Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39559:643Újezdec-Těšov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchánek Adam
Pokorák Radim
 
 
Pummer David
Surý Jakub
 
 
11-7-4-5 1301
2.Kuchař Zdeněk
Váňa David
 
 
Švihký Petr
Lekeš Roman
 
 
6-5-9-7 1302
3.Pokorák RadimSurý Jakub-5-9-6  0303
4.Váňa DavidPummer David3-629 3113
5.Kuchař ZdeněkLekeš Roman4-695 3123
6.Suchánek AdamŠvihký Petr-93-5-2 1324
7.Váňa DavidSurý Jakub-164-6-9 1325
8.Kuchař ZdeněkPummer David8106  3035
9.Suchánek AdamLekeš Roman119-6-7-72336
10.Pokorák RadimŠvihký Petr-5-4-9  0337
11.Kuchař ZdeněkSurý Jakub947  3047
12.Suchánek AdamPummer David-6-93893257
13.Pokorák RadimLekeš Roman-2-29-2 1358
14.Váňa DavidŠvihký Petr109-7-893268
15.Suchánek AdamSurý Jakub-5-8-9  0369
16.Pokorák RadimPummer David-2-2-1  03610
17.Váňa DavidLekeš Roman71012  30710
18.Kuchař ZdeněkŠvihký Petr-7-10-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorák Radim04Surý Jakub31
Váňa David31Pummer David13
Kuchař Zdeněk31Lekeš Roman22
Suchánek Adam13Švihký Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany - Ořechov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD VážanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:40554:648Bánov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesař Miloslav
Kodrla Petr
 
 
Čapka Martin
Cába Jaroslav
 
 
-98-6-6 1301
2.Gottwald Miroslav
Šoc Roman
 
 
Šimek Libor
Švestka Josef
 
 
9811  3011
3.Kodrla PetrŠimek Libor-26-7-8 1312
4.Tesař MiloslavCába Jaroslav-9-4-7  0313
5.Šoc RomanČapka Martin10-56-11-52314
6.Gottwald MiroslavŠvestka Josef2-9118 3124
7.Janoušek MarekŠimek Libor-4-10-4  0325
8.Šoc RomanCába Jaroslav8-499 3135
9.Gottwald MiroslavČapka Martin-8-6-8  0336
10.Kodrla PetrŠvestka Josef-3-8-6  0337
11.Šoc RomanŠimek Libor9-889 3147
12.Gottwald MiroslavCába Jaroslav-9-119-2 1348
13.Kodrla PetrČapka Martin7-6-8-7 1349
14.Janoušek MarekŠvestka Josef-10-6-11  03410
15.Gottwald MiroslavŠimek Libor-31092 31510
16.Kodrla PetrCába Jaroslav698  30610
17.Janoušek MarekČapka Martin-69-8-4 13611
18.Šoc RomanŠvestka Josef-9-8-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodrla Petr13Šimek Libor22
Tesař Miloslav01Cába Jaroslav22
Šoc Roman22Čapka Martin40
Gottwald Miroslav22Švestka Josef31
Janoušek Marek03   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice DVrchní
rozhodčí:
Pekař Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Bílovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33647:644Bílovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekař Tomáš
Slívová Adriana
 
 
Pekař Jiří st.
Rešl František
 
 
-6-751083210
2.Holák David
Hyža Pavel ml.
 
 
Tománek Petr
Rosůlek Zbyněk
 
 
-9-87-4 1311
3.Pekař TomášPekař Jiří st.889  3021
4.Slívová AdrianaRešl František610-44 3131
5.Holák DavidTománek Petr-67-9-6 1332
6.Hyža Pavel ml.Rosůlek Zbyněk-5-5-7  0333
7.Slívová AdrianaPekař Jiří st.7-1311-893243
8.Holák DavidRešl František10-8-6-7 1344
9.Hyža Pavel ml.Tománek Petr-7-7-4  0345
10.Pekař TomášRosůlek Zbyněk556  3055
11.Holák DavidPekař Jiří st.-7-712-14 1356
12.Hyža Pavel ml.Rešl František-6-6-5  0357
13.Pekař TomášTománek Petr328  3067
14.Slívová AdrianaRosůlek Zbyněk8-9410 3177
15.Hyža Pavel ml.Pekař Jiří st.-710-68-72378
16.Pekař TomášRešl František13-1179 3188
17.Slívová AdrianaTománek Petr756  3098
18.Holák DavidRosůlek Zbyněk3-712-6832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pekař Tomáš40Pekař Jiří st.22
Slívová Adriana40Rešl František22
Holák David13Tománek Petr22
Hyža Pavel ml.04Rosůlek Zbyněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Břestek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40628:695Břestek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodrla Miroslav
Kučeráková Nikola
 
 
Malík Roman
Malíková Alžběta
 
 
4-394 3110
2.Pšurný Matěj
Miklíček Dominik
 
 
Malík Petr
Ševčík Jiří
 
 
612-1013 3120
3.Kučeráková NikolaMalík Petr-4-77-11 1321
4.Miklíček DominikMalík Roman-810910 3131
5.Jurásek TomášMalíková Alžběta-6-6-6  0332
6.Pšurný MatějŠevčík Jiří-768-5-32333
7.Miklíček DominikMalík Petr10-82-483243
8.Jurásek TomášMalík Roman-9-610-5 1344
9.Pšurný MatějMalíková Alžběta10-6-9-5 1345
10.Kučeráková NikolaŠevčík Jiří-11-6-3  0346
11.Kodrla MiroslavMalík Petr-9-107-13 1347
12.Pšurný MatějMalík Roman854  3057
13.Kučeráková NikolaMalíková Alžběta-8-9-7  0358
14.Miklíček DominikŠevčík Jiří-7-910473268
15.Pšurný MatějMalík Petr-61411-4-112369
16.Kučeráková NikolaMalík Roman-6-8-1  03610
17.Miklíček DominikMalíková Alžběta985  30710
18.Kodrla MiroslavŠevčík Jiří9-6-3-13 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučeráková Nikola04Malík Petr31
Miklíček Dominik40Malík Roman22
Jurásek Tomáš02Malíková Alžběta31
Pšurný Matěj13Ševčík Jiří31
Kodrla Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Drsl.-Veletiny DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bystřice p. Lop. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KD VeletinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:40488:599Bystřice p. Lop. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Karel
Javor Jan
 
 
Valenta Martin
Machala Radek
 
 
479  3010
2.Cihlář Vladimír
Mrázek Lukáš
 
 
Kročil Jaroslav
Hodl Jaroslav
 
 
-9-5-6  0311
3.Orlovský KarelKročil Jaroslav10-1273 3121
4.Mrázek LukášValenta Martin-37-710-72322
5.Cihlář VladimírMachala Radek-1010-5-7 1323
6.Javor JanHodl Jaroslav-6-610-6 1324
7.Mrázek LukášKročil Jaroslav11-7-5-5 1325
8.Cihlář VladimírValenta Martin-6-9-11  0326
9.Javor JanMachala Radek-58-4-6 1327
10.Orlovský KarelHodl Jaroslav6210  3037
11.Cihlář VladimírKročil Jaroslav-2-6-7  0338
12.Javor JanValenta Martin-4-11-9  0339
13.Orlovský KarelMachala Radek567  3049
14.Mrázek LukášHodl Jaroslav-5-5-4  03410
15.Javor JanKročil Jaroslav-5-4-5  03411
16.Orlovský KarelValenta Martin3610  30511
17.Mrázek LukášMachala Radek-6-5-6  03512
18.Cihlář VladimírHodl Jaroslav-6-6-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orlovský Karel40Kročil Jaroslav31
Mrázek Lukáš04Valenta Martin31
Cihlář Vladimír04Machala Radek31
Javor Jan04Hodl Jaroslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy