Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa BVrchní
rozhodčí:
Mikulka Petr
HOSTUJÍCÍ:Velehrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43618:694Velehrad B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulka Libor
Novák Ludvík
 
 
Vaněk Václav
Machala Miroslav
 
 
-71112-1373210
2.Mikulka Petr
Jurásek Cyril
 
 
Vaněk Lukáš
Ševčík Karel
 
 
-7-9-6  0311
3.Mikulka LiborVaněk Václav-105-89-52312
4.Jurásek CyrilŠevčík Karel1178  3022
5.Mikulka PetrVaněk Lukáš7-8-713-82323
6.Novák LudvíkMachala Miroslav-5-5-8  0324
7.Jurásek CyrilVaněk Václav4-89-7-52325
8.Mikulka PetrŠevčík Karel-119-98103235
9.Novák LudvíkVaněk Lukáš-7-8-4  0336
10.Mikulka LiborMachala Miroslav106-811 3146
11.Mikulka PetrVaněk Václav-7-8-7  0347
12.Novák LudvíkŠevčík Karel-2-10-5  0348
13.Mikulka LiborVaněk Lukáš-81155 3158
14.Jurásek CyrilMachala Miroslav-8444 3168
15.Novák LudvíkVaněk Václav-1-7-4  0369
16.Mikulka LiborŠevčík Karel-910-8-6 13610
17.Jurásek CyrilVaněk Lukáš-8-12-8  03611
18.Mlček LadislavMachala Miroslav-7-810-7 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulka Libor22Vaněk Václav40
Jurásek Cyril22Ševčík Karel22
Mikulka Petr12Vaněk Lukáš31
Novák Ludvík04Machala Miroslav22
Mlček Ladislav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání BVrchní
rozhodčí:
Mikláš Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ StráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32685:651Strání B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Václav
Štajner Petr
 
 
Mahdalíček Josef st.
Konečný Josef
 
 
-981110 3110
2.Mikláš Petr
Štajner Jakub
 
 
Rampáček Patrik
Vlk Antonín
 
 
-86-6-8 1311
3.Popelka VáclavRampáček Patrik3-977 3121
4.Mikláš PetrVlk Antonín-5-7-5  0322
5.Štajner PetrMahdalíček Josef st.677  3032
6.Štajner JakubKonečný Josef779  3042
7.Mikláš PetrRampáček Patrik-10-78-7 1343
8.Štajner PetrVlk Antonín9-10-15573253
9.Štajner JakubMahdalíček Josef st.783  3063
10.Popelka VáclavKonečný Josef1229  3073
11.Štajner PetrRampáček Patrik-82-710-62374
12.Štajner JakubVlk Antonín-58-6783284
13.Popelka VáclavMahdalíček Josef st.-9667 3194
14.Mikláš PetrKonečný Josef87-10-9932104
15.Štajner JakubRampáček Patrik-11117-7-723105
16.Popelka VáclavVlk Antonín-2-9-7  03106
17.Mikláš PetrMahdalíček Josef st.-34-89532116
18.Štajner PetrKonečný Josef9-9-4-3 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Popelka Václav31Rampáček Patrik31
Mikláš Petr22Vlk Antonín22
Štajner Petr22Mahdalíček Josef st.04
Štajner Jakub31Konečný Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32620:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Jan st.
Macek Jiří
 
 
Neuberger Libor
Kuchař Zdeněk
 
 
-94815 3110
2.Zubík Jaroslav
Soviš Radek
 
 
Mrkva David
Pokorák Vlastimil
 
 
-87136 3120
3.Macek JiříPokorák Vlastimil-9969 3130
4.Soviš RadekKuchař Zdeněk71012  3040
5.Hájek Jan st.Mrkva David8105  3050
6.Zubík JaroslavNeuberger Libor-3-5-9  0351
7.Soviš RadekPokorák Vlastimil48-8-893261
8.Hájek Jan st.Kuchař Zdeněk576  3071
9.Zubík JaroslavMrkva David9-9-5-5 1372
10.Macek JiříNeuberger Libor-6-5-7  0373
11.Hájek Jan st.Pokorák Vlastimil648  3083
12.Zubík JaroslavKuchař Zdeněk-12-5-7  0384
13.Macek JiříMrkva David-105-4-7 1385
14.Soviš RadekNeuberger Libor-8-610-8 1386
15.Zubík JaroslavPokorák Vlastimil-7-10-18  0387
16.Macek JiříKuchař Zdeněk-9-55-8 1388
17.Soviš RadekMrkva David588  3098
18.Hájek Jan st.Neuberger Libor98-8-5-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macek Jiří13Pokorák Vlastimil13
Soviš Radek31Kuchař Zdeněk22
Hájek Jan st.31Mrkva David22
Zubík Jaroslav04Neuberger Libor40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:13680:460Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zálešák Pavel
Pomykal Šimon
 
 
Jančar Aleš
Gabriel Petr
 
 
66-7-973210
2.Píšková Ivana
Baláž Jozef
 
 
Štěpaník Lukáš
Pospíšil Ondřej
 
 
664  3020
3.Píšková IvanaJančar Aleš510-8-5-92321
4.Baláž JozefGabriel Petr555  3031
5.Pomykal ŠimonŠtěpaník Lukáš798  3041
6.Zálešák PavelPospíšil Ondřej418  3051
7.Baláž JozefJančar Aleš-8-581083261
8.Pomykal ŠimonGabriel Petr789  3071
9.Zálešák PavelŠtěpaník Lukáš777  3081
10.Píšková IvanaPospíšil Ondřej641  3091
11.Pomykal ŠimonJančar Aleš44-99 31101
12.Zálešák PavelGabriel Petr-7875 31111
13.Píšková IvanaŠtěpaník Lukáš-653-7432121
14.Baláž JozefPospíšil Ondřej555  30131
15.Zálešák PavelJančar Aleš6-78-8832141
16.Píšková IvanaGabriel Petr746  30151
17.Baláž JozefŠtěpaník Lukáš444  30161
18.Pomykal ŠimonPospíšil Ondřej378  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Píšková Ivana31Jančar Aleš13
Baláž Jozef40Gabriel Petr04
Pomykal Šimon40Štěpaník Lukáš04
Zálešák Pavel40Pospíšil Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38605:672Zlechov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Adrian
Bobčík Přemysl
 
 
Paška Zdeněk
Vojtěšek Ivan
 
 
9-3813 3110
2.Bobčík Matyáš
Šálek Jan
 
 
Hvožďa František
Vaněk Jiří
 
 
5-1183 3120
3.Bobčík MatyášHvožďa František7-37-10-82321
4.Bobčík PřemyslVaněk Jiří568  3031
5.Uher AdrianPaška Zdeněk-7-99-2 1332
6.Šálek JanVojtěšek Ivan-9-9-11  0333
7.Bobčík PřemyslHvožďa František51311  3043
8.Uher AdrianVaněk Jiří4-5-8-9 1344
9.Šálek JanPaška Zdeněk-114711 3154
10.Bobčík MatyášVojtěšek Ivan-95-9-3 1355
11.Uher AdrianHvožďa František-6-3-4  0356
12.Šálek JanVaněk Jiří-35-710103266
13.Bobčík MatyášPaška Zdeněk-6-3-4  0367
14.Bobčík PřemyslVojtěšek Ivan12-1298 3177
15.Šálek JanHvožďa František-11-8-5  0378
16.Bobčík MatyášVaněk Jiří-4-7-8  0379
17.Bobčík PřemyslPaška Zdeněk-4-77783289
18.Uher AdrianVojtěšek Ivan8-11-6-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bobčík Matyáš04Hvožďa František31
Bobčík Přemysl40Vaněk Jiří22
Uher Adrian04Paška Zdeněk22
Šálek Jan22Vojtěšek Ivan31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Horní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1136:43724:755Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodrla Tomáš
Mareček Šimon
 
 
Tureček Pavel
Zimčík Tomáš
 
 
-12897 3110
2.Kučerák Vratko
Šmejkal Filip
 
 
Haloda Pavel
Kočí Josef
 
 
86-9-8-92311
3.Šmejkal FilipTureček Pavel-1356-7103221
4.Kodrla TomášKočí Josef109-8-6-72322
5.Kučerák VratkoHaloda Pavel9-7-7-3 1323
6.Mareček ŠimonZimčík Tomáš-89-5-6 1324
7.Kodrla TomášTureček Pavel6-1028 3134
8.Kučerák VratkoKočí Josef10-557 3144
9.Mareček ŠimonHaloda Pavel-6-76-4 1345
10.Šmejkal FilipZimčík Tomáš6-11-711-72346
11.Kučerák VratkoTureček Pavel-8810-8-52347
12.Mareček ŠimonKočí Josef-45-9533257
13.Šmejkal FilipHaloda Pavel-10-314763267
14.Kodrla TomášZimčík Tomáš-576-9-52368
15.Mareček ŠimonTureček Pavel5-11712 3178
16.Šmejkal FilipKočí Josef89-9-6-92379
17.Kodrla TomášHaloda Pavel-8-5-7  03710
18.Kučerák VratkoZimčík Tomáš-8-8-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmejkal Filip22Tureček Pavel13
Kodrla Tomáš13Kočí Josef22
Kučerák Vratko13Haloda Pavel31
Mareček Šimon22Zimčík Tomáš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy