Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velehrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26628:549Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cába Jaroslav
Píšková Ivana
 
 
Smetana Jan
Vaněk Lukáš
 
 
85-106 3110
2.Zálešák Pavel
Pomykal Šimon
 
 
Machala Miroslav
Ševčík Karel
 
 
-4-54863220
3.Píšková IvanaVaněk Lukáš9-39-4-102321
4.Cába JaroslavSmetana Jan-97-5-4 1322
5.Pomykal ŠimonMachala Miroslav729  3032
6.Zálešák PavelŠevčík Karel188  3042
7.Cába JaroslavVaněk Lukáš-10-92-18 1343
8.Pomykal ŠimonSmetana Jan-4415 3153
9.Zálešák PavelMachala Miroslav876  3063
10.Píšková IvanaŠevčík Karel-7210-7-102364
11.Pomykal ŠimonVaněk Lukáš1167  3074
12.Zálešák PavelSmetana Jan899  3084
13.Píšková IvanaMachala Miroslav356  3094
14.Cába JaroslavŠevčík Karel-4-65-7 1395
15.Zálešák PavelVaněk Lukáš863  30105
16.Píšková IvanaSmetana Jan-7-5-8  03106
17.Cába JaroslavMachala Miroslav-5-6-7  03107
18.Pomykal ŠimonŠevčík Karel8-1148 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Píšková Ivana13Vaněk Lukáš22
Cába Jaroslav04Smetana Jan22
Pomykal Šimon40Machala Miroslav13
Zálešák Pavel40Ševčík Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34593:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zubík Jaroslav
Soviš Radek
 
 
Paška Zdeněk
Gottwald David
 
 
-8377 3110
2.Janča Michal
Míšek Jiří
 
 
Vaněk Jiří
Hvožďa František
 
 
-13975 3120
3.Janča MichalPaška Zdeněk-8-6-1  0321
4.Zubík JaroslavGottwald David898  3031
5.Soviš RadekVaněk Jiří24-88 3141
6.Míšek JiříHvožďa František-7-9-9  0342
7.Zubík JaroslavPaška Zdeněk-95-7-7 1343
8.Soviš RadekGottwald David686  3053
9.Míšek JiříVaněk Jiří5-9-5-9 1354
10.Janča MichalHvožďa František6-6-69-82355
11.Soviš RadekPaška Zdeněk7-7810 3165
12.Míšek JiříGottwald David6-8-71153275
13.Janča MichalVaněk Jiří474  3085
14.Zubík JaroslavHvožďa František-68-3-8 1386
15.Míšek JiříPaška Zdeněk-3-4-8  0387
16.Janča MichalGottwald David6-856 3197
17.Zubík JaroslavVaněk Jiří-8-12-7  0398
18.Soviš RadekHvožďa František-4-7-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janča Michal22Paška Zdeněk31
Zubík Jaroslav13Gottwald David04
Soviš Radek31Vaněk Jiří22
Míšek Jiří13Hvožďa František40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ StráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39642:672Orel Ostr.N.Ves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bušo Libor
Štajner Jakub
 
 
Mareček Šimon
Vintr Pavel
 
 
-13-3-5  0301
2.Štajner Petr
Popelka Václav
 
 
Kučerák Vratko
Kodrla Tomáš
 
 
4-9-8753211
3.Popelka VáclavMareček Šimon7-838 3121
4.Mikláš PetrKodrla Tomáš6118  3031
5.Štajner PetrVintr Pavel-77-7-9 1332
6.Bušo LiborKučerák Vratko-47-10-7 1333
7.Mikláš PetrMareček Šimon9-9-5-10 1334
8.Štajner PetrKodrla Tomáš7-6123 3144
9.Bušo LiborVintr Pavel869  3054
10.Popelka VáclavKučerák Vratko811-2-873264
11.Štajner PetrMareček Šimon10-6-8-3 1365
12.Bušo LiborKodrla Tomáš3-1088 3175
13.Popelka VáclavVintr Pavel-5-7-4  0376
14.Mikláš PetrKučerák Vratko9-8-10-8 1377
15.Bušo LiborMareček Šimon-7-89273287
16.Popelka VáclavKodrla Tomáš-6-687-72388
17.Mikláš PetrVintr Pavel-10-7-9  0389
18.Štajner PetrKučerák Vratko-109-4-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Popelka Václav22Mareček Šimon22
Mikláš Petr13Kodrla Tomáš13
Štajner Petr13Vintr Pavel31
Bušo Libor31Kučerák Vratko31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Horní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37663:670Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
 
 
Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
93-6-8-82301
2.Mikulka Petr
Jurásek Cyril
 
 
Kočí Josef
Haloda Pavel
 
 
5-312-683211
3.Mikulka LiborHaloda Pavel73-9-7-92312
4.Jurásek CyrilTureček Pavel432  3022
5.Mikulka PetrKočí Josef6-59-8-82323
6.Michalčík MatyášZimčík Tomáš-8810-193233
7.Jurásek CyrilHaloda Pavel-9888 3143
8.Mikulka PetrTureček Pavel7-936 3153
9.Michalčík MatyášKočí Josef-68-6-5 1354
10.Mikulka LiborZimčík Tomáš-9-589-42355
11.Mikulka PetrHaloda Pavel-3-9-1  0356
12.Michalčík MatyášTureček Pavel866  3066
13.Mikulka LiborKočí Josef-12-11-5  0367
14.Jurásek CyrilZimčík Tomáš-8639 3177
15.Michalčík MatyášHaloda Pavel-73-7-9 1378
16.Mikulka LiborTureček Pavel766  3088
17.Jurásek CyrilKočí Josef11-12-2-2 1389
18.Mikulka PetrZimčík Tomáš-912-69-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulka Libor13Haloda Pavel31
Jurásek Cyril31Tureček Pavel04
Mikulka Petr13Kočí Josef40
Michalčík Matyáš22Zimčík Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:3625:269Orel Ostr.N.Ves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Antonín
Rampáček Patrik
 
 
Bobčík Matyáš
Uher Adrian
 
 
-9510-4113210
2.Mahdalíček Josef st.
Konečný Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Rampáček PatrikBaroň Martin676  3030
4.Vlk AntonínBobčík Matyáš245  3040
5.Konečný JosefUher Adrian845  3050
6.Mahdalíček Josef st.WO    3060
7.Vlk AntonínBaroň Martin117  3070
8.Konečný JosefBobčík Matyáš745  3080
9.Mahdalíček Josef st.Uher Adrian2411  3090
10.Rampáček PatrikWO    30100
11.Konečný JosefBaroň Martin823  30110
12.Mahdalíček Josef st.Bobčík Matyáš926  30120
13.Rampáček PatrikUher Adrian-117810 31130
14.Vlk AntonínWO    30140
15.Mahdalíček Josef st.Baroň Martin498  30150
16.Rampáček PatrikBobčík Matyáš1073  30160
17.Vlk AntonínUher Adrian779  30170
18.Konečný JosefWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rampáček Patrik30Baroň Martin04
Vlk Antonín30Bobčík Matyáš04
Konečný Josef30Uher Adrian04
Mahdalíček Josef st.30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25639:586AMON Kunovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fialík Tomáš
Šrom Dominik
 
 
Kuchař Zdeněk
Váňa David
 
 
46-86 3110
2.Gabriel Petr
Jančar Aleš
 
 
Pokorák Vlastimil
Gottwald Miroslav
 
 
-61397 3120
3.Šrom DominikVáňa David6812  3030
4.Bureš PetrGottwald Miroslav1410-2-573240
5.Fialík TomášPokorák Vlastimil-39-410-62341
6.Gabriel PetrKuchař Zdeněk-104-109-52342
7.Bureš PetrVáňa David5-10-9-7 1343
8.Fialík TomášGottwald Miroslav646  3053
9.Gabriel PetrPokorák Vlastimil-9-7-2  0354
10.Šrom DominikKuchař Zdeněk-9-7-5  0355
11.Fialík TomášVáňa David-56612 3165
12.Jančar AlešGottwald Miroslav8-575 3175
13.Šrom DominikPokorák Vlastimil5610  3085
14.Bureš PetrKuchař Zdeněk789  3095
15.Jančar AlešVáňa David-7-7-10  0396
16.Šrom DominikGottwald Miroslav866  30106
17.Bureš PetrPokorák Vlastimil8-971 31116
18.Fialík TomášKuchař Zdeněk9612  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šrom Dominik31Váňa David22
Bureš Petr31Gottwald Miroslav04
Fialík Tomáš31Pokorák Vlastimil22
Gabriel Petr02Kuchař Zdeněk22
Jančar Aleš11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy