Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad BVrchní
rozhodčí:
Vaněk Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37649:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Václav
Smetana Jan
 
 
Kučerák Vratko
Šmejkal Filip
 
 
4-89-1293210
2.Vaněk Lukáš
Machala Miroslav
 
 
Kodrla Tomáš
Vintr Pavel
 
 
710-77 3120
3.Smetana JanŠmejkal Filip-48-86-32321
4.Machala MiroslavVintr Pavel-12-11-12  0322
5.Vaněk LukášKučerák Vratko889  3032
6.Vaněk VáclavKodrla Tomáš-8-6-12  0333
7.Machala MiroslavŠmejkal Filip-7-6-6  0334
8.Vaněk LukášVintr Pavel874  3044
9.Vaněk VáclavKučerák Vratko-114-8-8 1345
10.Smetana JanKodrla Tomáš-49210 3155
11.Vaněk Lukᚊmejkal Filip109-5-763265
12.Vaněk VáclavVintr Pavel7109  3075
13.Smetana JanKučerák Vratko-86-47-42376
14.Machala MiroslavKodrla Tomáš-8-6-7  0377
15.Vaněk VáclavŠmejkal Filip512-9-793287
16.Smetana JanVintr Pavel-3-710573297
17.Machala MiroslavKučerák Vratko8-8-67-52398
18.Vaněk LukášKodrla Tomáš-5-9-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smetana Jan22Šmejkal Filip22
Machala Miroslav04Vintr Pavel13
Vaněk Lukáš31Kučerák Vratko31
Vaněk Václav22Kodrla Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Horní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:43536:640Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paška Zdeněk
Vojtěšek Ivan
 
 
Kočí Josef
Haloda Pavel
 
 
-711-9-4 1301
2.Hvožďa František
Vaněk Jiří
 
 
Tureček Pavel
Zimčík Tomáš
 
 
-7-87883211
3.Hvožďa FrantišekTureček Pavel888  3021
4.Paška ZdeněkZimčík Tomáš-7-8-8  0322
5.Vaněk JiříKočí Josef-5-7-6  0323
6.Vojtěšek IvanHaloda Pavel578  3033
7.Paška ZdeněkTureček Pavel-1166-3-112334
8.Vaněk JiříZimčík Tomáš-6-7-6  0335
9.Vojtěšek IvanKočí Josef-13-16-4  0336
10.Hvožďa FrantišekHaloda Pavel98-5-5-112337
11.Vaněk JiříTureček Pavel11113  3047
12.Vojtěšek IvanZimčík Tomáš-9-4-3  0348
13.Hvožďa FrantišekKočí Josef-7-5-6  0349
14.Paška ZdeněkHaloda Pavel-3-9-9  03410
15.Vojtěšek IvanTureček Pavel6-66-6532510
16.Hvožďa FrantišekZimčík Tomáš-7-9-7  03511
17.Paška ZdeněkKočí Josef-6-9-10  03512
18.Gottwald DavidHaloda Pavel-5-5-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hvožďa František13Tureček Pavel13
Paška Zdeněk04Zimčík Tomáš40
Vaněk Jiří12Kočí Josef40
Vojtěšek Ivan22Haloda Pavel31
Gottwald David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zálešák Pavel
Čapka Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Píšková Ivana
Baláž Jozef
 
 

 
 
WO    3020
3.Čapka MartinWO    3030
4.Píšková IvanaWO    3040
5.Baláž JozefWO    3050
6.Zálešák PavelWO    3060
7.Píšková IvanaWO    3070
8.Baláž JozefWO    3080
9.Zálešák PavelWO    3090
10.Čapka MartinWO    30100
11.Baláž JozefWO    30110
12.Zálešák PavelWO    30120
13.Čapka MartinWO    30130
14.Píšková IvanaWO    30140
15.Zálešák PavelWO    30150
16.Čapka MartinWO    30160
17.Píšková IvanaWO    30170
18.Baláž JozefWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:18640:438AMON Kunovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrom Dominik
Fialík Tomáš
 
 
Zubík Jaroslav
Míšek Jiří
 
 
678  3010
2.Jančar Aleš
Gabriel Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Fialík TomášMíšek Jiří6-786 3130
4.Jančar AlešSoviš Radek-8-47-3 1331
5.Šrom DominikZubík Jaroslav7-938 3141
6.Gabriel PetrWO    3051
7.Jančar AlešMíšek Jiří7710  3061
8.Šrom DominikSoviš Radek95-6-893271
9.Gabriel PetrZubík Jaroslav9812  3081
10.Fialík TomášWO    3091
11.Šrom DominikMíšek Jiří10-11-691032101
12.Gabriel PetrSoviš Radek-6-9-7  03102
13.Fialík TomášZubík Jaroslav-8913-10-923103
14.Jančar AlešWO    30113
15.Gabriel PetrMíšek Jiří961  30123
16.Fialík TomášSoviš Radek-9-5-8  03124
17.Jančar AlešZubík Jaroslav9118  30134
18.Šrom DominikWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fialík Tomáš12Míšek Jiří04
Jančar Aleš21Soviš Radek31
Šrom Dominik30Zubík Jaroslav13
Gabriel Petr21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:08Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35696:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkva David
Šoustek Ondřej
 
 
Mikláš Petr
Štajner Jakub
 
 
-8-77-8 1301
2.Kuchař Zdeněk
Pokorák Vlastimil
 
 
Bušo Libor
Popelka Václav
 
 
10-574 3111
3.Kuchař ZdeněkMikláš Petr-559-8-62312
4.Mrkva DavidŠtajner Jakub6-8108 3122
5.Šoustek OndřejPopelka Václav-6878 3132
6.Pokorák VlastimilBušo Libor-88-9-9 1333
7.Mrkva DavidMikláš Petr-8-74-10 1334
8.Šoustek OndřejŠtajner Jakub42-107 3144
9.Neuberger LiborPopelka Václav-9-19-5 1345
10.Kuchař ZdeněkBušo Libor108-10-993255
11.Šoustek OndřejMikláš Petr687  3065
12.Neuberger LiborŠtajner Jakub-6-1035-92366
13.Kuchař ZdeněkPopelka Václav-558-7-72367
14.Mrkva DavidBušo Libor103-10-8-122368
15.Neuberger LiborMikláš Petr-6-10-2  0369
16.Kuchař ZdeněkŠtajner Jakub8-878 3179
17.Mrkva DavidPopelka Václav766  3089
18.Šoustek OndřejBušo Libor7-774 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuchař Zdeněk22Mikláš Petr31
Mrkva David22Štajner Jakub13
Šoustek Ondřej40Popelka Václav22
Pokorák Vlastimil01Bušo Libor22
Neuberger Libor03   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28660:594Orel Ostr.N.Ves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Antonín
Rampáček Patrik
 
 
Mikulka Petr
Michalčík Matyáš
 
 
8-13-6-7 1301
2.Konečný Josef
Mahdalíček Josef st.
 
 
Mikulka Libor
Vaverka Ivo
 
 
-9374 3111
3.Rampáček PatrikMikulka Libor7710  3021
4.Vlk AntonínVaverka Ivo354  3031
5.Konečný JosefMichalčík Matyáš-3799 3141
6.Mahdalíček Josef st.Mikulka Petr7-7-8-7 1342
7.Vlk AntonínMikulka Libor-59-5-5 1343
8.Konečný JosefVaverka Ivo856  3053
9.Mahdalíček Josef st.Michalčík Matyáš597  3063
10.Rampáček PatrikMikulka Petr-44713 3173
11.Konečný JosefMikulka Libor-4-9-9  0374
12.Mahdalíček Josef st.Novák Ludvík528  3084
13.Rampáček PatrikMichalčík Matyáš49-8-1293294
14.Vlk AntonínMikulka Petr-7-6914532104
15.Mahdalíček Josef st.Mikulka Libor-7-14-8  03105
16.Rampáček PatrikNovák Ludvík932  30115
17.Vlk AntonínMichalčík Matyáš89-7-9-623116
18.Konečný JosefMikulka Petr8-115-6-823117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rampáček Patrik40Mikulka Libor31
Vlk Antonín22Vaverka Ivo02
Konečný Josef22Michalčík Matyáš13
Mahdalíček Josef st.22Mikulka Petr22
   Novák Ludvík02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy