Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Břestek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:23686:554Vážany-Ořechov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khun Tomáš
Suchánek Adam
 
 
Malíková Alžběta
Malík Petr
 
 
6-7612 3110
2.Kuchař Zdeněk
Váňa David
 
 
Ševčík Jiří
Hubíček Josef
 
 
787  3020
3.Suchánek AdamMalík Roman553  3030
4.Khun TomášHubíček Josef57-106 3140
5.Kuchař ZdeněkMalíková Alžběta107-5-6123250
6.Váňa DavidŠevčík Jiří985  3060
7.Khun TomášMalík Roman-6-4-8  0361
8.Kuchař ZdeněkHubíček Josef89-87 3171
9.Váňa DavidMalíková Alžběta6-455 3181
10.Suchánek AdamŠevčík Jiří10-54-6-92382
11.Kuchař ZdeněkMalík Roman564  3092
12.Váňa DavidHubíček Josef4210  30102
13.Suchánek AdamMalíková Alžběta-10-69-8 13103
14.Khun Tomᚊevčík Jiří9-9-89-623104
15.Váňa DavidMalík Roman7-9-96832114
16.Suchánek AdamHubíček Josef566  30124
17.Khun TomášMalíková Alžběta1-10-86-1023125
18.Kuchař ZdeněkŠevčík Jiří363  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchánek Adam22Malík Roman13
Khun Tomáš13Hubíček Josef04
Kuchař Zdeněk40Malíková Alžběta22
Váňa David40Ševčík Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bystřice p. Lop. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:42587:679Bystřice p. Lop. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekař Tomáš
Urbančík Zdeněk
 
 
Kročil Jaroslav
Hodl Jaroslav
 
 
-7-810-9 1301
2.Slívová Adriana
Blaha Jan
 
 
Valenta Martin
Guryča Petr
 
 
587  3011
3.Slívová AdrianaGuryča Petr-3-6-6  0312
4.Pekař TomášValenta Martin-76-6353222
5.Urbančík ZdeněkKročil Jaroslav8-69-473232
6.Blaha JanHodl Jaroslav-510-510133242
7.Pekař TomášGuryča Petr-2-8-10  0343
8.Urbančík ZdeněkValenta Martin-10-55-5 1344
9.Blaha JanKročil Jaroslav1478  3054
10.Slívová AdrianaHodl Jaroslav-8-4-12  0355
11.Urbančík ZdeněkGuryča Petr-11-8-7  0356
12.Blaha JanValenta Martin8712  3066
13.Slívová AdrianaKročil Jaroslav-9-98-4 1367
14.Pekař TomášHodl Jaroslav-7-8-12  0368
15.Blaha JanGuryča Petr7-9-11-11 1369
16.Slívová AdrianaValenta Martin811-14-1-823610
17.Pekař TomášKročil Jaroslav-4-3-7  03611
18.Urbančík ZdeněkHodl Jaroslav-11-8-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slívová Adriana04Guryča Petr40
Pekař Tomáš13Valenta Martin22
Urbančík Zdeněk13Kročil Jaroslav22
Blaha Jan31Hodl Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany - Ořechov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:18709:546Drsl.-Veletiny D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševeček Stanislav
Trtek Šimon
 
 
Šoc Roman
Gottwald Miroslav
 
 
7-996 3110
2.Orlovský Karel
Javor Jan
 
 
Kodrla Petr
Janoušek Marek
 
 
686  3020
3.Trtek ŠimonKodrla Petr7-9710 3130
4.Orlovský KarelŠoc Roman5-8-7683240
5.Ševeček StanislavGottwald Miroslav54-85 3150
6.Javor JanJanoušek Marek459  3060
7.Orlovský KarelKodrla Petr654  3070
8.Ševeček StanislavŠoc Roman710-5-863280
9.Javor JanGottwald Miroslav658  3090
10.Trtek ŠimonJanoušek Marek9102  30100
11.Ševeček StanislavKodrla Petr737  30110
12.Javor JanŠoc Roman1068  30120
13.Trtek ŠimonGottwald Miroslav-8810-9632130
14.Cihlář VladimírJanoušek Marek-92-86-1123131
15.Javor JanKodrla Petr693  30141
16.Trtek ŠimonŠoc Roman-9135-3932151
17.Cihlář VladimírGottwald Miroslav-7-69-5 13152
18.Ševeček StanislavJanoušek Marek11-858 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trtek Šimon40Kodrla Petr04
Orlovský Karel20Šoc Roman04
Ševeček Stanislav40Gottwald Miroslav13
Javor Jan40Janoušek Marek13
Cihlář Vladimír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium J.A.Komenského, Komenského 169,68801 Uherský Brod, Příjezd po ul.Bří Lužů, dole odbočit doprava na ul.Seichertovu, zaparkovat vlevo u hradeb. Boční vchod naproti po schodech železnou branou. Komplikovaný přístup do tělocvičny, nutné volat vedoucího družstvaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:46529:667Orel Ostr.N.Ves E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Surý Jakub
Veverka Radim
 
 
Kodrla Miroslav
Kučerák Vratko
 
 
10-79-883210
2.Švihký Petr
Pummer David
 
 
Miklíček Dominik
Vařecha Martin
 
 
5-4-6-6 1311
3.Surý JakubMiklíček Dominik-7687 3121
4.Veverka RadimVařecha Martin-8-3-8  0322
5.Pummer DavidKodrla Miroslav-10-4-2  0323
6.Švihký PetrKučerák Vratko-1-14-1  0324
7.Veverka RadimMiklíček Dominik-4-187-9 1325
8.Pummer DavidVařecha Martin-6-5-4  0326
9.Švihký PetrKodrla Miroslav-9-598-92327
10.Surý JakubKučerák Vratko-76-67-72328
11.Pummer DavidMiklíček Dominik-12-4-6  0329
12.Švihký PetrVařecha Martin8-77-9-1123210
13.Surý JakubKučeráková Nikola567  30310
14.Veverka RadimKučerák Vratko-7-4-3  03311
15.Švihký PetrMiklíček Dominik-8-4-6  03312
16.Surý JakubVařecha Martin-7-7-7  03313
17.Veverka RadimKučeráková Nikola69-53 31413
18.Pummer DavidKučerák Vratko-7-8-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Surý Jakub22Miklíček Dominik31
Veverka Radim13Vařecha Martin40
Pummer David04Kodrla Miroslav20
Švihký Petr04Kučerák Vratko40
   Kučeráková Nikola02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bánov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:30630:585Bánov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švestka Josef
Šimek Libor
 
 
Berecka Martin
Rešl František
 
 
4513  3010
2.Cába Jaroslav
Čapka Martin
 
 
Pekař Jiří st.
Janků Martin
 
 
-8-10-8  0311
3.Šimek LiborBerecka Martin335  3021
4.Cába JaroslavJanků Martin-8810-873231
5.Čapka MartinRešl František977  3041
6.Švestka JosefPekař Jiří st.-7-6-5  0342
7.Cába JaroslavBerecka Martin454  3052
8.Čapka MartinJanků Martin7-9-13-11 1353
9.Švestka JosefRešl František-768-583263
10.Šimek LiborPekař Jiří st.-87-9-5 1364
11.Čapka MartinBerecka Martin976  3074
12.Švestka JosefJanků Martin-8-10-7  0375
13.Šimek LiborRešl František677  3085
14.Cába JaroslavPekař Jiří st.7-5-81073295
15.Švestka JosefBerecka Martin11-656 31105
16.Šimek LiborJanků Martin-10-10-6  03106
17.Cába JaroslavRešl František-979-5932116
18.Čapka MartinPekař Jiří st.-6-9-11  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Libor22Berecka Martin04
Cába Jaroslav40Janků Martin31
Čapka Martin22Rešl František04
Švestka Josef22Pekař Jiří st.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy