Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Velehrad BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30673:641Orel Ostr.N.Ves C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučerák Vratko
Šmejkal Filip
 
 
Vaněk Lukáš
Ševčík Karel
 
 
46-9-9103210
2.Mareček Šimon
Vintr Pavel
 
 
Vaněk Václav
Machala Miroslav
 
 
-6-89-9 1311
3.Mareček ŠimonMachala Miroslav10-10107 3121
4.Šmejkal FilipVaněk Lukáš97-68 3131
5.Kučerák VratkoŠevčík Karel57-67 3141
6.Vintr PavelVaněk Václav-6-116793251
7.Šmejkal FilipMachala Miroslav536  3061
8.Kučerák VratkoVaněk Lukáš-9-7-5  0362
9.Vintr PavelŠevčík Karel-69-5-7 1363
10.Mareček ŠimonVaněk Václav-126109 3173
11.Kučerák VratkoMachala Miroslav677  3083
12.Vintr PavelVaněk Lukáš9149  3093
13.Mareček ŠimonŠevčík Karel-79-7-11 1394
14.Miklíček DominikVaněk Václav9-6-9-9 1395
15.Vintr PavelMachala Miroslav4-1053 31105
16.Mareček ŠimonVaněk Lukáš89-3-7-523106
17.Miklíček DominikŠevčík Karel-5-46-7 13107
18.Kučerák VratkoVaněk Václav9127  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareček Šimon22Machala Miroslav04
Šmejkal Filip20Vaněk Lukáš22
Kučerák Vratko31Ševčík Karel31
Vintr Pavel31Vaněk Václav13
Miklíček Dominik02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Horní Němčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zlechov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18680:502Horní Němčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočí Josef
Tureček Marek
 
 
Gottwald David
Paška Zdeněk
 
 
678  3010
2.Zimčík Tomáš
Tureček Pavel
 
 
Hvožďa František
Vaněk Jiří
 
 
475  3020
3.Haloda PavelGottwald David564  3030
4.Kočí JosefPaška Zdeněk98-107 3140
5.Zimčík TomášVaněk Jiří417  3050
6.Tureček PavelHvožďa František-68-5993260
7.Kočí JosefGottwald David635  3070
8.Zimčík TomášPaška Zdeněk51-86 3180
9.Tureček PavelVaněk Jiří2-7-8453290
10.Haloda PavelHvožďa František5-14-610-92391
11.Zimčík TomášGottwald David323  30101
12.Tureček PavelPaška Zdeněk-9-47-6 13102
13.Haloda PavelVaněk Jiří872  30112
14.Kočí JosefHvožďa František7-6-921032122
15.Tureček PavelGottwald David7-669 31132
16.Haloda PavelPaška Zdeněk1174  30142
17.Kočí JosefVaněk Jiří51014  30152
18.Zimčík TomášHvožďa František-68-8-4 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haloda Pavel31Gottwald David04
Kočí Josef40Paška Zdeněk13
Zimčík Tomáš31Vaněk Jiří04
Tureček Pavel31Hvožďa František22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dolní Němčí FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49586:714Bánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurásek Robin
Bobčík Matyáš
 
 
Zálešák Pavel
Píšková Ivana
 
 
-4-10117-72301
2.Uher Adrian
Bobčík Přemysl
 
 
Pomykal Šimon
Baláž Jozef
 
 
-4-7-9  0302
3.Jurásek RobinZálešák Pavel-7-6-12  0303
4.Bobčík PřemyslBaláž Jozef1111-9-9-62304
5.Bobčík MatyášPíšková Ivana-7-12-4  0305
6.Uher AdrianPomykal Šimon39-9-11-32306
7.Bobčík PřemyslZálešák Pavel-3-13-9  0307
8.Bobčík MatyášBaláž Jozef-6-9-8  0308
9.Uher AdrianPíšková Ivana98-89 3118
10.Jurásek RobinPomykal Šimon69-510 3128
11.Bobčík MatyášZálešák Pavel-5-5-6  0329
12.Uher AdrianBaláž Jozef-7-6-8  03210
13.Jurásek RobinPíšková Ivana6-11-9-5 13211
14.Bobčík PřemyslPomykal Šimon-13-11981132311
15.Uher AdrianZálešák Pavel-9-7-6  03312
16.Jurásek RobinBaláž Jozef-11-10-9  03313
17.Bobčík PřemyslPíšková Ivana8-10-7-9 13314
18.Bobčík MatyášPomykal Šimon5-9-6-3 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jurásek Robin13Zálešák Pavel40
Bobčík Přemysl13Baláž Jozef40
Bobčík Matyáš04Píšková Ivana31
Uher Adrian13Pomykal Šimon22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Hluk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AMON Kunovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, 687 25 Hluk, Sportovní hala (1. patro)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:41626:654AMON Kunovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soviš Radek
Macek Jiří
 
 
Šrom Dominik
Fialík Tomáš
 
 
-104-10-13 1301
2.Pospíšek Štěpán
Janča Michal
 
 
Bureš Petr
Jančar Aleš
 
 
9-74-7-92302
3.Soviš RadekFialík Tomáš-8-3-6  0303
4.Janča MichalŠrom Dominik-10-911-11 1304
5.Macek JiříGabriel Petr47-7-4-72305
6.Pospíšek ŠtěpánBureš Petr-53-8-5 1306
7.Janča MichalFialík Tomáš4-3-8-5 1307
8.Macek JiříŠrom Dominik6-6-8-11 1308
9.Pospíšek ŠtěpánGabriel Petr5-8-6-6 1309
10.Soviš RadekBureš Petr-99513 3119
11.Macek JiříFialík Tomáš-39-8-11 13110
12.Zubík JaroslavŠrom Dominik-6-68-9 13111
13.Soviš RadekGabriel Petr455  30211
14.Janča MichalJančar Aleš1056  30311
15.Zubík JaroslavFialík Tomáš-10-6-7  03312
16.Soviš RadekŠrom Dominik-499-7-523313
17.Janča MichalGabriel Petr752  30413
18.Macek JiříJančar Aleš105-86 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soviš Radek22Fialík Tomáš40
Janča Michal22Šrom Dominik40
Macek Jiří13Gabriel Petr22
Pospíšek Štěpán02Bureš Petr11
Zubík Jaroslav02Jančar Aleš02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Strání BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ StráníRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:41649:687Vážany-Ořechov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štajner Petr
Popelka Václav
 
 
Neuberger Libor
Kuchař Zdeněk
 
 
-6-9-5  0301
2.Štajner Jakub
Mikláš Petr
 
 
Mrkva David
Pokorák Vlastimil
 
 
-82-87-42302
3.Popelka VáclavKuchař Zdeněk-1-7-7  0303
4.Štajner PetrPokorák Vlastimil-910612 3113
5.Štajner JakubMrkva David72-610 3123
6.Mikláš PetrNeuberger Libor73-61 3133
7.Štajner PetrKuchař Zdeněk-4-1411893243
8.Štajner JakubPokorák Vlastimil68-6-7-92344
9.Mikláš PetrMrkva David7-77-6-52345
10.Popelka VáclavNeuberger Libor-57-8-9 1346
11.Štajner JakubKuchař Zdeněk883  3056
12.Mikláš PetrPokorák Vlastimil14-107-993266
13.Popelka VáclavMrkva David-6-6-9  0367
14.Štajner PetrNeuberger Libor-12-47-10 1368
15.Mikláš PetrKuchař Zdeněk10-96-553278
16.Popelka VáclavPokorák Vlastimil-4-54863288
17.Štajner PetrMrkva David-6-6-6  0389
18.Štajner JakubNeuberger Libor-5-6-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Popelka Václav13Kuchař Zdeněk13
Štajner Petr22Pokorák Vlastimil13
Štajner Jakub22Mrkva David31
Mikláš Petr31Neuberger Libor31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 3.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Komňa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KomňaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:47633:754Orel Ostr.N.Ves D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaverka Ivo
Jurásek Cyril
 
 
Vlk Antonín
Rampáček Patrik
 
 
8-7-9-9 1301
2.Mikulka Libor
Michalčík Matyáš
 
 
Mahdalíček Josef st.
Konečný Josef
 
 
-94-10833211
3.Jurásek CyrilRampáček Patrik9-79-7-102312
4.Mikulka LiborVlk Antonín-58-1773222
5.Michalčík MatyášMahdalíček Josef st.9-10-119-62323
6.Vaverka IvoKonečný Josef-1-4-4  0324
7.Mikulka LiborRampáček Patrik9-86-5-42325
8.Michalčík MatyášVlk Antonín7-9-8-8 1326
9.Vaverka IvoMahdalíček Josef st.-3-2-4  0327
10.Jurásek CyrilKonečný Josef1410-910 3137
11.Michalčík MatyášRampáček Patrik-86-11-12 1338
12.Vaverka IvoVlk Antonín-4-7-4  0339
13.Jurásek CyrilMahdalíček Josef st.-97-7673249
14.Mikulka LiborKonečný Josef-49-512-623410
15.Vaverka IvoRampáček Patrik-8-1213-10 13411
16.Jurásek CyrilVlk Antonín8-1089 31511
17.Novák LudvíkMahdalíček Josef st.-3-7-2  03512
18.Michalčík MatyášKonečný Josef-7-8-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jurásek Cyril31Rampáček Patrik40
Mikulka Libor12Vlk Antonín22
Michalčík Matyáš04Mahdalíček Josef st.31
Vaverka Ivo04Konečný Josef31
Novák Ludvík01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy