Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična , Z.Š. VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:45603:683Strání B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Václav
Smetana Jan
 
 
Štajner Jakub
Mikláš Petr
 
 
5-6-96-12301
2.Machala Miroslav
Ševčík Karel
 
 
Štajner Petr
Bušo Libor
 
 
1097  3011
3.Machala MiroslavŠtajner Jakub-109-6-6 1312
4.Ševčík KarelMikláš Petr-1065-7-102313
5.Smetana JanŠtajner Petr-8743 3123
6.Vaněk VáclavBušo Libor9-10-8-8 1324
7.Ševčík KarelŠtajner Jakub-5-47-7 1325
8.Smetana JanMikláš Petr-9-789-152326
9.Vaněk VáclavŠtajner Petr9-634 3136
10.Machala MiroslavBušo Libor-8-9-7  0337
11.Smetana JanŠtajner Jakub-7-7-10  0338
12.Vaněk VáclavMikláš Petr6-67-7-52339
13.Machala MiroslavŠtajner Petr-9-1-1  03310
14.Ševčík KarelBušo Libor-7-47-6 13311
15.Vaněk VáclavŠtajner Jakub4-672 31411
16.Machala MiroslavMikláš Petr-5-48-8 13412
17.Ševčík KarelŠtajner Petr79-4-8-723413
18.Smetana JanBušo Libor-7-5-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Machala Miroslav04Štajner Jakub31
Ševčík Karel04Mikláš Petr40
Smetana Jan13Štajner Petr22
Vaněk Václav22Bušo Libor40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala SlavkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:47588:688Komňa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Michal
Soviš Radek
 
 
Mikulka Petr
Jurásek Cyril
 
 
7-1110-14-102301
2.Hájek Jan st.
Macek Jiří
 
 
Michalčík Matyáš
Mikulka Libor
 
 
7-57-7-82302
3.Soviš RadekMikulka Petr-8-8-7  0303
4.Hájek Jan st.Jurásek Cyril-5-11-3  0304
5.Janča MichalMikulka Libor6-912-993214
6.Macek JiříMichalčík Matyáš-8-9-4  0315
7.Míšek JiříMikulka Petr-5-6-6  0316
8.Janča MichalJurásek Cyril8-9-7-6 1317
9.Macek JiříMikulka Libor-4-59-8 1318
10.Soviš RadekMichalčík Matyáš9-8-6-12 1319
11.Janča MichalMikulka Petr9-9-7-8 13110
12.Macek JiříJurásek Cyril-9-6-5  03111
13.Soviš RadekNovák Ludvík1410  30211
14.Míšek JiříMichalčík Matyáš9-85-10-123212
15.Macek JiříMikulka Petr-8-8-8  03213
16.Soviš RadekJurásek Cyril-76-99-823214
17.Míšek JiříNovák Ludvík746  30314
18.Janča MichalMichalčík Matyáš-4-12-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soviš Radek13Mikulka Petr40
Hájek Jan st.01Jurásek Cyril40
Janča Michal13Mikulka Libor11
Macek Jiří04Michalčík Matyáš40
Míšek Jiří12Novák Ludvík02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov AVrchní
rozhodčí:
Čapka Martin
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29655:523Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zálešák Pavel
Pomykal Šimon
 
 
Konečný Josef
Mahdalíček Josef st.
 
 
865  3010
2.Píšková Ivana
Čapka Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Píšková IvanaVlk Antonín-64-7-3 1321
4.Čapka MartinKonečný Josef-3-6-6  0322
5.Pomykal ŠimonMahdalíček Josef st.10-6-9693232
6.Zálešák PavelWO    3042
7.Čapka MartinVlk Antonín10-6-7-7 1343
8.Pomykal ŠimonKonečný Josef77-6-763253
9.Zálešák PavelMahdalíček Josef st.8-29-8103263
10.Píšková IvanaWO    3073
11.Pomykal ŠimonVlk Antonín-7-8-9  0374
12.Zálešák PavelKonečný Josef10-10107 3184
13.Píšková IvanaMahdalíček Josef st.-549-3133294
14.Čapka MartinWO    30104
15.Zálešák PavelVlk Antonín6-89-6932114
16.Píšková IvanaKonečný Josef54-8-12-823115
17.Čapka MartinMahdalíček Josef st.-10-78-5 13116
18.Pomykal ŠimonWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Píšková Ivana12Vlk Antonín31
Čapka Martin03Konečný Josef22
Pomykal Šimon21Mahdalíček Josef st.13
Zálešák Pavel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:44585:684Vážany-Ořechov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hvožďa František
Vaněk Jiří
 
 
Neuberger Libor
Pokorák Vlastimil
 
 
-987-563210
2.Gottwald David
Vojtěšek Ivan
 
 
Mrkva David
Šoustek Ondřej
 
 
-6-9-10  0311
3.Gottwald DavidPokorák Vlastimil-3-6-2  0312
4.Hvožďa FrantišekMrkva David8-58-7103222
5.Vaněk JiříNeuberger Libor-9-7-8  0323
6.Vojtěšek IvanŠoustek Ondřej-7-8-5  0324
7.Hvožďa FrantišekPokorák Vlastimil-9997 3134
8.Vaněk JiříMrkva David-8-6-2  0335
9.Vojtěšek IvanNeuberger Libor-11-8812103245
10.Gottwald DavidŠoustek Ondřej7-5-6-5 1346
11.Vaněk JiříPokorák Vlastimil-8-2-11  0347
12.Vojtěšek IvanMrkva David-915-11-7 1348
13.Gottwald DavidNeuberger Libor-5-7-7  0349
14.Hvožďa FrantišekŠoustek Ondřej7-9106 3159
15.Vojtěšek IvanPokorák Vlastimil78-8-1493269
16.Gottwald DavidMrkva David-9-9-7  03610
17.Hvožďa FrantišekNeuberger Libor-7656 31710
18.Vaněk JiříŠoustek Ondřej-7-8-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gottwald David04Pokorák Vlastimil22
Hvožďa František40Mrkva David31
Vaněk Jiří04Neuberger Libor22
Vojtěšek Ivan22Šoustek Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37616:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vintr Pavel
Mareček Šimon
 
 
Bureš Petr
Gabriel Petr
 
 
51010  3010
2.Kodrla Tomáš
Kučerák Vratko
 
 
Kolář Adam
Šrom Dominik
 
 
7-112-12-82311
3.Mareček ŠimonJančar Aleš12-37-493221
4.Kučerák VratkoKolář Adam-7-4-10  0322
5.Kodrla TomášBureš Petr-42-3-6 1323
6.Vintr PavelŠrom Dominik-3-1191073233
7.Kučerák VratkoJančar Aleš-9-9-8  0334
8.Kodrla TomášKolář Adam10115  3044
9.Vintr PavelBureš Petr-969-1-32345
10.Mareček ŠimonŠrom Dominik-13-9-8  0346
11.Kodrla TomášJančar Aleš64-78 3156
12.Vintr PavelKolář Adam5-75-463266
13.Mareček ŠimonBureš Petr5-6-8873276
14.Kučerák VratkoŠrom Dominik-9-3-7  0377
15.Vintr PavelJančar Aleš797  3087
16.Mareček ŠimonKolář Adam8-1257 3197
17.Kučerák VratkoBureš Petr-6-4-5  0398
18.Kodrla Tomᚊrom Dominik-8-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareček Šimon31Jančar Aleš13
Kučerák Vratko04Kolář Adam13
Kodrla Tomáš22Bureš Petr31
Vintr Pavel31Šrom Dominik31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Němčí AVrchní
rozhodčí:
Kočí Josef
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:19661:504Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Josef
Dvořáček Tomáš
 
 
Baroň Martin
Šálek Jan
 
 
722  3010
2.Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
Bobčík Přemysl
Uher Adrian
 
 
-11119-7103220
3.Bobčík AdamBobčík Přemysl-4-3-9  0321
4.Tureček PavelŠálek Jan8109  3031
5.Zimčík TomášUher Adrian-106-7-13 1332
6.Kočí JosefBaroň Martin268  3042
7.Tureček PavelBobčík Přemysl-457-163252
8.Zimčík Tomᚊálek Jan993  3062
9.Kočí JosefUher Adrian-91082 3172
10.Bobčík AdamBaroň Martin367  3082
11.Zimčík TomášBobčík Přemysl459  3092
12.Kočí JosefŠálek Jan-9468 31102
13.Dvořáček TomášUher Adrian7-114-4332112
14.Tureček PavelBaroň Martin334  30122
15.Kočí JosefBobčík Přemysl-10-8-5  03123
16.Dvořáček Tomᚊálek Jan811-124 31133
17.Tureček PavelUher Adrian89-113 31143
18.Zimčík TomášBaroň Martin714  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bobčík Adam11Bobčík Přemysl22
Tureček Pavel40Šálek Jan04
Zimčík Tomáš31Uher Adrian13
Kočí Josef31Baroň Martin04
Dvořáček Tomáš20   
Střídání domácí: Bobčík Adam - Dvoříáček Tomáš

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy