Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad BVrchní
rozhodčí:
Vaněk Lukáš
HOSTUJÍCÍ:Bánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33631:620nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Lukáš
Smetana Jan
 
 
Cába Jaroslav
Čapka Martin
 
 
-97128 3110
2.Machala Miroslav
Ševčík Karel
 
 
Píšková Ivana
Pomykal Šimon
 
 
-46-36-102311
3.Ševčík KarelČapka Martin-965-6-142312
4.Smetana JanCába Jaroslav66-75 3122
5.Vaněk LukášPíšková Ivana83-105 3132
6.Machala MiroslavPomykal Šimon-6-8-6  0333
7.Smetana JanČapka Martin8413  3043
8.Vaněk LukášCába Jaroslav374  3053
9.Machala MiroslavPíšková Ivana-9-3-7  0354
10.Ševčík KarelPomykal Šimon-9-4-7  0355
11.Vaněk LukášČapka Martin-9-7114103265
12.Machala MiroslavCába Jaroslav116-95 3175
13.Ševčík KarelPíšková Ivana1099  3085
14.Smetana JanPomykal Šimon-11-6-6  0386
15.Machala MiroslavČapka Martin-9-10911-62387
16.Ševčík KarelCába Jaroslav699  3097
17.Smetana JanPíšková Ivana-85-9-3 1398
18.Jelínek ŠimonPomykal Šimon-3-5-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Karel22Čapka Martin22
Smetana Jan22Cába Jaroslav04
Vaněk Lukáš30Píšková Ivana22
Machala Miroslav13Pomykal Šimon40
Jelínek Šimon01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37722:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Jiří
Hvožďa František
 
 
Hájek Jan st.
Janča Michal
 
 
-86-7-6 1301
2.Paška Zdeněk
Vojtěšek Ivan
 
 
Pospíšek Štěpán
Soviš Radek
 
 
96-6-8-62302
3.Vojtěšek IvanPospíšek Štěpán-814710 3112
4.Paška ZdeněkSoviš Radek89-7-10-82313
5.Vaněk JiříHájek Jan st.56-8-8-92314
6.Hvožďa FrantišekJanča Michal6-66-973224
7.Paška ZdeněkPospíšek Štěpán6-78-1083234
8.Vaněk JiříSoviš Radek-6678 3144
9.Hvožďa FrantišekHájek Jan st.-677-853254
10.Vojtěšek IvanJanča Michal-11-9-7  0355
11.Vaněk JiříMíšek Jiří545  3065
12.Hvožďa FrantišekSoviš Radek-67-8-7 1366
13.Vojtěšek IvanHájek Jan st.-8-75-13 1367
14.Paška ZdeněkJanča Michal677  3077
15.Hvožďa FrantišekMíšek Jiří-121166 3187
16.Vojtěšek IvanSoviš Radek4-888 3197
17.Paška ZdeněkHájek Jan st.8-8-9-10 1398
18.Vaněk JiříJanča Michal-9-78-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojtěšek Ivan22Pospíšek Štěpán02
Paška Zdeněk22Soviš Radek22
Vaněk Jiří22Hájek Jan st.31
Hvožďa František31Janča Michal22
   Míšek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14690:496Orel Ostr.N.Ves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerák Vratko
Šmejkal Filip
 
 
Mikláš Petr
Štajner Jakub
 
 
5-998 3110
2.Kodrla Tomáš
Mareček Šimon
 
 
Popelka Václav
Bušo Libor
 
 
886  3020
3.Šmejkal FilipPopelka Václav8-11107 3130
4.Kučerák VratkoMikláš Petr3114  3040
5.Kodrla TomášBušo Libor656  3050
6.Mareček ŠimonŠtajner Jakub55-93 3160
7.Kučerák VratkoPopelka Václav7-717 3170
8.Kodrla TomášMikláš Petr7-956 3180
9.Mareček ŠimonBušo Libor135  3090
10.Šmejkal FilipŠtajner Jakub-10786 31100
11.Kodrla TomášPopelka Václav-9-626-623101
12.Mareček ŠimonMikláš Petr9106  30111
13.Vintr PavelBušo Libor889  30121
14.Kučerák VratkoŠtajner Jakub-5986 31131
15.Mareček ŠimonPopelka Václav12118  30141
16.Vintr PavelMikláš Petr89-7-5-823142
17.Kučerák VratkoBušo Libor137  30152
18.Kodrla Tomᚊtajner Jakub68-85 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmejkal Filip20Popelka Václav13
Kučerák Vratko40Mikláš Petr13
Kodrla Tomáš31Bušo Libor04
Mareček Šimon40Štajner Jakub04
Vintr Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Němčí AVrchní
rozhodčí:
Kočí Josef
HOSTUJÍCÍ:Komňa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16641:496Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Josef
Haloda Pavel
 
 
Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
 
 
889  3010
2.Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
Vaverka Ivo
Novák Ludvík
 
 
1156  3020
3.Haloda PavelMichalčík Matyáš3-7-5-9 1321
4.Kočí JosefMikulka Libor-6287 3131
5.Zimčík TomášNovák Ludvík835  3041
6.Tureček PavelVaverka Ivo834  3051
7.Kočí JosefMichalčík Matyáš-66-96133261
8.Zimčík TomášMikulka Libor-9655 3171
9.Tureček PavelNovák Ludvík-8754 3181
10.Haloda PavelVaverka Ivo1039  3091
11.Zimčík TomášMichalčík Matyáš-5-9-6  0392
12.Tureček PavelMikulka Libor-710109 31102
13.Haloda PavelNovák Ludvík1195  30112
14.Kočí JosefVaverka Ivo752  30122
15.Tureček PavelMichalčík Matyáš11-4-11-4 13123
16.Haloda PavelMikulka Libor689  30133
17.Kočí JosefNovák Ludvík69-63 31143
18.Zimčík TomášVaverka Ivo696  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haloda Pavel31Michalčík Matyáš31
Kočí Josef40Mikulka Libor04
Zimčík Tomáš31Novák Ludvík04
Tureček Pavel31Vaverka Ivo04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44537:660Orel Ostr.N.Ves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Adrian
Bobčík Přemysl
 
 
Rampáček Patrik
Vlk Antonín
 
 
1248  3010
2.Baroň Martin
Bobčík Matyáš
 
 
Mahdalíček Josef st.
Kodrla Miroslav
 
 
-8-68-6 1311
3.Bobčík MatyášRampáček Patrik510-2-6-62312
4.Bobčík PřemyslVlk Antonín4-8-10-7 1313
5.Uher AdrianMahdalíček Josef st.-7-4-7  0314
6.Baroň MartinKodrla Miroslav-7-6-1  0315
7.Bobčík PřemyslRampáček Patrik9-88-473225
8.Uher AdrianVlk Antonín-8-911-14 1326
9.Baroň MartinMahdalíček Josef st.-10-5-12  0327
10.Bobčík MatyášKodrla Miroslav-7-12-7  0328
11.Uher AdrianRampáček Patrik-9594 3138
12.Baroň MartinVlk Antonín-3-4-1  0339
13.Bobčík MatyášMahdalíček Josef st.69-5-5-423310
14.Bobčík PřemyslKodrla Miroslav958  30410
15.Baroň MartinRampáček Patrik-2-6-8  03411
16.Bobčík MatyášVlk Antonín-7-8-7  03412
17.Bobčík PřemyslMahdalíček Josef st.-105-48832512
18.Uher AdrianKodrla Miroslav-5-6-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bobčík Matyáš04Rampáček Patrik22
Bobčík Přemysl31Vlk Antonín40
Uher Adrian13Mahdalíček Josef st.31
Baroň Martin04Kodrla Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37689:667Vážany-Ořechov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Zdeněk
Pokorák Vlastimil
 
 
Fialík Tomáš
Kolář Adam
 
 
117-65 3110
2.Mrkva David
Šoustek Ondřej
 
 
Gabriel Petr
Šrom Dominik
 
 
-6-94-8 1311
3.Neuberger LiborFialík Tomáš-10-610363221
4.Kuchař ZdeněkKolář Adam-39718 3131
5.Šoustek OndřejŠrom Dominik-9-9-9  0332
6.Pokorák VlastimilGabriel Petr-9-8-6  0333
7.Kuchař ZdeněkFialík Tomáš8-788 3143
8.Šoustek OndřejKolář Adam6-88-883253
9.Pokorák VlastimilŠrom Dominik-8-7-9  0354
10.Neuberger LiborGabriel Petr65-107 3164
11.Šoustek OndřejFialík Tomáš-6-77773274
12.Mrkva DavidKolář Adam-8-76873284
13.Neuberger LiborŠrom Dominik5-610-5-82385
14.Kuchař ZdeněkGabriel Petr-8857 3195
15.Mrkva DavidFialík Tomáš7-75-7-72396
16.Neuberger LiborKolář Adam371  30106
17.Kuchař ZdeněkŠrom Dominik-4-5-6  03107
18.Šoustek OndřejGabriel Petr-77-77-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neuberger Libor31Fialík Tomáš13
Kuchař Zdeněk31Kolář Adam04
Šoustek Ondřej22Šrom Dominik40
Pokorák Vlastimil02Gabriel Petr22
Mrkva David11   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy