Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velehrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33669:660Orel Ostr.N.Ves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Antonín
Rampáček Patrik
 
 
Vaněk Václav
Smetana Jan
 
 
-7-3-9  0301
2.Konečný Josef
Mahdalíček Josef st.
 
 
Machala Miroslav
Ševčík Karel
 
 
-9-766133211
3.Rampáček PatrikSmetana Jan-9-89-7 1312
4.Vlk AntonínŠevčík Karel-10-10-6  0313
5.Konečný JosefMachala Miroslav949  3023
6.Mahdalíček Josef st.Vaněk Václav9-1-121083233
7.Vlk AntonínSmetana Jan74-107 3143
8.Konečný JosefŠevčík Karel696  3053
9.Mahdalíček Josef st.Machala Miroslav6-758 3163
10.Rampáček PatrikVaněk Václav-8-89-6 1364
11.Konečný JosefSmetana Jan75-87 3174
12.Mahdalíček Josef st.Ševčík Karel-575-7-112375
13.Rampáček PatrikMachala Miroslav109-7-10-72376
14.Vlk AntonínVaněk Václav-8697 3186
15.Mahdalíček Josef st.Smetana Jan-3121011 3196
16.Rampáček PatrikŠevčík Karel-6-6-3  0397
17.Vlk AntonínMachala Miroslav746  30107
18.Konečný JosefVaněk Václav6-610-6-823108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rampáček Patrik04Smetana Jan13
Vlk Antonín31Ševčík Karel31
Konečný Josef31Machala Miroslav13
Mahdalíček Josef st.31Vaněk Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35640:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulka Petr
Vaverka Ivo
 
 
Pokorák Vlastimil
Kuchař Zdeněk
 
 
12-11-61383210
2.Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
 
 
Šoustek Ondřej
Mrkva David
 
 
710-68 3120
3.Mikulka LiborPokorák Vlastimil-3394 3130
4.Mikulka PetrKuchař Zdeněk10910  3040
5.Michalčík MatyášMrkva David11-9-8-5 1341
6.Vaverka IvoŠoustek Ondřej8-6-9-4 1342
7.Mikulka PetrPokorák Vlastimil1065  3052
8.Michalčík MatyášKuchař Zdeněk-6-6-4  0353
9.Vaverka IvoMrkva David-1-2-7  0354
10.Mikulka LiborŠoustek Ondřej-96-106-62355
11.Michalčík MatyášPokorák Vlastimil137-68 3165
12.Vaverka IvoKuchař Zdeněk5-49-7-12366
13.Mikulka LiborMrkva David684  3076
14.Mikulka PetrŠoustek Ondřej-811-8-8 1377
15.Vaverka IvoPokorák Vlastimil-6-7-7  0378
16.Mikulka LiborKuchař Zdeněk-4827 3188
17.Mikulka PetrMrkva David-897-10-72389
18.Michalčík Matyᚊoustek Ondřej-7-99883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulka Libor31Pokorák Vlastimil13
Mikulka Petr22Kuchař Zdeněk22
Michalčík Matyáš22Mrkva David31
Vaverka Ivo04Šoustek Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání BVrchní
rozhodčí:
Mikláš Petr
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ StráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26687:611Strání B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Václav
Bušo Libor
 
 
Bureš Petr
Jančar Aleš
 
 
139-128 3110
2.Štajner Jakub
Mikláš Petr
 
 
Kolář Adam
Rybnikář Aleš
 
 
575  3020
3.Štajner JakubKolář Adam-6-6-11  0321
4.Mikláš PetrBureš Petr3-7-11-4 1322
5.Bušo LiborJančar Aleš6-85-8-102323
6.Popelka VáclavRybnikář Aleš883  3033
7.Mikláš PetrKolář Adam-8128-953243
8.Bušo LiborBureš Petr-8-49-10 1344
9.Popelka VáclavJančar Aleš19-78 3154
10.Štajner JakubRybnikář Aleš98-119 3164
11.Bruštíková PetraKolář Adam1136  3074
12.Popelka VáclavBureš Petr-49-67-42375
13.Štajner JakubJančar Aleš8146  3085
14.Mikláš PetrRybnikář Aleš135-89 3195
15.Popelka VáclavKolář Adam964  30105
16.Štajner JakubBureš Petr5-678 31115
17.Mikláš PetrJančar Aleš-8856 31125
18.Bruštíková PetraRybnikář Aleš7-8-6-6 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štajner Jakub31Kolář Adam13
Mikláš Petr31Bureš Petr31
Bušo Libor02Jančar Aleš13
Popelka Václav31Rybnikář Aleš13
Bruštíková Petra11   
11. Střídání domácí: Bruštíková Petra → Bušo Libor



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala SlavkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:24605:474Spartak Hluk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zubík Jaroslav
Soviš Radek
 
 
Bobčík Přemysl
Uher Adrian
 
 
-9-7-7  0301
2.Pospíšek Štěpán
Hájek Jan st.
 
 
Bobčík Matyáš
Baroň Martin
 
 
7-775 3111
3.Hájek Jan st.Bobčík Přemysl9-9-10-11 1312
4.Macek JiříBaroň Martin565  3022
5.Soviš RadekUher Adrian56-89 3132
6.Pospíšek ŠtěpánBobčík Matyáš858  3042
7.Macek JiříBobčík Přemysl-8-10-10  0343
8.Soviš RadekBaroň Martin564  3053
9.Míšek JiříUher Adrian-8-4-9  0354
10.Hájek Jan st.Bobčík Matyáš385  3064
11.Soviš RadekBobčík Přemysl-9-8-7  0365
12.Míšek JiříBaroň Martin696  3075
13.Hájek Jan st.Uher Adrian-105143 3185
14.Macek JiříBobčík Matyáš-3434 3195
15.Míšek JiříBobčík Přemysl-9-7-6  0396
16.Hájek Jan st.Baroň Martin324  30106
17.Macek JiříUher Adrian533  30116
18.Soviš RadekBobčík Matyáš7-8-91632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Jan st.31Bobčík Přemysl40
Macek Jiří31Baroň Martin04
Soviš Radek31Uher Adrian13
Pospíšek Štěpán10Bobčík Matyáš04
Míšek Jiří12   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Horní Němčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1218:40492:581Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balouch Martin
Šimek Libor
 
 
Kočí Josef
Haloda Pavel
 
 
-7-7-7  0301
2.Píšková Ivana
Zálešák Pavel
 
 
Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
-968-893211
3.Šimek LiborTureček Pavel-4-9-8  0312
4.Píšková IvanaKočí Josef-6-8-5  0313
5.Balouch MartinHaloda Pavel-3-9-9  0314
6.Zálešák PavelZimčík Tomáš-7354 3124
7.Píšková IvanaTureček Pavel-9-9-9  0325
8.Balouch MartinKočí Josef-10-8-7  0326
9.Zálešák PavelHaloda Pavel12108  3036
10.Šimek LiborZimčík Tomáš-4-2-7  0337
11.Balouch MartinTureček Pavel36-86 3147
12.Zálešák PavelKočí Josef13108  3057
13.Šimek LiborHaloda Pavel-9-8-4  0358
14.Píšková IvanaZimčík Tomáš-5-6-6  0359
15.Zálešák PavelTureček Pavel9128  3069
16.Šimek LiborKočí Josef-9-6-7  03610
17.Píšková IvanaHaloda Pavel-8-9-9  03611
18.Balouch MartinZimčík Tomáš-1-9-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Libor04Tureček Pavel22
Píšková Ivana04Kočí Josef31
Balouch Martin13Haloda Pavel31
Zálešák Pavel40Zimčík Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1430:46702:759Orel Ostr.N.Ves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paška Zdeněk
Vojtěšek Ivan
 
 
Mareček Šimon
Vintr Pavel
 
 
9-11-88-102301
2.Hvožďa František
Vaněk Jiří
 
 
Kodrla Tomáš
Kučerák Vratko
 
 
9-8-8-6 1302
3.Paška ZdeněkMareček Šimon-10898 3112
4.Vaněk JiříVintr Pavel876  3022
5.Hvožďa FrantišekKučerák Vratko-7107-7-62323
6.Vojtěšek IvanKodrla Tomáš-6-6-6  0324
7.Vaněk JiříMareček Šimon-1111-67-52325
8.Hvožďa FrantišekVintr Pavel10-10-98-72326
9.Vojtěšek IvanKučerák Vratko6-10-1110-112327
10.Paška ZdeněkKodrla Tomáš10-911-1093237
11.Hvožďa FrantišekMareček Šimon-96-9-5 1338
12.Vojtěšek IvanVintr Pavel4-9-8-9 1339
13.Paška ZdeněkKučerák Vratko-2-10-6  03310
14.Vaněk JiříKodrla Tomáš-9-778-823311
15.Vojtěšek IvanMareček Šimon7-88-10-823312
16.Paška ZdeněkVintr Pavel-6869 31412
17.Vaněk JiříKučerák Vratko4-9-7-9 13413
18.Hvožďa FrantišekKodrla Tomáš-5-4-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paška Zdeněk31Mareček Šimon31
Vaněk Jiří13Vintr Pavel22
Hvožďa František04Kučerák Vratko40
Vojtěšek Ivan04Kodrla Tomáš31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy