Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad BVrchní
rozhodčí:
Vaněk Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:30725:631Velehrad B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Václav
Smetana Jan
 
 
Pospíšek Štěpán
Soviš Radek
 
 
79-85 3110
2.Vaněk Lukáš
Machala Miroslav
 
 
Zubík Jaroslav
Hájek Jan st.
 
 
-39-10663220
3.Smetana JanZubík Jaroslav8-1463 3130
4.Machala MiroslavPospíšek Štěpán-55-4673240
5.Vaněk LukášHájek Jan st.7-89-563250
6.Vaněk VáclavSoviš Radek9-8-81133260
7.Machala MiroslavZubík Jaroslav-99-116123270
8.Vaněk LukášPospíšek Štěpán89-8-473280
9.Vaněk VáclavHájek Jan st.894  3090
10.Smetana JanSoviš Radek7-76-4932100
11.Vaněk LukášZubík Jaroslav687  30110
12.Vaněk VáclavPospíšek ŠtěpánWO    30120
13.Smetana JanHájek Jan st.-4-8-7  03121
14.Machala MiroslavSoviš Radek10-8-9-7 13122
15.Vaněk VáclavZubík Jaroslav-7-59-9 13123
16.Smetana JanPospíšek ŠtěpánWO    30133
17.Machala MiroslavHájek Jan st.-4-99-10 13134
18.Vaněk LukášSoviš Radek94-7-91432144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smetana Jan21Zubík Jaroslav13
Machala Miroslav22Pospíšek Štěpán02
Vaněk Lukáš40Hájek Jan st.22
Vaněk Václav21Soviš Radek13
WO20WO02
Hráč Pospíšek Karel odstoupil po druhém kole ze zdravotních problémů (zranění ruky)



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání BVrchní
rozhodčí:
Mikláš Petr
HOSTUJÍCÍ:Bánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ StráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45649:708Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelka Václav
Štajner Petr
 
 
Balouch Martin
Pomykal Šimon
 
 
-5107-9-52301
2.Bušo Libor
Mikláš Petr
 
 
Zálešák Pavel
Baláž Jozef
 
 
7-66-6-72302
3.Štajner PetrBalouch Martin54-8-873212
4.Štajner JakubPomykal Šimon-8-7-3  0313
5.Popelka VáclavZálešák Pavel-13-37-5 1314
6.Mikláš PetrBaláž Jozef-6-11-4  0315
7.Štajner JakubPíšková Ivana169-77 3125
8.Popelka VáclavPomykal Šimon-11-9-9  0326
9.Mikláš PetrZálešák Pavel-495-4-52327
10.Štajner PetrBaláž Jozef-6856 3137
11.Popelka VáclavPíšková Ivana552  3047
12.Mikláš PetrPomykal Šimon8-5-8-4 1348
13.Štajner PetrZálešák Pavel-9-9-6  0349
14.Štajner JakubBaláž Jozef-8411-583259
15.Mikláš PetrPíšková Ivana9-8-8-9 13510
16.Štajner PetrPomykal Šimon-12-12-12  03511
17.Bušo LiborZálešák Pavel-77-9-16 13512
18.Popelka VáclavBaláž Jozef-104-87-823513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štajner Petr22Balouch Martin01
Štajner Jakub21Pomykal Šimon40
Popelka Václav13Zálešák Pavel40
Mikláš Petr04Baláž Jozef22
Bušo Libor01Píšková Ivana12
7. Střídání hosté: Píšková→Balouch 17.Střídání domácí: Bušo→Štajner Jakub



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa BVrchní
rozhodčí:
Mikulka Petr
HOSTUJÍCÍ:Zlechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:34671:666Komňa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
 
 
Paška Zdeněk
Vojtěšek Ivan
 
 
-3-5-11  0301
2.Jurásek Cyril
Mikulka Petr
 
 
Hvožďa František
Tománek Stanislav
 
 
888  3011
3.Mikulka LiborTománek Stanislav9127  3021
4.Mikulka PetrHvožďa František-8410-783231
5.Jurásek CyrilVojtěšek Ivan-9-33-9 1332
6.Michalčík MatyášPaška Zdeněk-9-6-7  0333
7.Mikulka PetrTománek Stanislav-775-763243
8.Jurásek CyrilHvožďa František46-814 3153
9.Michalčík MatyášVojtěšek Ivan3-157-8113263
10.Mikulka LiborPaška Zdeněk-4-2-5  0364
11.Jurásek CyrilTománek Stanislav979  3074
12.Michalčík MatyášHvožďa František-86-9533284
13.Mikulka LiborVojtěšek Ivan96-10-11-92385
14.Mikulka PetrPaška Zdeněk10-610-1193295
15.Michalčík MatyášTománek Stanislav6-51411 31105
16.Novák LudvíkHvožďa František-4-7-6  03106
17.Mikulka PetrVojtěšek Ivan10-6-6-9 13107
18.Jurásek CyrilPaška Zdeněk-3654 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulka Libor12Tománek Stanislav04
Mikulka Petr31Hvožďa František13
Jurásek Cyril31Vojtěšek Ivan31
Michalčík Matyáš31Paška Zdeněk22
Novák Ludvík01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DVrchní
rozhodčí:
Kučeráková Nikola
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40618:648Orel Ostr.N.Ves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Antonín
Rampáček Patrik
 
 
Kučerák Vratko
Šmejkal Filip
 
 
-11-4-10  0301
2.Konečný Josef
Mahdalíček Josef st.
 
 
Mareček Šimon
Vintr Pavel
 
 
-94510 3111
3.Vlk AntonínŠmejkal Filip-6-94-9 1312
4.Konečný JosefVintr Pavel-114-8-7 1313
5.Rampáček PatrikMareček Šimon896  3023
6.Mahdalíček Josef st.Kučerák Vratko-6-7-10  0324
7.Konečný JosefŠmejkal Filip289  3034
8.Rampáček PatrikVintr Pavel-5-7-9  0335
9.Mahdalíček Josef st.Mareček Šimon-410126 3145
10.Vlk AntonínKučerák Vratko-6-510-6 1346
11.Rampáček PatrikŠmejkal Filip-69-7643256
12.Mahdalíček Josef st.Vintr Pavel-9-8-5  0357
13.Vlk AntonínMareček Šimon-910-8543267
14.Konečný JosefKučerák Vratko-6-3-10  0368
15.Mahdalíček Josef st.Šmejkal Filip-811-9-12 1369
16.Vlk AntonínVintr Pavel93-107 3179
17.Konečný JosefMareček Šimon-88-9-9 13710
18.Rampáček PatrikKučerák Vratko-86-58-323711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlk Antonín22Šmejkal Filip22
Konečný Josef13Vintr Pavel31
Rampáček Patrik22Mareček Šimon13
Mahdalíček Josef st.13Kučerák Vratko40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Němčí AVrchní
rozhodčí:
Kočí Josef
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:5625:356Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Josef
Chmelina Jiří
 
 
Tesař Miloslav
Janoušek Marek
 
 
824  3010
2.Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
Kuchař Zdeněk
Pokorák Vlastimil
 
 
5138  3020
3.Chmelina JiříJanoušek Marek839  3030
4.Kočí JosefTesař Miloslav445  3040
5.Tureček PavelKuchař Zdeněk869  3050
6.Zimčík TomášPokorák Vlastimil123  3060
7.Kočí JosefJanoušek Marek623  3070
8.Tureček PavelTesař Miloslav393  3080
9.Zimčík TomášKuchař Zdeněk6710  3090
10.Chmelina JiříPokorák Vlastimil17-868 31100
11.Tureček PavelJanoušek Marek2109  30110
12.Zimčík TomášTesař Miloslav5711  30120
13.Haloda PavelKuchař Zdeněk-95810 31130
14.Kočí JosefPokorák Vlastimil-9-10-9  03131
15.Zimčík TomášJanoušek Marek525  30141
16.Haloda PavelTesař Miloslav386  30151
17.Kočí JosefKuchař Zdeněk6511  30161
18.Tureček PavelPokorák VlastimilWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chmelina Jiří20Janoušek Marek04
Kočí Josef31Tesař Miloslav04
Tureček Pavel30Kuchař Zdeněk04
Zimčík Tomáš40Pokorák Vlastimil12
Haloda Pavel20   
WO10WO01
Hráč hostů Pokorák zraněn, proto nenastoupil do posledního zápasu



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice EVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:17683:515AMON Kunovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Petr
Gabriel Petr
 
 
Šálek Jan
Uher Adrian
 
 
4104  3010
2.Mléčka Zdeněk
Jančar Aleš
 
 
Bobčík Matyáš
Baroň Martin
 
 
-10358 3120
3.Jančar AlešŠálek Jan-5411-3-72321
4.Bureš PetrBobčík Matyáš1061  3031
5.Gabriel PetrUher Adrian710-9-3-102332
6.Mléčka ZdeněkBaroň Martin156  3042
7.Bureš PetrŠálek Jan-1012109 3152
8.Gabriel PetrBobčík Matyáš1047  3062
9.Mléčka ZdeněkUher Adrian-7-3118-112363
10.Jančar AlešBaroň Martin6-1173 3173
11.Gabriel PetrŠálek Jan-6-788113283
12.Mléčka ZdeněkBobčík Matyáš947  3093
13.Jančar AlešUher Adrian10-7-8-9 1394
14.Bureš PetrBaroň Martin635  30104
15.Mléčka ZdeněkŠálek Jan81110  30114
16.Jančar AlešBobčík Matyáš224  30124
17.Bureš PetrUher Adrian768  30134
18.Gabriel PetrBaroň Martin136  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jančar Aleš22Šálek Jan13
Bureš Petr40Bobčík Matyáš04
Gabriel Petr31Uher Adrian31
Mléčka Zdeněk31Baroň Martin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy