman
Šrom Dominik
 
 
Man František
Heinrich Stanislav
 
 
1011-9-8113220
3.Šrom DominikLekešová Zuzana-4-7-5  0321
4.Smišťík RomanHeinrich Stanislav7-6-5-6 1322
5.Volák MarekLekeš Roman6-8612 3132
6.Kotačka DavidMan František-8-4-5  0333
7.Smišťík RomanLekešová Zuzana726  3043
8.Volák MarekHeinrich Stanislav5-766 3153
9.Kotačka DavidLekeš Roman848  3063
10.Fialík TomášMan František-11-7-4  0364
11.Volák MarekLekešová Zuzana-108-5-2 1365
12.Kotačka DavidHeinrich Stanislav878  3075
13.Fialík TomášLekeš Roman497  3085
14.Smišťík RomanMan František7-726 3195
15.Kotačka DavidLekešová Zuzana77-71 31105
16.Fialík TomášHeinrich Stanislav-6-11-3  03106
17.Smišťík RomanLekeš Roman529  30116
18.Volák MarekMan FrantišekWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šrom Dominik01Lekešová Zuzana22
Smišťík Roman31Heinrich Stanislav22
Volák Marek21Lekeš Roman04
Kotačka David31Man František21
Fialík Tomáš12   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:46642:726Spartak Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foltýn Jakub
Škráček Jan
 
 
Pospíšek Karel
Soviš Radek
 
 
-5891 3110
2.Barcuch Josef
Blaha Jan
 
 
Sadilek Stanislav
Schuster Tomáš
 
 
-9-87-4 1311
3.Barcuch JosefPospíšek Karel-10-510633221
4.Blaha JanSchuster Tomáš-6-6611-52322
5.Škráček JanSadilek Stanislav9-6-11-5 1323
6.Foltýn JakubSoviš Radek6-8-4-4 1324
7.Blaha JanPospíšek Karel-8-10-8  0325
8.Škráček JanSchuster Tomáš-66-6-8 1326
9.Foltýn JakubSadilek Stanislav-98-10-4 1327
10.Barcuch JosefSoviš Radek-677-433237
11.Škráček JanPospíšek Karel5-9-5-8 1338
12.Foltýn JakubSchuster Tomáš-11-9-9  0339
13.Barcuch JosefSadilek Stanislav8-9-4-10 13310
14.Blaha JanSoviš Radek-512-89732410
15.Foltýn JakubPospíšek Karel-9-399-523411
16.Barcuch JosefSchuster Tomáš-69-10-4 13412
17.Blaha JanSadilek Stanislav-10-118-8 13413
18.Škráček JanSoviš Radek799  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barcuch Josef22Pospíšek Karel31
Blaha Jan13Schuster Tomáš40
Škráček Jan13Sadilek Stanislav40
Foltýn Jakub04Soviš Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:51523:705Drsl.- Veletiny C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paška Luděk
Tománek Jiří st.
 
 
Adámek Štěpán
Niessner Emil
 
 
-8-9911103210
2.Gottwald David
Kolínský Vladimír
 
 
Tománková Jana
Kryštof Radek
 
 
-7-11-8  0311
3.Tománek Jiří st.Adámek Štěpán87-10-9-32312
4.Kolínský VladimírNiessner Emil-6-89-8 1313
5.Gottwald DavidTománková Jana-5-8-7  0314
6.Paška LuděkKryštof Radek-5-4-2  0315
7.Kolínský VladimírAdámek Štěpán10-1011-5-52316
8.Gottwald DavidNiessner Emil-5-7-9  0317
9.Paška LuděkTománková Jana-4-5-7  0318
10.Tománek Jiří st.Kryštof Radek-4-8-7  0319
11.Gottwald DavidAdámek Štěpán-7-6-8  03110
12.Paška LuděkNiessner Emil-8-9-8  03111
13.Tománek Jiří st.Tománková Jana1513-84 31211
14.Kolínský VladimírKryštof Radek-5-6-9  03212
15.Paška LuděkAdámek Štěpán-1214-1-7 13213
16.Tománek Jiří st.Niessner Emil-88-9-9 13214
17.Kolínský VladimírTománková Jana-88-8-6 13215
18.Gottwald DavidKryštof Radek-3-4-5  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tománek Jiří st.13Adámek Štěpán40
Kolínský Vladimír04Niessner Emil40
Gottwald David04Tománková Jana31
Paška Luděk04Kryštof Radek40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nivnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel UH BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podohradí 888, Nivnice, 687 51Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Nivnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fraňo Jan
Libra Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Janečka Jiří
Papp Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Janečka JiříWO    3030
4.Fraňo JanWO    3040
5.Papp JaroslavWO    3050
6.Libra PetrWO    3060
7.Fraňo JanWO    3070
8.Papp JaroslavWO    3080
9.Libra PetrWO    3090
10.Janečka JiříWO    30100
11.Papp JaroslavWO    30110
12.Libra PetrWO    30120
13.Janečka JiříWO    30130
14.Fraňo JanWO    30140
15.Libra PetrWO    30150
16.Janečka JiříWO    30160
17.Fraňo JanWO    30170
18.Papp JaroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018
Soupeř po omluvě nedorazil.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy