Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velehrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38690:693Velehrad B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neuberger Libor
Šoustek Ondřej
 
 
Vaněk Lukáš
Vaněk Václav
 
 
-6-7-8  0301
2.Mrkva David
Pokorák Vlastimil
 
 
Ševčík Karel
Machala Miroslav
 
 
78-9-7-52302
3.Mrkva DavidŠevčík Karel-6-8-7  0303
4.Šoustek OndřejVaněk Václav77-12-5-122304
5.Neuberger LiborVaněk Lukáš-8-9-3  0305
6.Pokorák VlastimilMachala Miroslav7-78-8-82306
7.Šoustek OndřejŠevčík Karel7810  3016
8.Neuberger LiborVaněk Václav-166-11973226
9.Pokorák VlastimilVaněk Lukáš-9-89-6 1327
10.Mrkva DavidMachala Miroslav611-116 3137
11.Neuberger LiborŠevčík Karel7-67-6-62338
12.Pokorák VlastimilVaněk Václav87-10-8-72339
13.Mrkva DavidVaněk Lukáš-8-8-8  03310
14.Šoustek OndřejMachala Miroslav367  30410
15.Pokorák VlastimilŠevčík Karel8-889 31510
16.Mrkva DavidVaněk Václav69-106 31610
17.Šoustek OndřejVaněk Lukáš4-467 31710
18.Neuberger LiborMachala Miroslav-889-9832810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrkva David22Ševčík Karel22
Šoustek Ondřej31Vaněk Václav22
Neuberger Libor22Vaněk Lukáš31
Pokorák Vlastimil13Machala Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33672:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Petr
Šrom Dominik
 
 
Mahdalíček Josef st.
Konečný Josef
 
 
119-1213 3110
2.Jančar Aleš
Gabriel Petr
 
 
Vlk Antonín
Rampáček Patrik
 
 
117-11-9-92311
3.Bureš PetrRampáček Patrik-9-1110-6 1312
4.Gabriel PetrVlk Antonín-6-4-2  0313
5.Šrom DominikMahdalíček Josef st.71110  3023
6.Jančar AlešKonečný Josef-9-72-4 1324
7.Gabriel PetrRampáček Patrik-810-7993234
8.Šrom DominikVlk Antonín978  3044
9.Jančar AlešMahdalíček Josef st.7-447 3154
10.Bureš PetrKonečný Josef799  3064
11.Šrom DominikRampáček Patrik-711-9-7 1365
12.Jančar AlešVlk Antonín1095  3075
13.Bureš PetrMahdalíček Josef st.598  3085
14.Gabriel PetrKonečný Josef-6-57-11 1386
15.Jančar AlešRampáček Patrik710-7-10-72387
16.Bureš PetrVlk Antonín-9-8-12  0388
17.Gabriel PetrMahdalíček Josef st.99-11-953298
18.Šrom DominikKonečný Josef-117-6-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Petr22Rampáček Patrik31
Gabriel Petr22Vlk Antonín22
Šrom Dominik22Mahdalíček Josef st.04
Jančar Aleš22Konečný Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44513:648Komňa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Adrian
Baroň Martin
 
 
Mikulka Libor
Mikulka Petr
 
 
6-7610 3110
2.Bobčík Matyáš
Němeček Václav
 
 
Michalčík Matyáš
Mlček Ladislav
 
 
10-5-7-9 1311
3.Baroň MartinMikulka Libor-9-3-6  0312
4.Uher AdrianMichalčík Matyáš-86-7-7 1313
5.Bobčík MatyášMikulka Petr11-6-8-5 1314
6.Němeček VáclavMlček Ladislav-212-4-12 1315
7.Uher AdrianMikulka Libor-5-10-6  0316
8.Bobčík MatyášMichalčík Matyáš-3-4-6  0317
9.Němeček VáclavMikulka Petr-2-5-5  0318
10.Baroň MartinMlček Ladislav726  3028
11.Bobčík MatyášMikulka Libor-2-6-4  0329
12.Machalík JanMichalčík Matyáš-3-8-7  03210
13.Baroň MartinMikulka Petr10-108-8-323211
14.Uher AdrianMlček Ladislav8-655 31311
15.Machalík JanMikulka Libor-5-6-4  03312
16.Baroň MartinMichalčík Matyáš-157-68-623313
17.Uher AdrianMikulka Petr-7-107-7 13314
18.Bobčík MatyášMlček Ladislav873  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baroň Martin13Mikulka Libor40
Uher Adrian13Michalčík Matyáš40
Bobčík Matyáš13Mikulka Petr40
Němeček Václav02Mlček Ladislav13
Machalík Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Horní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ StráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32667:611Strání B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bušo Libor
Mikláš Petr
 
 
Kočí Josef
Dvořáček Tomáš
 
 
-9-5-10  0301
2.Štajner Petr
Štajner Jakub
 
 
Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
-11-7-5  0302
3.Popelka VáclavHaloda Pavel878  3012
4.Bušo LiborTureček Pavel7-9-8973222
5.Štajner PetrKočí Josef8-9-6-7 1323
6.Štajner JakubZimčík Tomáš-7-78573233
7.Bušo LiborHaloda Pavel41-82 3143
8.Štajner PetrTureček Pavel4-962 3153
9.Štajner JakubKočí Josef58-76 3163
10.Popelka VáclavZimčík Tomáš-117-129-92364
11.Štajner PetrHaloda Pavel875  3074
12.Štajner JakubDvořáček Tomáš754  3084
13.Popelka VáclavKočí Josef6-39-12-102385
14.Mikláš PetrZimčík Tomáš-2-89-8 1386
15.Štajner JakubHaloda Pavel888  3096
16.Popelka VáclavDvořáček Tomáš-255-8-102397
17.Mikláš PetrKočí Josef-5-6-10  0398
18.Štajner PetrZimčík Tomáš-9878 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Popelka Václav13Haloda Pavel04
Bušo Libor20Tureček Pavel02
Štajner Petr31Kočí Josef31
Štajner Jakub40Zimčík Tomáš22
Mikláš Petr02Dvořáček Tomáš11
Střídání hosté: Dvořáček-Zimčík Střídání domácí: Mikláš-Bušo



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:19733:596Orel Ostr.N.Ves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklíček Dominik
Šmejkal Filip
 
 
Soviš Radek
Macek Jiří
 
 
7610  3010
2.Mareček Šimon
Vintr Pavel
 
 
Míšek Jiří
Nemrava Tomáš
 
 
9-9-121093220
3.Šmejkal FilipSoviš Radek-7657 3130
4.Miklíček DominikMacek Jiří5-4-3863240
5.Vintr PavelMíšek Jiří8-499 3150
6.Mareček ŠimonNemrava Tomáš55-94 3160
7.Miklíček DominikSoviš Radek-981111 3170
8.Vintr PavelMacek Jiří-97-95113280
9.Mareček ŠimonMíšek Jiří-9378 3190
10.Šmejkal FilipNemrava Tomáš887  30100
11.Vintr PavelSoviš Radek-1284-7532110
12.Mareček ŠimonMacek Jiří4117  30120
13.Šmejkal FilipMíšek Jiří559  30130
14.Miklíček DominikNemrava Tomáš-78-10-9 13131
15.Mareček ŠimonSoviš Radek-45514 31141
16.Šmejkal FilipMacek Jiří610-68 31151
17.Miklíček DominikMíšek Jiří789  30161
18.Vintr PavelNemrava Tomáš-6488 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmejkal Filip40Soviš Radek04
Miklíček Dominik31Macek Jiří04
Vintr Pavel40Míšek Jiří04
Mareček Šimon40Nemrava Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1619:48579:698Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hvožďa František
Vaněk Jiří
 
 
Zálešák Pavel
Pomykal Šimon
 
 
-78-9-7 1301
2.Paška Zdeněk
Gottwald David
 
 
Píšková Ivana
Baláž Jozef
 
 
-98-8-9 1302
3.Hvožďa FrantišekZálešák Pavel9-8-89-102303
4.Vaněk JiříBaláž Jozef-7-9-10  0304
5.Paška ZdeněkPomykal Šimon-11-8-9  0305
6.Gottwald DavidPíšková Ivana-68-79-82306
7.Vaněk JiříZálešák Pavel-9-108-8 1307
8.Paška ZdeněkBaláž Jozef-6-79-7 1308
9.Gottwald DavidPomykal Šimon-7-69-6 1309
10.Hvožďa FrantišekPíšková Ivana999  3019
11.Paška ZdeněkZálešák Pavel-8-79-7 13110
12.Gottwald DavidBaláž Jozef-8-7-5  03111
13.Hvožďa FrantišekPomykal Šimon8-8-8-7 13112
14.Vaněk JiříPíšková Ivana-779-8-823113
15.Gottwald DavidZálešák Pavel-7-8-6  03114
16.Hvožďa FrantišekBaláž Jozef898  30214
17.Vaněk JiříPomykal Šimon-6-5-8  03215
18.Paška ZdeněkPíšková Ivana-12-7-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hvožďa František22Zálešák Pavel40
Vaněk Jiří04Baláž Jozef31
Paška Zdeněk04Pomykal Šimon40
Gottwald David04Píšková Ivana31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy