Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:21638:408Velehrad B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Karel
Vaněk Lukáš
 
 
Bobčík Přemysl
Uher Adrian
 
 
-6355 3110
2.Vaněk Václav
Machala Miroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Machala MiroslavBaroň Martin-8982 3130
4.Vaněk VáclavBobčík Přemysl-5-84-6 1331
5.Ševčík KarelUher Adrian532  3041
6.Vaněk LukášWO    3051
7.Vaněk VáclavBaroň Martin7-1263 3161
8.Ševčík KarelBobčík Přemysl-6-10-7  0362
9.Vaněk LukášUher Adrian787  3072
10.Machala MiroslavWO    3082
11.Ševčík KarelBaroň Martin515  3092
12.Vaněk LukášBobčík Přemysl-6-1078-52393
13.Machala MiroslavUher Adrian11-9-12-8 1394
14.Vaněk VáclavWO    30104
15.Vaněk LukášBaroň Martin956  30114
16.Machala MiroslavBobčík Přemysl7-78-2-1023115
17.Vaněk VáclavUher Adrian9-8-6-12 13116
18.Ševčík KarelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Machala Miroslav12Baroň Martin04
Vaněk Václav12Bobčík Přemysl40
Ševčík Karel21Uher Adrian22
Vaněk Lukáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice EVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:Horní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37635:632Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrom Dominik
Kolář Adam
 
 
Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
7-7-8-9 1301
2.Jančar Aleš
Mléčka Zdeněk
 
 
Haloda Pavel
Kočí Josef
 
 
-9-8-8  0302
3.Bureš PetrZimčík Tomáš-9857 3112
4.Kolář AdamTureček Pavel786  3022
5.Gabriel PetrHaloda Pavel-7-8-3  0323
6.Šrom DominikKočí Josef69-4-6-112324
7.Kolář AdamZimčík Tomáš-8-8-10  0325
8.Gabriel PetrTureček Pavel53-8-983235
9.Šrom DominikHaloda Pavel-911-5773245
10.Bureš PetrKočí Josef7-8-9-9 1346
11.Gabriel PetrZimčík Tomáš-5-7-5  0347
12.Šrom DominikTureček Pavel5127  3057
13.Bureš PetrHaloda Pavel25-5-6-92358
14.Kolář AdamKočí Josef126-47 3168
15.Šrom DominikZimčík Tomáš-108127 3178
16.Bureš PetrTureček Pavel542  3088
17.Kolář AdamHaloda Pavel-6-897-92389
18.Gabriel PetrKočí Josef-6-5-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bureš Petr22Zimčík Tomáš22
Kolář Adam22Tureček Pavel04
Gabriel Petr13Haloda Pavel31
Šrom Dominik31Kočí Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:42612:666Orel Ostr.N.Ves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkva David
Šoustek Ondřej
 
 
Kodrla Tomáš
Šmejkal Filip
 
 
-7885 3110
2.Kuchař Zdeněk
Pokorák Vlastimil
 
 
Mareček Šimon
Vintr Pavel
 
 
-51-9-6 1311
3.Neuberger LiborŠmejkal Filip8-3-8-6 1312
4.Mrkva DavidMareček Šimon-8-1239-122313
5.Šoustek OndřejVintr Pavel768  3023
6.Kuchař ZdeněkKodrla Tomáš9-5-86-92324
7.Mrkva DavidŠmejkal Filip-876-7-92325
8.Šoustek OndřejMareček Šimon-8-8-6  0326
9.Kuchař ZdeněkVintr Pavel859  3036
10.Neuberger LiborKodrla Tomáš-911-9-11 1337
11.Šoustek OndřejŠmejkal Filip-49119 3147
12.Kuchař ZdeněkMareček Šimon-10-9-6  0348
13.Neuberger LiborVintr Pavel-7-7-4  0349
14.Mrkva DavidKodrla Tomáš-7-7-7  03410
15.Kuchař ZdeněkŠmejkal Filip5-68-8-1523411
16.Neuberger LiborMareček Šimon-75-5-2 13412
17.Mrkva DavidVintr Pavel-9-6-6  03413
18.Šoustek OndřejKodrla Tomáš6-666 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neuberger Libor04Šmejkal Filip31
Mrkva David04Mareček Šimon40
Šoustek Ondřej31Vintr Pavel22
Kuchař Zdeněk13Kodrla Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:548:32778:706Orel Ostr.N.Ves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Antonín
Rampáček Patrik
 
 
Paška Zdeněk
Vojtěšek Ivan
 
 
13-4-810-22301
2.Mahdalíček Josef st.
Konečný Josef
 
 
Hvožďa František
Vaněk Jiří
 
 
374  3011
3.Rampáček PatrikHvožďa František812-6-663221
4.Vlk AntonínPaška Zdeněk10-786 3131
5.Konečný JosefVaněk Jiří-47-91193241
6.Mahdalíček Josef st.Vojtěšek Ivan-6-99883251
7.Vlk AntonínHvožďa František8-9-119-62352
8.Konečný JosefPaška Zdeněk7-11-6-6 1353
9.Mahdalíček Josef st.Gottwald David7-1022 3163
10.Rampáček PatrikVojtěšek Ivan-108-95-72364
11.Konečný JosefHvožďa František-7-74683274
12.Mahdalíček Josef st.Paška Zdeněk810-76 3184
13.Rampáček PatrikGottwald David5143  3094
14.Vlk AntonínVojtěšek Ivan93-7-11-92395
15.Mahdalíček Josef st.Hvožďa František-998-81132105
16.Rampáček PatrikPaška Zdeněk-97-79732115
17.Vlk AntonínGottwald David393  30125
18.Konečný JosefVojtěšek Ivan6-2-23832135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rampáček Patrik31Hvožďa František13
Vlk Antonín22Paška Zdeněk13
Konečný Josef31Vaněk Jiří01
Mahdalíček Josef st.40Vojtěšek Ivan22
   Gottwald David03



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa BVrchní
rozhodčí:
Mikulka Petr
HOSTUJÍCÍ:Bánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:40621:668Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulka Petr
Michalčík Matyáš
 
 
Zálešák Pavel
Píšková Ivana
 
 
-7-10-8  0301
2.Mikulka Libor
Vaverka Ivo
 
 
Čapka Martin
Balouch Martin
 
 
-10-6-9  0302
3.Mikulka LiborBalouch Martin104-13-10-52303
4.Michalčík MatyášPíšková Ivana-78-9553213
5.Mikulka PetrČapka Martin5-8-17-8 1314
6.Vaverka IvoZálešák Pavel-6-13-9  0315
7.Michalčík MatyášBalouch Martin116-38 3125
8.Mikulka PetrPíšková Ivana-108129 3135
9.Vaverka IvoČapka Martin-2-6-3  0336
10.Mikulka LiborZálešák Pavel28-10-6-62337
11.Mikulka PetrBalouch Martin7-488 3147
12.Vaverka IvoPíšková Ivana-5-5-8  0348
13.Mikulka LiborČapka Martin-9-11-9  0349
14.Michalčík MatyášZálešák Pavel-6-88-8 13410
15.Vaverka IvoBalouch Martin-2-8-10  03411
16.Mikulka LiborPíšková Ivana978  30511
17.Michalčík MatyášČapka Martin76-109 31611
18.Mikulka PetrZálešák Pavel7-11124 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mikulka Libor13Balouch Martin22
Michalčík Matyáš31Píšková Ivana13
Mikulka Petr31Čapka Martin31
Vaverka Ivo04Zálešák Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala SlavkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:41633:702Strání B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zubík Jaroslav
Soviš Radek
 
 
Popelka Václav
Štajner Petr
 
 
9110  3010
2.Hájek Jan st.
Míšek Jiří
 
 
Štajner Jakub
Mikláš Petr
 
 
-2-9-9  0311
3.Janča MichalPopelka Václav10-10-8753221
4.Soviš RadekŠtajner Jakub711-7-693231
5.Hájek Jan st.Mikláš Petr-9799 3141
6.Míšek JiříŠtajner Petr9-7-3-3 1342
7.Soviš RadekPopelka Václav-88-7-8 1343
8.Hájek Jan st.Štajner Jakub96-9-8-62344
9.Míšek JiříMikláš Petr11-89-5-72345
10.Janča MichalŠtajner Petr9-6-11-7 1346
11.Hájek Jan st.Popelka Václav-11-9-5  0347
12.Míšek JiříŠtajner Jakub8-7-8-11 1348
13.Janča MichalMikláš Petr7417  3058
14.Soviš RadekŠtajner Petr-9-11-7  0359
15.Míšek JiříPopelka Václav-11-510-4 13510
16.Janča MichalŠtajner Jakub-57-7-8 13511
17.Soviš RadekMikláš Petr-74-7-1 13512
18.Hájek Jan st.Štajner Petr71110  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janča Michal22Popelka Václav31
Soviš Radek13Štajner Jakub31
Hájek Jan st.22Mikláš Petr22
Míšek Jiří04Štajner Petr31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy