Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel UH BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vlčnov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 78, Uherské hradiště, Orlovna, přízemíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:47458:620Vlčnov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukvic Jan
Slivečková Lenka
 
 
Hauerlandová Monika
Vozár Vlastimil
 
 
-4-8-8  0301
2.Miroš Miroslav
Koranda Štěpán
 
 
Mlýnek Ctibor st.
Mlýnek Ctibor ml.
 
 
-66-8-15 1302
3.Bukvic JanHauerlandová Monika-5-9-5  0303
4.Slivečková LenkaVozár Vlastimil-6-3-4  0304
5.Miroš MiroslavMlýnek Ctibor ml.3-7-56113214
6.Koranda ŠtěpánMlýnek Ctibor st.-5-6-8  0315
7.Slivečková LenkaHauerlandová Monika-9-4-5  0316
8.Miroš MiroslavVozár Vlastimil1163  3026
9.Koranda ŠtěpánMlýnek Ctibor ml.-8-8-10  0327
10.Bukvic JanMlýnek Ctibor st.-8-2-7  0328
11.Miroš MiroslavHauerlandová Monika-6-7-6  0329
12.Koranda ŠtěpánVozár Vlastimil-2-9-6  03210
13.Bukvic JanMlýnek Ctibor ml.9-8-2-6 13211
14.Slivečková LenkaMlýnek Ctibor st.-9-7-11  03212
15.Koranda ŠtěpánHauerlandová Monika-68-9-5 13213
16.Bukvic JanVozár Vlastimil-11-10-5  03214
17.Slivečková LenkaMlýnek Ctibor ml.-8-7-5  03215
18.Miroš MiroslavMlýnek Ctibor st.10612  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bukvic Jan04Hauerlandová Monika40
Slivečková Lenka04Vozár Vlastimil31
Miroš Miroslav31Mlýnek Ctibor ml.31
Koranda Štěpán04Mlýnek Ctibor st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nivnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43580:679Nivnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tománek Jiří st.
Paška Luděk
 
 
Janečka Jiří
Janča Tomáš
 
 
-78-9-8 1301
2.Tománek Jiří ml.
Kolínský Vladimír
 
 
Janečka Stanislav
Libra Petr
 
 
-989-9-92302
3.Tománek Jiří st.Janečka Jiří-58109 3112
4.Kolínský VladimírJanča Tomáš-7-4-5  0313
5.Tománek Jiří ml.Libra Petr6511  3023
6.Paška LuděkJanečka Stanislav9-98-7-122324
7.Kolínský VladimírJanečka Jiří-4-4-6  0325
8.Tománek Jiří ml.Janča Tomáš-9-11-7  0326
9.Paška LuděkLibra Petr-5-6-5  0327
10.Tománek Jiří st.Janečka Stanislav-9-8-10  0328
11.Tománek Jiří ml.Janečka Jiří989  3038
12.Paška LuděkJanča Tomáš-5-3-4  0339
13.Tománek Jiří st.Libra Petr8-798 3149
14.Kolínský VladimírJanečka Stanislav-8-79-11 13410
15.Paška LuděkJanečka Jiří-8-6-3  03411
16.Tománek Jiří st.Janča Tomáš-86-7-7 13412
17.Kolínský VladimírLibra Petr-769-5-823413
18.Tománek Jiří ml.Janečka Stanislav-7-13614232513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tománek Jiří st.22Janečka Jiří22
Kolínský Vladimír04Janča Tomáš40
Tománek Jiří ml.31Libra Petr22
Paška Luděk04Janečka Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.- Veletiny CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21687:565Spartak Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Petr
Pospíšek Karel
 
 
Adámek Štěpán
Niessner Emil
 
 
86-64 3110
2.Sadilek Stanislav
Schuster Tomáš
 
 
Tománková Jana
Kryštof Radek
 
 
10-410-9-62311
3.Pospíšek KarelAdámek Štěpán596  3021
4.Schuster TomášNiessner Emil987  3031
5.Sadilek StanislavTománková Jana-5127-6-102332
6.Hájek PetrKryštof Radek7-8412 3142
7.Schuster TomášAdámek Štěpán439  3052
8.Sadilek StanislavNiessner Emil6129  3062
9.Hájek PetrTománková Jana89-94 3172
10.Pospíšek KarelKryštof Radek5-55-4103282
11.Sadilek StanislavAdámek Štěpán386  3092
12.Hájek PetrNiessner Emil-8437 31102
13.Pospíšek KarelTománková Jana58-87 31112
14.Schuster TomášKryštof Radek-13-677-623113
15.Hájek PetrAdámek Štěpán418  30123
16.Pospíšek KarelNiessner Emil84-7-7532133
17.Schuster TomášTománková Jana8108  30143
18.Sadilek StanislavKryštof Radek-1-9-9  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšek Karel40Adámek Štěpán04
Schuster Tomáš31Niessner Emil04
Sadilek Stanislav22Tománková Jana13
Hájek Petr40Kryštof Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:29701:633Újezdec-Těšov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lekešová Zuzana
Lekeš Roman
 
 
Škráček Jan
Foltýn Jakub
 
 
6-7-811-72301
2.Heinrich Stanislav
Man František
 
 
Barcuch Josef
Pekař Jiří st.
 
 
-34-51073211
3.Lekešová ZuzanaBarcuch Josef89-79 3121
4.Heinrich StanislavPekař Jiří st.-101049 3131
5.Man FrantišekFoltýn Jakub108-89 3141
6.Lekeš RomanŠkráček Jan-6-4-8  0342
7.Heinrich StanislavBarcuch Josef-510-64-62343
8.Man FrantišekPekař Jiří st.235  3053
9.Lekeš RomanFoltýn Jakub-99-95-62354
10.Lekešová ZuzanaŠkráček Jan15126  3064
11.Man FrantišekBarcuch Josef319  3074
12.Lekeš RomanPekař Jiří st.8-10-81143284
13.Lekešová ZuzanaFoltýn Jakub7-8104 3194
14.Heinrich StanislavŠkráček Jan6-10-9-11 1395
15.Lekeš RomanBarcuch Josef-4-38-7 1396
16.Lekešová ZuzanaPekař Jiří st.379  30106
17.Heinrich StanislavFoltýn Jakub1254  30116
18.Man FrantišekŠkráček Jan-8-794-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lekešová Zuzana40Barcuch Josef22
Heinrich Stanislav22Pekař Jiří st.04
Man František31Foltýn Jakub13
Lekeš Roman13Škráček Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:45632:738AMON Kunovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zemánek Josef
Niessner Josef
 
 
Velan Martin
Smišťík Roman
 
 
-101183 3110
2.Zemánek Tomáš
Blažek Dominik
 
 
Volák Marek
Kotačka David
 
 
-68-8-3 1311
3.Niessner JosefVelan Martin-9-6-13  0312
4.Blažek DominikSmišťík Roman-3-9-6  0313
5.Zemánek JosefKotačka David-698-6-22314
6.Zemánek TomášVolák Marek6-49-6-82315
7.Blažek DominikVelan Martin-38-5-9 1316
8.Zemánek JosefSmišťík Roman-766-783226
9.Zemánek TomášKotačka David-676-7-12327
10.Niessner JosefVolák Marek-5-6-7  0328
11.Zemánek JosefVelan Martin14-6-6-9 1329
12.Zemánek TomášSmišťík Roman-710109 3139
13.Niessner JosefKotačka David7-76-8-523310
14.Blažek DominikVolák Marek9-84-71032410
15.Zemánek TomášVelan Martin-8777 31510
16.Niessner JosefSmišťík Roman7-78-31132610
17.Blažek DominikKotačka David-9-69-2 13611
18.Zemánek JosefVolák Marek-8-8-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niessner Josef13Velan Martin31
Blažek Dominik13Smišťík Roman13
Zemánek Josef13Kotačka David40
Zemánek Tomáš22Volák Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 2.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velehrad ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45564:671Velehrad A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korvas Radomír
Gottwald Jakub
 
 
Machala Libor
Lysoněk Ivo
 
 
-78-87123210
2.Schottl Teodor
Mrkva David
 
 
Švec Lubomír
Vaněk Václav
 
 
-6-79-9 1311
3.Korvas RadomírLysoněk Ivo7-6-2-9 1312
4.Mrkva DavidŠvec Lubomír-1-6-4  0313
5.Gottwald JakubMachala Libor-6-78153223
6.Schottl TeodorVaněk Václav91312  3033
7.Mrkva DavidLysoněk Ivo-3-9-7  0334
8.Gottwald JakubŠvec Lubomír-4-8-6  0335
9.Schottl TeodorMachala Libor-5-6-7  0336
10.Korvas RadomírVaněk Václav8-995 3146
11.Gottwald JakubLysoněk Ivo118-710 3156
12.Schottl TeodorŠvec Lubomír-8-8-11  0357
13.Korvas RadomírMachala Libor6-4-9-9 1358
14.Mrkva DavidVaněk Václav10-8-8-7 1359
15.Schottl TeodorLysoněk Ivo-6-8-9  03510
16.Korvas RadomírŠvec Lubomír105-8-9-1023511
17.Mrkva DavidMachala Libor-6-7-8  03512
18.Gottwald JakubVaněk Václav-8-9-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korvas Radomír13Lysoněk Ivo31
Mrkva David04Švec Lubomír40
Gottwald Jakub22Machala Libor31
Schottl Teodor13Vaněk Václav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy