Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vážany-Ořechov DVrchní
rozhodčí:
Krys Roman
HOSTUJÍCÍ:Vážany - Ořechov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD OřechovRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25596:520Vážany-Ořechov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Khun Tomáš
Pokorák Radim
 
 
Gottwald Miroslav
Šoc Roman
 
 
-3-5-7  0301
2.Kuchař Zdeněk
Váňa David
 
 
Kodrla Petr
Janoušek Marek
 
 
12-987 3111
3.Váňa DavidKodrla Petr687  3021
4.Pokorák RadimGottwald Miroslav-5-8-6  0322
5.Kuchař ZdeněkJanoušek Marek422  3032
6.Khun Tomᚊoc Roman-98-43-92333
7.Pokorák RadimKodrla Petr-10-10-6  0334
8.Kuchař ZdeněkGottwald Miroslav997  3044
9.Khun TomášJanoušek Marek3126  3054
10.Váňa DavidŠoc Roman9-777 3164
11.Kuchař ZdeněkKodrla Petr354  3074
12.Khun TomášGottwald Miroslav764  3084
13.Váňa DavidJanoušek Marek5911  3094
14.Pokorák RadimŠoc Roman-6-7-7  0395
15.Khun TomášKodrla Petr8-61-7632105
16.Váňa DavidGottwald Miroslav3-8511 31115
17.Pokorák RadimJanoušek Marek-4-6-6  03116
18.Kuchař ZdeněkŠoc Roman9-8-54632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Váňa David40Kodrla Petr13
Pokorák Radim04Gottwald Miroslav13
Kuchař Zdeněk40Janoušek Marek13
Khun Tomáš31Šoc Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bílovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Újezdec-Těšov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovice 440Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23683:587Bílovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slívová Adriana
Blaha Jan
 
 
Švihký Petr
Pummer David
 
 
-9589 3110
2.Holák David
Urbančík Zdeněk
 
 
Surý Jakub
Veverka Radim
 
 
-11-710-8 1311
3.Slívová AdrianaPummer David9711  3021
4.Holák DavidŠvihký Petr-7-7-8  0322
5.Urbančík ZdeněkVeverka Radim9105  3032
6.Blaha JanSurý Jakub9-911-7113242
7.Holák DavidPummer David-1047-683252
8.Urbančík ZdeněkŠvihký Petr8-210-1063262
9.Blaha JanVeverka Radim833  3072
10.Slívová AdrianaSurý Jakub999  3082
11.Urbančík ZdeněkPummer David719  3092
12.Blaha JanŠvihký Petr889  30102
13.Slívová AdrianaVeverka Radim-8-9510732112
14.Holák DavidSurý Jakub-107-8-7 13113
15.Blaha JanPummer David894  30123
16.Slívová AdrianaŠvihký Petr7-9-176532133
17.Holák DavidVeverka Radim355  30143
18.Urbančík ZdeněkSurý Jakub-9-8-3  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slívová Adriana40Pummer David04
Holák David22Švihký Petr13
Urbančík Zdeněk31Veverka Radim04
Blaha Jan40Surý Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Břestek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bánov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala BřestekRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:18749:568Břestek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Alžběta
Malík Roman
 
 
Lekeš Lukáš
Balouch Milan
 
 
9-886 3110
2.Malík Petr
Krušina Jindřich
 
 
Švestka Josef
Šimek Libor
 
 
33-106 3120
3.Malík PetrŠimek Libor866  3030
4.Krušina JindřichBalouch Milan105-105 3140
5.Malíková AlžbětaLekeš Lukáš5109  3050
6.Malík RomanŠvestka Josef-8510-8-52351
7.Krušina JindřichŠimek Libor7-624 3161
8.Malíková AlžbětaBalouch Milan5-7610 3171
9.Malík RomanLekeš Lukáš311-67 3181
10.Malík PetrŠvestka Josef2102  3091
11.Malíková AlžbětaŠimek Libor-91084 31101
12.Malík RomanBalouch Milan-11-847432111
13.Malík PetrLekeš Lukáš12513  30121
14.Hubíček JosefŠvestka Josef57-9-6732131
15.Malík RomanŠimek Libor5-666 31141
16.Malík PetrBalouch Milan-957-8732151
17.Hubíček JosefLekeš Lukáš899  30161
18.Malíková AlžbětaŠvestka Josef1212-1010 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malík Petr40Šimek Libor04
Krušina Jindřich20Balouch Milan04
Malíková Alžběta40Lekeš Lukáš04
Malík Roman31Švestka Josef13
Hubíček Josef20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bystřice p. Lop. BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Bílovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ BánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:12609:405Bystřice p. Lop. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Guryča Petr
Valenta Martin
 
 
Pekař Jiří st.
Berecka Martin
 
 
8126  3010
2.Kročil Jaroslav
Hodl Jaroslav
 
 
Janků Martin
Grubl Matyáš
 
 
692  3020
3.Kročil JaroslavPekař Jiří st.-6-6-3  0321
4.Valenta MartinJanků Martin-6-4-9  0322
5.Hodl JaroslavBerecka Martin748  3032
6.Guryča PetrGrubl Matyáš46-95 3142
7.Valenta MartinPekař Jiří st.-8-58873252
8.Hodl JaroslavJanků Martin4610  3062
9.Guryča PetrBerecka Martin648  3072
10.Kročil JaroslavGrubl Matyáš573  3082
11.Hodl JaroslavPekař Jiří st.3610  3092
12.Guryča PetrJanků Martin476  30102
13.Kročil JaroslavBerecka Martin397  30112
14.Valenta MartinGrubl Matyáš674  30122
15.Guryča PetrPekař Jiří st.6-57-8832132
16.Kročil JaroslavJanků Martin-7999 31142
17.Valenta MartinBerecka MartinWO    30152
18.Hodl JaroslavGrubl MatyášWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kročil Jaroslav31Pekař Jiří st.13
Valenta Martin21Janků Martin13
Hodl Jaroslav30Berecka Martin03
Guryča Petr40Grubl Matyáš03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP 4.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ostr.N.Ves EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Drsl.-Veletiny DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna v Ostrožské Nové Vsi, Dědina 594, Ostrožká Nová Ves 68722, Naproti restaurace RacekRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38603:670Drsl.-Veletiny D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodrla Miroslav
Kučerák Vratko
 
 
Orlovský Karel
Javor Jan
 
 
9-98-683210
2.Pšurný Matěj
Kučeráková Nikola
 
 
Struhelka Jiří
Ševeček Stanislav
 
 
-4-5-4  0311
3.Pšurný MatějStruhelka Jiří69-55 3121
4.Kučeráková NikolaŠeveček Stanislav-9-5-10  0322
5.Kučerák VratkoOrlovský Karel10-5-69-42323
6.Kodrla MiroslavJavor Jan10-576 3133
7.Kučeráková NikolaStruhelka Jiří9-3-4-6 1334
8.Kučerák VratkoŠeveček Stanislav648  3044
9.Kodrla MiroslavOrlovský Karel-5-5-8  0345
10.Pšurný MatějJavor Jan9-125-4-52346
11.Kučerák VratkoStruhelka Jiří-77-79-62347
12.Kodrla MiroslavŠeveček Stanislav-859-743257
13.Pšurný MatějOrlovský Karel-89-5-12 1358
14.Kučeráková NikolaJavor Jan-1-710-3 1359
15.Kodrla MiroslavStruhelka Jiří5116  3069
16.Pšurný MatějŠeveček Stanislav68-109 3179
17.Kučeráková NikolaOrlovský Karel-5-7-6  03710
18.Kučerák VratkoJavor Jan35-610 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pšurný Matěj22Struhelka Jiří22
Kučeráková Nikola04Ševeček Stanislav13
Kučerák Vratko22Orlovský Karel40
Kodrla Miroslav31Javor Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy