Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad BVrchní
rozhodčí:
Vaněk Lukáš
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30711:666Velehrad B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Václav
Smetana Jan
 
 
Jančar Aleš
Gabriel Petr
 
 
1253  3010
2.Ševčík Karel
Vaněk Lukáš
 
 
Kolář Adam
Šrom Dominik
 
 
79-8-9-82311
3.Vaněk LukášGabriel Petr-7969 3121
4.Ševčík KarelKolář Adam8-6109 3131
5.Smetana JanBureš Petr883  3041
6.Vaněk VáclavŠrom Dominik-8-117893251
7.Ševčík KarelGabriel Petr-812-9983261
8.Smetana JanKolář Adam77-10-793271
9.Vaněk VáclavBureš Petr-6-6-3  0372
10.Vaněk Lukᚊrom Dominik128-7-9-102373
11.Smetana JanGabriel Petr91111  3083
12.Vaněk VáclavKolář Adam74-67 3193
13.Vaněk LukášJančar Aleš1072  30103
14.Ševčík KarelŠrom Dominik-9-11-6  03104
15.Vaněk VáclavGabriel Petr-8-3-10  03105
16.Vaněk LukášKolář Adam8-99-4-1223106
17.Ševčík KarelJančar Aleš415  30116
18.Smetana JanŠrom Dominik9-7-819-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk Lukáš22Gabriel Petr13
Ševčík Karel31Kolář Adam13
Smetana Jan31Bureš Petr11
Vaněk Václav22Šrom Dominik31
   Jančar Aleš02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6652:410Vážany-Ořechov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkva David
Pokorák Vlastimil
 
 
Uher Adrian
Šálek Jan
 
 
747  3010
2.Šoustek Ondřej
Kuchař Zdeněk
 
 
Bobčík Matyáš
Baroň Martin
 
 
668  3020
3.Kuchař ZdeněkBobčík Matyáš125-68 3130
4.Mrkva DavidŠálek Jan477  3040
5.Šoustek OndřejUher Adrian478  3050
6.Pokorák VlastimilBaroň Martin455  3060
7.Mrkva DavidBobčík Matyáš3-996 3170
8.Šoustek OndřejŠálek Jan45-99 3180
9.Pokorák VlastimilUher Adrian668  3090
10.Kuchař ZdeněkBaroň Martin2610  30100
11.Šoustek OndřejBobčík Matyáš666  30110
12.Pokorák VlastimilŠálek Jan65-97 31120
13.Kuchař ZdeněkUher Adrian-10688 31130
14.Mrkva DavidBaroň Martin456  30140
15.Pokorák VlastimilBobčík Matyáš1188  30150
16.Kuchař ZdeněkŠálek Jan64-98 31160
17.Mrkva DavidUher Adrian776  30170
18.Šoustek OndřejBaroň Martin665  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchař Zdeněk40Bobčík Matyáš04
Mrkva David40Šálek Jan04
Šoustek Ondřej40Uher Adrian04
Pokorák Vlastimil40Baroň Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Horní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40720:745nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Antonín
Rampáček Patrik
 
 
Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
-7-4-6  0301
2.Mahdalíček Josef st.
Konečný Josef
 
 
Bobčík Adam
Kočí Josef
 
 
557  3011
3.Rampáček PatrikKočí Josef-95-76-102312
4.Vlk AntonínZimčík Tomáš-71913-1093222
5.Konečný JosefHaloda Pavel9-52-1093232
6.Mahdalíček Josef st.Tureček Pavel7-8-11-6 1333
7.Vlk AntonínKočí Josef-10888 3143
8.Konečný JosefZimčík Tomáš-9-59-3 1344
9.Mahdalíček Josef st.Haloda Pavel-6-5-10  0345
10.Rampáček PatrikTureček Pavel-373-10-82346
11.Konečný JosefKočí Josef-8107-11143256
12.Mahdalíček Josef st.Zimčík Tomáš-77-9-10 1357
13.Rampáček PatrikHaloda Pavel11-2-211123267
14.Vlk AntonínTureček Pavel-669-8-102368
15.Mahdalíček Josef st.Kočí Josef9-8-10683278
16.Rampáček PatrikZimčík Tomáš3-679 3188
17.Vlk AntonínHaloda Pavel-15666 3198
18.Konečný JosefTureček Pavel-6-3-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rampáček Patrik22Kočí Josef13
Vlk Antonín31Zimčík Tomáš22
Konečný Josef22Haloda Pavel13
Mahdalíček Josef st.13Tureček Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa BVrchní
rozhodčí:
Mikulka Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35666:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurásek Cyril
Mikulka Petr
 
 
Kodrla Tomáš
Šmejkal Filip
 
 
6-7-9-10 1301
2.Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
 
 
Mareček Šimon
Vintr Pavel
 
 
10-11711 3111
3.Mikulka PetrMareček Šimon-6-7-7  0312
4.Michalčík MatyášVintr Pavel693  3022
5.Mikulka LiborŠmejkal Filip-6-8-8  0323
6.Jurásek CyrilKodrla Tomáš619  3033
7.Michalčík MatyášMareček Šimon-83-8-8 1334
8.Mikulka LiborVintr Pavel9-4-611-82335
9.Jurásek CyrilŠmejkal Filip678  3045
10.Mikulka PetrKodrla Tomáš-9119-983255
11.Mikulka LiborMareček Šimon107-48 3165
12.Jurásek CyrilVintr Pavel9-6-9833275
13.Mikulka PetrŠmejkal Filip8-5-6663285
14.Michalčík MatyášKodrla Tomáš-97-10-8 1386
15.Jurásek CyrilMareček Šimon-119-86-112387
16.Mikulka PetrVintr Pavel584  3097
17.Michalčík Matyᚊmejkal Filip-12-13-8  0398
18.Mikulka LiborKodrla Tomáš-8-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulka Petr31Mareček Šimon31
Michalčík Matyáš13Vintr Pavel13
Mikulka Libor13Šmejkal Filip22
Jurásek Cyril31Kodrla Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŚ StráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:41648:691Strání B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paška Zdeněk
Hvožďa František
 
 
Bušo Libor
Mikláš Petr
 
 
910-610 3110
2.Gottwald David
Vaněk Jiří
 
 
Popelka Václav
Štajner Jakub
 
 
75-73-93220
3.Gottwald DavidŠtajner Jakub-6-5-13  0321
4.Vaněk JiříPopelka Václav-7-86-4 1322
5.Paška ZdeněkMikláš Petr-75-107103232
6.Hvožďa FrantišekBušo Libor7-1211-9-42333
7.Vaněk JiříŠtajner Jakub-9-794-72334
8.Paška ZdeněkPopelka Václav-2162-733244
9.Hvožďa FrantišekMikláš Petr66-47 3154
10.Vojtěšek IvanBušo Libor8-684 3164
11.Paška ZdeněkŠtajner Jakub9-455 3174
12.Hvožďa FrantišekPopelka Václav-4-6-5  0375
13.Vojtěšek IvanMikláš Petr-6-7-8  0376
14.Vaněk JiříBušo Libor-119-7-9 1377
15.Hvožďa FrantišekŠtajner Jakub89-410 3187
16.Vojtěšek IvanPopelka Václav-3-8-9  0388
17.Vaněk JiříMikláš Petr-5-9-7  0389
18.Paška ZdeněkBušo Libor10-7-8-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gottwald David01Štajner Jakub22
Vaněk Jiří04Popelka Václav31
Paška Zdeněk31Mikláš Petr22
Hvožďa František22Bušo Libor31
Vojtěšek Ivan12   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:46590:707Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Michal
Míšek Jiří
 
 
Zálešák Pavel
Pomykal Šimon
 
 
8-8-6-4 1301
2.Zubík Jaroslav
Soviš Radek
 
 
Píšková Ivana
Baláž Jozef
 
 
134-11-7-62302
3.Janča MichalZálešák Pavel-4-2-6  0303
4.Macek JiříPíšková Ivana-89-4-12 1304
5.Soviš RadekBaláž Jozef7-9-47-122305
6.Míšek JiříPomykal Šimon-9-10-6  0306
7.Macek JiříZálešák Pavel-7-4-10  0307
8.Soviš RadekPíšková Ivana759  3017
9.Míšek JiříBaláž Jozef5-5-7-9 1318
10.Janča MichalPomykal Šimon8-61010 3128
11.Soviš RadekZálešák Pavel-7-3-7  0329
12.Míšek JiříPíšková Ivana-9-55-9 13210
13.Janča MichalBaláž Jozef-512-9-5 13211
14.Macek JiříPomykal Šimon12-5-87632311
15.Míšek JiříZálešák Pavel-5-8-4  03312
16.Janča MichalPíšková Ivana810-510 31412
17.Zubík JaroslavBaláž Jozef-6-55-5 13413
18.Soviš RadekPomykal Šimon4-57-11-1023414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janča Michal22Zálešák Pavel40
Macek Jiří12Píšková Ivana22
Soviš Radek13Baláž Jozef40
Míšek Jiří04Pomykal Šimon22
Zubík Jaroslav01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy