Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Velehrad BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Komňa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ VelehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38689:707nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Václav
Smetana Jan
 
 
Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
 
 
9-365 3110
2.Ševčík Karel
Machala Miroslav
 
 
Mikulka Petr
Jurásek Cyril
 
 
-8983 3120
3.Machala MiroslavMichalčík Matyáš10-7-9-12 1321
4.Ševčík KarelMikulka Libor8-7-5-6 1322
5.Smetana JanJurásek Cyril5-8-7-7 1323
6.Vaněk VáclavMikulka Petr8811  3033
7.Ševčík KarelMichalčík Matyáš9-108-13103243
8.Smetana JanMikulka Libor10-5-5-5 1344
9.Vaněk VáclavJurásek Cyril-9-10107-72345
10.Machala MiroslavMikulka Petr10-7-6-9 1346
11.Vaněk LukášMichalčík Matyáš-86-5963256
12.Vaněk VáclavMikulka Libor-12788 3166
13.Machala MiroslavJurásek Cyril-7-7-7  0367
14.Ševčík KarelMikulka Petr746  3077
15.Vaněk VáclavMichalčík Matyáš-89-7953287
16.Machala MiroslavMikulka Libor4-8-6-10 1388
17.Ševčík KarelJurásek Cyril-59-7-4 1389
18.Vaněk LukášMikulka Petr7-10-10973299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Machala Miroslav04Michalčík Matyáš13
Ševčík Karel22Mikulka Libor31
Smetana Jan02Jurásek Cyril40
Vaněk Václav31Mikulka Petr13
Vaněk Lukáš20   
Střídání domácího družstva Vaněk Lukáš :> Smetana Jan po druhém kole.



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Strání BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26696:615Orel Ostr.N.Ves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vlk Antonín
Rampáček Patrik
 
 
Štajner Petr
Popelka Václav
 
 
-499-5-112301
2.Konečný Josef
Mahdalíček Josef st.
 
 
Štajner Jakub
Bušo Libor
 
 
5612  3011
3.Rampáček PatrikPopelka Václav-9859 3121
4.Vlk AntonínŠtajner Petr-6-123973231
5.Konečný JosefŠtajner Jakub5-10-9-10 1332
6.Mahdalíček Josef st.Bušo Libor8-105-8-62333
7.Vlk AntonínPopelka Václav1045  3043
8.Konečný JosefŠtajner Petr-26713 3153
9.Mahdalíček Josef st.Štajner Jakub38-99 3163
10.Rampáček PatrikBušo Libor10-78-5133273
11.Konečný JosefMikláš Petr628  3083
12.Mahdalíček Josef st.Štajner Petr783  3093
13.Rampáček PatrikŠtajner Jakub-3-8-9  0394
14.Vlk AntonínBušo Libor-8-9-8  0395
15.Mahdalíček Josef st.Mikláš Petr-5876 31105
16.Rampáček PatrikŠtajner Petr89-118 31115
17.Vlk AntonínŠtajner Jakub964  30125
18.Konečný JosefBušo Libor7-68-9932135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rampáček Patrik31Popelka Václav02
Vlk Antonín31Štajner Petr04
Konečný Josef31Štajner Jakub22
Mahdalíček Josef st.31Bušo Libor22
   Mikláš Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Spartak Hluk CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:25626:552Vážany-Ořechov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuchař Zdeněk
Pokorák Vlastimil
 
 
Soviš Radek
Macek Jiří
 
 
5-1189 3110
2.Šoustek Ondřej
Mrkva David
 
 
Zubík Jaroslav
Nemrava Tomáš
 
 
788  3020
3.Pokorák VlastimilSoviš Radek8-11-4-6 1321
4.Mrkva DavidZubík Jaroslav833  3031
5.Šoustek OndřejMacek Jiří-10106-743241
6.Neuberger LiborNemrava Tomáš659  3051
7.Mrkva DavidSoviš Radek-8-11-7  0352
8.Šoustek OndřejZubík Jaroslav687  3062
9.Neuberger LiborMacek Jiří-7-7-7  0363
10.Pokorák VlastimilNemrava Tomáš-9-8-5  0364
11.Šoustek OndřejSoviš Radek777  3074
12.Neuberger LiborZubík Jaroslav710-97 3184
13.Pokorák VlastimilMacek Jiří-7-6-9  0385
14.Mrkva DavidNemrava Tomáš10-576 3195
15.Neuberger LiborSoviš Radek-7947 31105
16.Kuchař ZdeněkZubík Jaroslav78-8-9-823106
17.Mrkva DavidMacek Jiří7-887 31116
18.Šoustek OndřejNemrava Tomáš458  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorák Vlastimil03Soviš Radek22
Mrkva David31Zubík Jaroslav13
Šoustek Ondřej40Macek Jiří22
Neuberger Libor31Nemrava Tomáš13
Kuchař Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AMON Kunovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, U pálenice 1620, 686 04 Kunovice, vchod zezaduRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48462:671Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvatík Marek
Pospíšil Ondřej
 
 
Čapka Martin
Pomykal Šimon
 
 
-3-1-6  0301
2.Bureš Petr
Hladík Lukáš
 
 
Zálešák Pavel
Píšková Ivana
 
 
8-5-6-7 1302
3.Chvatík MarekZálešák Pavel-8-4-8  0303
4.Bureš PetrPíšková Ivana9104  3013
5.Pospíšil OndřejČapka Martin-4-2-3  0314
6.Hladík LukášPomykal Šimon-2-11-9  0315
7.Bureš PetrZálešák Pavel8-6-79-82316
8.Pospíšil OndřejPíšková Ivana-5-1-3  0317
9.Hladík LukášČapka Martin9-7-87-112318
10.Chvatík MarekPomykal Šimon-6-6-4  0319
11.Pospíšil OndřejZálešák Pavel-5-1-5  03110
12.Hladík LukášPíšková Ivana-79911 31210
13.Chvatík MarekČapka Martin-7-998-523211
14.Bureš PetrPomykal Šimon56-7-9832311
15.Hladík LukášZálešák Pavel-5-8-6  03312
16.Chvatík MarekPíšková Ivana-3-1-4  03313
17.Bureš PetrČapka Martin-6-910-9 13314
18.Pospíšil OndřejPomykal Šimon-5-4-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chvatík Marek04Zálešák Pavel40
Bureš Petr22Píšková Ivana22
Pospíšil Ondřej04Čapka Martin40
Hladík Lukáš13Pomykal Šimon31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zlechov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dolní Němčí FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ TupesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32599:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paška Zdeněk
Tománek Stanislav
 
 
Šálek Jan
Bobčík Přemysl
 
 
587  3010
2.Možíš Jaroslav
Hvožďa František
 
 
Uher Adrian
Bobčík Matyáš
 
 
-7-6-8  0311
3.Tománek StanislavŠálek Jan-9-58-7 1312
4.Hvožďa FrantišekBobčík Matyáš469  3022
5.Možíš JaroslavUher Adrian10-8-7-2 1323
6.Paška ZdeněkBobčík Přemysl-57712 3133
7.Hvožďa FrantišekŠálek Jan688  3043
8.Možíš JaroslavBobčík Matyáš-7-8-7  0344
9.Paška ZdeněkUher Adrian1734  3054
10.Tománek StanislavBobčík Přemysl-7-47-7 1355
11.Možíš JaroslavŠálek Jan-6-1-7  0356
12.Paška ZdeněkBobčík Matyáš879  3066
13.Gottwald DavidUher Adrian8-79-8-92367
14.Hvožďa FrantišekBobčík Přemysl-6-86-9 1368
15.Paška ZdeněkŠálek Jan-12979 3178
16.Gottwald DavidBobčík Matyáš7-6810 3188
17.Hvožďa FrantišekUher Adrian-878-6103298
18.Možíš JaroslavBobčík Přemysl-38-7-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tománek Stanislav02Šálek Jan22
Hvožďa František31Bobčík Matyáš13
Možíš Jaroslav04Uher Adrian22
Paška Zdeněk40Bobčík Přemysl31
Gottwald David11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Němčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32635:596nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Josef
Chmelina Jiří
 
 
Mareček Šimon
Vintr Pavel
 
 
-9-4-8  0301
2.Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
Kučerák Vratko
Šmejkal Filip
 
 
-9-12-8  0302
3.Chmelina JiříMareček Šimon14-9-9-9 1303
4.Zimčík TomášVintr Pavel3103  3013
5.Kočí JosefŠmejkal Filip917  3023
6.Tureček PavelKučerák Vratko6-966 3133
7.Zimčík TomášMareček Šimon48-7-8-92334
8.Kočí JosefVintr Pavel529  3044
9.Tureček PavelŠmejkal Filip-7-913-7 1345
10.Chmelina JiříKučerák Vratko-8-49-9 1346
11.Kočí JosefMareček Šimon-599-1293256
12.Tureček PavelVintr Pavel65-99 3166
13.Haloda PavelŠmejkal Filip-8-5-5  0367
14.Zimčík TomášKučerák Vratko972  3077
15.Tureček PavelMareček Šimon8-9-49-62378
16.Haloda PavelVintr Pavel61-1013 3188
17.Zimčík Tomᚊmejkal Filip-9-4-6  0389
18.Kočí JosefKučerák Vratko1037  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chmelina Jiří02Mareček Šimon31
Zimčík Tomáš22Vintr Pavel04
Kočí Josef40Šmejkal Filip31
Tureček Pavel22Kučerák Vratko13
Haloda Pavel11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy