Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velehrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32686:629Spartak Hluk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soviš Radek
Zubík Jaroslav
 
 
Vaněk Lukáš
Ševčík Karel
 
 
-9-989-162301
2.Janča Michal
Hájek Jan st.
 
 
Smetana Jan
Machala Miroslav
 
 
6-77-7-72302
3.Janča MichalSmetana Jan828  3012
4.Hájek Jan st.Ševčík Karel-10359 3122
5.Soviš RadekMachala Miroslav936  3032
6.Míšek JiříVaněk Lukáš-7-1-7  0333
7.Hájek Jan st.Smetana Jan6-7-7953243
8.Soviš RadekŠevčík Karel810-7-483253
9.Míšek JiříMachala Miroslav-87-81133263
10.Janča MichalVaněk Lukáš9-7-8-13 1364
11.Soviš RadekSmetana Jan-105-6-9 1365
12.Míšek JiříŠevčík Karel-6-10-8  0366
13.Janča MichalMachala Miroslav463  3076
14.Hájek Jan st.Vaněk Lukáš399  3086
15.Míšek JiříSmetana Jan7-814-9-52387
16.Janča MichalŠevčík Karel4-563 3197
17.Hájek Jan st.Machala Miroslav989  30107
18.Soviš RadekVaněk Lukáš5-9-6-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janča Michal31Smetana Jan22
Hájek Jan st.40Ševčík Karel13
Soviš Radek22Machala Miroslav04
Míšek Jiří13Vaněk Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34705:666Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pomykal Šimon
Zálešák Pavel
 
 
Bušo Libor
Mikláš Petr
 
 
-987-763210
2.Balouch Martin
Píšková Ivana
 
 
Popelka Václav
Štajner Petr
 
 
7-7-4-4 1311
3.Píšková IvanaŠtajner Petr649  3021
4.Balouch MartinŠtajner Jakub-10-7-9  0322
5.Pomykal ŠimonPopelka Václav848  3032
6.Zálešák PavelBušo Libor4-10-10643242
7.Balouch MartinŠtajner Petr79-6-8-82343
8.Pomykal ŠimonŠtajner Jakub847  3053
9.Zálešák PavelPopelka Václav-6-9137-92354
10.Píšková IvanaBušo Libor88-9-8-82355
11.Pomykal ŠimonŠtajner Petr-10744 3165
12.Zálešák PavelŠtajner Jakub-4-687123275
13.Píšková IvanaPopelka Václav-7-68-8 1376
14.Balouch MartinBušo Libor-6-7-11  0377
15.Zálešák PavelMikláš Petr78-7-1093287
16.Píšková IvanaŠtajner Jakub-7687 3197
17.Balouch MartinPopelka Václav-5-5412-62398
18.Pomykal ŠimonBušo Libor3811  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Píšková Ivana22Štajner Petr12
Balouch Martin04Štajner Jakub13
Pomykal Šimon40Popelka Václav31
Zálešák Pavel31Bušo Libor22
   Mikláš Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36697:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hvožďa František
Vaněk Jiří
 
 
Mikulka Petr
Jurásek Cyril
 
 
-8-108-6 1301
2.Paška Zdeněk
Vojtěšek Ivan
 
 
Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
 
 
910-78 3111
3.Hvožďa FrantišekMikulka Petr87-66 3121
4.Vojtěšek IvanJurásek Cyril-563-4-82322
5.Paška ZdeněkMikulka Libor8-1379 3132
6.Vaněk JiříMichalčík Matyáš4-9-8-8 1333
7.Vojtěšek IvanMikulka Petr-5-9-5  0334
8.Paška ZdeněkJurásek Cyril8-7-9-6 1335
9.Vaněk JiříMikulka Libor-8535 3145
10.Hvožďa FrantišekMichalčík Matyáš8-877 3155
11.Paška ZdeněkMikulka Petr8-79-9-92356
12.Vaněk JiříJurásek Cyril89-67 3166
13.Hvožďa FrantišekMikulka Libor5-658 3176
14.Vojtěšek IvanMichalčík Matyáš-11-9-10  0377
15.Vaněk JiříMikulka Petr8-99-7-102378
16.Hvožďa FrantišekJurásek Cyril8-79-763288
17.Vojtěšek IvanMikulka Libor766  3098
18.Paška ZdeněkMichalčík Matyáš8-79-7-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hvožďa František40Mikulka Petr31
Vojtěšek Ivan13Jurásek Cyril22
Paška Zdeněk13Mikulka Libor04
Vaněk Jiří22Michalčík Matyáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CVrchní
rozhodčí:
Kolečkář Matyáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32646:611nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareček Šimon
Vintr Pavel
 
 
Rampáček Patrik
Vlk Antonín
 
 
-699-7-102301
2.Kučerák Vratko
Miklíček Dominik
 
 
Konečný Josef
Mahdalíček Josef st.
 
 
935  3011
3.Mareček ŠimonRampáček Patrik799  3021
4.Vintr PavelVlk Antonín-56-11663231
5.Kučerák VratkoMahdalíček Josef st.158  3041
6.Miklíček DominikKonečný Josef-7-98-9 1342
7.Vintr PavelRampáček Patrik919  3052
8.Kučerák VratkoVlk Antonín-12-88-9 1353
9.Miklíček DominikMahdalíček Josef st.-107118 3163
10.Mareček ŠimonKonečný Josef-9-6-10  0364
11.Kučerák VratkoRampáček Patrik275  3074
12.Šmejkal FilipVlk Antonín8-7-8-6 1375
13.Mareček ŠimonMahdalíček Josef st.697  3085
14.Vintr PavelKonečný Josef-8-9-9  0386
15.Šmejkal FilipRampáček Patrik-1274-4-92387
16.Mareček ŠimonVlk Antonín88-11-393297
17.Vintr PavelMahdalíček Josef st.-810-12-7 1398
18.Kučerák VratkoKonečný Josef-6-7-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareček Šimon31Rampáček Patrik13
Vintr Pavel22Vlk Antonín22
Kučerák Vratko22Mahdalíček Josef st.13
Miklíček Dominik11Konečný Josef40
Šmejkal Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Horní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:40594:624Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkva David
Pokorák Vlastimil
 
 
Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
-8-7-5  0301
2.Neuberger Libor
Kuchař Zdeněk
 
 
Kočí Josef
Tureček Marek
 
 
-7-5-3  0302
3.Kuchař ZdeněkHaloda Pavel-9-7-4  0303
4.Mrkva DavidKočí Josef-9-714-82304
5.Neuberger LiborTureček Pavel10510  3014
6.Pokorák VlastimilZimčík Tomáš-7-88-7 1315
7.Mrkva DavidHaloda Pavel-996-753225
8.Neuberger LiborKočí Josef8-833 3135
9.Pokorák VlastimilTureček Pavel-74-7-9 1336
10.Kuchař ZdeněkZimčík Tomáš-3-99-6 1337
11.Neuberger LiborHaloda Pavel49-63 3147
12.Pokorák VlastimilKočí Josef-7-4-12  0348
13.Kuchař ZdeněkTureček Pavel-7-9-8  0349
14.Mrkva DavidZimčík Tomáš-6-8-8  03410
15.Pokorák VlastimilHaloda Pavel-7-88-7 13411
16.Kuchař ZdeněkTureček Marek4-887 31511
17.Mrkva DavidTureček Pavel-9777 31611
18.Neuberger LiborZimčík Tomáš6-3521 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuchař Zdeněk13Haloda Pavel22
Mrkva David22Kočí Josef21
Neuberger Libor40Tureček Pavel22
Pokorák Vlastimil04Zimčík Tomáš31
   Tureček Marek01



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:40543:610AMON Kunovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálek Jan
Bobčík Přemysl
 
 
Fialík Tomáš
Kolář Adam
 
 
-98-6-6 1301
2.Uher Adrian
Bobčík Matyáš
 
 
Bureš Petr
Jančar Aleš
 
 
8-9-8-3 1302
3.Uher AdrianFialík Tomáš-99-4-9 1303
4.Šálek JanKolář Adam-6-6-8  0304
5.Bobčík MatyášBureš Petr-8-7-9  0305
6.Bobčík PřemyslGabriel Petr746  3015
7.Šálek JanFialík Tomáš-11-49-6 1316
8.Bobčík MatyášKolář Adam-9-9-8  0317
9.Bobčík PřemyslBureš Petr1259  3027
10.Uher AdrianGabriel Petr6-926 3137
11.Bobčík MatyášFialík Tomáš10-9-6-10 1338
12.Bobčík PřemyslKolář Adam686  3048
13.Uher AdrianBureš Petr-6-57-6 1349
14.Šálek JanGabriel Petr896  3059
15.Baroň MartinFialík Tomáš-6-3-9  03510
16.Uher AdrianKolář Adam5-7-5-7 13511
17.Šálek JanBureš Petr-7-9-6  03512
18.Bobčík MatyášGabriel Petr11-6-8-6 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Uher Adrian13Fialík Tomáš40
Šálek Jan13Kolář Adam31
Bobčík Matyáš04Bureš Petr31
Bobčík Přemysl30Gabriel Petr13
Baroň Martin01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy