Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vážany-Ořechov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20698:551Drsl.-Veletiny D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Javor Jan
 
 
Khun Tomáš
Suchánek Adam
 
 
943  3010
2.Struhelka Jiří
Ševeček Stanislav
 
 
Kuchař Zdeněk
Váňa David
 
 
7128  3020
3.Orlovský KarelSuchánek Adam967  3030
4.Ševeček StanislavKhun Tomáš6-735 3140
5.Javor JanKuchař Zdeněk-88-10-7 1341
6.Struhelka JiříVáňa David-8-77-9 1342
7.Ševeček StanislavSuchánek Adam-104-131153252
8.Javor JanKhun Tomáš94-6-893262
9.Struhelka JiříKuchař Zdeněk71-8-6123272
10.Orlovský KarelVáňa David-8-99483282
11.Javor JanSuchánek Adam567  3092
12.Struhelka JiříKhun Tomáš863  30102
13.Orlovský KarelKuchař Zdeněk799  30112
14.Ševeček StanislavVáňa David-7-46-6 13113
15.Struhelka JiříSuchánek Adam5148  30123
16.Orlovský KarelKhun Tomáš652  30133
17.Ševeček StanislavKuchař Zdeněk101-89 31143
18.Javor JanVáňa David610-66 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Orlovský Karel40Suchánek Adam04
Ševeček Stanislav31Khun Tomáš04
Javor Jan31Kuchař Zdeněk13
Struhelka Jiří31Váňa David22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice p. Lop. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bystřice p. Lop. 262, Sál OÚ Bystřice p. Lop.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:22741:587Bystřice p. Lop. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodl Jaroslav
Kročil Jaroslav
 
 
Vařecha Martin
Kučeráková Nikola
 
 
1467  3010
2.Valenta Martin
Guryča Petr
 
 
Miklíček Dominik
Kodrla Miroslav
 
 
12-13-8863220
3.Kročil JaroslavKučeráková Nikola975  3030
4.Hodl JaroslavVařecha Martin-18595 3140
5.Guryča PetrMiklíček Dominik665  3050
6.Valenta MartinKodrla Miroslav-9-12-9  0351
7.Hodl JaroslavKučeráková Nikola-88-8783261
8.Guryča PetrVařecha Martin4-866 3171
9.Valenta MartinMiklíček Dominik7-95-713281
10.Kročil JaroslavKodrla Miroslav54-89 3191
11.Guryča PetrKučeráková Nikola1410-79 31101
12.Valenta MartinVařecha Martin774  30111
13.Kročil JaroslavMiklíček Dominik-8236 31121
14.Hodl JaroslavKodrla Miroslav-3681 31131
15.Hodulík DavidKučeráková Nikola-8-710-9 13132
16.Kročil JaroslavVařecha Martin-6696 31142
17.Hodl JaroslavMiklíček Dominik-66-116632152
18.Guryča PetrKodrla Miroslav74-410 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kročil Jaroslav40Kučeráková Nikola13
Hodl Jaroslav40Vařecha Martin04
Guryča Petr40Miklíček Dominik04
Valenta Martin21Kodrla Miroslav13
Hodulík David01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:21620:518Břestek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Alžběta
Malík Roman
 
 
Rešl František
Tománek Petr
 
 
3813  3010
2.Krušina Jindřich
Hubíček Josef
 
 
Pekař Jiří st.
Janků Martin
 
 
-9795 3120
3.Krušina JindřichTománek Petr3112  3030
4.Malík RomanRešl František982  3040
5.Malíková AlžbětaJanků Martin1194  3050
6.Hubíček JosefPekař Jiří st.-8-8-5  0351
7.Malík RomanTománek Petr236  3061
8.Malíková AlžbětaRešl František886  3071
9.Hubíček JosefJanků Martin-7-9-8  0372
10.Krušina JindřichPekař Jiří st.-7599 3182
11.Malíková AlžbětaTománek Petr318  3092
12.Hubíček JosefRešl František-3-13107-62393
13.Krušina JindřichJanků Martin6-7-12-9 1394
14.Malík RomanPekař Jiří st.-4-6-1  0395
15.Hubíček JosefTománek Petr138  30105
16.Krušina JindřichRešl František-16-767-923106
17.Malík RomanJanků Martin61110  30116
18.Malíková AlžbětaPekař Jiří st.9-398 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krušina Jindřich22Tománek Petr04
Malík Roman31Rešl František22
Malíková Alžběta40Janků Martin22
Hubíček Josef13Pekař Jiří st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:25623:503Bílovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekař Tomáš
Urbančík Zdeněk
 
 
Cába Jaroslav
Čapka Martin
 
 
-7-8-10  0301
2.Blaha Jan
Slívová Adriana
 
 
Šimek Libor
Švestka Josef
 
 
54-97 3111
3.Slívová AdrianaŠimek Libor668  3021
4.Pekař TomášCába Jaroslav-9-6-7  0322
5.Urbančík ZdeněkČapka Martin-137-10-6 1323
6.Blaha JanŠvestka Josef485  3033
7.Pekař Tomᚊimek Libor571  3043
8.Urbančík ZdeněkCába Jaroslav-88-6-8 1344
9.Blaha JanČapka Martin45-78 3154
10.Slívová AdrianaŠvestka Josef-8-945-92355
11.Urbančík ZdeněkŠimek Libor4-9-9-8 1356
12.Blaha JanCába Jaroslav567  3066
13.Slívová AdrianaČapka Martin-10-8-3  0367
14.Pekař Tomᚊvestka Josef653  3077
15.Blaha JanŠimek Libor954  3087
16.Slívová AdrianaCába Jaroslav-10675 3197
17.Pekař TomášČapka Martin-8785 31107
18.Urbančík ZdeněkŠvestka Josef894  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slívová Adriana22Šimek Libor13
Pekař Tomáš31Cába Jaroslav22
Urbančík Zdeněk13Čapka Martin22
Blaha Jan40Švestka Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Újezdec-Těšov DVrchní
rozhodčí:
Heinrich Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Vážany - Ořechov ERozhodčí:Heinrich Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium JAK Uherský BrodRozhodčí:Heinrich Stanislav
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 08:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
08:30Rozhodčí:53515
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0Újezdec-Těšov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinrich Stanislav
Švihký Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Surý Jakub
Veverka Radim
 
 

 
 
WO    3020
3.Heinrich StanislavWO    3030
4.Švihký PetrWO    3040
5.Surý JakubWO    3050
6.Veverka RadimWO    3060
7.Švihký PetrWO    3070
8.Surý JakubWO    3080
9.Veverka RadimWO    3090
10.Heinrich StanislavWO    30100
11.Surý JakubWO    30110
12.Veverka RadimWO    30120
13.Heinrich StanislavWO    30130
14.Švihký PetrWO    30140
15.Veverka RadimWO    30150
16.Heinrich StanislavWO    30160
17.Švihký PetrWO    30170
18.Surý JakubWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018
Soupeř se řádně omluvil

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy