Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad BVrchní
rozhodčí:
Vaněk Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Zlechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20649:533Velehrad B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Jan
Vaněk Václav
 
 
Vojtěšek Ivan
Paška Zdeněk
 
 
-10986 3110
2.Ševčík Karel
Vaněk Lukáš
 
 
Hvožďa František
Gottwald David
 
 
9-325 3120
3.Ševčík KarelGottwald David849  3030
4.Vaněk LukášHvožďa František-5-7-9  0331
5.Smetana JanPaška Zdeněk4311  3041
6.Vaněk VáclavVojtěšek Ivan61010  3051
7.Vaněk LukášGottwald David439  3061
8.Smetana JanHvožďa František6-5-8-5 1362
9.Vaněk VáclavPaška Zdeněk664  3072
10.Ševčík KarelVojtěšek Ivan-5-11-9  0373
11.Smetana JanGottwald David2-78-11143283
12.Vaněk VáclavHvožďa František99-9-563293
13.Ševčík KarelPaška Zdeněk859  30103
14.Vaněk LukášVojtěšek Ivan6-68-5-623104
15.Vaněk VáclavGottwald David877  30114
16.Ševčík KarelHvožďa František-87-97732124
17.Vaněk LukášPaška Zdeněk5114  30134
18.Smetana JanVojtěšek Ivan667  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Karel31Gottwald David04
Vaněk Lukáš22Hvožďa František22
Smetana Jan31Paška Zdeněk04
Vaněk Václav40Vojtěšek Ivan22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:15704:557Orel Ostr.N.Ves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mareček Šimon
Vintr Pavel
 
 
Píšková Ivana
Balouch Milan
 
 
6-844 3110
2.Kodrla Tomáš
Kučerák Vratko
 
 
Pomykal Šimon
Balouch Martin
 
 
9119  3020
3.Mareček ŠimonBalouch Martin489  3030
4.Kučerák VratkoPíšková Ivana-69-10-9 1331
5.Kodrla TomášBalouch Milan975  3041
6.Vintr PavelPomykal Šimon10-7166 3151
7.Kučerák VratkoBalouch Martin96-76 3161
8.Kodrla TomášPíšková Ivana587  3071
9.Vintr PavelBalouch Milan-68-8853281
10.Mareček ŠimonPomykal Šimon98-137 3191
11.Kodrla TomášBalouch Martin79-99 31101
12.Vintr PavelPíšková Ivana-9678 31111
13.Mareček ŠimonBalouch Milan7-794 31121
14.Kučerák VratkoPomykal Šimon-36710 31131
15.Vintr PavelBalouch Martin-7789 31141
16.Mareček ŠimonPíšková Ivana649  30151
17.Kučerák VratkoBalouch Milan437  30161
18.Kodrla TomášPomykal Šimon812-99 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mareček Šimon40Balouch Martin04
Kučerák Vratko31Píšková Ivana13
Kodrla Tomáš40Balouch Milan04
Vintr Pavel40Pomykal Šimon04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Němčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk CRozhodčí:Kočí Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18707:544Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Josef
Tureček Marek
 
 
Janča Michal
Míšek Jiří
 
 
2612  3010
2.Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
Zubík Jaroslav
Soviš Radek
 
 
599  3020
3.Haloda PavelJanča Michal877  3030
4.Kočí JosefMíšek Jiří1261  3040
5.Tureček PavelZubík Jaroslav422  3050
6.Zimčík TomášSoviš Radek1056  3060
7.Kočí JosefJanča Michal-913912 3170
8.Tureček PavelMíšek Jiří7-7-10-3 1371
9.Zimčík TomášZubík Jaroslav7-955 3181
10.Haloda PavelSoviš Radek5-7-12783291
11.Tureček PavelJanča Michal710-12-9-92392
12.Bobčík AdamMíšek Jiří5-4-7-8 1393
13.Haloda PavelZubík Jaroslav8-458 31103
14.Kočí JosefSoviš Radek85-105 31113
15.Bobčík AdamJanča Michal-9-1098932123
16.Haloda PavelMíšek Jiří4310  30133
17.Kočí JosefZubík Jaroslav6-955 31143
18.Tureček PavelSoviš Radek4913  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haloda Pavel40Janča Michal13
Kočí Josef40Míšek Jiří22
Tureček Pavel22Zubík Jaroslav04
Zimčík Tomáš20Soviš Radek04
Bobčík Adam11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:42608:645Strání B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bobčík Přemysl
Uher Adrian
 
 
Popelka Václav
Bušo Libor
 
 
-967-813210
2.Bobčík Matyáš
Šálek Jan
 
 
Mikláš Petr
Štajner Jakub
 
 
-54-25-82311
3.Uher AdrianPopelka Václav-6-6-6  0312
4.Bobčík PřemyslŠtajner Jakub6213  3022
5.Bobčík MatyášMikláš Petr9-411-4-92323
6.Šálek JanBušo Libor6-859 3133
7.Bobčík PřemyslPopelka Václav-10-9710-62334
8.Bobčík Matyᚊtajner Jakub-6-5-8  0335
9.Šálek JanMikláš Petr814-10-8-72336
10.Uher AdrianBušo Libor-9-7-6  0337
11.Bobčík MatyášPopelka Václav-8-7-9  0338
12.Šálek JanŠtajner Jakub-125-7-6 1339
13.Uher AdrianMikláš Petr-89-6-5 13310
14.Bobčík PřemyslBušo Libor-6143 31410
15.Němeček VáclavPopelka Václav-9-3-5  03411
16.Uher AdrianŠtajner Jakub-9-5-6  03412
17.Bobčík PřemyslMikláš Petr8-716 31512
18.Bobčík MatyášBušo Libor-4873 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uher Adrian04Popelka Václav40
Bobčík Přemysl31Štajner Jakub31
Bobčík Matyáš13Mikláš Petr31
Šálek Jan12Bušo Libor13
Němeček Václav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice EVrchní
rozhodčí:
Bureš Petr
HOSTUJÍCÍ:Komňa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38616:657Komňa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Adam
Gabriel Petr
 
 
Mlček Ladislav
Mikulka Petr
 
 
109-98 3110
2.Bureš Petr
Jančar Aleš
 
 
Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
 
 
-89-4993220
3.Bureš PetrMikulka Petr-7-8-8  0321
4.Gabriel PetrMikulka Libor9-8-79-62322
5.Jančar AlešMichalčík Matyáš5-689 3132
6.Kolář AdamMlček Ladislav-99-10783242
7.Gabriel PetrMikulka Petr-8-12-4  0343
8.Jančar AlešMikulka Libor-7-1-6  0344
9.Kolář AdamMichalčík Matyáš9-3-12-7 1345
10.Bureš PetrMlček Ladislav676  3055
11.Jančar AlešMikulka Petr-3-7-6  0356
12.Kolář AdamMikulka Libor-5-6-9  0357
13.Bureš PetrMichalčík Matyáš-169-87-102358
14.Gabriel PetrMlček Ladislav6-945 3168
15.Kolář AdamMikulka Petr-8-7-9  0369
16.Bureš PetrMikulka Libor769  3079
17.Gabriel PetrMichalčík Matyáš-10-12-11  03710
18.Jančar AlešMlček Ladislav-10972 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Petr22Mikulka Petr40
Gabriel Petr13Mikulka Libor31
Jančar Aleš22Michalčík Matyáš31
Kolář Adam13Mlček Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:47610:713Orel Ostr.N.Ves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šoc Roman
Gottwald Miroslav
 
 
Kodrla Miroslav
Mahdalíček Josef st.
 
 
-8-5-6  0301
2.Kuchař Zdeněk
Pokorák Vlastimil
 
 
Vlk Antonín
Rampáček Patrik
 
 
-98-7-7 1302
3.Šoc RomanRampáček Patrik4-6-11-7 1303
4.Kuchař ZdeněkVlk Antonín-8-9-8  0304
5.Pokorák VlastimilMahdalíček Josef st.-11-127-8 1305
6.Gottwald MiroslavKodrla Miroslav810-8-8-52306
7.Kuchař ZdeněkRampáček Patrik-5-129-9 1307
8.Pokorák VlastimilVlk Antonín-6-7-4  0308
9.Gottwald MiroslavMahdalíček Josef st.-9-4-6  0309
10.Šoc RomanKodrla Miroslav97-6-773219
11.Pokorák VlastimilRampáček Patrik-6-8-11  03110
12.Gottwald MiroslavVlk Antonín-6-7-6  03111
13.Šoc RomanMahdalíček Josef st.6-11-44732211
14.Kuchař ZdeněkKodrla Miroslav671  30311
15.Gottwald MiroslavRampáček Patrik-9-48-10 13312
16.Šoc RomanVlk Antonín-48-77932412
17.Kuchař ZdeněkMahdalíček Josef st.-21110-6832512
18.Pokorák VlastimilKodrla Miroslav-5911-8-823513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šoc Roman31Rampáček Patrik40
Kuchař Zdeněk22Vlk Antonín31
Pokorák Vlastimil04Mahdalíček Josef st.22
Gottwald Miroslav04Kodrla Miroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy